• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
a tu bylinkarku, pozna niekto? bol uz u nej niekto?
28. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa rozhodla si pockat na vysledky z krvi a testovat jedine v pripade ze spozorujem nieco nevidane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Apple a pichali ti pregnyl? lebo ten moze sposobit falosnu pozitivitu...
28. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple..nič nieje zbytočné, je to len na tebe ako sa rozhodneš..ja tú bylinkárku nepoznám ale je tu sňou niekde aj téma tak mrkni tam :wink:

Ell..no si zaťatá ako mulica, to hej...ja rešpektujem tvoje rozhodnute..ale keby si tam náhodou vošla a kúpila ho, a potom by si náhodou zablúdila niekam kde by si tú paličku ovňcikala tak daj veideť :wink:
28. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano , supli mi aj pregnyl, takze mi moze vyjst pozitivny test hoci nie som tehotna?
28. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuknut teda ciselko na ine temy....
28. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dam vediet to si pis keby ze nahodou zlomim sama seba, ale ja som taky bojko, ze by som si pred tym musela snad nieco lupnut na posilnenie a potom az carovat s palickou :grinning:
28. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple ano, pregnyl je hcg a mozes mat nejake zostatkove este v krvi...
28. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.už si ťapredstavujem ako letíš do lekárne na tých ihličkách akričíš"pozor ľudia idem jáááááááááááá"a prevalcuješ to tam všetko rad radom...tak či onak držím ti palec :wink:
28. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :wink: ha ha si predstavujem tu scenu :grinning: ale aj tak by som nad tym testom este dooobre dlho meditovala ze ci otvorit alebo neotvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre neuschínam radšej... :grinning:

mad - ahoj.. oč mám nové.. ideme v stredu do iscare.. aj sa bojkam aj teskam.. asi tolko.. a ty ako micka?
28. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - ty oříšky jsou pro mě - mám u tebe tu oříškovou bábovku - tak začni rozpalovat troubu :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tá truba už čaká len navloženie bábovky do nej :grinning:

kocky zasa vas raz opušťam..

majte sa mi tu krásnučko.. ja sa ozvem... cmuky!!

a nezabudnite pisat vase udaje mne na IP... do tabulky... :wink:
28. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - přidávám se k tobě jako pokušitelka Ell, já jsem tak zvědavá - a moc moc držím palečky

apple - kdy jdeš na krev?
28. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšte mi vaš vek, posledny dátum MS...
ak by som tam mala dat cim vsetkym sme si presli (myslim liecby a pod.. tak mi nestacia dva hárky :wink: )
takže asi zatial tam dám naše meno (tu na koníkovi), vek a dobu aku sa snazime a poslednu MS tam budem pisat...

alebo mate este nejake napady?
28. sep 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, tak uz aj ty? :wink: to ste sa proti mne dohodli ? :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - no celkom fajn, vynechava mi ms, takze mi nasadil duphaston, tak snad to pomoze
28. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..tak vytaj.budeme dve pokušiteľky na Ell.ale aj so povedala, žeužjej dám pokoj :grinning: noa le som to nesľúbola zatial však Ell :wink:

Mon..ja by som tam ešte dala niečo v tom zmylse, že prečo sa nedarí ak je už určená príčina :confused:
28. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vam dam takto ma pokusat :wink: nastastie ked dnes pojdem z roboty uz vsetky lekarne budu zavrete :grinning:
28. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ale určitě by jsi si mohla z práce jen tak odskočit na čerstvý vzduch - a za 5 min. jsi na zpět - to by šlo, nebo ne? jen chtít :wink:
28. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pANEBOžE, TERAZ číTAM čO SOM NAPíSALA, žE VYTAJ S Y....moje nervy..vitaj som mylsela :rolling_eyes:

Elll.tentokrát ale čo zajtra?
28. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, teraz nemozem - mam meeting o 10 minut :wink: Cisielko zajtra prejdem tiez na druhu stranu :grinning:
28. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - dobře, dobře - zítra je taky den :wink: fakt tě obdivuju že to vydržíš, doufám že budu taky tak silná a nebudu se zbytečně stresovat, v mém případě si myslím že i kdyby se IUI nezdařilo (což nepředpokládám :wink: ) tak stejně asi MS nepřijde spontálně, tak že se 100% výsledek dozvím až z krve - tak snad to vydržím
28. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell držím Ti palce, aby tvoj výsledok vo štvrtok bol pozitívny. veru máš dobré nervy, ked tak odolávaš tomu testu. ja čakám na mrchu a potom začínam tiež stimulovať na prvé iui.
28. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nananka - kolikáte IUI tě čeká?
28. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka prvé. aj Tebe budem držať palce, aby Ti to vyšlo.
28. sep 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, Nanenka. Aj ja tebe drzim palce nech stimulka dobre zaberie!
28. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka - mě taky bude čekat první IUI - kdy ti má dorazit mrcha, a už víš čím budeš stimulovat?
28. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, zacina to byt blbe, uz mam vsetky priznaky ms - este aj unavu a bolest v krizoch :confounded: este ze sa idem rozptylit na narodeninovu oslavy dnes :wink:
28. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to snad ne, moc na tebe myslím - určitě si ty příznaky MS jen vsugerováváš a vše je O.k. - užij si oslavu a odreaguj se - musí to být na palici - ty nervy a čekání - drž se
28. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak idem odreagovat lebo toto je na maslu :unamused: majhorsie je z tehu a ms priznaky su rovnake...na slaktrafenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok