• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
l1u1c1i este nezufaj, bud pripravena na to horsie, ale realne spinenie nemusi este znamenat nic zle :wink:
petronelka, drz sa!
ell, uz s tou mrchou skonci :slight_smile:
cisielko, s tou laparkou to myslim zavisi aj od dovodu, pre ktory idete na ivf, ale nie som si ista
29. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko - neviem ci ju treba, ale asi nie..ja som bola na laparke, aby mi zistili ci mam prechodne vajcovody, ale pri ivf to je jedno...tak neviem
29. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..no som zvedavá, my ideme na IVF kvôli manželovi :angry:

petro..ty máš teda hlavu...jasné, včera som bola u svojho dokiho na krv a o týždň v stredu idem do Helisou :grinning:
29. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko ja sa snaziiiiiim:slight_smile:
Akurat mi je kazdy den horsie :(
29. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to je dobře ne? tělulím má být špatně

cisielko - a proč jsi byla na krvi? co zjistili?
29. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..poslala ma doktorka z Helisoeu. sledujeme mi cyklus tak preto a kvôli horm. profilu, tak aby som sa nemusela trepať do Martina tak ma poslala k môjmu..neviem čo zistili, to budem vedieť až vo štvrtok alebo keď budem mať čas ísť si op výsledky a snimi šup zase do ecntra..len neviem či to bude na niečo dobré, keďže IUI nebude ale tak hádam k IVF to bude tiež treba :wink: a ty vlastne kedy na IUI, už tento cyklus však?
29. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň sa praje.... :slight_smile:
29. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Monika :wink:
Cisielko, Petronela - uz som v robote a sla som cez park - nie su tam lekarne :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak si s nimi riadne vypiekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sice plno kamieknov v topankach ale som demonstrativne isla cez park :grinning: :grinning: :grinning: aj ked ta potvora lekaren co bola po ceste uz bola otvorena :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, nesmut dopredu :slight_smile:
cisielko, myslim, ze hp pri tychto veciach nikdy nie je na skodu :slight_smile:
monika ahoj :slight_smile:
29. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ty slabochu, bojíš jít kolem lékárny, viď? :grinning: mít více času tak tě určitě zlomíme, ale ty se ve čtvrtek dozvíš že jsi těhu tak nebude zapotřebí tě pokoušet.

cisielko - jojo už tento cyklus - od 20.9. stimuluji - dnes jsem 12 DC a odpoledne jdu na folikometrii.

monika - dobré ránko
29. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro...páni tak to je tu každým dňom..sa teším , už nech to máš za sebou a to čakanie ti nejako spestríme :grinning:

Ell.-..no ty čaja :grinning: cez park,sa bojíš tých lekární ako čerta..ale oni tam nehryzú ani nekričia, určite ťa milo obslúžia, len stačí vojsť :grinning:

Monika..ahoj

Kačiatko..aj ja mylsím tak uvidíme :wink:
29. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, neviem ako sa povie test po francuzsky :grinning: jedine ze by tety lekarnicky boli anglofonne :grinning:
29. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - výmluvy samé výmluvy - ty jsi neviděl film Bridget Jones s rozumem v koncích - tam máš jasný návod jak si koupit těhotenský test v cizině :grinning:
29. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha no to je dobry priklad :grinning: ak ms dnes nepride tak si mooooozno ten test aj kupim...mozno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

Ell a kolku den si dnes ? k doktorovi mas ist kedy ?
ja mam ist v piatok alebo v pondelok na krv ... ale citim sa ako prem mesiacom, takze nedavam tomu nadej
29. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - teď ale vážně, myslíš že ve tvém případě (bez pregnylu a bez utrouše) by dnes ten test byl stále neobjektivní?
29. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami, vo stvrtok, t.j. 12dpo. A ako sa ty citis?
29. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kasami - tak jsi nás zastihla - konečně? co je nového? plánujete další IUI?
29. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretro..presne tak samé výhovorkymá tá naša Ell len aby tam nemudela ísť..sa bojí, je to taký bojko bojazlivý..bébé Ellsa bojí lekárne, Ell sa bojí lekárne bébé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže už je tam možno, no páni Petro sme trošku pokročili :grinning:

Kasami..netreba zúfať, nádej stále je :wink:
29. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjaj som trocha popratala.. a vidím, že tu sa stále pracuje na zlomení ell... :grinning:
29. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - přesně tak - přidej se k nám - bude na ni už tři - a to její MOŽNÁ se snad změní na URČITĚ
29. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko ja sa z teba zblaznim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa tu rehocem :grinning: :grinning: :grinning:
Petronela, co ja viem ci by bol, snad aj norrmlane ano ale ja sa bojim ze by nebol pozitivny tak radsej nechcem testovat. viem, znie to sibnuto ale co mam robit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell, presne tak ako pred mesiacom a vtedy to nevyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brala si closti ? ja len to a utros, isla som bez pregnylu, povedali, ze netreba ... ale mali sme menej spermii ...
mam strasne bolave bradavky, ale to som mala aj minule ... len je to pre mna take nove ... taky pocit si pamatam len pocas kojenia ... takze to asi moze byt z liekov ... inak neviem preco by a boleli ...
29. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami, brala som clomid ale to je to iste ako clostil len ina obchodna znacka. mna boli cely clovek :grinning:
29. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - ked sa sa tak isto ako ona bojím.. ja som tiež dlhooo odolávala.... a keď som si ho potom nakoniec šla kúpiť šla som s tým, že som vedela, že tam nič nebude. proste si myslím, že mám smolu a tak.... už pomaly strácam nádej.. preto sa ja bojím robiť si test a ver, že teraz po 2 IUI si ho už neurobím.... počkám si ja na krv.. strach je silný a mocný ....
29. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - nemáš co ztratit ve čtvrtek to budeš vědět na 100% a kdyř dnes testneš tak máš dvě možnosti - buď bude pozitivní a spadne ti obrovský kámen ze srdce, nebo bude negativní což zase nemusí stále ještě nic znamenat - já bych to nevydržela
29. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je lepsi priznak :wink:

moc ti drzim paste

ja mam potom este lieky na jeden pokus a neviem co nam potom povedia ... na IFV nechceme ist ...
29. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - chápu tě - říkám si to samé, ale ještě jsem si tím neprošla tak nevím jak budu silná a zda vydržím netestovat - Ell za to neskutečně obdivuji a držím palečky ať to taky zvládneš.
29. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok