• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
holky tak já nevím. Nekrvácím ale špiním a teď jsem si přečetla na netu něco o nidačním krvácením.

Co myslíte Vy? Jsem 10. den po IUI. 7. den jsem měla pozitivní test, ale to bylo asi vlivem pregnylu.
29. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela, Kasami, dakujem za podporu. Boze je to na slak trafenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
l1u1c1i ja som to spinenie mala pri prvom tehu a dva dni na to pozitivny test. Tak este pockaj lebo ak sa nesposti tak tam je nadej!
29. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pro ell - tak to jsi mě moc potěšila. Kéž by to vyšlo. Byla bych šťastná a byl by to nejkrásnější dárek k mým narozkám.

ell- Kdy si mám teda udělat test? Dnes je to 10 den po IUI.
29. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i aj u mna to tak bolo pred rokom ... dokonca mi meskal ms a potom som den spinila a tri dni na to som mala //
aj ja som 10 dni po IUI :wink:

Ell aj ja som si povedala, ze testovat nebudem ... skoda peniazkov ... ved v piatok mi povedia ... ale ako som ti pisala, vobec neverim, ze by to mohlo byt pozitivne ...
29. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti - dakujem... vieš 3 cykly po sebe som mala falošné // . preto sa bojím... :unamused:
29. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i ja neviem...ja som mala uple slabulinku ciarku 2 dni po tom, co som spinila. Proste som sa citila divne a preto som si ten test spravila. inak som si myslela ze mam ms. Ja by som este pockala den-dva a uvidis ci sa ms spousti a ak nie, otestuj este raz. Ale hovorim, kazda sme ina takze tazko sa to hodnoti... :unamused:
29. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
OK. Já se otestuji koncem týdne a uvidíme.

A jak ty kasami - kdy se otestuješ?
29. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i1 myslim, ze kasami nceche testovat a pocka na krv v piatok alebo v pondelok
29. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kasami, l1u1c1i silno vám držím palce..tú smolu už naozaj treba prelomiť :wink:

Ell...ja už ani neviem či ťa mám ďalej líámať alebo nie..chápem ťa prečo nechceš ale na strane drukhej..ja neviem..mám ťa lámať či nie, čo ty nato Petro..ideme ju lomiť ďalej či jej dýáme pokoj :confused:viem, že sa bojíš ale ja by som nevydržal ako Ptra--ja by som si uribola preto aby som nebola v tej neisote..ak by som bola juchú ak nie, aspoň by som to vedela a nebola by som v sleej nádeji..tak sa drž :wink:

Minika...chápem ja teba...verím ale, že už sa ti to opdarí..ako pokračuje tabulečka?
29. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i nebudem :grinning: vydrzim do krvi :grinning: v piatok bude 13 dni a mozem ist na krv alebo by som mohla ist v pondelok ... ale ked to nevyde tak sa chcem ist s muzom vozit na motorke :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pojdem v piatok nech viem ... lebo ked mi povedia v pondelok ng tak budem lutovat nevyuzity vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - akurát ju robkám, ale namám všetky infošky ešte.... :wink:
29. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cisielko, pokusitel a ty ako sa mas? :wink:
29. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mon..ak niečo bude treba tak daj vedieť, dohlásim :wink:

Ell..ja a pokušiteľ..no to isto, ja som len pokušeniíčko a je na tebe ako mu odoláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja v celku fajn,akurát čakám správy od babenky, ktorá je 2x po IVF a má v sebe tri bulbinky tak či sa konečne podarilo, dnes mala ísť na krv tak nedočkavo na kalkulke čakáme..sme tam super tím, tak ako vy tu :wink:
29. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cisielko, no to vidis, cakanie stale do kolecka :slight_smile: drzim palce nech jej to vyjde. Ono najhorsie je to, ze ani po // niesi este za vodou - cize dalsie cakanie :sweat_smile:
29. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - já bych ji ještě chvíli pokoušela - už jsme se dostali k MOŽNÁ

kasami - motorky nebudou - určitě - držím palečky moc moc

l1u1c1i - drž se a zkus ten test za to nic nedáš - a budeš vědět na čem jsi kdyby to špinění byla mrcha, tak by se určitě na testu druhá čárka neukázala (ani slabá) - zkus to
29. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
OK. Tak já to zkusím, ale až zítra ráno.
29. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko od teba nám zatial asi všetk.. teda ak ti napadne ešte niečo čo tam ty chceš daj vedieť :wink:
29. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela ty sa nevzdavas, co? :wink: Inak dnes nides na tu kontrolu, takze teoreticky myslis ze tento alebo buduci tyzden bude iui? :wink: drzim palce!!!!
l1u1c1i tak nam hned daj zajtra vediet ze ako si dopadla... :wink: odvazna si! :wink:
29. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babluky čo robkáte?
29. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zítra pojedu i k Apolináři, tak třeba by mi mohli vzít krev a udělat test z krve, ne? To by asi bylo jistější, ne?
29. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne kázal dr príst po 10 dnoch na krv, tak by ti to mali urobit... si myslim...
29. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell - doufám, pak budeš moci pokoušet ty mě, ale já asi podlehnu, nejsem tak silná jako ty
29. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i - z krvi urcite!
Petronela, no uvidime ako ta budem pokusat :wink:
29. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i
U nás v Podolí se chodí 18. den krev vždy po IUI, počítá se to až od druhé dne IUI, do té doby se bere utrouš.
Jsou případy, že těhu test nic a pak jsou těhotné dle krve. Jsem potkala v čekárně jednu po IUI a jednu po IVF, které měli negativní těhu test a z krve jim hcg vyšlo. Si tam zavolej, sestřička Ti poradí, u nás na krev můžeš jít každé ráno od 7 h. a nemusíš být objednaná
29. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
děkuji Vám holky za rady. Jste hodné
29. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l1u1c1i -zajtar budee netrpezlivo čakať veriť,že t čo sa deje je tehu//

Ell...veru samé čakanie ale ja verím, že čakať sa oplatí
:wink:

Petro..no veru, potom sa do teba pustíme oobe aj s ELL..a uvidíme či budeš takto odolávať :grinning:
29. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pockaj pocksaj cisielko, toto vam obom vratim a chcem vidiet ako budete obchadzat lekarne :grinning:
29. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - bojím se že moc dlouho odolávat nebudu - budou to strašné nervy, ale teď hlavně aby měl pro Dr. odpoledne dobré zprávy a holky rostly
29. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petro..neboj..bude mať dobré správy, prčo by nemal veď všetko je ako má..tak žaidny stres..a neboj prvé dni ti dáme pokoj a potom ak si to nebudeš želať tiež, je to len o srande aby ste toľko na to nemylseli, že ELL :grinning:

Ell...už sa nato teším,ja som ale srabko ja to určite vzdám ale kto vie,možno dolám vaším nekalým úmyslom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - to je jasný, člověk se musí nějak odreagovat, jen do mě :grinning:
29. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok