• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
haribo ell a mala 1 IUI...

inak ahooj...
aj ja mam novinu, zajtra ideme prvy raz do centra.
29. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika dakujeeeem! Zajtra pojdem na krv rano a potom sa uvidi co dalej! Boze to je haluuuuuz!
29. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell tu nie je haluz. to je paráááááááááááááááááááááááááááááááádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
29. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, nezbývá než Ell gratulovat, já už nějak nevěřím, že to přes IUI půjde... :cry:
29. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaribo - ja som po prvom a neverim.. :wink:
ale musime verit!!!! inak to nejde!!!!
29. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haribo tak ja som bola navacsi skeptik pod slnkom do dnesneho poobedia. Nevzdavaj to!
29. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell a uvidime aj my testík? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevím, to neustálé dojíždění je vyčerpávající, dneska jsem měla co dělat, abych stihla UZ - jsem fakt unavená a neumím si představit, jak to budu dělat, až napadne sníh... :cry:
Nějak nemám náladu a mám chuť to zabalit....ikdyž manža chce pokračovat...
29. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju Ell, ale já fakt nevím...
29. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haribo drz sa ja som nikdy neverila ze to moze vyjst a na prvy krat! Cmuk cmuk
Test som sa pokusala odfotit ale fotak nejak nevie na neho zaostrit a s technikou si neviem vela pocat:slight_smile:
29. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uidíme, jak to dopadne tehle měsíc...
29. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...to čo je za haluz???????????????????,,Ell..to vážne, úplne vážne...ty si tehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú..to teda..ja odpadnem...ono to vyšlo, ono ty si tehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JA TI TAK GRATULUJEM TAK VEĽMI...Z CELÉHO TOHO MOJHO MALÉHO SRDCA...bože Ell..to je neskutočnééé :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ::slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciesielko ja tu mrem:slight_smile:))) nechapem to stale. // ako vysite...boze nech len zase nepotratim ...mam strach
29. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz konecne chapem vsetky priznaky:slight_smile:)))
29. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.ako mreš..to akože od šťastia?
29. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko ja tak celkovo mrem:slight_smile:))) nechapem tomu stale:slight_smile:)) najma tej scene ako som sa na neverimboha vrutila do tej lekarne:slight_smile:)))
Baby, nasledujte ma prosiiiiiiim!!!!!
29. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..takže sme ťa nakoniec predsa len zlomili..a to už je čo povedať..si vyzerala, že sa nedáš ukecať ani za nič :grinning: som veľmi rada, že sa to konečne niekomu podarilo..strašne ti držím palce a musíš veriť, že všezko dobre dopadne :slight_smile:

Petro..jój čo to čítam..tak teda v piatok..nezúfaj, to ešte nič neznamená...hlavné je, že rastú..no tak rastú pomalšie ale rastú..tak to znamená, že ovu u teba prebehne nie v polke cyklu ale neskoršie ale prebehne..silno ťa obímam a držím palce :wink:
29. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela drz sa- kukni ake sialene to bolo u mna takze len stimuluj dalej a bude to dobre. Strasne na teba aj na vas ostatne myslim. Cisielko no zlomilo ma to ze mi prislo zle vo vytahu ked som sla z roboty!
29. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..takže bol tam príznak..som šťastná aj za teba. veľmi..drž sa mi, ja idem kukať do bedne..tak zajtra dobrú noc :grinning:
29. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte som zabudla..my chceme fotku toho super testíku tak sa otríp a nohoď ju..a ešte k tomu ošli nejaké tehu vírusíky nech sa popiliepajú..papa
29. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotku sa pokusim este zajtra nejak zmajstrovat a virusiky rozoslem akonahle to budem mat potvrdene aj z krvi:slight_smile:))))
29. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny - dobré ránko všem a obvzlášť naší těhuli - tak co byly raní nevolnosti :grinning: mám z tebe hroznou radost, a moc moc ti to přeju, hlavně aby vše bylo O.k. a co doma - už to všichni vědí?

holčiny díky za podporu - ještě to nevzdávám - prdnu do se dvojitou dávku a v pátek uvidíme - jestli něco uvidíme, zatím tak k vidění nic moc nebylo :angry:
30. sep 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ahooooj! Som na ceste na kliniku a napina ma:slight_smile:)) ale to bude snad skor nervozitou:slight_smile:))a len si pekne naordinuj vyssiu davku a pojde ti to ako mne - behom par dni z 9-12mm na 23mm
30. sep 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a doma vie len muz - ako producent:slight_smile:))) a mama a najlepsia kamoska ktora je v 4mesiaci a tiez uz raz potratila takze vie co prezivam a budem prezivat...
30. sep 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - hlavně moc nemysli na to co se stalo - to už se nebude opakovat - NESMÍ, vše bude O.K. držím palečky, jo a ještě jsem se chtěla zeptat po kolika dnech jsi šla na kontrolu po zvýšení dávky clomidu (kolik dní ti trval ten nárůst z 9-12 na 23 mm)?
30. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz som pichnuta. Krasna atmosfera vsetky 3 sestricky mi tlieskali:slight_smile:) tak a teraz cakat na telefonat!
Petronela, zvysenu davku som zacala pojedat od nedele do stvrtka a v pondelok boli velke a v ten ist tyzden iui:slight_smile: tebe dr co povedal?
30. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem ráno testla, jesm 14 dpo a druhá čárka sice slabá se ukázala, tak snad bude sílit. Byla to moje druhá IUI, po první IUI jsem před půl rokem otěhotněla, ale skončilo to zamlklinkou. V útěrý jdu na krev, tak uvidíme zda hcg vystoupá
30. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Ell..držím palce silnoóóóóóó :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ´

Petro..neboj po rastú a budú krásnučké a velikéééééééééééééééééé :grinning: :wink:
30. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell + cisielko - díky za podporu - Dr. říkal že moc nepovyrosly že jsem moc nezareagovala + nízká sliznice, ani jsem se nezeptala jestli vyrostly alespoň trochu - byla jsem zklamaná. Pak řekl a zvýším dávku na 50 jednotek (dvojnásobná dávka) a píchla jsem si jednu hned u sestry, druhou dnes ráno a ještě třetí zítra, no a v pátek mám přijít, a jestli prý nebude odezva, tak my dá zase ty prášky na vyvolání MS a zkusíme to až příští cyklus a to rovnou od začátku se zvýšenou dávnou (asi) - tak doufám že se proberou mršky a zareagujou

lindazofie - držím palečky aby čárečka sílima, Ell tu prolomila tu smůlu a teď tu bude jedna těhule za druhou
30. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
ell, strasne sa tesim :dizzy_face: som ti hovorila, neprivolavaj tu mrchu!!!! tfuj, tfuj, tfuj, nech to vsetko dobre dopadne!
petronelka, drzkaj sa! velmi ti drzim palce, aby narastli :slight_smile: mozem sa spytat kvoli comu vlastne idete na iui?
lindazofie, aj tebe drzim palce, aby ta ciarka silnela :wink:
30. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok