• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahjote tak uz som v robote :wink: Lindazofie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co to citam? ja mam tiez inak hrozny strach! povedali mi, ze na krv zase o tyzden ale ze este mi zavolaju s dnesnymi vysledkami :sweat_smile:
Petronela, tak to si presne ako ja - tiez nevyrastli a mala som nizku sliznicu a potom totalny obrat o 180 supnov :wink:
Cisielko pokusitel ahooooj. Dnes uz nebudes pokusat, co? :grinning:
30. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: ještě já chci pogratulovat, no to je fakt senza zprávička!!! MOC gratuluju a držím pěsti ať nadále jde vše dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
lindazofie: paráda, tak ať sílí! :slight_smile:

no holky, konečně pozitivní zprávičky!!!
doufám, že nezůstaneme pozadu za holkama :slight_smile: já jdu ve čtvrtek na UTZ 12. den a předpokládám, že o víkendu půjdu na svou 2. IUI. Akorát že jsem nachlazená, tak nevím snad se to tím nějak nepošaší a nebude to tím nějak blbě ovlivněné :rolling_eyes: jakože aby ovulka vůbec byla a vajucha :confounded:
30. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers dakujem, stale to mu nedokazem uverit a som nervozna na tie vysledky krvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Drzim palce aby si na to iui sla, lebo vsak podla mna nachladnutie na ovulku a foliky nema vplyv, nie?
30. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko cauko, dakujeeeeeeeem! este sa neodvazim plne tesit ale aj to pride :wink:
30. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, ja ked som ostala pocas stimulky chora, tak mi dr povedal, ze vplyv na foliky a vajicka to nema, nie su tam ani rizika pre pripadne babo... ale tiez povedal, ze by bolo dobre, aby som bola v case iui uz v poriadku...
ell, jasne, na plno sa netes, este je dlha cesta pred tebou :slight_smile: ale ani sa nestresuj :wink: ja viem, lahko sa hovori, horsie robi, ale je to pre dobro veci :dizzy_face:
30. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: taky díky :slight_smile: no já na to určo půjdu, ale možná to vliv může mít, tak jako když máš stres, tak to taky má vliv na ovulku, nemusí, ale může atd. Ale prostě se uvidí. Zas si říkám, kdosi kdesi psal, že se mu podařilo otěhulit zrovna v nemoci, že tělo řešilo nemoc a nemělo sílu řešit "vetřelce" :grinning: ale ta holka měla možná problém s imunitou, no nevím, to jsou všechno spekulace jen... Normálně při přirozeném početí se taky neřeší jestli má člověk rýmu a kašel a tulí se a jsou z toho mimouši :slight_smile: Spíš horší, že manžel má teď hodně stresu a psychický i fyzický vypětí, takže ty spermie budou asi vypadat! :angry: Mno, ale třeba právě navzdor "zmařené šanci"... prostě hokus pokus no...
30. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: aha, vidíš. Díky za info! No uvidíme... :slight_smile: Však kdyžtak zas příště že jo, co jinýho zbývá :grinning: :wink:
30. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, myslim, ze dr ti urcite povie, co a ako :slight_smile:
30. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.už nemám ťa prečo dne spokúšať, škoda bolo to fajn :grinning: a kedy ti majú zavolať aspoň približko? a vidím, že si zmenila fotečku, no ja čakám na albumík, že založíš aj s fotečkou :wink:

Petro...nato sme tu aby sme si pomohli..no nie..už sa teším ako sa ideme zase do teba pustiť spolu s Ell, vidíš ona sa nakoniec zlomila urobila testík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Emers..budeme silno držať palce abyto vyšlo :slight_smile:

Kačiatko ..ahoj
30. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko mozno dnes nieco vymyslim s tym fotakom, ale vcera to stale bolo rozmazane ked som to chcela priblizit na tie okienka testovacie do kelu...neviem, skusim sa s tym nejak pohrat! :wink: No oni zvyknu volat medzi 11-14h takze dovtedy napatie stupa a aj moja kyselina co mam :grinning: Vsak pockaj ked ja zacnem pokusat to bude svanda :grinning: :grinning: :grinning: inak ta fotecka co mam je z holandska zo scheveningenu :wink:
Ty ako dnes?
30. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak už to nejako vydrž ale ja viem, že to bude ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no aj ja sa teším keď sa pustíme do Petry xixi tá nám dá xixi..ja dnes ok..som si akurát predstavila aké to budekeď aj ja tam už budem mať dve čiarky :wink:
30. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko bude to uplne super :wink: :wink: :wink: uz teraz sa tesim ako si na vas zgustnem ked budete chciet testovat! :grinning:
30. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - na IUI jdeme hlavně asi proto že mám anovulační cykly - vůbec je to moje tělo celé nějaké zpomalené :grinning: než jsme přesvědčily mrchu aby přišla - trvalo věčně. jinak jsme oba O.K. spermiogram není sice úplně 100% ale na přirozené otěhotnění by stačil, prostě problém je v mé nízké hladině hormonů, která vše brzí - mrchu, zraní vajíček, ovulku .... :frowning2:
30. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, ale nemas pco? cize laparka asi u teba nie je riesenie, vsak?
ell, potom do mna neryp, ja som nepokusala :wink:
30. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ja mam to iste ale stimulka pomoze :wink:
30. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - laparku mi sice nedělali, ale byla jsem n HyCoSy a vše O.K a ani na UTZ nejsou vidět žádné cysty, tak že o PCO Dr. vůbec neuvažuje
30. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - DOUFÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM
30. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko neboj nebudem rypat :wink: zato ale Cisielko to bude mat tazke :grinning:
Petronela, ja som myslela, ze mas pco...takze mas nejaku hormonalnu nerovnovahu, ano?
30. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech rastu potvory :wink: a krv ti nerobili?
30. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, tak uz len drzat palce :slight_smile:
ell, dakujem :slight_smile:
30. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky! Tak mi dneska píchli pregnyl, byla jsem na UTZ a na jedné straně mám folíky 10, 12 a 14 mm, a na druhé jen jeden, ale zato 19 mm, tak uvidíme co z toho bude...iui bude v pátek v 11 hodin, tak na mě myslete ju??????ell, gratulace největší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: přesně tohle jsem potřebovala slyšet...nevíš jakou jsi měla výšku sliznice, při tom kontrolním UTZ?
30. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulka tak to si pis ze budeme na teba mysliet!!!! Supeeeer :wink: dakujem monulkab za gratulaciu aj ked sa naplno chcem tesit az ked mi krv a pripadne dalsi utz potvrdi ze vsetko je ok :sweat_smile: mala som 7,5 mm dva dni pred iui takze predpokladam, ze este narastla potom lebo povedali ze v priebehu dna mi narastla asi o 3mm alebo tak nejak
30. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je to potrvdene - hcg 113 a zatial vsetko ostatne v norme (estradiol a progesteron) utz buduci piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..takže to už máš potvdrdené aj z krvičkýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte raz gratulujem ti z celého srdiečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Minulka..jasné, že budeme na teby mylsieť..silno presilno aby si bola ďaľšia s kolajničkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kačiatko..ako Ell píše..bude to ťažké ale nebudeme rýpať keď nechceš, a naozaj nebudeš chcieť? :grinning:
30. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell co to citam :grinning: tak ty si testovala :grinning: a ja ze vo stvrtok mrknem :wink:

suuuupeeer, strasaaasne moc ti gratulujem, drzkaj sa

joooj, tolko som ti to priala :slight_smile:
30. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Cisielko a aj vam vsetkym a dufam, ze ma budete poctivo nasledovat takze sup sup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velky cmuk posielam!!!!!
30. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami ano nakoniec som sa testla vcera vecer a // no a uz to mam potvrdene aj z krvi :sunglasses: dakujem a ja tebe tiez drzim palce :wink: :wink: :wink: :wink: takze divhame statistiku dievcence!!!! vpred!!!!
30. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este ze si testla, tak to sa aj ty aj my mozeme tesit o dva dni skor :grinning:
30. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vsak som skoro zdochla kym tie cierky naskocili :grinning: keby ma niekto videl :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klepali sa ti ruky ?

no ved aj sosovka na tom tvojom fotaku bola z toho nejako namako :grinning: ked to nevie odfotit :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok