• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ty kokso ako staremu fetakovi pri abstaku :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

viem si predstavit :grinning:

sorry ale uz musim bezat po maleho, za 10minut mam byt v skolke
pa
a drz sa :wink:
30. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, gratulujeeeem, strasne moc sa tesim :dizzy_face: konecne sa ta smola nechala zlomit :wink: tak teda nech je vsetko v poriadku, tak ako ma byt. drzim palce.
cisielko, naozaj nebudem chciet, aby do mna niekto rypal. myslim, ze vsetky nas stoji velmi vela namahy udrzat si tu svoju rovnovahu, tak preco zapasit este s niecim navyse :wink: a ell pisala, ze ty to budes mat tazke :grinning: myslim, ze ti chce vratit to pokusanie :wink:
30. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko dakujeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Cisielko to bude mat tazke lebo vsak musim jej vratit to pokusanie, potvore :grinning: ale podla mna to rypanie bola celkom sranda teda osobne mi to nejak velmi nevadilo :grinning:
30. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, jasne, ze to bola sranda a nebolo to od nikoho ani v zlom... len do mna ked sa moc rype, tak ma to nahloda a rovnovaha je fuc... tak preto :sweat_smile:
30. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ell, aj ja sa pripajam k gratulacii, tesim sa velmo, ze sa vam to podarilo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ani si nevies predstavit ako som ti to priala...
ja idem na krv v piatok, myslis ze by mi mohol test uz vyjst? ja nemam ziadne priznaky nicoho...nic mi nie je.. :unamused: ty si ani nebrala tusim utrogest., vsak?
30. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..no bude ma trhať ale ak si to neželáš tak dobre..beriem na vedomie..len keď už bude po tak mi to pripomeň aby som nato nezabudla, vieš a zbytočne nerýpala :grinning: :wink:

Ell.si viem predstaviť ako sa tešíš na rypkanie :grinning: :grinning:

Apple..myslím, že ak o 2 dni ideš na krv tak môžeš testnúť je to len a len na tebe :wink:
30. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :wink: tak skusim zajtra....a potom vam poviem..
30. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, v pohode :slight_smile: ked bude zle, tak sa ozvem, neboj :wink:
30. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: tak paráda, aj z krvičky!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

monulkab: já jdu na Obi zítra, tak uvidíme, zda se na tom IUI tam fakt potkáme :grinning: ale asi ne, předpokládám, že půjdu v sobotu... Tak se tam v pátek drž :wink:
30. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple dakujem a strasne myslim na teba nech mas tiez //...skus test dnes. ja som mala ist na krv zajtra, pamatas, ale isla som uz dnes vzhladom na test :slight_smile: a nic som nebrala a zatial aninebeirem lebo je to zjavne teda v norme... :wink:
30. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada, ze je vsetko u teba v poriadku :slight_smile: normalne mam taku radost..
ja som sice vporiadku ale mm ma pomalsie spermie...lekar vravel ze sa to nemusi podarit, ale ja mu neverim...
30. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple vsak iui sa robi aj vtedy ked je nejaky maly prblem na strane muza takze prave preto by to malo vyjst, nie? :wink:
Boze napratala som do seba rezen a dufam, ze ho coskoro opat neuvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim, ze nam to vyjde..zajtra ti poviem ako dopadol test... :wink:
kde vlastne pracujes?
30. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Belgicku, Bruseli :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A urcite daj vediet ako dopadol test...drzim vsetky palce :slight_smile: ja som v mojom typickom zachvate ze to musim vediet hnes ani len necakala do rana a urobila si ten test hned vecer pricom rano ma byt koncentracia hcg silnejsia :grinning:
30. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to testnem rano, to uz vydrzim :slight_smile: cakam len dobru spravu.....
30. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchuchuuuuuu hned daj vediet :wink: ja zas nebudem spat takze predpokladam ze skoro kuknem konika :grinning: Apple a nic necitis?
30. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nic mi nie je. ani necitim ze by mi to malo prist...asi kvoli tomu utrog....neviem ..ty citis nieco? je ti zle?
30. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple, mala som cca od nedele najma v noci take krce ako na ms len silnejsie a okrem toho zapchu stiredavu s prehankami a vcera ma zacalo od rana napinat na grc co mi bolo divne lebo mam velmi dobry zaludok a nemavam ziadne zazivacie problemy (iba ked je mexiscku kuchynu) :grinning: ale clekovo som sa citila ako na ms
30. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ani prsia nebolia...co ma pred MS bolia a teraz nic....
30. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mozno je dobry znak nie? nieco je ine nez obvylke, nie? :wink:
30. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano...no som zvedava...mozno to nevydrzim a ocikam ho este vecer....
30. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sa ako citis? rezen uz vpohode? :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mojho prikladu :grinning: inak mna bolia prsia stale viac a viac...ani dotknut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze v tomto pripade to nevadi..nie? neco vydrzime... :wink:
30. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak sme nejaki pionieri, no nie? :grinning: inak to sme tu len mu dve takto poobede? Petronelaaaaaa, Cisielko, Kaciatko, kdeze ste? a Monika?
30. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caautee. ja som tu...
30. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som sa sem dostala...
30. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikaaaa parada, super, ze si tu :wink: ako sa mas?
30. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok