• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
neviem či som dopadla dobre či zle.. posúdte samé...

má podozrenie na PCO... čím ma nepotešila teda :angry:
V pondelok ideme odovzdať SPG a idem na sono.. potom ma chce poslať k inému diabetologovi lebo ten môj stojí za .... Má podozrenie či mi tie moje výkyvy cukru nejako nebránia otehu...
vyzerá to všeliako... ak sa potvrdia výkyvy cukru musím podstúpiť 3 mesačnú liečbu... :frowning2:
30. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell, za jak dlouho po pregnylu jsi šla na IUI?
30. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, ja mam tiez pco ale cukor mam v poriadku nastastie. u mna je to "len" ten nestastny androstendion. :pensive:
Monulka, vobec som nemala pregnyl, ovulka nabehla sama po stimulke clomidom :wink: inak dnes som im na klinike vratila tu injekciu co som mala doma :wink:
30. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell a co je to prosim ta poriadne to pco.. je to nejaky problem?
30. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika je to hormonalna porucha kedy sa tvori vela folikov ale ani jeden nedozreje - v skratke asi tolko. na nete je toho strasne vela a myslim aj tu na MK je tema PCO tak tam nakukni :wink:
30. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ale s týmto som nikdy problem nemala. vzdy mi narastol jeden pekny folikul. ved som jej aj dala foto zo sona....
30. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny - už jsem tu - v práci máme peklo (tak jsem na vás neměla ani čas) - ale konečně jsem doma a dočetla vás.

ell - ještě jednou velkááááááááááááááááá gratulace - jo a nějak se tu nemluví o té BÁBOVCE a ŠAMPUSU, copak copak - ne aby se to promlčelo :grinning: jo a Ell ještě jsem se chtěla zeptat kolikátý DC jsi nakonec šla na IUI

monulkab - tky super zprávy - doufám že budeš následovat Ell - po kolika hodinách od pregnylu jdeš na IUI - myslela jsem že to musí býtdo 36 hod. - to stíháš?

monika - muíš to brát z té lepší strany - už se to konečně pohne a bude se to řešit - ty máš problény s cukrovkou?
30. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ani nie ze s cukrovkou ale mam slabe vykyvy cukru... a moj diabet. to neriesil... vraj je vsetko v pohode :angry:
30. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tak že se s tím neléčíš - žádný inzulin a tak? jak jsivůbec zjistila že máš ty výkyvy cukru - jak se to projevuje?
30. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti za pol roka som pribrala 25 kil, byvalo mi na odpadnutie, strasne triašky som mala, výkyvy teploty - raz teplo, potom zima, hlava sami točila... ale ako náhle sa mi podarilo schudlut 5 kil uz je to v pohode... na inzulin to este nie je... aj dokina v centre vravela ze len nejake lieky by som dostala na tie tri mesiace...

teraz musim bezat... vecer sa stavim..
zatial papapa
30. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - teda to ti nezávidím, to muselobýt silně nepříjemné, hlavně že víš v čem je problém a můžeš tomu předcházet, tak držím palečky aby u diabetologa vše bylo O.k. a obešlo se to bez té 3 měs. léčby - aby jsi nemusel tak dlouho čekat. zatím pa
30. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela super, ze si tu!!!! A dakujem este raz. Bojim bojim na 9.10. na prvy utz :sweat_smile:
Jaaaaj vidis? Monika uz chystas? lebo ta babovka to ja mozem :grinning: a sampus tiez!!!! (sice az neskor ale ved sa nevypari) :grinning: :grinning:
No a k tomu iui - bola som technicky na 30 dc (presne na 12 den od zaciatku druhej stimulky)
Momentalne teda kvazi som na 43 dc :wink:
30. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam pco :wink:
monika, poslem ti ip
za chvilku pojdem, tak pekny vecer vsetkym :slight_smile:
30. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell gratulujem a kolik jsi měla hcg?
30. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Lindazofie. 113 co je vraj dobre :wink: na kontrolu a utz idem 9.10. :sweat_smile: ty ako?
30. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - jak u tebe diagnostikovali PCO, mě to stále vrtá hlavou, zda to není i můj případ, Dr. o tom sice vůbec neuvažuje, ale stále se mě na to někdo ptá zda nemám PCO.

ell - a nebyl to žádný problém, viď (že jsi šla až 30DC) prostě jen jen natáhli cyklus, že? bojím se že to Dr. v pátek stopne a dosatnu vyvolávačku - v pátek budu 15DC. jestli dobře počítám tak ti zvyšovali dávku 18 DC, že? tak že 18 DC jsi měla folíky těch 9-12 mm - jak jsi psala ráno?
30. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak, mala som vlastne umelo vytvoreny dlhy cyklus. Nevedela som, ze to tak ide ale zjavne ide :stuck_out_tongue_closed_eyes: 30.8. zistili ce foliky su male a tyzden cakali a chodila som na utz a krv ci podrastu a v nedelu o tyzden, t.j. 6.9. som zacala s druhou stimulkou. 14.9. foliky uz boli velke :wink:
30. sep 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - díky Ell, snad to tak půjde i u mě a nestopnem to, no uvídím v pátek
30. sep 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky :slight_smile:
30. sep 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, no právě že to těžce nestíhám, bodli mi to dneska v 8:30 a na IUI jdu až v pátek v 11 hodin, tak nevim no, doufám že doktorka ví co dělá....radši tam zítra zavolám a zeptám se jestli to tak je opravdu v pohodě....jsem z toho trochu rozhozená....bojím se aby už nebylo pozdě....
30. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..tu som tu, len v práci bol frmol tak až teraz z dfomku píšem :grinning: ty naša tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petro..ja verím, že budeš nalsedovať našu ELl...vy všetky..veď už je hádam blavan prelomenýa teraz už len sa mé pozitívne správy tu budú :wink:

Aple..tak ráno budem čakať..ja maž doma test tak už testujem :wink:

Mon..ako píše Petra je dobre , že vedia čo a ako..aspoň sa to bude liečiť a už potom bude všetko ok a budú samé dobré správy :wink:
30. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - jo jo raději zítra brnkni Dr. ať máš jistotu

cisielko - dík za podoporu - ráda bych Ell následovala, v pátek budu moudřeší - snad už ty mršky zareagují - a bude IUI už tento cyklus
30. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..ja verím, že sa svojho IUI dočkáš už čoskoro..som zvedavá ako v piatok dopadnes :wink:
30. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, z hormonalneho profilu a z utz :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje ste zlatucke, ale ja som na tom momentalne psychicky nie dobre... (zasa :rolling_eyes: )
ani spať neviem...
ja sa ukľudním a bude zasa dobre...
že mám pco neverím. to je hlupost. viac ako tri mesiace mi môj doki sledoval ovulácie a viac ako tri mesiace mi folikuly samy krásne rástli. síce vždy len jeden ale narástol tak ako mal... v tom problem nebude. to som vylúčila a ani náhodou neprispúšťam. neverím.... ved uvidíme.. ale tak potom by som nemala každý mesiac svoje folikuly..
aj aj keby tak to nie je až také hrozné.. veľa žien s tým otehu...

mňa kašle ten cukor... ja nevydržím ďalšie tri mesiace čakať nečinne.. ja to prsote nezvládnem... baby to nie je na mňa toto... nemala som nikde chodiť a mala som sa vykašlať na celé snažilkovanie.... je toho na mňa veľa. nikdy nikto v našej rodien nemal takéto problémy.... ja a moja sestra.. ale prečo? čím sme si to obe zaslúžili? sestra má teda nakoniec po 2 rokoch krásneho syna, ale čo si tiež vytrpela....
ja som citlivý človek a proste každý zádrhel je pre mňa až nekonečne boľavý a neuveriteľný...
ale ja som to teraz zo seba dostala von, chvíľu sa potrápim, poplačem si (dnes som čítala, že je to zdravé) a o pár dní bude zasa všetko (nie) v poriadku......

ďakujem vám všetkým čo ste tu.. ste strašné zlaté babuľky, viete to? ste úplne super!!!!! ĎAKUJEM VÁM 1000 KRÁT!!!!!!

posielam veľký cmuk a dúfam, že sa vám snívajú krásne sníčky!!!!
1. okt 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcatka :wink: asi sa premienam na medveda. vcera som dosla domov a zaspala som. potom som sa najedla a o 9,30 uz spala a dnes rano ked mi zazvonil budik to boli strasne muky :stuck_out_tongue_closed_eyes: padam do roboty teraz.
monika hlavku hore musis bojovat. na otazku preco ja neexistuje odpoved a zbytcone sa nou trapis. hlavu hore a bud silna cmuk cmuk
inak baby ja mam des z potratu..mna asi slahne do buduceho piatku prisaham bohu... :frowning2:
1. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Monika, uplne ta chapem...len si poplac, to pomaha....a potom do dalsieho boja, my sa predsa nevzdame, no nie? zivot je naozaj nespravodlivy, ale s tym asi nic nespravime...drz sa monika...

ja som si vcera robila ten test a je negativny, takze som plakala celu noc....este stale nie som vporiadku, je to hrozne....ale co uz..
1. okt 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple kedy ides na krv? To este nemusi znamenat nic z testu...drzkaj sa.
1. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim, vsak to poznas..tie testy su uz vymakane...na krv idem v piatok..
1. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple kazda sme ina. Nevzdavaj sa
1. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok