• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
som strasne smutna, tak som tomu verila ze sa to podari, lebo ja som v poriadku a vidis...nic z toho...
1. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera bol asi zly den :frowning2: mna tiez chytila vecer kriza :pensive:
monika, nezamyslaj sa, ci to je pco alebo nie, dr urcite spravi vsetko pre to, aby vam pomohla. to cakanie je najhorsie :frowning2: ale vsetko zvladneme. urcite :wink: vyplac sa, otras sa a ideme dalej. preco? ja neviem preco... malokedy ma to napadne, ale obcas sa aj ja pytam... ale odpoved nikto nenajde a v podstate je uplne nepodstatna... podstatne je, aby to vsetko dopadlo tak, ako chceme.
ell, ten strach je normalny :pensive: ale skus byt v klude, mysli pozitivne, bude to dobre.
1. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera bol asi zly den :frowning2: mna tiez chytila vecer kriza :pensive: tiez som si poplakala... ale musim to prekonat a ist dalej. dufam, ze aspon mrcha dorazi sama a nebudem musiet ist zasa na vyvolavacku :unamused:
monika, nezamyslaj sa, ci to je pco alebo nie, dr urcite spravi vsetko pre to, aby vam pomohla. to cakanie je najhorsie :frowning2: ale vsetko zvladneme. urcite :wink: vyplac sa, otras sa a ideme dalej. preco? ja neviem preco... malokedy ma to napadne, ale obcas sa aj ja pytam... ale odpoved nikto nenajde a v podstate je uplne nepodstatna... podstatne je, aby to vsetko dopadlo tak, ako chceme.
ell, ten strach je normalny :pensive: ale skus byt v klude, mysli pozitivne, bude to dobre.
apple, je mi to luto. ale asi sa tiez treba len otriast a ist dalej :pensive: bohuzial
1. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny

ell - spánek je zdraví a teď musíš hodně odpočívat a myslet jen na hezké věci - ne na nějaké potraty (to už se nesmí opakovat) určitě vše bude O.K. a za týden na UTZ uvidíš svého potomka - to musí být super pocit - moc ti to přeju a trochu i závidím :wink:

apple - zase špatné zpávy - to snad ne, já myslela že Ell nám tu smůlu tady prolomila - počkej ještě na zítra na krev - ještě není nic ztraceno

monika - neříkej že jsi neměla chodit do CARu a že jsi se měla na snažilkování vykašlat - teď se to konečně pohne kupředu, na PCO nemysli, na to to nevypadá, a ta 3 měs. léčba ještě nění stoprocentní - drž se a mysli pozitivně - a hlavně si nikdy neříkej PROČ JÁ? sebelítost je naprd. A nezapomeň co jsi mi napsala v IP - začal nový měsíc a tento měsíc je náš
1. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano...
1. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Mon...musíš ísť ďalej..ja viem, že je to ťažké ale musíš..nesmie sa vzdať, veď už máš toľko toho za sebou..my budeme veriť za teba, že to nakoniec nebude také strašné a pôjdeš ďalej..len sa netráp..silno ťa obímama a verím, e táto kríza od teba rýchlo ujde preč :wink:

Apple..je mi to ľúto ale naozaj to nemusí nič zanemanť...je veľa žien, ktoré mali test negatívny a predsa boli tehu..nemusí to byť tvoj prípad ale nádej tu stále je..silno obímam aj teba :wink:

Ell..čo to sú zase za reči..ty naozaj chceš aby som prišla za tebou do Belgicka a bola kuca paca na zadok????!!!!takéto myšlienky nech už u teba nevidím, jasné?! všetko bude dobré :wink:

Kačiatko..čo sa deje?

Petro..asoň ty napíš, že si v pohode :unamused:
1. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - já stále věřím že se ty moje mršky proberou k životu a naroustou - uvidím zítra - pokud ne a budu asi dost smutná, protože by Dr. IUI pro tento cyklus stopnul a šlo by to zase znovu od žačátku - ach to čekání
1. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, nic sa nedeje. len som nejako chytila pocit, ze vsetci naokolo su tehu, len my nie.... nikomu to nezavidim (myslim v tom zlom vyzname, ze by som to nedopriala), len mi to tak nejako prislo luto :pensive:
petronelka, moc drzim palce, dufam, ze ti to nestopnu ako mne :frowning2:
1. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - a kolikáty DC ti stimulky stopli - a kolik a jak velké jsi měla folíky?
1. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak mám pro vás čerstvou informaci ohledně píchnutí pregnylu a následného IUI.
Pravidlo o 36 hodinách po píchnutí pregnylu se týká jen IVF, páč je to jistá doba, do kdy zůstanou folíky celé, tudíž může dojít k odsátí vajíček. U IUI je jedno, jestli folíky už praskly nebo ne.
Takže tak! Se mi hrozně ulevilo. :sweat_smile:
1. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, brala som 3-7 den clostil 2tbl. definitivne rozhodnutie, ze nic padlo 16dc. kolko a ako velke ti nepoviem, obavam sa, ze sa ani nedali merat. dr to oznacil za sabotaz :sweat_smile:
1. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - taj to je super že jsi tam volala, alespoň můžeš být vklidu - tak že zítra v 11:00 - držím palečky
1. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - já budu zítra 15 DC - takže skoro nastejno jako ty - tak uvidím snad rostou
1. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte uz som zase tu! Cisielko ja sa ta bojiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, ze som ako sibnuta ale po mojej skusenosti myslim na to neustale :pensive: a najma sa zacinam priserne pozorovat :unamused:
Kaciatko, hlavku hore a chod dalej ono to musi vyjst.
Petronela vsak to ze aby nieco bolo na tom utz vidno...bojim bojim...ty ako? ordinujes dalej? :wink:
1. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - nemysli na to - zbatečně se stresuješ a to rozhodně není dobře, baštíš nějaké vitamíny - kyselinu listovou atd.? Já jsem dnes ordinovala naposledy - zítra ráno už nemám - teď už je to jen na folíkách aby zítra do odpoledne ukázaly co v nich je :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved nech sa ukazu potvory!!!! Ano ano bastim take specialne vitaminy na 1. trimester co maju vsetko v sebe aj kysku listovu :wink:
Pocvuvajte totalne blba otazka - kedze dnes je presne 2t od iui znamena to ze teoreticky dnes je koniec 4tt? ja som z toho magor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, moc, moc drzim palce, skus im este dohovorit :wink:
ell, ja viem :pensive: myslim, ze som si vcera odplakala aj tu stopnutu stimulku aj tu vcerajsiu "krizu"... dnes idem cvicit... ide weekend... zas bude dobre :slight_smile:
1. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..presen ako píše etra úplne zbytočne sa trseusješ a to nieje pre tvoje tehu dobré, pozričo sa má stať stane sa a ty to nijako neovplivníš..tak hlávku hote a treba sa tešiť...no a nie, ťe začínš 3tt, úprečo 4tt ja som nebola nikdy tehu tak neviem :unamused:

Petro..ja viem, že ťa to bude bolieť ale hádam rastú a nenechajú ťa v štichu..zajtra budem držať palce :grinning:

Kačiatko..no veru, aj okolo mňa je plbo tehuliek ale ja toto už neriešim, radšej, lebo to zbyročne stresuje..a ako naschval každú chvílu je niekto v mojom oklí tehu..no ale čo už, verím, že aj ja raz budem :wink:
1. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jo jo přesně tak dnes je pro tebe konec 4TT a to i přesně odpovídá, protože první UTZ je na konci 5TT, a to se, viď?
1. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - těhotenství se počíta od 1DC - tak že v den oplození vajíčka (v našem případě den IUI) už jsi na konci cca 2 týdne
1. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, cize buduci piatok to budem uz mat kvazi skonceny 5tt? :confused: ja som z toho pako :grinning:
Cisielko no ved to ze v marci som si nic zle nepripustala a potom ako to skoncilo :pensive:
chce sa mi priserne spat a dva krat ma naplo dnes rano, raz dom a raz na porade :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale natlacila som croissant! :grinning:
1. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize teroeticky v mojom priade (kedze 1 dc bol uz daaaaaaavno) sa to asi pocita od ovluky, nie? cize tympadom to by znamenalo ze koncim 4 tyzden :confused:
1. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ty tomu nějak nechceš uvěřit - je to tak zítra začínáč 5TT a na jedo konci - první UTZ - už máš před senou jen 35 týdnů a je z tebe mamina :wink:
1. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko svata !!!!! to znie uplne ako science fiction :wink: :grinning: chuda male ta geneticka vybava :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ano, so vsetkym suhlasim... len su proste dni, kedy sa to vsetko zosype... a to bolo vcera... ale uz je fajn :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela díky za držení pěstí!!!! :grinning: už aby byl zítřek a já už byla na řadě na IUI! Ráno budu muset s manželem zajet do nemocnice, abych mu pomohla dostat ze sebe nějaký ten materiálek :sunglasses: pak do práce, a pak zase z práce do nemocnice na IUI...tomu říkám perný den!
1. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab ale plodny den mysli na to :grinning:
1. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulka..veru plodný deň...najplodnešjí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ell..ja tomu nerozumiem ai tak ako ty a ty si tehu...ako 5tt...veď keď to rátate od IUI tak sú to dva týždne tak aký piaty?no ja som z toho debilko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačiatko..tak to je dobre, že ej lepšie :wink:
1. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko no prvy tyzden je ten kedy mas ms, druhy je ten kedy mas ovulku a potom dalsie dva do ms kvazi. ytakze to dava 4tyzdne dokopy. A teraz by mal zacinat 5ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak mi druhý pokus IUI nevyšel. Bohužel se mi "kousnul" manžel a nechce, abych pokračovala v dalších pokusech. Jsem z toho docela dost zoufalá. :frowning2:
1. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok