• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cisielko, pocita sa to od 1dc :slight_smile:
l1u1c1i :confused: a co navrhuje tvoj manzel? preco ste vlastne isli na iui?
1. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i1 to mi je strasne luto :pensive: preco manzel nechce viac? asi vidi ako sa trapis ale zase myslim, ze ked sa snazilkovat nebudete tak stastnejsia nebudes...zacarovany kruh :frowning2:
1. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžel tomu chce nechat volný průběh a věří, že to půjde samo, ale nepůjde. Já bez pomoci dr. neotěhotním, neovoluji. Již to zkoušíme dva roky a nic. Manžel je stejně starý jako já a asi si připadá ještě moc mladý na děcko.Potřebuji ho nějak "zlomit". Já hrozně moc toužím po dítěti. Přišla jsem o rodiče a mám jen manžela.
1. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - moc mě to mrzí, tak koukám že nám tu zase převažují ty špatné zprávy. :angry:
1. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i, pfu, tak to to mas velmi, velmi tazke :pensive: je mi to moc luto. nepomahaju ziadne argumenty?
1. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdepak je emers??????je to moje IUI sparing parťačka :grinning:
1. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - určitě to nevzdávejte a manžela musím přesvědčit ať jdete do toho znovu, zkus na něj netlačit, ale spíš ho přesvědčit, že sice jste mladí, ale čas strašně rychle letí, a s každým rokem je pro ženy težší a těžší otěhotnět
1. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i tak to chapem ze o to viac ze chces mat rodinu mala by si sa s nim asi o tom porozpravat lebo on ta asi nechce vidiet trapit sa kazdy mesiact ale to k nicomu takto nevedie :confounded:
1. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell rata sa to od poslednej menstruacie..

ahojte kočulky moje!!!
1. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ale ked ta moja bola pred 40 dnami? :slight_smile: som z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no ell tak to potom neviem... ved uvidme co ti povie dr... uz len par hodin.. :wink: ale tak povcitam aj ja ze tak ten 5tt by to mohol byt.... :wink: a preč tie zlé myšlienky! fuj, fuj, fuj! preč s nimi!!!! :angry: Lebo sa pridam a prídem za tebou!!!!
1. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, dr ti urcite povie :wink:
monika, dostala si ip?
1. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ve tvém případě se to nemůže počítat od 1DC protože jsi měla uměle natažený cyklus - IUI byla až někdy 30DC, ale počítej jako den otěhotnění tak 2 týdny před IUI - prostě a jasně začínáš 5TT
1. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej pridite ale nie aby ste ma zmlatili ale na stretko! to by bolo skvele :slight_smile: inak normalne sa to bojim si dat hore do pasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak chystala som sa do BA o 2 tyzdne ale asi nikam nepojdem a nasa dovolenka v decembri tiez pada ale neva pre mimi vydrzim :grinning:
1. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I1u1c1i - (bože toto kým napíšem tak zabudnem čo som chcela :wink: ) micka, suhlasim s tým, že treba mu povedať aké su tvje pocity. že chceš mať rodinku o ktorú sa chceš s láskou starať, že chceš aby ste boli šťastný a mohli svoju lásku ďalej deliťa posúvať.. skús sa s ním porozprávať. nie teraz, nie zajtra.. počkaj aspoň 2 - 3 dni.. nechej ho teraz.. tvár sa akože nič a potom mu priprav dobrú večeru, daj vínko a skús opatrne začať túto tému... uvidíš čo z toho bude.. ale nemyslím si, že to zostane bez povšimnutia keď si sa toľko posnažila s večerou, vínkom a tak.. :wink: Mal by pochopiť, že je to pre teba dôležité... skús...
držím palčeky!!!
A peti tak tiež mooc držím palčeky!!!
a všetkým, ktoré čakajú na nejaké výsledky tiež...
1. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell co tam po dovolekne v takomto pripade!! kaslat na nu. na bducu pojdete traja :sunglasses:
1. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak mali sme ist na filipiny :wink: ale pojdeme inokedy :wink: a vo vacsom pocte :grinning:
1. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, toto za to stoji :slight_smile:
1. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ďakujem, že ste mi to vysvetlili ale jaj tak je to na hlavu...veď keď prišlo k oplodneniu pred 2tt tak nechápem prečo sa tam ráta aj mrcha..to čo sa za počty :rolling_eyes: to nejaké divné ale ahlven, že si tehu ELl..na invo sa vytoto :grinning: :grinning: :grinning:

l1u1c1i ..no tak to nieje veľmi dobré...a to mu došlao až teraz, že to chce nechať na voľno!!!!to čo je za sprostosť...to si mal uvedomiť ksôr a nie teraz..no nesmieš ísť na neho z hurta ale pomaličky v klude sa sním o tom porozprávať...budem ti suilno držať palce..bože tý chlapi sú občas na zabitie
:angry: :angry: :angry:
1. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ono sa rvy termin rata od MS (je to aj podla mna hlupost..) a druhy termin sa berie podla UTZ.. podla velkosti plodu... :wink:
1. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak já dnes 12.DC na UTZ na jedné straně folíky 22 a 18 :slight_smile: na druhé jen 13, endometrium 10mm, takže opět prý vše kráááásně nachystané :grinning: tomu už se směju, protože to tak mám vždycky a prd z toho že. Ale ne, jsem moc ráda, že "funguju", jsem moc vděčná, ale zároveň vím, že to jaksi třeba někdy nestačí neb víte jak, důležitý je výsledek že :sunglasses:

monulkab: takže já jdu v sobotu v 10h na řadu :slight_smile: tak mi tam v pátek ohřej kozu :grinning: vím, blbej humor, ale já si z toho musím dělat srandu. A zítra držím pěsti!!! :wink: Jo a pregnyl si píchám dnes večer sama doma :wink:
Jo a s tím pregnylem, díky za info, ale já to moc nechápu, jaktože je jedno jestli už prasknul nebo neprasknul?! jakože se nemůžou minout? že tam na sebe počkají?

1u1c1i: to je mi líto. Určitě mu svoje pocity řekni, snad se to v něm pohne.
1. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers, gratulujem to je skvele :wink:
1. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - taky se přidávám ke gratulaci, a nerouhej se - co já bych za takové folíky dala - v sobotu držím palečky, doufám že budeš následovat Ell.
1. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano len ma nasledujte :wink: uz mam lepsiu naladu :slight_smile: ale natahuje ma ako zabu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díky :slight_smile:
petronela: ne, ne, já vím :wink:
a budu doufat no...
1. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers vpred...ideeees. Musite sa niektora pridat nech nie som sama :wink:
1. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, tak vela vela stastia a naozaj, ako pise petronela, bud vdacna za tie foliky :wink:
ell, myslim, ze hociktora z nas sa veeelmi rada prida :slight_smile:
1. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers...gratulujem a rýchlo za ELL..a všetky nech nás je tu tehu hojný počet :wink:
1. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len podte podte, povediem cely pluk :wink:
1. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, emers, a to ti řekla doktorka sama, že si to máš píchnout večer? mě rovnou poslala ať mi to píchnou na odd. 16....vypadá to že ti to výjde do těch 36 hodin....no tak uvidím co to udělá se mnou no, doufám že je to fakt v poho, i když jdu až v pátek v 11. Jsme stejný DC, já jsem dnes taky 12DC. Máš super výšku sliznice, já měla jen 5 mm, tak uvidíme no....jak toto dopadne....a kozu ti zahřeju, neboj :grinning:
1. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok