• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
emers ma veru super sliznicu! ja som mala len 7,5 pred iui
1. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já měla 11 dc jen 5 mm, tak doufám že do zítra ještě trochu povyroste....četla jsem že clostylobegyt ovlivňuje sice pozitivně ovulaci, ale negativně působí na růst sliznice, tak doufám že mi po tom iui dají něco na udržení a růst sliznice....
1. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: no já se taky vždy podivuju jak to tam "vedou", ale jednou prostě jsem si píchala Pregnyl taky večer sama dle jejich instruktáže (to bylo jen před domácím snažení) a podruhé před 1.IUI mi ho píchli taky hned tam. Takže pokaždé jinak. No teď si uvědomuju, že pokaždé jsem taky byla u někoho jiného, však víš jak se tam střídají. No a myslím, že ono je to asi jakože trošku jedno, hodina sem, hodina tam. :wink:

ell a monulkab: s tou sliznicí taky, vidíte ell měla malou a přesto jaký krásný těhu! :slight_smile:
to vždy závisí od tolikati věcí, souhry náhod atd. :wink:
monul: asi ti dají utrogestan, aspoň mně ho dali.
1. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nižší sliznici jsem chtěla napsat :wink:
1. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulkab ja som brala ten ethynilestradiol asi na to aby rastla sliznica. Dr povedala ze na tehu staci 6,2mm...a okrem toho pod posledneho utz do iui boli este dva dni tak predpokladam, ze podrazstla na cca 8mm
1. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell a u vas bol kde problem?
1. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka - u mna, zvyseny adrostendion (PCO)
1. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, lebo dnes mi lekarka povedala ze to pojde pravdepodobne len prostrednictvom IUI, manzel ma pomale spermie, tak neviem. Dala som ze skusim na dalsi cyklus este jedno IUI. Tento mesiac bez pomoci. Som z toho nestastna som sa snazhila brat to optimisticky ale dnesok ma dost sklamal, dúfala som ze su este iné moznosti ako hned IVF.
1. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - teď jsem zmatená - tak IUI nebo IVF?

holčiny mě padla - frčím domů
1. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell chcela by som Ti ešte raz zablahoželať, kedže to máš potvrdené už aj z krvičky. Je to supeeeeer! Ale prosím Ťa nemysli na to, že by si mohla potratiť, lebo by si si to mohla privolať. Pekne si užívaj tehu a zahod preč všetky zlé myšlienky !
Peťa Tebe držím palce, aby si zajtra mala dosť veľké folíky a aby si sa dočkala konečne toho iui, ked si už aj tak dlho čakala na mrchu.
Emers a monulkab aj vám držím palce na iui, aby to vyšlo.
1. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka dakujem :wink: snazim sa mysliet pozitivne a hadam mi trocha odlahne po tom utz buduci tyzden.
Petronela uz si doma? drzim palce na zajtra. Ides tam rano?
1. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - už jsem doma, nene ráno tam nejdu, jsem objednaná až na 16:30 - bojim bojim, že ty mršky nerostou :frowning2:
1. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj porastu potvory! :wink:
1. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, takže ty jsi na IUI už jednou byla? to jsem nepostřehla! dělají před tím ÏUI ještě utz????
1. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell s tou sliznicí, no doufám že povyroste!!!!
teď mi nějak začalo "lupat" na levé straně, tak nevím, co se tam děje.....doufám že to nepraskly ty folíky, 36 hodin to bude až v devět večer.
1. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulkab mna tak par krat luplo pocas ovulky na lavo. Drzim palce nech je vsetko ok.
Dobru noc vsetkym idem spat:slight_smile: cmuk
1. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell, neverim vlastnym ociam... Vyslo to!!! Gratulujeeem. Na kolky krat ti to vyslo? Troska povzbudenia by sa mi hodilo :sweat_smile:
Nanenka, dnes zacinas s mrchou? Ja by som mala ist v pondelok na UTZ a v stredu na druhe IUI... Uvidime, ci bude pekne vajko na spravnej strane. papa kocky :dizzy_face:
1. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holčiny, tak dnes už neordinuji - už je to jen na těch mích mrškách - doufám že dorostly a IUI se nebude stopovat, odpoledne (16:30) jdu k Dr. - bojim bojim bojim :frowning2:

ell - co to koukám ty jsi šla včera do pelechu už ve třičtvrtě na devět - že by těhotenská únava :wink:
apple - držím palečky ať ty vyjdou výsledky krve - a ať ten negativní testík nic neznamená
monulkab - ať ti to jdes vyjde - v 11:00 na tebe budu myslet
2. okt 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym;) dakujem za gratulaciu akatka, mala som len jedno iui takze veeeeeelmi drzim palce nech to vyjde cim skor aj tebe!:slight_smile:
Petronela no este som sa asi pol hodku valala pred telkou a potom som zalomila:slight_smile:) drzim palce na poobedie aby boli len dobre spravy!!!:slight_smile:
Monulkab myslim na teba. Nech potvorky plavu tam kam maju:slight_smile:))
2. okt 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile:

Petro..drž sa dnes nech je všetko na dobrej ceste :slight_smile:

Apple..neviemčo dobre pamätáma le ak ideš dnes na krv tak držím palce :slight_smile:

Monulka..drž sa :slight_smile:

a všetky, ktoré máte dnes nejaké vyšetrenia a kontroly držím palce :slight_smile:
2. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko cauko:slight_smile: ako sa mas ty?
2. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dobrý čárka sílí, tak ještě v úterý, aby krev vyšla. Nechodíte některá do Podolí jako já?
2. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindazofie to je skveleeeeee:slight_smile: ty si tehu!!!
2. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie - super zprávy - pokud čárka síly - tak to může znamenat jen jedno :slight_smile: kolikáty jsi DPO, to už pregnyl nemůže tvůj test ovlivňovat, viď?
2. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
petronelka, drzim moc moc palce! verim, ze foliky narastli :wink:
lindazofie, len tak dalej, bolo by super, keby nas co najviac nasledovalo ell :dizzy_face:
a vobec... vsetkym, co maju dnes nejakych dr drzim palce :slight_smile:
2. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak už začínám být nervní, ráno jsem byla s manžou v nemocnici abychom odčerpali dávku šampionů na iui, a bylo to tentokrát hrozný, došli jsme v osum, a před náma tam v řadě stály asi 4 chlapi, takže jsme museli čekat venku před tou budovou která je určená pro chlapy jako odběrová buňka. Bylo to docela deprimující, když jsem se ptala sestry jestli to nemůžeme nějak uspíšit, že máme dnes iui, tak mi řeka že musíme počkat, a při nejhorším mi posunou třeba o půl hodiny to iui, no, uvidíme co jsme společnými silami vyždímali....chjo :sunglasses: :confounded:
2. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - žádné nervíky - drž se - hold musíme kvůli miminku něco vydržet - doufám že jste v nemocnici společnými silami nechaly ty nejrychlejší "šampiony" a vše bude O.k. - držím palečky
2. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monuka..tak ste to tam mali pestré, ale hlavne, že ste to zvládli :wink: držte sa dnes :slight_smile:

Lindazofie...to je supeééééééééééééérrr.ty si to dokázala..júj to je super :slight_smile:

Ell. v celku sa mám fajn..nič nemám nové, čakám na streu čo sa bude diať tak asi tak :slight_smile:
2. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela strasne na teba myslim dnes poobede! :wink: verim, ze to bude ok a foliky budu mat cez 18mm co je myslim dostatocne.
ja idem na "drink" s kolegami ale musim to nejak sfalsovat a dam si nealko pivo aby som nebola podozriva :wink: ale dovtedy mi snad bude lepsie lebo teraz ma priserne napina bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cisielko, ja uz ta chcem pokusat! :grinning:
2. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dne 19.9. jsem byla na 2x IUI a dne 30.9. mi nabrali krev na Hcg. Výsledek je 15. Co to znamená?
2. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok