• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ell - moc moc děkuji - doufám že máš pravdu - je ale ve mě malá dušička :frowning2:
2. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ju mala tiez miniaturnu ked som sla k dr po druhej stimulke a nejake zazraky som neocakavala...ale zrazu to slo tak, ze ani neviem ako rychlo :wink: dufam, ze ma dobrehnes :slight_smile:
2. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - vzhledem k tomu že Ell měla HCG 113, tak asi nic moc :frowning2:
Ell - doufám že tě budu následovat, a mršky se vzpamatují
2. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem si myslela, že to znamená, že je to negativní.

Jinak s manželem to včera dopadlo docela dobře. Oba jsme udělali kompromis a výsledek je ten že si dáme do konce roku pauzu s dalšími pokusy IUI a začneme znovu od ledna. :slight_smile:
2. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, nešel nám net, teď chvilku jde, tak hned píšu
monulkab: jo jo, já už půjdu na 2.IUI, myslím, že jsem to sem psala, že mi nevyšlo to 1.IUI
jinak UTZ před tím nedělají, což nechápu, ale prostě nedělají no :unamused:
jejda, to jste si užili teda s tím odběrem, můj to vždy vyvede doma :sunglasses: a do 20min to tam doveze, máme to kousílínek na Obi, pak jen předá do okýnka :wink:
držím pěstičky!!!
:wink:
Jinak vám zkusím popsat moji včerejší pregnylovou akci! :grinning: Jsem si šla v osm večer do ledničky, že si píchnu ten pregnyl. Ehm, jenže jaksi jsem zjistila, že mi tentokrát k tomu nedali ty 2 jehly a stříkačku. Já jsem na to taky úplně zapomněla :sweat_smile: Takže co teď, no manža dojel do lékárny co je non-stop, naštěstí si s sebou vzal krabičku od toho pregnylu, tak tam vybírali jaký jehly, no dovezl jehly jak krávu :grinning: au au. Ale předtím se musí ty 2 ampulky rozbít a tu směs smíchat a pak to natáhnout atd. No a jednu ampulku jsem rozbila v pohodě a druhá se mi roztříštila, tak jsem se pořezala na prstě, krev začla valit, manža prej běž od toho :grinning: no naštěstí to šlo natáhnout a ty střípečky se samozřejmě do stříkačky nenatáhly, takže se nic nestalo. Jo a ještě jsem pak zjistila, že mi došla dezinfekce, protože minulý týden jsem ji vypatlala na psovo zranění. Takže slivovice taky dobrá! :grinning: Manža říkal, že kdyby nás viděli ti doktoři, že se asi p... :grinning: No tak nakonec se u toho i zasmějeme! :wink:
Cha, tentokrát to musí vyjít, když je to jak na povídku v Bakalářích... :zipper_mouth:
2. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - tak alespoň nějaké dobré zprávy - super - musíš na to koukat z té lepší strany - domací snažilkování je mnohem příjemnější cesta k miminku - a když se do konce roku nezadaří doma - tak hold v lednu IUI to jistí - ber to takhle - drž se
2. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i toto som k tomu nasla:
3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
Non-pregnant females:
2. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1u1c1i: já měla napsáno 22, takže taky negativní :rolling_eyes:
tak hlavně že jste se domluvili a je lepší atmoška :wink:
2. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - ty máš tedy věci - no zdr. sestra z tebe asi nebude, hlavně že máš pregnyl v sobě - a zítra to určitě vyjde
2. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers ty si inly udovy liecitel :grinning: :grinning: :grinning: ale ano slivovica dezinfikuje :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, na jednu stranu jsem ráda. Aspoň si odpočinu od injekcí.Nějak jsem tu druhou IUI nesnášela dobře. :frowning2:
Budeme se snažit doma a uvidíme.
Přeji všem hodně štěstí.
2. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: to teda nebude :grinning: já hlavně bych nemohla píchnout někoho jinýho než sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: A manža zas obráceně, sebe nee :grinning: a cizí klidně pobodá :sunglasses:
2. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - to já bych to s jehlou určitě nezvládla ani do sebe ani cizího - jsi dobrá
2. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: :grinning:
a k té tabulce: no ale jaktože teda řeknou když 22, že nic? co kdyby něco? :slight_smile: no nevím, ono fakticky nic, ale někdo teda při 5 může být těhotnej? podle té tabulky jo asi.
2. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers. já to také nechápu tu tabulku. Když mi řekli že mám hcg 15, tak dle tabulky bych vydedukovala, že jsem těhotná. A nejsem. Tak také nevím.
2. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z toho tiez jelen. Lebo zase niekde inde pisu, ze pod 5 nie je tehu. medzi 5-25 je pasmo kedy sa ma opakovat test lebo to nie je jasne a nad 25 je tehu.... :confused:
2. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..dočkás apokúšania nebij, ale naprv to čaká petru :grinning: :grinning: :grinning: a kde je slúbené foto testíka čo si sľúbila, há :sweat_smile:

Emers..noteda, tak vy ste mali inak rušný včer stým prehnylom..to ako naschál..veď vám sa okazilo všetko čo sa dalo ale zvládli tse to perfektne :wink:

l1u1c1i , no som trošku mimo..tak sy či nie si a čo tipovedal doki, to si sa ho nespýtala? a som rada, že ste si to s manželom vyjsnili a idete ďalej..držím palce
:slight_smile:
2. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeemine na to som zabudla ako na smrt. pockaj dens vecer skusim nieco zmajstrovat kym ma zase nevykoti na spanie :grinning:
2. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny kam pak jste se všechny poděly - už máte víkend :grinning:
Já už pomalu balím - v pátek dělám jen do 14hod. a frčím domů. Tak za 3 hod. už budu konečně vědět na čem jsem - začínám mít nervíky - tak mi držte palečky a navečer dám vědět - doufám že budu mít dobré zprávy
2. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra..drž sa :grinning:
2. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela myslim na teba! :wink: som tu ale mali sme obed akoze vsetci psolu z kancla takze som nebola na pocitaci :slight_smile:
2. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak to mám zasebou, nic moc příjemnýho, ale šlo to. Až na to čekání, měla jsem dojít před jedenáctou, jelikož jsem byla nerv už od rána, dojela jsem tam už v 10.15, vyzvedla a předala kartu,a sestra mi řekla že mám dojít až v 11.15, tak jsem si šla na kávičku do nemocniční kantýny. V 10.30 jsem to už nemohla vydržet, tak jsem si šla sednout do čekárny, no, a řada na mě přišla až po 12 té hodině, ve 12.17 jsem už ležela s podloženým zadkem na "chodbě" a čekala do 12.30 než jsem mohla vstát. Myslela jsem že to ze mě všechno potom vyteče, ale překvapivě jsem žádný mokro necítila....máme se snažit asi ještě 3 dny, abychom to pojistili, od úterka mám brát 3xdenně utroš. Doufám že s tím budu moct řídit, v příbaláku tam píšou že to ovlivňuje rychlost reakce....tak to asi vždycky zavedu a pak skočím do auta, abych stihla přejet do práce. No a od zítřka za 14 dní se mám objednat na krev na těhu test.....takže tak....
2. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulkab no supeeeer takze to mas za sebou a teraz uz len nech potvorky plavu vpred :wink: :wink: drzim palceky a viem, ze tie dva tyzdne budu na maslu ale rozptyl sa niecim :wink: drz sa!
2. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ako?????
2. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.sa ti to odarilo vyfotiť..no super, krásne dve čiarky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Monulka..tak pfuj pfuj pfuj nech je to krsáne kolajničkové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petro..ja, že ťa stihnem a ty ešte nikde..no tak kuknem v nedelu bo ja sa idem zajtra svadbiť..pekný víkend všetkým :slight_smile:
2. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: cisielko, keby si videla ako som s tym fotakom sachovala aby to odfotilo nejak normalne :grinning: tazke umenie :grinning:
Dobre svadbenie a tancuj tancuj :wink: :wink:
2. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,asi som neni v správnom fore ale chcem sa spýtat keby som chcela byť slobodná matka ake šance mam u umeleho oplodnenia keby som si zažiadala mrazene spermie ?
2. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,som 5 mesiacov po 2 potrate a chystam sa na iui...od nedele budem brat clostyl....dnes som dostala mrchu....mam ale nizku slizicu len 6 mm......pred potratom som mala sliznicu o.k. kolko by mala byt a dá sa tomu nejako pomôct?
2. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukor ahoj, ja som mala dva dni pred iui 7,5 mm (predpokladam ze za tie dva dni uz podratla). brala som ethinylestradiol. porad s a dr lebo mal by ti nieco na to dat :wink:
2. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok