• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
som sa bala ze folikul nenarastie a bol tam krásny 20mm fešák. tááák som sa vytešovala a bum... odklada sa to...
5. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco?????
5. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, to snad nie! :pensive: a musis byt na PNke? mas nejaku nebezpecnu robotu alebo preco si vlastne PN?
5. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - robotu mam viac ako psychycky aj fyzicky narocnu.. ak by som otehu a neviem ot om mozme zas o to prist.. preto som sa tesila ze to vychadze teraz ked som este na pn.. ale teraz neviem co mam robit..
5. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..čo sa deje, prečo ti to nevýde? a hlavne sa nevzdávaj..musíš bojovať..mne tiež stále niečo prichádza do cesty, mám asi zstrašnú smolu ale nevzdávam to :wink:

Ell...už sa teším keď aj mne bude takto kadejako :grinning:

Emers..páni, to sa vám tak krásne zlešpil spr, a čo ste papali, že sa tak zlepšil?
5. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko- ja už vazne rozmyslam rezignovat... prepac, momentalne som moc bolava... momentalne to moooc boli...
ale ste zlatucke a prajem vaaam vela sill a vela ... sak vy viete... :wink:
5. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mONIKA..JE MI TO +úTO..NAOZAJ ALE NESMIEš SI TO tak brať...ja viem, že to naštve, ver, že aj mne keď nakoniec povedli, že IUI nebude som mylsela, že to je koniec..bolo mi do revu ale už som nebola schpná ani jednu kvapku dať zo seba...verím, musím veriť :wink:
5. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mozes podla mna jedine s Dr skonzultovat. ale podla mna ved pocas stimulky mozes robit a potom po iui sa nechat vypisat, nie?
5. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika: to je mi líto :frowning2:
ale zas na druhou stranu, je dobře, že ten zápal (zánět?) našli a bude přeléčenej... vždyť to třeba i to je cesta k cíli, třeba se nedařilo přávě proto!
někdo tu má dobré heslo v ikonce, že prý něco v tom smyslu, že: I pád na držku je pohyb směrem vpřed... :wink:
Si dáte měsíc pauzu a pak to určitě zkusíte...

cisielko: on bere střídavě nějaké vitamínky, takovou tu klasiku a moc už to ani právě nejí, jen jeden bere fakt pravidelně a to takovej siroupek myslím New L-carnitin nebo tak nějak... navíc má stresy jak blázen a psychický i fyzický vypětí, já právě myslela, že na tom bude dost blbě... ale kolikrát to myslím ani nesouvisí totiž :sunglasses: pak by mohl mít děti málokdo, kdo je dneska bez stresů že...
5. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ermes..veru...takže len taká klasika čo berie..no ja už si tiež nerobím nádeje, že môj mužo bude mať dpbrý spr, hlavne nech tam ešte niečo je kým pôjdeme na IVF :wink:

Petro..a ty kde si, si ok?
5. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ja to mam v práci tak, že ked si napisem zmeny , ktoré sa pisu na mesiac tak tazko idem potom na pnku... je to na prd..
cisielko - ja som si myslela, ze uz nemam ani slzy, ale ukazalo sa ze mam a veeeľa ich tam ešte je a svine jendy len teču a teču....
5. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, hlavu hore. ak je tam zapal, tak je naozaj lepsie to preliecit. a u teba aspon viete, ze foliky rastu :wink: a s tou pn... sluzby nesluzby, ak si zlomis nohu tiez pojdes na pn... tak sup, sup, do prace a po iui na pn... bude zasa dobre... nesmies sa vzdavat :slight_smile:
5. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, objednala jsem se už rovnou na konzultaci, páč nechci po případném neúspěchu čekat zase měsíc než mě objednají, a propásnout tak třeba jeden cyklus. Mám docela depku z toho všeho, ale rozhodla jsem se že to taky nevzdám, ačkoliv mi čadová říkala, že to má smysl dělat 2 - 3 x max, tak jsem se rozhodla že to teď zkusíme 3x, pak si dáme asi pauzu, a pak zase 3x, a potom až to IVF, do kterýho se mi teda vůbec, ale vůbec nechce!
5. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulka..viem aké to je keď sa ti nechce ísť do IVF, môžeš mi veriť..mn e sa do toho tiež nechce ísť ael je to jediná možnosť v našom prípade, takt o berem tak, že keď tá možnosť tu je treba ju využiť, veď čo keby to tu nebolo, čo keby už ani táto možnosť nebola :sunglasses:

Monika...a musíš byť teda na PN? nemôžeš sa dať radšej potom na pN keď budeš tehu? a kde pracuješ ak to nieje tajné?
5. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: jo, to je rozumný!
já už akorát nevím, co by mi poradili neb mi přijde, že mi už k mému případu vše řekli... prostě jsem zjistila, že toho moc není co můžou nabídnout... udělat ještě zepár vyšetření?!, čekám na výsledky imuna u sebe... naposledy mi Crha říkal, že by mi udělali laparku, jenže do té se mi ještě nechce. To bych asi radši zkusila jednou IVF. A dál s námi zatím nic dělat nehodlají. Zjišťovat genetiku apod. věci, to už dělají "horším" případům. Nám jakože zatím nic není. Pochopila jsem, že buď laparku nebo IVF, pokud se pak nezadaří, tak řešit dál. Jinak to pro ně nemá cenu asi. Spíš jsem zvědavá, zda mi ještě na další cyklus dají clostilbegyt když mám teď už 3. cyklus s clostylem. Jestli mi nebudou chtít dát pauzu. :unamused:
5. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak som zase tu no nevadi aj tak dakujem asi predsa zavolam do centra nech mi poradia.. a nemate niektora skusenosti s uzivanim indonalu women vitaminov? Aky mate na ne nazor? Mne ich odporucila doktorka po tom co mi na prsniku nasli fibroadenom a teras ich mam uzivat 3mesiace,su drahe stoja vyse 50eur!! :confounded:
5. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, ja som brala indonal a pomohlo :slight_smile:
5. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81:slight_smile: dakujem to je fajn ze zabral.zrejme na tom nieco bude! Kupim si ho aj ja a snad pomoze aj mne..
5. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, my právě že taky snad nemáme jiný problém, než jen špatnou pohyblivost u manži, a mě naměřili nepatrně vyšší prolaktin, ale léky jsem na to nedostala, jen ten clostyl a pregnyl. Po clostylu mi bývalo hrozně blbě, motala se mi hlava, a po pregnylu jsem měla ještě do včerejška pupen jak dvacetikorunu. Imunologii mi dělají, taky čekám pořád na výsledky, asi se jich dočkám až když půjdu na tu konzultaci.....ale já tam nechci !!!! já chci být těhu a chodit už jen ke své doki!!!!! :sweat_smile:
5. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ! Čo je s Petrou, kde sa podela ?
5. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka, ako dopadla dnes usg ? Idete v stredu na iui ?
5. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,

Nanenka: UTZ v pohode, mam pekny folik na spravnej strane, takze zajtra rano o 6.00 Pregnyl na pohotovosti a v stredu o 16.00 IUI.
Ku komu chodis ty? K Dr. Hlavacikovi?
5. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka super! Ano chodím k Dr. Hlaváčikovi, ale teraz som objednaná na sono na budúci utorok a to tam on nebýva, vtedy tam býva Kaščák, tak dúfam že to nebude vadiť. Pri objednávaní tam bola iná sestrička a ja som jej zabudla povedať, že chodím k Hlaváčikovi, ale 12 den menzesu mi vychádza na utorok, preto ma dala na ten den. Tak uvidím. Zajtra Ti budem držať palce, aby to konečne vyšlo.
6. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Vás zdravím, jsem 20. den po druhé IUI, jsem těhotná,test z krve, hcg 630. Tak snad tentokrát dojdeme až k porodu a ZP 10.6.2010.
6. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie srdečne blahoželám a želám všetko nech super dopadne!
6. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindazofie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulujem!!!!
6. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell- ahoj, tak si to pekne nastartovala.... opatrujte sa s malym drobcekom, a to sampanske plati! Nezabudla som , len posli adreu kam ho zaslat, aby ste mohli pekne oslavovat!!!!!! :wink: :grinning: :wink: :grinning:

lindazofie-gratulujem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka no cakame do piatku na kontrolu. dvotedy nebudm mat pokojnej sekundy :pensive: mam uplny des z toho ako spom potratila a pocutam minuty do piatku nech len je vseko ok :pensive:
6. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ell: gratulujeeeeem, cisielko mi vravela, že ti to vyšlo, teším sa s tebou

ja idem 8.10. na druhé IUI, dnes večer o deviatej pregnyl a vo štvrtok o deviatej vklad, mám tri krásne foliky tak dúfam, že sa zadarí, ak nie je už plán B, pri IUI budeme mať konzultáciu na IVF
6. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti drzim palceky :slight_smile: to znie super!
Dakujem aj ked sa este tak naplno nedokazem tesit .... :pensive:
6. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok