• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Katti! ty jdeš zítra na IUI!!!!Jsem to nějak nezaregistrovala! Tak přeji hooooooooooooooooooooooodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
7. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti drzim palceky a hned nas informuj co a ako :wink: musi to vyjst!!!!
7. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem babulky, o deviatej je vklad a okolo jedenástej budem už doma tak sadnem k pc
zajtra pa pa
7. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michamicha - já s puregonem nemám žádné problémy, vůbec jsem žádné vedlejší účinky nepocítila, ale stimulovali mě minimální dávkou (25IU - obden) a nezareagovala jsem, tak že jsem dostala utrouš na mrchu a 2DC začneme znovu se silnější dávkou. kolik si budeš píchat?

monika - úplně rozumím tvé náladě na prd - cítím se úplně stejně - to čekání a stále odkládání IUI se napalici - drž se, já se o to taky snažím

katti - přidávám se k držení palečků
7. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: mě dr. řekl, že budu mít 50IU denně po dobu 10 dní, takže 2-12 DC a kdybych na to prý nereagovala, tak mi zvýší dávku :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Pridávam sa k Vám.Ja som včera bola na prvom IUI.Stimulovala som clostilbegyt od 3-7DC a to 3x1. na 10DC som mala 5folikulov a jednu cystu.2foliky+cysta na pravo vo veľkosti 19mm,20mm, cysta mala 23mm.Vľavo 3foliky 19,18,15.Mám už len jeden vajíčkovod vpravo.Tá cysta neviem prečo tam je môže to byť aj tou stimuláciou?Chcem sa spýtať dokedy treba po podaní pregnylu urobiť IUI?
7. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dana a idú ti robiť IUI pri takom množstve vajíčok, mňa stopli a to som mala len štyri, v heliose sa robí IUI 36 hodín po pichnutí pregnylu...ja som si včera večer bola o deviatej dať pichnúť pregnyl a zajtra ráno o deviatej bude vklad...
držím palčeky aby sa ti žubrienky zahniezdili a všetko dopadlo dobre
7. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michamicha - a to je tvé první IUI?
7. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau katti.Ja môžem otehotnieť len z jednej strany a tam som mala 2foliky+cysta. Ľavý mám vyoperovaný mala som saktosalpinx.Pred mesiacom som bola na laparke kvôli tomu, ak by sa nám nedarilo IUI tak je lepšie pri IVF aby tam nebol, lebo môže tekutina vyplaviť embryo z maternice-neuhniezdí sa potom.Pregnyl som pichala 4.10.2009 o 21.30h a IUI mi realizovali včera okolo 10.40hod.
Prečo tá hranica 36 hodín? To až potom praská ten folikul?Nemôže to byť aj skôr ako to vedia odhadnúť?
7. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dana..tak držím palce aby to dobre doapdlo :slight_smile:

Monika..nezúfaj, ešte stále nieje tak zle aby nebolo horšie :wink: aj keď teraz to tak nevyzerá, musíš veriť aj ja verím :wink:

Kati..tebe držím palce veľmo preveľmo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takk my sme dopadli v centre tak, že IVF je potvrdené..ideme na ICSI, IUI nieje možné..žiadosť vypísaná ideme čakať na schválenie a ak pán boh dá už december by mohol byť ten mesiac :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: nene, už 2 :wink: první v červenci, pak měsíc bez léků, další měsíc s clostilem a teď zase bez léků :slight_smile: a listopad s puregonem :wink:
7. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, drz sa :slight_smile:
dana, drzim palce :slight_smile:
petronelka, monika, ja som v tom s vami :sweat_smile: ale zvladneme :wink:
8. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: tak držím pěsti na IVF a ať je ten prosinec šťastný! Třeba nás i předběhneš! :grinning: :wink:
8. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak já mívám teď občas takový křeče v podbřišku, ale vzpomínám si, že minulý měsíc to bylo to samé a prdlajs z toho... ale tak jen ať se to tam bouří, ať se snaží vaječňáci atd., já jim dám, žádný šetření, ať makají! :grinning:
8. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.Je tu niekto komu to vyšlo na prvý krát?Mám ísť na test krvi tehotnosti 20.10.2009, a aj UTZ,čo keď dostanem menzes skôr predtýmto dátumom.Treba tam aj tak ísť?.Baby môže byť tá ovulka aj skôr ako 36 hod,lebo mne sa zdalo že bola po podaní od pregnylu na 17hodinu.A ak Vám to vyšlo či ste niečo cítili v tele ako to putuje a zahniezďuje sa to?
8. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne iui vyslo az na 4 krát ale potom som potratila......zistili mi trombofíliu.....ale my sa uz poznáme zo sekcie trombofília

no a k tomu čo si písala......jasne že nič v tele necítiš.....mne sa nestalo,že by som menzes dostala skôr....no a to iui.....pregnyl mi pichli o 22 hod a na iui som isla az obden na 10 hod.
8. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10: to asi záleží na tom kterém CARu, ale u nás mi řekli, že se mám dostavit na krev i když menzes dostanu dříve (ale nedostala jsem).
8. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukor je mi to ľúto,človek tak dlho na to čaká a potom ešte toto.
Emers díki asi tam pôjdem aj tak.
Človek chce urobiť pre to všetko aby sa to nezopakovalo.Ja mám už pokročilý vek 38 r. a ešte ani jedno dieťa,budeme radi aspoň že jedno.Manžel mi vraví rovno dve.Ak to bude negat.,tak ešte 1IUI a potom IVF.
8. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, ell to vyslo na prvy pokus. a co som citala, tak krvny test aj ked dostanes mrchu, ale vsade to robia inak, treba sa spytat :slight_smile:
cisielko, drzte sa :slight_smile:
8. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10....tak to sme rovesníčky ...aj ja mam už 38 a pol a dieta nikde........ja som uz 2 x potratila a okrem iui mam za sebou aj 2 x ivf......ale nevzdávam to a .....veríme..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby teraz nebuden na PC idem si dať utrogestan a estrimax a musí si poležať
8. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, já žádný křeče nepociťuju, akorát včera večer jsem se vyděsila, když mě po sprše začalo pobolívat břicho jako kdybych měla dostat menzes, jsem se bála jsetli jsem něco nepos*ala teplou sprchou. Jinak jak jsem se dočetla v nějakém chytrém článku, tak uhnízdění se koná 6tý den od oplodnění, což by mohlo být u mě dnes, tak si tak v duchu přeju, aby to klaplo..... :sweat_smile: chjo....
petronelka a katti, asi ještě není žádná odpověď na váš dotaz ohledně iui ve vašich centrech že?
8. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Kati..drž sa...silno držím palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petro..ako je, už je lepšiš?

Monika..ako to zvládaš, všetko je ešte čierne?

Ell..ty naša tehula, ako?

Kačiatko. Emers...dakujem, budem sa snažiť...a vy ste ako na rtom, čo nové?
8. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: :slight_smile: takže u mě hnízdění vlastně zítra co... :grinning: no jo, kéž by... :wink: teplá sprcha asi nevadí, akorát se prý nemá saunovat, do solárka a vyloženě se nakládat do horké vany... mi to tak říkali při tom prvním IUI, jinak že normoš sport a tak, že v pohodě...
8. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: :slight_smile: nové nic, teď je prostě to "dlouhééé" období čekání, zda to vyšlo či ne... ještě je kus před náma, že jo Monul... :angry: ale utíká to vcelku rychle při těch pravidelných cyklech, to zas jo.
8. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, u nas nove nic... cakam na mrchu, ale u nej nikdy nevies, kedy pride... takze najneskor v utorok snad agolutin... a potom sa uvidi....
8. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ahojte tu som, len mam vela prace. Uz odpocitavam hodiny do zajtrajsej prehliadky...bojim bojim :sweat_smile: ako vy? Ide dnes niekto na iui? cmuk posielam :slight_smile:
8. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell - neboj drza sa, a mas nejake priznaky alebo si mala este predtym ako ti to zistili ?
8. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka...na příznaky se vykašli, každá to má jinak, akorát se budeš moc pozorovat, myslí, že to ženská na sobě pozná sama, bez nějakých učebnicových příznaků....ale to je jen můj názor
8. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab ja viem, ja mam len 20 DC :slight_smile: ale snazime sa o dusu - ale nie tak ako predtym ako stroje
:slight_smile: ale preto ze to chceme :slight_smile: ak nic tak na buduci mesiac IUI :slight_smile:
8. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok