• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tož to jo, snažte se!!!! :grinning:
Já od té doby co beru ten utroš, tak se mi nechce sexovat....chudák manža, jem ho navykla na takový tempo a pak tomu najednou udělám útrum...
8. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, mala som zazivacie problemy v podstate hned par dni od iui a este stale mam. Okrem toho ma boleli prsia tak zboku a este aj priserne bolia. Okrem toho nic. Ale presne ako pise monulkab kazda sme ina a su baby ktorym nieje nic az neviem do ktoreho tuyzdna. :wink:
8. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny

cisielko - nálada je naprd - baštím utrouš a doufám že to alespoň dostanu. Ten Utrogestan je ale docela síla, beru ho 3krát denně a jsem neskutečně unavená, hlavně tak 2-3 hod. po spolknutí, pak to ze mě asi vyprchává
8. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez robila hluposti :( snazilkovali sme len podla "udajnej ovulky" a potom nic lebo som nemala chut na sex (styk ako taky ma velmi bolel (a často ma trapili mykozy)) Teraz je to prvy mesiac super bez bolesti a vychutnavam si to ze sme spolu. A vedieme rekord :grinning: skusame takmer kazdy den - tak uvidim. Snazim sa to nechat ze ak ma byt tak bude. :slight_smile:
8. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ahoooj :wink: ano to som citala ze utros je taky na zaspatie.... :wink: ale hlavne ze pomoze. Inak ja som zvedava ci mi ho zajtra predpisu. tipujem ze ano....
8. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, já ho beru taky 3xdenně, taky jsem unavenější, ale nejvíc jsem byla unavená asi ten první den co jsem to brala, teď jsem si na to tak nějak přivykla. Akorát se minimálně 2x za noc budím a chodím čůrat, a mívám takový návaly horka, během minuty se třeba spotím, a pak mi je zase zima.....tak nevím, asi to je taky z toho utroše. Jinak mě zase začíná pobolívat břicho, ale prsa bohužel neeeeee :frowning2:
8. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab a ty mas ktory den cyklu?
8. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19 DC a jsem 8 dní po IUI....
8. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: jo jo, ty návaly horka jsem měla min. cyklus, sice až úplně ke konci, ale určo z toho utroše... pak mě teda taky na konci hrozně bolelo v kříži, ale fakt strašně a jakoby ledviny, no bylo to zajímavé :angry:
no ty prsa, bradavky já mám podle mě z Pregnylu, pak jak vyprchá, tak už nic... (aspoň minule to tak bylo) pokud teda nejsme dál těhu že...
8. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - tak na záchod lítám taky pořád, návaly naštěstínemám, já jsem zimouřivej člověk, tak že je mi spíše stále zima, ale ta únava mi dává zabrat
8. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak drzim palce - moja kolegyna je tehotna a nespominala zeby ju boleli prsia - tak drzim palce. A okrem IUI snazilkujete?
8. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - myslíš že bolest v kříži může být z utrouše, mě včera strašně bolelo v kříži, tak jsem přemýšlela zda jsem něco těžkého nezvedala nebo tak a na nic jsem nepřišla
8. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten můj je myslím i rád, že se teď trošku odpočine :grinning: teď se mi taky příliš nechce, takže nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: no já nevím, ale jindy mě v kříži nebolívá, nikdy, ale to byly bolesti fakt že jsem nemohla sedět, stát, musela jsem se jakoby rozcvičit mírně, poležet, pak to přešlo, a pak zas nanovo... schválně jestli se mi to bude opakovat?! taky jsem měla dost nafouklý břicho, možná ho křížáky neunesly... no to pak nevím co budu dělat v těhu... nevím, bylo to divný prostě a určo ne z nějaké námahy nebo tak - to bylo spíš jakože vevnitř ty orgány a pak to vystřelovalo nahoru do zad z toho kříže?!
8. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..tak to teda nieje bohviečo, že sa ti chce spať ale musíš to zvládnuť..tentokrát ro už musí výysť :slight_smile:

Ell...ty naša tehula makáš, dnes je na IUI Katti :slight_smile:
8. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

cisielko čítala som, písala som :wink:
8. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katti - tak ako sa citis?
8. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katti! jak to probíhalo? jakou jste měli pohyblivost???povídej!
8. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj normálka, ako by sa ani nič nedialo....mali sme aj pohovor na IVF tak ma potešila, ak by stihli žiadosť podpísať do troch týždňov tak môžem začať so stimulkov už v novembri...to by bolo super
8. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti a preco chcete ist tak skoro na IVF? kde je problem? uz nechcete skusat IUI?
8. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka 2x IUI stačí, vyskúšame IVF, k IUI sa môžem vártiť hocikedy, ale aj šanca je menšia...
a ty ako kedy čo?
8. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky! Jsem tu poprvé, tak doufám, že se k vám můžu přidat:slight_smile: Je tu spousta slovenštiny, to je mi příjemné, neboť manžel je Slovák:wink: Je mi 28 a máme krásného, zdravého 3letého kluka, který právě začal navštěvovat MŠ. Počat byl přirozeně "pouze" po stimulaci vaječníků 1x1 Clostilbegitem, hned první měsíc užívání. Kojila jsem ho necelé 2 roky, tj. do srpna loňského roku, a pak jsme se začali "snažit". Celé kojení jsem nemenstruovala, a tak než se cyklus nahodil přehoupl se rok 2008/2009, v lednu jsem musela na vyvolávačku a od února se cpala Clostilem, který v podání 1x1 již nezabíral, takže jsme přešli na 2x1, což jsem moc dobře nesnášela, ale vajíčkům to pomáhalo, na utz to bylo vždy ok, ale když ani přes léto nic rozhodli jsme se pro IUI, a to mělo být v srpnu, jenže na utz byla ten měsíc nalezena cysta na pravém vaječníku, takže z toho sešlo. Začala jsem na radu kamarádky užívat preparáty od fi Gynex, cysta příští měsíc tj. v září nikde, žádná stimulace, folík pěkně narostl, takže při kontrolním utz 24.9. se MUDr. rozhodl rovnou ten den inseminovat. A teď jsem došla k tomu co mě trochu zaráží. Píchli mi Pregnyl v 9h a inseminovali v 11.15, a to se všude dočítám, že se k inseminaci přistupuje po 24-36h, tak tomu moc nerozumím, máte s tím některá zkušenost? MS mám dostat dnes 8.10. tak už začínám být trochu nervózní jak to dopadne, začalo mě pobolívat klasicky břicho a ruka už cuká po těhu testu. Co se CARu týče, jsem z Plzně takže jsme to absolvovali v Natalartu, byli jsme spokojení. Děkuji moc za vaše odpovědi, ráda bych si poklábosila, o vašich zkušenostech s IUI a vůbec snažením, jsem celý den v práci na PC. Ještě jednou všem držím pěsti! Lucinda
8. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento mesiac snazilkujeme doma, na buduci mesiac ideme na IUI :slight_smile:, neviem ja som zdrava, manzel ma zníženú pohyblivosť 20 %. Tak neviem co mam robit. Este skusame takto uvidim po tom IUI co dalej.
8. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, lepší když ti píchli pregnyl dřív než později, tedy aspoň to tak čistě logicky usuzuji, protože spermie jsou schpny 3 - 5 dní na vaíčko počkat, ale obráceně to bohužel nefunguje, vajíčko má životnost jen 12-18 hodin, jak jsem se dočetla. Takže si myslím že postup byl ok. Pokud jsi měla ten folík už velký, tak jeho prasknutí pregnyl jen urychlil...
8. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucinda mne robili insemináciu nie na druhy den, ale az na dalsi den od pichnutia pregnylu tak neviem. To sa mi zda cudne. Ale drzim palce. A kedy mas ist na krv?
8. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda3: ahojky :slight_smile: jé, se máš, že máš jednoho rošťáka už doma :slight_smile:
k tvé otázce - třeba doktor naznal, že folík je už tak velikej...?! a kolikátej den cyklu to bylo? jestli pozdější už, tak třeba taky proto? no to je fakt záhada jak to všude dělají jinak :confused:
taky držím pěsti :wink:
8. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta úspěšnost IUI je asi malá taky proto, že to načasování prostě nejde tak odhadnout... :angry:
8. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi máme pohyblivosť tiež niekde na 20-22% nezapamatala som si to a morfologia 0,5% tak čo s tým...no skúsime čo sa dá...alienka a teraz ja bereš dáke lieky ako clostil či len prirodzené snažilkovanie?

lucinda vitaj medzi nami...s tým pregnylom je to tak, že dala som otázku do centra tak keď budem vedieť odpoveď tak ti dám vedieť...
8. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti uplne prirodzene lebo ma neskoro objednali na konzultaciu a tento mesiac uz som nestihla IUI tak preto. čo je morfologia ? mysli sa tym patologia - lebo manzel to vo svojom SPG mena
8. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě zas dostává to, že ani po Pregnylu to nemusí prasknout... :rolling_eyes: si říkám, prasklo/neprasklo... no prostě to nevím... že ovulace proběhla by zjistili z krevních testů že jo... ale nikdo se aspoň u nás tím nezabývá, prostě to tam nedělají takhle...
:unamused:
8. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok