• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
emers - u mna tiez tak, supli nas na IUI a nesleduju ci ovulacia prebehla alebo nie
:(
8. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka tak morfolocia to je tvar sperie, asi je to tá patologia ale to fakt netuším...

cisielko a kde si mi?
8. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byt ze to, manžel ma patologicky dobrých 65 % - čo je pekne tak nechapem prečo hned na IVF mame ist bez zistenia problemu :unamused:
8. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: :rolling_eyes: no to mě štve, protože třeba kdyby mi dali větší dávku pregnylu, tak to praskne... třeba... ale prostě dají 5000 a hotovka... člověk si říká, že třeba je to v takové "maličkosti" a bylo by.
8. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: tý jo, takový krásný číslo! :dizzy_face:
8. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve ja som cakala ze aj pred IUI sa uistia ci sa to vlastne oplati robit - ja mam pocit ze im ide o peniaze skôr
8. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pekne ale vidis hned tak radikalne, a ze IUI je pre nas zbytocne ale aj tak som to chcela, a ja som mala mykozu a aj tak mi spravili IUI a potom som myslela ze zosaliem ani na vecko som nemohla ist od bolesti
8. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já už v tom všem mám taky bordel...
emers, ty necítíš ovu bolesti?
8. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a Monul jsme ve státním, tam je to zase spíš o pohodlnosti možná anebo kapacitě... nevím, jestli to považují za zbytečný?! mno, kdyby to dělali sobě či známému, neříkejte mi, že by neudělali víc dokola a kolem že... :zipper_mouth:
8. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju kočky za krásný uvítání!!
Monulkab: Přemýšlím o tom přesně jako Ty tak doufám, že je to tak správně :wink:
Alienka22: To je další věc, o krvi vůbec nic zmíněno nebylo, při 0 menzes dle těhu testu dále konzultovat výsledek v CARu, tak to zní ve zprávě...
Emers: To mi povídej je to moje zlatíčko, jsem teď bez něj v práci jak bez dušičky :frowning2: A jak jste na tom tady vy holky s prvníma dětičkama? Abych pravdu řekla kolik měl folík vůbec netuším, ale vybavuji si něco kolem 20ti mm, on to byl totiž fofr, přišla jsem bez manži pouze na kontrolní utz je-li tam ještě cysta z min. měsíce, a najednou šupšup je to pěkné jdeme na to a já říkám ale nemám tu manžela tak ho zavolejte MUDr. na to vypadá to nadějně pěkně nám to narostlo no sranda :grinning: A bylo to 17. DC
Katti77: Díky předběžně za info! A držím všem palečky!!
8. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: ale jo, ale to taky není směrodatný... můžeš mít prý bolesti jak prase (pardon) jak se to vše chystá a stejně to nemusí prdnout!
Holky,
ale nějak se nám to tu zvrhává ve velký pesimismus :grinning: musíme věřit, že máme i nějaký to štěstí v neštěstí :wink:
8. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda: no právěže já dětičky zatím žádné :pensive:
jo, tak 20mm je klasika a 17.den to asi taky pokud to nemáš ve stimulovaném cyklu.
u nás se chodí 12. den na UTZ a pak 14. den na IUI, pokud ti stimulace zabere, tak už na 12. dni naznají, že píchnout Pregnyl a 14. den šup na to, už bez kontroly ničeho... prostě individuální přístup!!! :grinning: :angry:
Ale tak zas na druhou stranu, mělo by to tak šlapat, takže taky šlapu brázdu! :sunglasses:
8. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, jenže kdybych byla na nějaké soukromé klinice, tak bych si zase říkala, že budou dělat všechno pro to aby mě dotlačili k IVF, za který dostanou mnohonásobně víc peněz než za nějaký IUI který celý hradí pojišťovna...já jsem trochu paranoidní takže hledám "nepřátele a možné chyby" všude...
8. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani ja už tomu nechápem, ak je morfologia a patologické to isté tak akože ja môžem ísť na IUI a niekto nie? tak v čom to je, to znamená že nemám žiadnu šancu ale oni ma presviedčajú, že hej....ale keby išlo len o peniaze, tak to všetky idú aj na IUI a napr. niektorým jasne povedia, že šanca nie je...tak ako?
8. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjo....já snad dostanu zase depku..... :confounded: :sweat_smile:
8. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: cha, na soukromé klinice by nám IUI asi ani nedělali s těma našima hodnotama... já jsem byla v Heliosu a tam mi řekli rovnou IVF s ICSI... prostě "na jistotu"... však třeba tak dopadnu, vím... ale prostě tomu dávám šanci déle než by dali oni... až na to nebudu mít psychicky to už zkoušet, tak jdu do IVF a jdu asi do Heliosu. No mám kamošku, po roce nechtěla čekat, chtěla víc "jistoty" a té vyšlo 1.IVF a druhé dítko má přirozeně... je to taky hodně o tom čekání, kolik kdo je schopen... :wink: (když samozřejmě není nějakej mega problém, tam fakt čekají "jen" na zázrak)
8. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: čo by si dostala, nedostaneš, ide sa ďalej a raz to príde...aj tak nič nenarobíme len im musíme veriť, že vedia čo robia...sú na tom aj horšie...hlavu hore
8. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers: Tak to každopádně, hlavičky vzhůru!! Já vím, asi si říkáte jí se to mluví když už má jednoho prcka doma, v tom je to možná trochu jednodušší, ale to trápeníčko a nervíku u mě pracují také...Jsem ráda, že jsem našla tuhle diskusi, protože rady znalců/neznalců "Hlavně na to pořád nemysli!" jsou fakt k nezaplacení :angry:
8. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: úplně jednoduše... někdo tomu šanci dává, jinde tomu šanci nedávají (resp. se jim to nerentuje). Na IUI má každá nárok 6 x za rok - placené. Pak si to můžeš asi hradit sama... No já bych chtěla vidět, kdybych se přihnala do CARu s tím, že půlrok chci IUI a půlrok si zaplatím, to by mě hnali :angry:
8. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda: je pravda, že já budu ráda za 1 a když by se mi pak nedařilo druhé, tak to prostě nějak "přežiju". Ale nemít ani jedno, se mi nechce domýšlet. Tak asi jen v tom je to trošku jiné, ale jinak touhy jsou furt ty samé a nervíky a trápení taky... :wink: máš recht, ty rady taky nemůžu... ještě z dovolené si určo přivezete... atd. že... jasně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda...přesně tak, takový ty kecy, jsi mladá, dej tomu čas, nemysli na to, moc to řešíš....ty mě fakt rozpalují do běla :angry:
8. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčiny jdu se nadlábnout, mám tu přeložit echt text do angliny tak ať mi to pak odsejpá :sunglasses: Zatím pa!
8. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers tak vy to máte inak, ja si za každé IUI platím sama, nám nič neprepláca poisťovňa, a môžeš chodiť nato kedy a ako chceš, samozrejme občasnou pauza musí byť...nie je to lacný špás a tiež na čo to robiť tristokrát...ale aspoň niečo...
8. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavně když ti je dává někdo, kdo otěhotněl hned, nebo se o mimi ještě nesnažil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: nedepkuj, furt je to lepší než kdybychom se snažili jen doma, prostě další hokus pokus co zvyšuje šanci... :wink: to přece spolu "uchodíme" sparingpartnerko!
8. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti vy na slovensku nemáte tento zákrok hrazen pojišťovnou????
8. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasný, jsem odhodlaná vzít si radu té sestry, co ti radila chodit chodit chodit, k srdci! jo, a musím říct, že se sparingparťačkou jako jsi ty se mi to hned táhne líp :grinning:
8. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie čo ani nevedia ako k tomu prišli tie sú najlepšie...ja zatiaľ nepanikárim, ale predse len kým som nezačala chodiť do centra tak som to tak hrozne neprežívala, ale teraz po prvom IUI to bola riadna šleha, keď očakávaš, že sa to podarí, dva týždne rozmýšlaš nad tým že možno si už tehotná a potom "je nám ľuto výsledok je negatívny" tak vtedy ma to zložilo, poplakala som si a teraz som na tom zase dobre...proste raz si dole raz hore...ale hlavne treba bojovať...
8. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: aha... s tím placením je to blbé u vás... ale zase si můžete chodit jak chcete (relativně). nám to furt nějak chtějí omezovat, jednou, dvakrát, víc prej nemá cenu... a když někdo otěhotní na 4. IUI, má to cenu? Má.
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ta morfologia to je tvar spermiíí,ak je abnormálny tvar a pohyblivosť spermiíí dobrá tak aj tak je znížená schopnosť oplodnenia.Ja som bola na 1IUI 6.10.2009 pýtala som sa dr.ako to vypadá a ona na to: morfológia 14,6% a pohyblivosť dobrá.Tie percentá že musia byť v rozmedzí od 10-25%.
8. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok