• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
No čo ti ja viem komárik? Prišlo mi to ľúto - samozrejme vo štvrtok. Dnes som ok, mala som v práci zhon a ani som si na pb ani nespomenula. Neviem, mám bolesti ako pred ms ale tie mám už od nedele, čo normálne nemávam. Obvykle keď mi začne toto pobolievanie v podbrušku, do pár hodímn dostanem ms, tak neviem,. Ale už som nachystaná na ďalší pokus. Myslím, že ak ten druhý pokus nepríde, potom budem inak stresovať.
Prečo sa bojíš, že ti nepríde, veď to by bolo dobre, nie? Robila si si test?
19. sep 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobila. A aj keby vyšiel pozitivny, tak by som sa bala ci to nieje mimomaternicove. Dr. mi vravel ze po vysadeni utrosa. musim do 5 dni dostat MS, ak nie okamzite mam prist. To iste vravela aj zena do telefonu co mi volala za krvne vysledky. Az na ten detail, ze MS mi musi prist do 7 dni. :confused: Hovorili to velmi naliehavo, tak ma to vylakalo. Dufam ze aj tebe to tak vraveli.
19. sep 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som si urobila ten test, lebo mi bolo treba na WC a bol negatiny
19. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj komarik. Aj mne to tak vraveli, ale ja som mala skôr pocit, že ak ms nepríde, tak nič nie je stratené. Skôr mi hovorili, že podľa sliznice by povedali, že to vyšlo, tak mi dali takú nádej. Lenže pred pár min ako som šla do špajze som zacítila vlhkosť- ja reku hmm idem za mojim a niečo bude ale nešlo o chuť na sex ale došla ms. Neviem isto ako to mám počítať, Ak sa to dnes spustí mám dnešok rátať ako prvý DC a brať clostil od pondelka alebo mám ako 1DC rátať zajtra a brať clostil až od utorka?
Tak keď už máš ten test neg, potom dúfam, že dostneš ms čo najskôr a pokračujeme spolu , čo ?
20. sep 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa ti poriadne spusti MS tak v pondelok by si mala brat clostilbegit. Ja niekedy zvyknem mat prvy den len spinenie a to sa ako MS nerata. Tak ti drzim palce aby ti nieco narastlo a mohlo sa urobit dalsie IUI. Skoro ti aj zavidim.
20. sep 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo teraz plánuješ? Ideš na ďalšie IUI alebo skúsiš IVF?
20. sep 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. odporucil 3x IUI, ale bude to dlhsie trvat, lebo musim mat folikuly len na pravom vajecniku. Normalna zena by to mala za 3 mesiace a mne to moze trvat aj 6 a viac mesiacov.
20. sep 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, vkládám svůj grafík, myslíte, že byla ovu, jak ukazuje, tzn. až dva dny po IUI ? :( a nebo den před IUI :( ? Pregnyl mi píchly v sobotu večer, mohla jsem ovu už v neděli ? :rolling_eyes: co myslíte ?
http://www.fertilityfriend.com/home/1aff86
20. sep 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,tak už som to nevydržala a ráno som si spravila testík a bol negatívny :cry: ale v pondelok idem na krv,tak som zvedavá,čo mi povedia tam... :sweat_smile:
20. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17067: to mi je luto, ze je negativny, ale mozno krvne testy potvrdia nieco ine. Nestracaj nadej.

macc: ja sa ti dako v tychto grafoch neviem vysomarit. Svoj ovladam, ale cudzim nerozumiem. A to som uz pozerala vela stranok. Asi som blba.
20. sep 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa dalo čakať,ved 1 IUI výde málokomu,ale ešte tie testy to musia potvrdiť,tak uvidíme v pondelok...robí sa aj sono alebo sa berie len krv?
20. sep 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ide sa aj na sono.
21. sep 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l7067, presne ako ti hovoria baby, nevzdávaj to. My sme boli iba na jednom IUI a tiež mi testy vychádzali všelijako. Počkaj pekne na krv. Nám dokonca ani z prvej krvi nevedeli na 100 % potvrdiť tehu, museli sme ísť na druhý odber. Ale všetko dobre dopadlo a podarilo sa to hneď. Netreba vešať hlavu. Mne sa to už teraz hovorí, ale prežívala som presne to isté, čo aj ty. Hlavne tomu treba veriť :wink:.
21. sep 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mam na vas dotaz - je nejaka sance, ze se nam zlepsi spermio a budeme moci na IUI? ted mame 3 miliony pohyblivych a 3 miliony nepohyblivych spermii
21. sep 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luccii: já četla, že hooodně pomáhá ledová sprcha ... chlapovi teda :wink:
majusa?: mě po IUI řekli, že za 14 dní si mám sama udělat test a když bude negativní tak vysadit Utroš a na žádný sono ani krev už chodit nemám :frowning2: :unamused:
21. sep 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky

t7067 - nevešaj hlavu. Počkaj ešte na krvný test. Ak sa dobre pamatám, tak je to tvoje prvé IUI , že?
lucii , poraď sa s lekárom, uvádzaš počet a pohyblivosť, ale neuvádzaš morfológiu. Skúmali Vám ju?

bay vypadá to, že som prechladla, a akoby na mňa išla chrípka. Nemám síce teplotu ale poznám tento stav. Lieky som si nenasadila. Myslíte, že môžem začať so stimuláciou? Máte s tým niekto skúsenosti?
21. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska: ja si myslim ze kludne mozes zacat stimulovat. Ja som pred 1IUI citila ze som chora a 2 dni som pila rano a vecer Theraflu a prespala som 2 dni. A nakoniec z toho boli dva folikuly.
21. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macc, mne po dvoch týždňoch vychádzali niektoré testy negatívne a niektoré pozitívne. Takže určite je potrebný odber krvi. Trošku divné mi pripadá, že ti to takto povedali. Mne utrogestan nevysadili, kým nebol jasný výsledok. A brala som ho 3 mesiace ...
21. sep 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si asi zavolám do heliku, lebo aj keď folikuly budú, ktovie, či to neovplyvní vznik vajíčok. Nie v každom folikule je vžsy vajíčko. Inak nevieš náhodou, že keď po prasknutí folikulu bolo vidieť žlté teliesko, či to znamená, že vajíčko bolo? Môže sa stať, že keď je žlté teliesko, že by vjíčko nebolo? Stále myslím na to, že prečo to nevyšlo, veď folikuly boli, žlté telieska boli, spermie boli, sliznica maternice bola ok, tak nechápem, prečo nie je mimi.
21. sep 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska: patologickych spermii mame 80 %, coz pry jeste jde... ale ten pocet je zly
21. sep 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak tomu už fakt nerozumiem,načo nás posielajú na krv po 2 týždňoch,ked potom ani sami nevedia povedať ako dopadli výsledky.To sa potom človek ešte viac stresuje,no nie?
21. sep 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ozaj by som sa na tvojom mieste porozprávala s doktorkou. My skúšame dva roky a máme za sebou neúspešné jedno IUI a pritom sme mali 20 mil/ml ( asi tak nejak čo vraj bolo OK aj pohyblivosť sa zlepšila z 2é na 4é% no morfologia bola 1% ( normál je vaj 3 - 4%
Doki by ti mala povedať nakoľko je spg zlý, či má význam skúšať IUI
21. sep 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, vite nekdo kolik pohybl. spermii je treba na IUI?
21. sep 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luccii: neviem kolko treba spermii, ale my sme mali 60mil, pohyblivost v poriadku a aj tak nevyslo IUI. Jedinu chybycku sme sme mali, ze niektore su zdeformovane, ale pri takom mnozstve to vraj nevadi.
21. sep 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska: a ako vies ze boli zlte telieska?
21. sep 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majusa: no opravdu, teď jsem byla na 2. IUI, při 1. IUI mi řekli to samé, ať doma udělám test po 14 dnech a když bude nega, tak vysadit utroš a už je nezajímám :angry: :frowning2:
21. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucci, komarik: nám jen řekli, že spermio je dobrý, ale kolik jich je, to nám neřekli, v Iscaru jsou hrozní tajnůstkáři :angry:
21. sep 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macc, to si bola v BA v Iscare? My sme tam boli tiež a tiež nám nikto nepovedal, že koľko sme mali pohyblivosť. A pravdu povediac, keď povedala doktorka, že je to OK, tak ma to nejako ani netrápilo :wink:
21. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macc: tak hlavne ze to mate OK :wink:
komarik: 60 mil. je moc pekny cislo... proti nasim 3 mil. :frowning2:
21. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luccii: a vidis, predsa nam to nevyslo. Proste ked sa to ma stat tak sa to stane a nezalezi na tom kolko spermii je a akych a ci zena lezi, ci cvici. Proste je to uplne jedno.
21. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok