• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
katti: jo jo, houpačka, taky znám. :wink:
Monul: jo, díky, mně taky! :slight_smile: tak si pak vyměníme kontakty a budeme spolu "tahat" břicha a pak kočáry :sweat_smile:
8. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana dík, ale vy ste na tom oveľa lepšie, ja som bola dnes na IUI, a doktorka tvrdí, že nádej je ale aká...ide sa ďalej...
a držím ti palčeky to už sa malé zahniezďuje, tak nech to dobre dopadne a výsledok //
8. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab IUI si platíme sami, aspoň v tom centre kde ja chodím, stojíto 100€ teraz lieky a cesta no nie je to lacný špás, ale radšej ako len sedieť doma a robiť ťuťu muťu :wink: a čakať na zázrak
8. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem či sa zahniezďuje lebo necítim nič.Keď som bola tehotná tak som to cítila ako to vhuplo do maternice a ešte aj keď sa to zahniezďovalo.Trvá to 5-10 dní od oplodnenia.Chodíš tiež do Heliosu a berieš utroš aj nejaký liek na výšku sliznice maternice?
8. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si cítila, tak ja necítim ani kedy mám ovuláciu :grinning:
hej do heliosu a beriem 2x2 utroš do...ale iné lieky nemám ty máš ešte niečo iné?
8. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja beriem 2x2 utroš a keď som bola na UTZ v 10DC tak som mala sliznicu 5mm, ale mohla podrásť ešte za tie dva dni, ale dr.Gáťová mi dala pre istotu ešte estrimax na zväčšenie sliznice. Keď mi robili HP všetko bolo v norme.Počula som že clostilbegyt vyprodukuje viac folikov ale má nepriaznivý vplyv na výšku sliznice maternice.Držím palce až to vyjde :slight_smile:
8. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana ja som brala 5dní clostil 1x1 a sliznicu som mala dobrú a tri vajíčka, ja až veľmi dobre reagujem na closti a utroš idem brať až od zajtra - deň po IUI....
8. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati..tu sm tu..musela som makať tak som meškala..som rada, že už je bublinka v brušku a uvidíš ako to dopadne..a ak to nevýde tak ideme v tm spolu...a tebe povedali, že do 3t sa vajadrí poistovňa, mne včera povedala, že 4-5 t..to je na nervy, tak potom začneš určite skôr ako ja :wink:

Lucinda..vitaj medz nami..ja ti neporadím vľmi, mne IUI zarazli, práve čakám na vyjadrenie od poistovne a idem na ICSI :slight_smile:

Dievčatá, nezúfajte...musíme veriť..veď už sme predsa len trošku ´dalej :wink:
8. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý doki má jiné metody, já jsem začala s utrošem až 4tý den po IUI......
katti, a to jsem si myslela že jen u nás jsou debilní zákony a nařízení, u vás to je jak koukám velice podobné, nechápu proč si musíte iui platit, když je to co se provedení týče, absolutně jednoduchý výkon...
8. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulka..to máte super, že vám to IUI preplácajú, na Sk si to musíme platiť a tiež nechápem prečo :angry:
8. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny,

můžu mezi Vás??

Měla jsem jít tento měsíc na IUI, dneska jsem byla na UZ, jak to vypadá a dr mi řekla, že ovulka vychází na víkend, tak nic :confused: Dělají u vás v CARu IUI i o víkendu? :confused: Mám jít na UZ ještě v pondělí, jestli tam folík bude, tak se eventuálně snažit doma :unamused:

Dcerku máme taky z IUI, vyšla hned první, tak doufám, že by to tak mohlo být i ted...ikdyž tomu moc nevěřím :pensive:
8. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia...no to snad není možný, oni ti jako odloží iui jen proto že vychází na víkend? a jak do dělají při ivf, kdy do sebe ženská musí měsíc bodat injekce, to jí taky potom řeknou, sorry, vychází ti to na víkend????no to je hrůza toto. Na obilňáku kam chodíme s emers dělají iui i o víkendu, zrovna emers byla v sobotu...
8. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab, odsátí vajíček o víkendu dělají, co vím :wink: nevím, docela mě to překvapilo a jsem z toho dost zklamaná :frowning2: Ještě počkám do toho pondělí, co mi řekne :wink: Chodím k dr, která je pořád strašně milá, všechno ochotně vysvětlí,... ale dneska měla nějakou špatnou náladu :frowning2: tak možná proto mi nic neřekla :pensive:
8. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky si myslím že je to nespravedlivé platit si IUI!
Cisielko: Děkuji za uvítání a držím palce ať jsou to jen samé dobré zprávy!!
Luucia: Zdravím Tě mamčo a vítám, to je fajn náhoda, jsem taky Lucka a taky mamča jednoho prcka :wink: Ten šel přirozeně "pouze" po stimulaci Clostilem. Teď jsem po 1. IUI, ta byla 24.9., a dnes mám očekávaný termín ms, zatím nic...Pobolívá mě podbřišek už hodně dlouho, a nevím, mám-li se už testovat. Kdy ses testovala Ty při malé po IUI? Jinak mě moc těší že Ti to vyšlo hned budu se doufám opičit :grinning:
8. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luucia, vítej! :slight_smile:
jinak teda to je dost drsný! co když bys měla pravidelný cykly a vycházelo ti to na víkendy 2x, 3x po sobě?!
jo jo, já jsem byla zrovna min. sobotu, Brno-Obilňák.
a gratulace, že jste otěhotněli hned při prvním IUI! :dizzy_face:
8. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, dievčatá... ale ste toho popísali.. sakra.. viac ako ja na PN... :wink:
Lucinda, já tenkrát testovala v den očekávané MS :wink: břicho mě taky pobolívalo..tak to zkus, držím pěsti :dizzy_face: druhá / se mi neukázala hned, až po limitu :wink:

Holky, na co se bere ten Clostil?? mě se dneska dr při UZ ptala, jestli ho beru :confused:
Holčiny, moc děkuju za přivítání :dizzy_face:

emers, já mám právě pravidelný cykly a když jsem koukla do diáře na příští měsíc, tak mi to vychází zase na víkend :frowning2: no to tady manža stejně nebude, tak mě to tak netrápí :wink:

Byla jste některá na IUI se zamraženýma spermoušema?
8. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana: já měla s clostilem to samý, folíky dobrý, ale sliznice nízká, tak proto mi teď dr. napsal ten puregon a budu píchat injekce, prý to je lepší, tak uvidíme :wink:
vitam nove kočky!!!! :sunglasses:
luucia, máte moc hezkou holčičku!!!! :wink:
emers, to s těma pupkama a kočárama beru! :grinning:
monul, děkuju :dizzy_face:
8. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia: krásná sněhulačka! :slight_smile:
clostilbegyt se bere jako stimulace vaječníků, na folíky... laicky řečeno teda :wink:

jo, dnes 2 Lucky a obě mamči :slight_smile:
8. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia clostil sa berie na podporu viacerých folíkov, nie len jedného ale viacej.Môžeš ich mať aj 4-5.Takže bacha :grinning:
Ak máš priechodné obidva vajíčkovody ak ich je tých folíkov viac pozastavia IUI,može vzniknúť viacpočetné tehotenstvo. :astonished:
8. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, dík :dizzy_face:

Mě právě při tom UZ přišlo, že tam mám 2 folíky, proto se dr ptala na ten clostil :wink: ale neřekla nic :pensive: chjooo, ty doktoři :unamused: ale taky maj nárok na špatnou náladu, to chápu
8. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci..ahoj..no to je divné, že v sobotu nič nebude..nechápem to :confused:

Mon..ako máš?
8. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, nestraš s vícečetným těhotenstvím :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, my jsme při minulým snažení čekali na IUI 3 měsíce..nejdřív nebyla ovulka, pak jsem měla cystu a pak zas nějaký zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi platilo, že, kdo si počká, ten se dočká :dizzy_face:
8. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: tak to je príma! už se těším! :dizzy_face:
luucia: se zamraženýma nee. Jen se mě vždycky ptají, zda mám to IUI s partnerem či dárcem... takže určitě jde i s darovanýma, jestli se zamraženýma nevím.
8. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia: tak to jsi dobrá, že bez ničeho produkuješ 2 pěkné folíky :slight_smile: škoda té šance, ale tak třeba to bude platit i pro teď, že když si počkáte, se dočkáte :wink:
8. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám, že jste tady pěkně ukecaný..to je dobře :dizzy_face: Já musím jít ted žehlit než se mi malá vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě mrknu :wink:
8. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok