• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
emers, jé, tak to se mě neptali, čekala jsem že budu muset odsouhlasit údaje na nějaké zkumavce se spermoňama, ale nic takovýho po mě nechtěli, při ivf se něco podobnýho prý dělá...no co kdyby se náhodu někdo spletl... :sweat_smile:
8. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monul ... už ti řekli výsledky imunologie??
8. okt 2009 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci: Přesně tak, Clostík je dobrej, já ho ale při dávce 2x1 špatně snášela. Tys jsi tedy hádám před 1. IUI nestimulovala? To mám já teď, nativní cyklus nebo jak se tomu nadává. Jinak třetí den po IUI beru Duphaston, to je myslím totéž co Utrogestan, 2x1 denně. A jak jste na tom jinak s vitamínkama, listovka atd.? Máte někdo zkušenost s Vitamarinem od Energy, začala jsem ho po IUI brát. S těma víkendama je to různý, tady v Natalu mají myslím také jen po-pá, jen pro IVF sedm dní, tak mi to přijde zvláštní, pokud Ti plodné dny budou vycházet na víkendy tak co s tím pak mudři vymudří?!
8. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právě jsme prekročily stranu 400 :grinning:
monul: no to mi ani neříkej kdyby... je to drsný, ale taky mě to už napadlo... :sunglasses:
8. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chrobi...bohužel ne, když jsem byla na iui tak jsem se nestačila podívat do karty, ale ve středu tam ještě nebyly.... :confounded: ty už je máš?
8. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, a kdo ti dělal to iui? kalvodová?
8. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tých folikulov môže byť viac a nemusí byť v každom folíku vajíčko.doktorka mi spomínala že mali aj pacientku ktorá mala pri IVF 20 folikulov a ani jedno vajíčko.Smola :frowning2:
8. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já beru už přes rok Calibrum baby plan + teď asi 2. měsíc ještě Femibion (listovka + cosi)
vždycky jsem brala nějakej multivitamín, takže jsem jen přešla na to Calibrum pak...
chtěla bych zkusit nějaký kapky Femi... ale nemůžu se dokopat je objednat.
8. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul no já se ptám právě proto, že já jsem na obilnáku nebyla není důvod tam chodit ... tak jen zkouším zda už výsledky máš abych si tam zašla se mrknout do karty :slight_smile:))))
8. okt 2009 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul, jo kalvodová, i to první, i druhý.
a výsledky imuna jsem měla čekat až tak za 14 dní, takže doufám, že jak půjdu na krev, že už tam budou
8. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobaček ahojky! koukala jsem do albíčka jak válčíte, držte se!
8. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers ahoj :slight_smile: no jsme na očistné kůře :slight_smile:))) a čekáme co bude :slight_smile:
8. okt 2009 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krev mi brali 14/9 tak to by v kartě být mohlo ne??
8. okt 2009 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, mě ji brali 16.9. a minulou středu tam ještě nebyli, ale myslím že teď už by tam být mohli.
emers, šla bys na krev i kdybys dostala ms? já asi ne....mám to dostat 17.10. a 20.10 jsem objednaná na konzultaci na obi....
8. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, jj, před tím jsem před IUI taky nic nebrala :wink: když jsem chodila na folikulometrii, tak se mi párkrát stalo, že jsem měla 2 folíky :slight_smile:

Už mě to trochu přešlo, ale jak jsem šla od dr, tak jsem z toho byla docela smutná :frowning2: asi to tak prostě má být, no
8. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, dej si do pasu aspoň nějakou fotku, ať vím s kým to táhnu! :grinning:
8. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia...ty jo, a máte v rodině dvojčata???? to se stává spíš zřídka než často....
8. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - avoj micka moja..
už je troška lepšie... dakujem :wink:
Ale končím.... žiadne sledovanie ovulácie, žiadne centrum, nič... idem k tej diabetologičke, počkám si na výsledok a končím.. Bude to mať prísť príde to.. ak nie tak 18.3. mám narodky a podáme žiadosť o adopciu...
8. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a vy nechcete zkoušet IVF? že už píšeš o adopci....?
8. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul, nemáme :wink: :confused: :confused: já pila před tím nějaký čaj na otěhotnění od Mojžíšové :wink: tak to možná bylo po něm :confused:
8. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, a nevíš jak se jmenoval? kde jsi ho koupila? ne že bych si tak vroucně přála hned dvojčata, ale je lepší mít hned dvě, než žádný. Strie bych měla stejně tak jako tak...
8. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul, jmenovalo se to čaj na otěhotnění od Mojžíšové :wink: Kupovala jsem ho v bylinkový lékárně :wink:
8. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul - nie.. ivf nechcem... ja to budem skusat prizodzene a ak to nepojde chcem adopciu kvoli tomu aby sme niekomu pomohli... ale stale to budeme skusat prizodzene.. sme sa dohodli, ze uz to nebudeme silit.. je toho vela uz... a nebavi ma milovat v tedy ked mi to niekto dovolí a podobne... kašlem na to už..
dnes som sa dozvedela v práci, že ma idú preložiť. možno to nakoniec príde samo ked budem mat plnu hlavu noveho pôsobiska.... takže do konca toho mesiaca som este na PNa od 1.11 menim prevádzku. tak som zvedavá..
8. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, úplně tě chápu..mě to chození po dr vůbec nebaví..dneska jsem z toho byla tak otrávená, že jsem chtěla manžovi říct, že končím a půjdu o práce..ale už mě to přešlo :sweat_smile:
8. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, a co děláš za práci? že tě tak můžou přesunout na jiné pracoviště...?
8. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, a nechceš přejít do nějakého jiného caru, kde provádějí iui i o víkendech?
8. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul, no já týhle dr věřím, pže od ní máme malou :slight_smile: a taky jsem v tomhle CARu pracovala před otěhotněním :wink: Já se s ní v pondělí podle UZ zkusím domluvit, co dál, když to bude vycházet pořád na víkend :confused:
8. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon :confused: :confused: :confused: si si sitá, že nechcete skúsiť IVF?ja viem, že je toho na teba veľa..ja som tiež skončila so sledovaním cyklu, oévu, prestala som si meraž BT ale ja to berioem tak, že pokiaľ môžem mať vlastné tak to nevzdám..IUI je malá pravdepodobnosť tehu, ja by som skúsila IVF ale je to na tebe :wink:
8. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, s prací vydrž, malá má necelé 2 roky, rodičák máš na 2? Je ještě relativně čas, a pokud ti předtím vyšlo IUI hned tak je to fajn pocit :slight_smile: Ale o tom času, s prckama to letí ještě víc, našemu byly 2, přestala jsem kojit a řekli jsme jdeme to druhého a je to přes rok, než se mi srovnala ms, a v září mu byly 3 a já šupajdila do práce, a přitom jsem si plánovala jak volně navážu druhým... Jojo člověk míní...Ale jsem optimista, musím! Počkám na manžu,je na služebce, a pokud ms nedorazí o víkendu otestujeme :slight_smile:
8. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, přidávám se k tvému názoru, taky bych nejdřív zkusila maximum a pak bych teprve vyřizovala adopci....i když je pravda, že dostat dítě do péče taky není jednoduchý, teda aspoň u nás v čechách se na dítě čeká několik let, holt, naši zákonodárci jsou tupani, raději nechají děti vyrůstat v ůstavech než aby je svěřili člověku který je chce přijmout za vlastní. Chápu že se bojí zneužívání těch dětí, aby si je někdo nebral "na kšeft", ale bohužel, někteří praví rodiče dokážou svému vlastnímu dítěti taky pěkně ublížit (kauza Kuřim)....holt je to risk, ale je podle mě lepší ho ze strany státu podstoupit, než pak řešit přeplněné ústavy zdravími dětmi, které jaksi nikdo nestihl adoptovat než vyrostly....
8. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok