• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky, za co tolik platíte?? u nás se platí za IUI 500kč :wink: říkají, že to se platí nějaký katetr
8. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to mate dobre :slight_smile: ale co tu pozeram tak uz tych 33 eur sa mi nezda vela
8. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI sa platí asi celé lebo sme nevypisovali žiadnu žiadosť do poisťovne.Platí sa odber a s tým spojené vyčistenie tých zlých spermií /tvar, pohyblivosť, množstvo/.Následne ti asi po 2-2,5hod.vstreknú kateterom do maternice.Ten spermiogram cca 16,50EUR a zvyšok robota a ešte nejaký roztok.U nás IUI není hradené poisťovňou.
8. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, já jsem za IUI neplatila nic :wink:
8. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, aha, to jsem nevěděla, že u vás není IUI hrazené :wink:
8. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ide seriál ordinácia v ružovej záhrade tak sa idem dívať.U vás to tiež frčí ale no jo po česky!!!
8. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo.......... :wink:
8. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já za IUI neplatila nic, jen jsem si připlatila na utrogestan 50kč za krabičku a pak 150kč za injekci s HCG (ovitrelle) protože dr. neměl pregnyl, tak mi napsal recept a vyzvedla jsem si to v lékárně a píchla sama doma tak jak mi řekl...
ale za samotný výkon jsem nic neplatila :wink:
8. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jů, holky, vy jste toho ještě včera napsaly :slight_smile:
Monul: na krev bych šla i při menzes, protože já právě nemám stanovený žádný další datum konzultace, takže bych tam rovnou se s nima domluvila na dalším postupu víš. Popravdě se mi i velmi hodí, že to bude zase v sobotu, protože se nemusím uvolňovat z práce.

Jinak mi včera večer pěkně bolel podbřišek, tak jsem si říkala, jestli to není třeba další anebo zpožděná ovulka, no hrabe mi :grinning: ,ale i tak jsme keksík nedali neb mi právě bylo až blbě z toho, takže nic no... Doufám, že se mi tam netvoří ještě ke všemu cysta nebo nevím co... Já mám clostyl právě 3. cyklus :rolling_eyes: asi to radši příští měsíc fakt přeruším... nevím no... ale třeba to taky může být z toho utroše ty křeče?! nemáte to někdo po utroši?
9. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tak u nás změna...IUI bude v neděli :dizzy_face: :grinning: :grinning: Takže Pregnyl dneska večer, nevíte??

Já razím s Anetkou na plavání, mrknu odpoledne :slight_smile:
9. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia: bezva! t :dizzy_face: ak budeme držet pěsti! s Pregnylem, já bych řekla že jo.
9. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers a kolik jednotek toho Pregnylu, nevíš? já se pro něj musím stavit v lékárně a už si to moc nepamatuju...1000j?? :confused:
9. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia: mně dávali vždy jen 5000j... někomu dávají rovnou i 10000j... to by ti měla říct dr. kolik si máš píchnout...
ale tak v té krabičce jsou myslím 3x 5000j... tak stejně koupíš krabičku a pak bych se zeptala dr. :wink:
9. okt 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak koľko si platila za IUI? a do ktorého centra to chodíš?
9. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holčiny, zdravím vás!
Taky se přidám k vašemu bilancování, já za zákrok - IUI - také neplatila nic, jen za injekci Pregnylu myslím 50,- a v lékárně pak za 2 krabičky Duphastonu asi 150,- celkem. To jsou mi teda věci, všude je to jiný.
Luci: To je super zpráva, v neděli na Tebe budu myslet! O tom kdy píchnout nevím, jak jsem psala dřív, u nás byl Pregnyl v9h a inseminace v 11.15 tentýž den, takže tak.
9. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michamicha: Koukám taky Plzeňanda? :wink: Chodíš do Natalu?
9. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michamich: Skoukla jsem album takže už vím že chodíš :slight_smile: Prosím Tě, co je to za značku ty chůvičky se kterýma je sestra spokojená? Máme Tefalku, a už je podruhé reklamovaná :angry:
9. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci: Teď jste určo na tom plavču, ale musím Ti to napsat než to zapomenu :slight_smile: Máš krásný album - taky si doma stáhnu pár foteček na flashku a donesu do práce - a co se mi moc líbí že malá je 18.10.2007 a náš malej 18.9.2006 :sunglasses:
9. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak jsem posnídala a jsem tu.
Emers, tak to jo, já pokud dostanu ms tak na krev nepůjdu, stejně mám už domluvenou tu konzultaci na 20.10. Jinak já se cítím absolutně v pohodě, nic mě nebolí, dokonce jsem včera i podlehla manžovi, takže jsme i sexovali, a nebylo to vůbec špatný. Z toho všeho usuzuju že se asi s největší pravděpodobností přesně 28DC neubráním příjezdu rudé armády.....jsem trochu naštvaná kvůli tomu načasování toho mýho iui, nevím proč zrovna já musím mít něco jinak než ostatní holky co ten zákrok podstupovaly..... :frowning2: Čadové to řeknu, jsem zvědavá na její názor, jestli to tak bylo opravdu smysluplné....
Luucia no vidíš jak to najednou jde! jak sis to zařídila?
9. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata dobre ranko:slight_smile: prave som bola na 1. Utz a mame krasnu bublinku:slight_smile:)) nedokazem tomu stale uverit...:slight_smile:
9. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ell, moc sa tesim :dizzy_face:
vsetkym ostatnym (prepacte, trosku zacinam stracat prehlad) drzim palce...
ja stale cakam na mrchu :pensive:
9. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :grinning:

Ell.tak už si sp§ť, som ťa prišla povzbudiť ale nestihla som skôr..je to super..teším sa tsebou a blahoželám ti k bublinke..jupí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a fotečka asi nieje čo?

Kačiatko..kedy má prísť, nečakáš už na nu nejako dlho?

Petro..kde si?

Katti..ahoj..zvládneme to neboj :grinning:

Lucia..držím palce :wink:
9. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dnes 34dc... v pondelok budem volat, v utorok snad dostanem vyvolavacku... nejako nemyslim, ze cez weekend dorazi sama.... aj ked by som bola rada :sweat_smile:
9. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, taky jsem zapátralal a napsala dotaz do Repromedy.....

Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o Váš názor na věc. Podstoupila jsem IUI, brala jsem clostylobegyt 2 - 6 DC, pak jsem došla 11 DC (středa) na kontrolní UTZ a měla jsem tam 4 folíky, 19mm, 14mm, 12mm a 10 mm. Doktorka mě poslala k sestřičce, ať mi píchne pregnyl. Píchli mi ho asi v 9 hodin. Ovulace podle mě proběhla ve čtvrtek kolem 23hodiny, cítila jsem velký tlak v břichu který se stupňoval, šla jsem spát a ráno už jsem byla bez bolestí. Na IUI jsem měla jít v pátek v 11hodin, ale vzali mě až ve 12hodin. Když jsem se ptala doktorky, jestli na IUI už není pozdě, tak mi řekla že ne, že nevadí že folíky popraskají a pustí ven vajíčka. Ale já si nejsem jistá, jestli to IUI v dobu kterou udávám, opravdu nebylo už zbytečné... Všechny známé které IUI podstupovali byly pozvány po píchnutí pregnylu nejpozději do 36 hodin...

Pokud se používá ke stimulaci Clostibegyt a pak se indukuje ovulace Pregnylem, k ovulaci může dojít dříve, než za 36 hodin, přesné plánování je možné pouze při takových složitějších stimulačních protokolech, které se používají k mimotělnímu oplození. Vůbec nevadí, že k inseminaci došlo po ovulaci, nějakou dobu trvá, než vajíčko doputuje do vejcovodu a není to tak striktní jako u IVF. Lépe to plánovat zkrátka nejde. Nevím, jestli se jednalo o inseminaci spermatem dárce nebo partnera, ale pokud to bylo s partnerem, a chodíte na IUI, pak jeho spermiogram musí být relativně v pořádku, aby se IUI indikovala, a pak můžete samozřejmě mít pohlavní styk i před inseminací i po ní, abyste pravděpodobnost zvýšili.
9. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell: Připojuji se ke gratulaci, tfuj tfuj tfuj moc Ti to přeju :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monul: náhodou buď ráda, že tě nic nebolí, vždyť na to aby jsi byla těhotná nemusí nic nutně bolet :wink: to spíš bolestí se hlásí i jiné věci - endometrioza, cysty atd. atd. tááákže klídek a další sexík je jen a jen dobrej... já na to dnes taky vlítnu, je pátek, tak ať máme svátek :grinning:

ell: gratulace k bublincééé!!! :sweat_smile: Paráda!!! :dizzy_face:

kaciatko: to je hrůza, to čekání viď... :angry: tak hlavně ať už víš po víkendu na čem jsi :wink:
9. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monul: díky za přeposlání infa!
já si to tak nějak taky právě myslela... jak jsem tenkrát psala, že pro někoho to může být brzo, pro jiného zas pozdě... se neví jak rychle vajco doputuje a spermíci taky... na sebe buď natrefí anebo ne... :sunglasses:
9. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulkab: Chápu Tvoje rozčarování, mně zas vše "udělali" v jeden den, taky jsem z toho byla nesvá když jsem všude četla rozmezí 24-36h. Ale je asi logické že lépe dříve než později...Je fakt, že každé tělo reaguje jinak, každé potřebuje něco jiného - narážím př. na to kolik kdo potřebuje Clostilu nebo hcg - tudíž bychom potřebovali každá individuální přístup, jenže tak to prostě není a asi ani nebude v našem českém zdravotnictví... :frowning2:
9. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu lucindo3, jinak to prostě asi nejde. Buďmě rádi že máme aspoň takové zdravotnictví jaké máme....chuděry holky z SK to mají ještě těžší, musejí si všechno platit....
9. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers, no uvidíme no, co z toho nakonec bude !!!! Příští pokus to jistí! :wink:
9. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok