• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
marrad tak dva tri dni
12. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti 77
dakujem
12. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj manzel ma oligo...........co poviete mozem ist na iui :slight_smile:
12. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marad, mě doki říkala taky aspoň 2 dny...
bako...to ti musí povědět doki....
12. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, já koukala kdo nový nám tu přibyl, a to jsi ty, jen sis přihodila fotečku do pasu :slight_smile:
12. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny - mám dotaz?

můžu to dostat v průběhu jezení utrouše, nebo mrcha přijde vždy až po jeho vysazení?
12. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petronelká MS ti pride aj v priebehu az potom treba vysadit
12. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - já nejsem po IUI, já jím utrouš na vyvolání mrchy - mám ho jíst 10 dní a pak vysadit a pak bych to měla dostat, poslední prášek si vezmu zítra večer, ale od soboty mě bolí břicho - jako by už měla přijít, tak se ptát jestli by mohla mrcha dorazit už dnes, já totiž vždy myslela že mrcha přijde právě v důsledku vysazení hormonů (ať už utrouše nebo třeba i HA)
12. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to ti neviem poradit, ale mne prisla v priebehu brania (po IUI) tak neviem asi môže
12. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela mne doktor povedal, že mám mrchu očakávať po vysadení utrošu, takže asi dáky vplyv to má, aj keď možno niekedy mrcha príde aj počas bratia utrošu...tak si vyber :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě to nechápu, jak to že to někdo po IUI dostane i když je na utrouši (např. Alienka) myslela jsem že po IUI půjdu za cca 14 dní na krev a UTZ a když zjistí že se nezdařilo tak mi Dr. řekne ať utrouš vysadím, ale asi to tak nefunguje koukám
12. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u mňa to tak fungovalo, ale ja mám dlhší cyklus, možno taká čo má 28 dc tak proste mrcha príde aj cez utroš...fakt neviem, ale malo by to trošku oddialiť, aspoň si myslím...
12. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och petronelka ja som blbost napisala - jasne ze som volala a povedali ze nie som v tom vysadila som utro a dostala som presne na 28 den tak ako mavam. prepac uz som z toho popletena :(
baby nemáte problémy s mykózami?
12. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babulky.V sobotu sme mali stretko zo školy stredná/ po 20 rokoch.Bolo nám veselo. 25 chlapcov a 7 dievčat, ale zúčastnilo sa nás 21 ľúdí + tr.profesorka.Mávame stretko každých 5 rokov,ale sa menia tí chalani.Väčšinou priberú a rastú do šírky.
Vidím že sa tu bude testovať na budúci týždeň
Baby neviete či po vkladaní utroša mávate pálenie v oblasti??však viete kde :sunglasses:.Ja som 6 deň po IUI.Beriem to 2xráno a 2 večer.
12. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana ja ho beriem tak isto 2x2 a ani teraz a ani minule, ma nič nepálilo...absolutne žiadne vedlajšie účinky necítim,,,
12. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak jsem byla dopoledne v CARu...dostala jsem Pregnyl a zítra kolem 14. bude IUI :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem hlavně zvědavá, jaký bude mít manžel spermio :confused: Dr mu doporučila nějaký vitamíny, aby měl spermijky lepší :grinning: tak jsem je hned koupila a bude zobat :grinning: Minule měl 8%, tak jsem zvědavá, skoro po 3 letech, jak na tom bude :sweat_smile:

Luci, nezoufej..držím pěstí na zítřejší testování :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti 77,vidím že ste tu rozoberali že keď dostanete menzes skôr ako idete na krv +UTZ.Ja tiež neviem lebo ja mávam cyklus rozhádzaný 25,27,28.Mám ísť na krv 20.10.2009/27DC/, možno to dostanem aj skôr.Katti ty si bola na IUI už druhý krát a mali ste už aj tú konzuláciu na IVF popríp. písali ste už žiadosť?
12. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pet, mě bylo při iui řečeno, že mám brát utroš, kdybych náhodou začala špinit tak to mám brát pořád, až když se mi rozjede menzes, tak to mám teprve vysadit.
12. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bakoš..my sme mali tiež tú diagmózu a mli sme ísť na IUI, teraz sa nám však spr zhpršil takže ani neviem čo máme teraz ale už IUI nemôže byť :wink:

Luci...držím zajtra palce :grinning:
12. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10 hej vo štvrtok som bola na druhom IUI, a vtedy sme mali aj konzultáciu na IVF, musela som ešte poslať papier zo zdravotky, ten by mali dostať dnes tak dúfam, že žiadosť na zdravotku pošlú tento týždeň...
ja mám ísť na krv a utz 22.10.
12. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak, zítra mám termín porodu..teda jako před 2 lety :sweat_smile: tak doufám, že by mi to mohlo přinýst štěstí :dizzy_face:

Holky, vy chodíte po IUI na krev? u nás se chodí až když bych to nedostala a měla pozitivní test
12. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti aký papier zo zdravotky? To si bola osobne nejaký zobrať.
12. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10 hej, musela som si ísť pýtať, papier o tom, že som poistencom tej zdravotnej poisťovni ktorú som uviedla, ako neviem načo, ale pri okienku mi to bez problémov a na počkanie spravil...a musela som to poslať do car...oni bez toho nepošlú žiadosť do zdravotky....
12. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky Katti. No ja neviem či mám ísť do Helíku keď dostanem menzes skôr ako budem testovať.Zabudla som sa ich na to spýtať.Trochu ma aj pichá v podbrušku, tak neviem čo to zas je?
12. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ak dostaneš tak im zavolaj a oni ti povedia či máš prísť, ale asi nie...a ešte je skoro aby si dostala, a to pichanie môže byť aj zahniezďovanie...tak ešte don´t panik času ešte habakuk :slight_smile:
12. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti čo ma chceš povzbudiť :grinning:.Mne sa to zdá ako príprava na začatie menzesu, máš pravdu bolo by to skoro na menzes.Neviem či aj ty no ja mám po tých tabletkách nafúčané brucho ako melón a ešte som aj pribrala :frowning2:
12. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som priblala 2 kilá, napríklad v piatok ma hrozne v noci bolelo brucho až sa mi o tom snívalo, že som v nemocnici...ale teraz som v pohode, nič ma nebolí, občas ma v podbrušku pichne ale len tak asi aby som nezabudla... :slight_smile:
a ano chcem ťa povzbudiť, prečo nie, veď ešte nemôžeš nič vedieť, ani pocity nemôžeš mať ani také ani také, len čo si domýšlaš, počkaj ak sa nemýlim do 20.10. a potom môžeš hovoriť, zatiaľ nič nevieme...
prvé som IUI som prežívala ale teraz vôbec nie, počkám si na krv a ak nič tak sa vyrevem a idem ďalej, ak hej tak sa zbláznim a idem ďalej :grinning: nič iné nám nezostáva
12. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko hej je to lepsie..
ell - ja som zabudla na Lindu..
Linda - prepááááč!!!!
12. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia držím ti palčeky a dones si domov malú žubrienku :wink:
12. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok