IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ell
12. okt 2009
Ahojte vsetky 🙂 testoval niekto cez vikend? nejake nove //? ako sa inak mate? Monika, uz lepsie? a Petronela, cakas na ms? Kaciatko, Cisileko ahojte!!!! mne sa tak nic nechce ale nastastie mi uz nie je blbo :-p
cisielko
12. okt 2009
Monika..to som rada že už je fajn...a čo je stou tabulkou čo si chcela robiť?

Ell...a ty si kde tehula naša 😃

Dani..musíte sa povzbudzovať aby ste sa z toho nezbláznili, aj ja to držím palce aby to bolo úspešné aj všetkým ostatným samozrejme

😃 😃 😃

Kati..vidím, že si dnes aktívna 😃
katti77
12. okt 2009
cisielko tak už som všetko v tv pozrela, tak teraz píšem na MK...ale o pol štvrtej chcem vypadnúť...a ty zase dneska riadne makáš....
ell
12. okt 2009
Cisielko tu som tu som len sa snazim byt mierne produktivna aj v praci 😃
cisielko
12. okt 2009
kAti...musím...ako vvčera v správach povedali, že už v stredu môže snežiť tak sa všetcizbláznili a chcú prezuť na zimné pneu..a ešte aj internetové objednávky sa začali hrnúť, bože to je na nervy ]-(

Ell..takže aj ty makáš..tak apoň nie som sama 😃 a už ti je lepšie či šte na grc?
katti77
12. okt 2009
tak babulky ja dnes padám, zajtra sa na vás teším pa pa
ell
12. okt 2009
Cisielko nie nie uz mi je dobre to len rano ma tak 15 min natahovalo a grckovalo. makam makam aj ked sa mi priserne nechce ..spala by som 😉
cisielko
12. okt 2009
Katii.pa..zajtra 😉

Ell..sme na tom podobne..mne sa nechce od rána ale už len 45 minút a pálim do preč a ty do kedy makáš?
ell
12. okt 2009
Jaaaaj Cisielko hlboko zavidim, ja tu skysnem tak cca do 18h ]-(
akatka
12. okt 2009
Ahojte kocky, ja beriem tiez utros a rano ho spapam a vecer vkladam. Tak mi Dr. povedal. 🙂
Dnes sa mi rano troska tocila hlava v praci, tak idem mrknut na pribal. letak, ci to tam nie je... Mozno aj pocasim to bolo. :-|
monulkab
12. okt 2009
akatko, v příbalovým letáku to najdeš, je to běžný nežádoucí účinek, hlavně když se ty tablety polykají tak se po tom motá šiška...
akatka
12. okt 2009
monulkab: dik

vravim si, ze sa najem a kuknem a ty si rychlejsia 🙂
tak aspon, ze tak..
monulkab
12. okt 2009
jak jsem už psala, příbalový letáky, to je moje......
holky, začíná mě trochu brnět bodbřišek, jako předzvěst ms..... 😞 chjo....... :-S
akatka
12. okt 2009
monulkab: kedy cakas MS?
dana10
12. okt 2009
Lucci držím zajtra palce x-) .My keď sme boli na IUI manžel mal morfológiu 14,6% apohyblivosť neviem ale povedali nám že dobrá.Tá morfológia by mala byť v rozpätí 10-20%
luucia
12. okt 2009
Holky, díky za palce 🙂 zítra info nepodám, pak jedu za manžou do Prahy na předpremiéru nějakýho filmu 🙂 tak až ve čtvrtek 😉

Dani, manža měl před tím morfologii 12% a při IUI 8% ..když už jsem byla připravená, tak mi jí udělali, ale nedávali nám šanci 😉 no a vyšlo to x-)
akatka
12. okt 2009
nanenka: zajtra na teba myslim, dufam, ze foliky budu akurat a stvrtok na to hupnes 😉
katti77
13. okt 2009
dobré ránko

dana10 tak môj muž má morfológiu 0,5% a tvárili sa, že IUI dopadne na 100% výsledkom //, tak kde je pravda, tak má to u mňa význam?...ale už nad tým ani nebudem rozmýšlať...

luucia - držím palčeky
alienka22
13. okt 2009
ahoj katti, morfologia je počet tvarovo dobrych? - nezdeformovaných? moj ma 65 % dobrych a 20 percent skupinu a - cize tych najrýchlejších a doktorka sa tvarila akoze IUI zbytonce 😞 - ale aj tak ideme na buduci mesiac 😃 - a ze ani prirozdene to nevidi - a pritom vsade co citam tak s ovela horsími výsledkami chodia na IUI a v pohode a aj prirozdene možno otehotnieť - to zas povedal manželov urolog. Tak človek nikdy nevie kde je pravda - ja mam pocit ze ma silou mocou chcu na IVF koli peniazom 😞 čo je smutné
katti77
13. okt 2009
alienka a mne to príde zase tak, že načo hneď IVF veď aj 100€ za IUI je dobrých a ešte k tomu vedia, že to IVF príde tak či tak...ale čo už...
alienka22
13. okt 2009
ved práve to som este odmietla skusime to este sami a pomocou IUI a uvidime, ak to nepojde tak potom IVF ale zatial nie. Len napríklad mne ani nezitstovali ci prirodzene ovulujem - hned clostyl a tak čo sa mi zda tiez cudné
katti77
13. okt 2009
a kedy ideš, či si bola na IUI, ako ja mám v nás guláš matiáš...sa mi to všetko pletie kto čo kedy...
alienka22
13. okt 2009
ja som bola minuly cyklus (a nic ale to sme sa spolahli iba na IUI lebo som mala mykozu) tento mesiac snažilkujeme sami a na dalsi cyklus stimulujem a idem skusit opat IUI 🙂
katti77
13. okt 2009
tak dúfam, že druhé bude úspešné

cisielko a ty si mi kde? idem dnes do toho zvolena tak čo?
petronela82
13. okt 2009
ahojky holčiny - tak dneska dojídám utrouš - a začínám čekat na mrchu - snad dorazí co nejdříve. Doufám taky že přestanu být tak unavená - když ho doberu
katti77
13. okt 2009
petronela mne prišla o tri dni po vysadení utrošu

a baby fakt by tu mal niekto spaviť prehlad kto čo lebo mám v tom hokej vy nie?
petronela82
13. okt 2009
souhlasím - taky se přestávám orientovat - zvlášt u těch které nemají ani nic napsano ve svém albu (viď Katti 😉 )
petronela82
13. okt 2009
holčiny - teď mi volal švára - je ze mě dvojnásobná teta (jednu neteřinku mám na klíně - na fotce) a druhá se narodilůa dnes kolem 8:00 hod.
katti77
13. okt 2009
petronela tak ti gratulujem, aj ja som teta
a máš pravdu s tým albumom 😉
ell
13. okt 2009
DObre ranko dievcata! Petronela gratulujem k dvojnasobnej tete 🙂 Ako sa mate vsetky? Ja om vcera zalomila vecer o 21h a inak vsetko v pohode. Dufam, ze v piatok utz potvrdi ze vsetko je ok a ja si znova vydychnem 😉