• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte vsetky :slight_smile: testoval niekto cez vikend? nejake nove //? ako sa inak mate? Monika, uz lepsie? a Petronela, cakas na ms? Kaciatko, Cisileko ahojte!!!! mne sa tak nic nechce ale nastastie mi uz nie je blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..to som rada že už je fajn...a čo je stou tabulkou čo si chcela robiť?

Ell...a ty si kde tehula naša :grinning:

Dani..musíte sa povzbudzovať aby ste sa z toho nezbláznili, aj ja to držím palce aby to bolo úspešné aj všetkým ostatným samozrejme

:grinning: :grinning: :grinning:

Kati..vidím, že si dnes aktívna :grinning:
12. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak už som všetko v tv pozrela, tak teraz píšem na MK...ale o pol štvrtej chcem vypadnúť...a ty zase dneska riadne makáš....
12. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko tu som tu som len sa snazim byt mierne produktivna aj v praci :grinning:
12. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kAti...musím...ako vvčera v správach povedali, že už v stredu môže snežiť tak sa všetcizbláznili a chcú prezuť na zimné pneu..a ešte aj internetové objednávky sa začali hrnúť, bože to je na nervy :angry:

Ell..takže aj ty makáš..tak apoň nie som sama :grinning: a už ti je lepšie či šte na grc?
12. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky ja dnes padám, zajtra sa na vás teším pa pa
12. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko nie nie uz mi je dobre to len rano ma tak 15 min natahovalo a grckovalo. makam makam aj ked sa mi priserne nechce ..spala by som :wink:
12. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katii.pa..zajtra :wink:

Ell..sme na tom podobne..mne sa nechce od rána ale už len 45 minút a pálim do preč a ty do kedy makáš?
12. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj Cisielko hlboko zavidim, ja tu skysnem tak cca do 18h :angry:
12. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja beriem tiez utros a rano ho spapam a vecer vkladam. Tak mi Dr. povedal. :slight_smile:
Dnes sa mi rano troska tocila hlava v praci, tak idem mrknut na pribal. letak, ci to tam nie je... Mozno aj pocasim to bolo. :unamused:
12. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatko, v příbalovým letáku to najdeš, je to běžný nežádoucí účinek, hlavně když se ty tablety polykají tak se po tom motá šiška...
12. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: dik

vravim si, ze sa najem a kuknem a ty si rychlejsia :slight_smile:
tak aspon, ze tak..
12. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak jsem už psala, příbalový letáky, to je moje......
holky, začíná mě trochu brnět bodbřišek, jako předzvěst ms..... :frowning2: chjo....... :confounded:
12. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: kedy cakas MS?
12. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucci držím zajtra palce :dizzy_face: .My keď sme boli na IUI manžel mal morfológiu 14,6% apohyblivosť neviem ale povedali nám že dobrá.Tá morfológia by mala byť v rozpätí 10-20%
12. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, díky za palce :slight_smile: zítra info nepodám, pak jedu za manžou do Prahy na předpremiéru nějakýho filmu :slight_smile: tak až ve čtvrtek :wink:

Dani, manža měl před tím morfologii 12% a při IUI 8% ..když už jsem byla připravená, tak mi jí udělali, ale nedávali nám šanci :wink: no a vyšlo to :dizzy_face:
12. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka: zajtra na teba myslim, dufam, ze foliky budu akurat a stvrtok na to hupnes :wink:
12. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

dana10 tak môj muž má morfológiu 0,5% a tvárili sa, že IUI dopadne na 100% výsledkom //, tak kde je pravda, tak má to u mňa význam?...ale už nad tým ani nebudem rozmýšlať...

luucia - držím palčeky
13. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katti, morfologia je počet tvarovo dobrych? - nezdeformovaných? moj ma 65 % dobrych a 20 percent skupinu a - cize tych najrýchlejších a doktorka sa tvarila akoze IUI zbytonce :( - ale aj tak ideme na buduci mesiac :D - a ze ani prirozdene to nevidi - a pritom vsade co citam tak s ovela horsími výsledkami chodia na IUI a v pohode a aj prirozdene možno otehotnieť - to zas povedal manželov urolog. Tak človek nikdy nevie kde je pravda - ja mam pocit ze ma silou mocou chcu na IVF koli peniazom :( čo je smutné
13. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka a mne to príde zase tak, že načo hneď IVF veď aj 100€ za IUI je dobrých a ešte k tomu vedia, že to IVF príde tak či tak...ale čo už...
13. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve to som este odmietla skusime to este sami a pomocou IUI a uvidime, ak to nepojde tak potom IVF ale zatial nie. Len napríklad mne ani nezitstovali ci prirodzene ovulujem - hned clostyl a tak čo sa mi zda tiez cudné
13. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ideš, či si bola na IUI, ako ja mám v nás guláš matiáš...sa mi to všetko pletie kto čo kedy...
13. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola minuly cyklus (a nic ale to sme sa spolahli iba na IUI lebo som mala mykozu) tento mesiac snažilkujeme sami a na dalsi cyklus stimulujem a idem skusit opat IUI :slight_smile:
13. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dúfam, že druhé bude úspešné

cisielko a ty si mi kde? idem dnes do toho zvolena tak čo?
13. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny - tak dneska dojídám utrouš - a začínám čekat na mrchu - snad dorazí co nejdříve. Doufám taky že přestanu být tak unavená - když ho doberu
13. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela mne prišla o tri dni po vysadení utrošu

a baby fakt by tu mal niekto spaviť prehlad kto čo lebo mám v tom hokej vy nie?
13. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím - taky se přestávám orientovat - zvlášt u těch které nemají ani nic napsano ve svém albu (viď Katti :wink: )
13. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny - teď mi volal švára - je ze mě dvojnásobná teta (jednu neteřinku mám na klíně - na fotce) a druhá se narodilůa dnes kolem 8:00 hod.
13. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela tak ti gratulujem, aj ja som teta
a máš pravdu s tým albumom :wink:
13. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObre ranko dievcata! Petronela gratulujem k dvojnasobnej tete :slight_smile: Ako sa mate vsetky? Ja om vcera zalomila vecer o 21h a inak vsetko v pohode. Dufam, ze v piatok utz potvrdi ze vsetko je ok a ja si znova vydychnem :wink:
13. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok