• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
evulka, tak ako pise katti, moznosti je vela... a to, ze je uspesnost nizka a co? pri klasickom snazeni je este nizsia a kolko je na svete deticiek... kaslat na percenta, dolezite je, ze to vyjde nam! :slight_smile:
13. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem. Po dlouhém váhání a častém nakukování sem k vám se jdu přece jenom přidat :slight_smile:
Jsme teprve na začátku všech těch peripetií, ale vypadá to, že IUI nás nemine. Manželovi už dvakrát dělali spermiogram, naposledy včera :slight_smile: Je to tak nějak na hraně norem, říkají zatím, že IUI by mělo stačit. Jestli to dobře půjde, tak nás čeká za 14 dní nebo potom koncem listopadu.
Tak to zatím jen tak na přivítání, musím jít zase pracovat, ale určitě se zase stavím :slight_smile:
13. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny (i ked sice upršaný) dník prajem!!!
ako sa mi máte?
13. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, kým máme ms, vajíčka, vajcovody a všetko s tým spojené a ako taký genetický materiál v podobe spermošov všetko je možné...
dnes som volala kamoške a tá mi povedala, že sa im už narodil druhý syn 4.10. prvé mali po štyroch preplakaných a beznádejných rokoch po IVF a toto druhé ani nevedia ako a pošťastilo sa len tak zničoho nič...no a to si mysleli, že druhé už nebudú mať, lebo neli peniaze na IVF ani zamrazené bublinky a vidíš, zázrak ...takže len čakať a niečo preto sparviť a výsledok sa dostaví....

a preto všetkým snažilkám držím palce a nech máme na ocikanom testíku // čo najskôr
13. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkap - tak ahoj vitam ta tu.... :slight_smile:
13. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, o tom, ze mame ms sa da u nas niektorych pochybovat :grinning:
13. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka vitaj medzi nami
13. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj mrchu nespomínajte.. mám ju dostať... bleee... len bojím že ju dostanem akurát ked k zubarke pôjdem.... wrrr... :angry: keby prisla az v piatok.. jaajj..
13. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chcem sa opýtať, ako veľký vplyv má čas uplynutý od odberu ejakulátu na výsledky SPG? teda, ak bol SPG robený cca 2 hodiny, či sú výsledky hodnoverné a do akej miery? Každý uvádza iný čas, tak neviem.
13. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ale raz začas predsa len zavíta, či nie? :grinning: aj to stačí, hlavne že šanca je...

babulky ako vidím nikomu sa nechce zhrnúť ako je na tom, tak ak vám to nevadí skúste to napísať do pasu, je to prehladnejšie a aspoň vieme, ktorú čo čaká a tak...už mi je trápne sa každej vypytovať ako na tom je, čo ide robiť, a načo čaká...tak ak vám to nerobí problém skúste si to tam napísať...
13. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ja ti viem povedat eln to co nam povedali a to ze do hodiny ho musime doniest aby to bolo ok.
13. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka tak v tomto ti neporadím, ale muž odovzdal spermoše o štvrť na osem a mne napr.robili IUI o pol desiatej, takže dve hoďky sa s tým doktorky "párali" aby vydolovali čo najlepších bojovníkov a bolo to v pohode...tak si vyber, ale určite je lepšie čo najčerstvejšie :grinning:
13. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem papapapa :frowning2:
13. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, a kam ides? ako sa mas? co ides zubarke? podla smila usudzujem, ze depka ta este drzi :pensive:
13. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie depka ma nedrží.ale prisla som a nik o mna ani nezapokne... :unamused:
tak preto tento :frowning2:
ja som inak úplne v pohode....
už asi nemám slzy tak neplačem a na bábo sa snažím myslieť minimum... a darí sa mi...
k zubakre idem 14.10
a vobec sa mi nechce do takého počasia.. a ešte aj snežiť hlásia... brrr
13. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem si teda upravila ten profil v pasu
13. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak to ti nezávidím, zubárky sa bojím ako čert
a počasie no o tom ani nehovor, tu tak fúka, že nám aj elektrika vypla...zajtra bude snežiť na 100%
13. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem aby snezilo... bleeeeeeeeeeeeeee
13. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ani ja, ja milujem teplo, ja by som chcela aby bolo celý rok 28-32 stupňov, a znesiem aj viac, ale zimu neznášam, stačí aby bola zima a depka sa hlási sama :angry:
13. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna zatial depka (už zasa) našťastie obchazda.. a dúfam, že aj dlho bude.... nie je vítaná.... :grinning:
13. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak len vydržať, ja mám depku ráno keď mám vstávať do roboty, potom ma to vždy prejde, ale leto je leto...ešte že už nebývam v žiline tam bolo vždy o niekoľko stupňov chladnejšie ako tu... :grinning:
13. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to já zase 28-32 stupňů nemusí, mě stačí tak těch 25, příjemně na výlet i na koupání - pak ty vedra přes 30 nějak nezvládám, zvlášť v centru města
13. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne staci take teplucka jar... nemusí bat ani 30 stupnove leto... ale na dovolenke moze byt aj 40.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som mala bývať v egypte tam je pre mňa "príjemne " teplučko :grinning:

baby aj vám sa tak nechce ako mne, ja už len pozerám na hodiny kedy vypadnem z práce
13. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by stacilo aj babie leto, ale to co je vonku, bleeeeee
monika a co ides zubarke?
13. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som doma ale máš pravdu nič sa mi nechceeeeeeeeee.. som straašne zlenivela... neviem ja veru ako sa ja do roboty dokopem potom... jaaajjj

kaciatko ide mi tu liečivu vložku vymeniť za blombu a dalsich niekolko zubov mi ide robit.. chce mi povimienat blomby.. ble
13. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, neprijemne :pensive: le zvladnes :wink: nemam rada zubarov, nastastie nemam nejake problemy so zubami, ale ked, tak to stoji za to :sweat_smile:
13. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak nech to máš už za sebou, a všetky "zuby" vymenené :wink:
13. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evulka..veru netreba plakať ale bojovať a bude to stáť zato :wink:

Kačiatko príde..čo by neprišla..len si dáva na čas :wink:

Katti..chceš meniť u nás pneu..ale termín už len na bud. týždeň :grinning:

Marcelka..ahoj tak to je celkom fajn keď IUI by malo stačiť..už len aby to bolo so šťastným koncom :slight_smile:

Monika..ale no, som rada, že už depka nieje..je to lepšie a určite sa ti lepšie dýcha no nie :wink:
13. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no ale tak ja mam take problemy zo zubami ze az.. ale hned (ak raz) porodim dam si ich vsetk vamenit za porcelanove... a bude pokoj...

cisielko - cmuk!!!! :wink:
13. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok