• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Tiež som si upravila profil v pasu ako Kati kázala xixi
13. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ja som mala tiež problém ale aj psychický, ja sa totiž zubára fakt bojím panicky...ale minulý rok v decembri som si už povedala, že musím ísť tak som tam chodila pol roka nechala tam strašné peniaze, lebo som začala chodiť k súkromíkovi (ponúkali opravu zubov v narkoze, a aj tak ma presvedčili, že to zvládnem bez narkozy) a nakoniec mi všetko spravila a teraz chodím len na konrolu...a hlavne už nemám panický strach a chodím tam rada...to som herečka čo? :grinning:

porcelánky sú dobré, ale na to odvahu nemám :frowning2:
13. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka dakujem pekne, O 17.00hod. idem na usg a potom dám správu, ako som dopadla. Dúfam, že tam budú nejaké schopné folíky na správnej strane a vo štvrtok nabehneme na iui. Už sa mi o tom aj snívalo.
13. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti ja mam polku úst operovanu kvoli zubom, cize mne to uz je v podstate jednoo.. ale ako bojim sa ot hej, ale nie az tak. bojim sa len v tedy ked ma boli zub... :wink:
13. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka tak držím palce a daj vedieť ako a koľko

cisielko tak sa mi to páči, ešte že poslúchaš :wink:

monika len si daj zuby do poriadku pre tehu lebo potom ti už nemusia žiadne zostať :grinning:
13. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katii aspon ma nebude mat co boliet... :grinning:
13. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to je pravda :grinning:
13. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti dakujem pekne, určite dám vedieť, ako som dopadla.
13. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby neviete poradit ked som trocha nachladnuta mozu mi aj tak robit iui alebo mi to prelozia?diki
13. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma neviem ti poradit micka....

katti a budem spolu s babám kašičky papať :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuste mi prosim niektorá z vás vysevetliť rozumne prečo ma všetky baby z jednej nemenovanej temy posielaju k psychologovi???!!! možno som mechom udretá, ale nechápem tomu... tak asi hádaj aj preto ma tam posielajú...
13. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma ja som bola chorá jak ďas a nepreložili, len mi doktorka povedala, že sa mám vyliečiť a ak by sa to zhoršilo tak mám doktorovi povedať aby mi dal také lieky ktoré môžu tehotné, ak by sa pošťastilo to IUI...ale spravili mi ho bez problémov
13. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby lebo konecne sa k tomu asi dopracujeme teda ak vajka nejake narastu a som sa bala ze ked budem nachcipana tak ma otocia tak diki!
13. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma nepamatám si do ktorého centra chodíš, ale v heliose som s tým problém nemala tak sa neboj IUI bude... :wink:

monika tak nechodievaj do tej témy...možno oni potrebujú psychológa a možno my všetci...ale raz si hore a raz dole, preto ešte nemusíš byť šiši :grinning: :grinning: :grinning:
a tie kašičky sú celko dobré, som ich skúšala keď som dávala papkať môjmu synovcovi tak to sme za vodou :grinning:
13. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti. šak už som ta prestala chodiť.... :wink:
a tie kašičky? čo ja viem.. keď si ju doma uvarím a budem vidieť čo tam je tak to zjem... inak neee :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idkam ja variť obedík... cmuky
13. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma, mne to hrozilo minuly mesiac... dr povedal, ze zavisi od toho ako sa budem citit, ale ze je lepsie byt ok...
monika, ak ide stale o to iste, tak to neries... uz sme sa o tej teme bavili :wink:
13. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika to si doma uvaríš, prevaríš si vodičky a dáš si pár kopčekov tej sušiny, mňamka riadna a môžeš si vybrať príchute, no nie je to bohovské :grinning:
13. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak uz som grcala aj v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeeeee
Ale ten paradox, ze mi to vobec neubera na chuti k jedlu...uz rozmyslm co zhltnem na veceru :grinning:
Kaciatko cauko som dlho o tebe nepocula. ako mas?
13. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
vy toho za cely den popisete. Ja v praci nemam vela moznosti ist na net, tak dobieham doma. Ale to tu uz potom nikto nie je :frowning2:

Nanenka, myslim na teba... Ozvi sa urcite. Ak mozes nieco konkretnejsie o diani v ambulancii, tak daj do temy Liecba sterlity v TN (Dr. Kaščák) ci ako sa presne ta tema vola... nech tu neodbocujeme od temy :sweat_smile:
13. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell: aj ja by som uz chcela grcat :grinning:
13. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak práve som sa vrátila z usg, tento mesiac sa iui nekoná, nemám žiadny folikul, budúci cyklus budem stimulovať s Vyššou dávkou Clostilbegytu 2x1 tbl. Som sklamaná, vkladala som do toho veľkú nádej. Ale čo už, musíme ísť dalej .
13. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka hlavu hore snazilkujte sami mozno este budu
13. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka: to mi je luto, pisala som ti do druhej temy, ale tu som nasla odpoved.. Nevesaj hlavu, dobre ze zvysis davky a potom to bude OK :wink:
Sme tu s tebou. Ja si vobec nerobim nadeje, ja mam taky blby pocit, ze ani druhe nam nevyjde a potom neviem co dalej... Ale o 2tyzdne budem mudrejsia :pensive:
13. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka hlavu hore mozno sa zadari mne sice boli brucho na kramy (mam dostat v piatok) ale tak straaaaaaaasne dufam, nemam ziadne priznaky akurat mi zacalo byt strasne zle v aute ale to nie je priznak - neviem preco - tak uvidime
13. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: dakujem... hlavu nevesam, len tak realne uvazujem :grinning:
no ved aj nevolnost v aute je nevolnost a priznak :wink: a piatok je uz za dverami :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedy ste mali IUI? daj do pasu :slight_smile:
13. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravila som len neviem ci zrozumitelne prvé sme mali v septembri, teraz snazilkujeme sami tento cyklus a ten dalsi nas caka IUI, ale pevne verim ze sa hadam podarilo prirodzene (raz verim, inokedy absolutne nie)
13. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka: uz som ti to skontrolovala :grinning: :grinning:
no uvidis v piatok alebo cez vikend :wink: , treba len verit... mozno mas spravneho tusaka :wink:
idem kuk Ordinaciu, zatial papa
napisala si to zrozumitelne, teda ja som to pochopila :sunglasses:
13. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja idem kukat panelak :D tak zatial :grinning:
13. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanenka...to ma mrzí ale snažilkujte donma veď čo ak..a nabud. cyklus si snažilkovanie poistíte IUI :wink:

MOnika..netreba chodiť tam kde sa necítiš dobre..treba chodiť na fóra kde je dobre :slight_smile:

Ell..veru ako píše akatka..brala by som také grci grci :grinning:
13. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok