IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
cisielko
13. okt 2009
Tiež som si upravila profil v pasu ako Kati kázala xixi
katti77
13. okt 2009
monika ja som mala tiež problém ale aj psychický, ja sa totiž zubára fakt bojím panicky...ale minulý rok v decembri som si už povedala, že musím ísť tak som tam chodila pol roka nechala tam strašné peniaze, lebo som začala chodiť k súkromíkovi (ponúkali opravu zubov v narkoze, a aj tak ma presvedčili, že to zvládnem bez narkozy) a nakoniec mi všetko spravila a teraz chodím len na konrolu...a hlavne už nemám panický strach a chodím tam rada...to som herečka čo? 😃

porcelánky sú dobré, ale na to odvahu nemám 😞
nanenka
13. okt 2009
Akatka dakujem pekne, O 17.00hod. idem na usg a potom dám správu, ako som dopadla. Dúfam, že tam budú nejaké schopné folíky na správnej strane a vo štvrtok nabehneme na iui. Už sa mi o tom aj snívalo.
monika0001
13. okt 2009
katti ja mam polku úst operovanu kvoli zubom, cize mne to uz je v podstate jednoo.. ale ako bojim sa ot hej, ale nie az tak. bojim sa len v tedy ked ma boli zub... 😉
katti77
13. okt 2009
nanenka tak držím palce a daj vedieť ako a koľko

cisielko tak sa mi to páči, ešte že poslúchaš 😉

monika len si daj zuby do poriadku pre tehu lebo potom ti už nemusia žiadne zostať 😃
monika0001
13. okt 2009
katii aspon ma nebude mat co boliet... 😃
katti77
13. okt 2009
aj to je pravda 😃
nanenka
13. okt 2009
katti dakujem pekne, určite dám vedieť, ako som dopadla.
apoloma
13. okt 2009
ahojte baby neviete poradit ked som trocha nachladnuta mozu mi aj tak robit iui alebo mi to prelozia?diki
monika0001
13. okt 2009
apoloma neviem ti poradit micka....

katti a budem spolu s babám kašičky papať 😃 😃 😃 :-p
monika0001
13. okt 2009
skuste mi prosim niektorá z vás vysevetliť rozumne prečo ma všetky baby z jednej nemenovanej temy posielaju k psychologovi???!!! možno som mechom udretá, ale nechápem tomu... tak asi hádaj aj preto ma tam posielajú...
katti77
13. okt 2009
apoloma ja som bola chorá jak ďas a nepreložili, len mi doktorka povedala, že sa mám vyliečiť a ak by sa to zhoršilo tak mám doktorovi povedať aby mi dal také lieky ktoré môžu tehotné, ak by sa pošťastilo to IUI...ale spravili mi ho bez problémov
apoloma
13. okt 2009
dakujem baby lebo konecne sa k tomu asi dopracujeme teda ak vajka nejake narastu a som sa bala ze ked budem nachcipana tak ma otocia tak diki!
katti77
13. okt 2009
apoloma nepamatám si do ktorého centra chodíš, ale v heliose som s tým problém nemala tak sa neboj IUI bude... 😉

monika tak nechodievaj do tej témy...možno oni potrebujú psychológa a možno my všetci...ale raz si hore a raz dole, preto ešte nemusíš byť šiši 😃 😃 😃
a tie kašičky sú celko dobré, som ich skúšala keď som dávala papkať môjmu synovcovi tak to sme za vodou 😃
monika0001
13. okt 2009
katti. šak už som ta prestala chodiť.... 😉
a tie kašičky? čo ja viem.. keď si ju doma uvarím a budem vidieť čo tam je tak to zjem... inak neee :-N :-p
monika0001
13. okt 2009
ok idkam ja variť obedík... cmuky
kaciatko81
13. okt 2009
apoloma, mne to hrozilo minuly mesiac... dr povedal, ze zavisi od toho ako sa budem citit, ale ze je lepsie byt ok...
monika, ak ide stale o to iste, tak to neries... uz sme sa o tej teme bavili 😉
katti77
13. okt 2009
monika to si doma uvaríš, prevaríš si vodičky a dáš si pár kopčekov tej sušiny, mňamka riadna a môžeš si vybrať príchute, no nie je to bohovské 😃
ell
13. okt 2009
Baby tak uz som grcala aj v robote :-p :-p :-p bleeeeee
Ale ten paradox, ze mi to vobec neubera na chuti k jedlu...uz rozmyslm co zhltnem na veceru 😃
Kaciatko cauko som dlho o tebe nepocula. ako mas?
akatka
13. okt 2009
Ahojte kocky,
vy toho za cely den popisete. Ja v praci nemam vela moznosti ist na net, tak dobieham doma. Ale to tu uz potom nikto nie je 😞

Nanenka, myslim na teba... Ozvi sa urcite. Ak mozes nieco konkretnejsie o diani v ambulancii, tak daj do temy Liecba sterlity v TN (Dr. Kaščák) ci ako sa presne ta tema vola... nech tu neodbocujeme od temy :-N
akatka
13. okt 2009
Ell: aj ja by som uz chcela grcat 😃
nanenka
13. okt 2009
Tak práve som sa vrátila z usg, tento mesiac sa iui nekoná, nemám žiadny folikul, budúci cyklus budem stimulovať s Vyššou dávkou Clostilbegytu 2x1 tbl. Som sklamaná, vkladala som do toho veľkú nádej. Ale čo už, musíme ísť dalej .
alienka22
13. okt 2009
nanenka hlavu hore snazilkujte sami mozno este budu
akatka
13. okt 2009
nanenka: to mi je luto, pisala som ti do druhej temy, ale tu som nasla odpoved.. Nevesaj hlavu, dobre ze zvysis davky a potom to bude OK 😉
Sme tu s tebou. Ja si vobec nerobim nadeje, ja mam taky blby pocit, ze ani druhe nam nevyjde a potom neviem co dalej... Ale o 2tyzdne budem mudrejsia |-|
alienka22
13. okt 2009
akatka hlavu hore mozno sa zadari mne sice boli brucho na kramy (mam dostat v piatok) ale tak straaaaaaaasne dufam, nemam ziadne priznaky akurat mi zacalo byt strasne zle v aute ale to nie je priznak - neviem preco - tak uvidime
akatka
13. okt 2009
alienka: dakujem... hlavu nevesam, len tak realne uvazujem 😃
no ved aj nevolnost v aute je nevolnost a priznak 😉 a piatok je uz za dverami :-p kedy ste mali IUI? daj do pasu 🙂
alienka22
13. okt 2009
opravila som len neviem ci zrozumitelne prvé sme mali v septembri, teraz snazilkujeme sami tento cyklus a ten dalsi nas caka IUI, ale pevne verim ze sa hadam podarilo prirodzene (raz verim, inokedy absolutne nie)
akatka
13. okt 2009
Alienka: uz som ti to skontrolovala 😃 😃
no uvidis v piatok alebo cez vikend 😉 , treba len verit... mozno mas spravneho tusaka 😉
idem kuk Ordinaciu, zatial papa
napisala si to zrozumitelne, teda ja som to pochopila 😎
alienka22
13. okt 2009
🙂 ja idem kukat panelak 😃 tak zatial 😃
cisielko
13. okt 2009
Nanenka...to ma mrzí ale snažilkujte donma veď čo ak..a nabud. cyklus si snažilkovanie poistíte IUI 😉

MOnika..netreba chodiť tam kde sa necítiš dobre..treba chodiť na fóra kde je dobre 🙂

Ell..veru ako píše akatka..brala by som také grci grci 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli