• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
baby ale ak testnete tak dajte vedieť, 12-14 deň to je už dosť, to by tam aj niečo mohlo byť už vidieť, jaj ja to nevydržím...
14. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz som porobila tolko testov a že až tak neviem teda ale ak testnem dam vediet urcite ak tak mozno piatok ak nedostanem
14. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - měly by jsme zase začít s tím naším pokoušením u Ell nám to vyšlo - výsledek => super zpráva // tak by jsme se teď měly vrhnou na monulkab a alienku, a Katti dáme ještě pární dní klid a začneme i u ní.
14. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ja už som vravela, že testovať nebudem a ak tak 21.10. to sa ešte načakáte... :grinning:
ale baby vy sa toho nedržte a testujte už zajtra ráno aby ste nás nenaťahovali dlho :wink:
14. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky,
Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale myslela jsem si, když se koupí nové PC, tak mohu hned na něj.
Ovšem než se vše nainstalovalo .....už jsem si trhala vlasy.
jinak u mě nic nového....
po vyvolávačce jsem dostala MS
- 16.9. s 2měsíčním spožděním
- 18.9. 3DC - mi byl udělán horm. profil ( výsledky v pořádku)
- 07.10. 22DC odebrána krev na progesteron s UTZ (kde mi bylo řečeno, že má cysta zmizela)
- schváleny injekce fostimon
- MS mi měla přijít 11.10. a zase nic ( měla jsem začít s injekcema od 12.10.)
No ještě počkám co nadělám

ELL
GRATULUJI DODATEČNĚ K MIMÍSKOVI

PETRONELA
Ahoj, jak se vede?
Zkoušela jsem ti volat, ale pípá to jako kdyby si měla vyvěšený tel.
14. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby...potrebujem poradit...v piatok idem na iui..takže dnes večer o 22 hod pichnút 2 amp.pregnylu a v piatok sa hlasit rano o 10 hod....trápi ma moja nízka sliznica...mam ju len 7,5mm....otehotnela niektorá z vás po iui aj pri nízkej sliznici...dakujem
14. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak včera proběhla IUI..manža dostal veeelkou pochvalu, pže z morfologie 8% to vytáhnul na 19% :dizzy_face: takže za 14 dní uvidíme

co tady? někdo testoval? co Lucinda??
14. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi71 tak ja vôbec netuším akú som mala sliznicu ani pri jedno IUI, ale je pravda, že nie som ani tehotná...ale podľa mňa, hlavné je že máš pekné foliky a oni ti dajú utroš a ten sa mi zdá že je práve na tú sliznicu...
či nie baby?

a inak ti držím palčeky aby to dopadlo takto // :wink:
14. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, ano ja som mala presne tolko :wink: dr povedala ze 6,2 mm staci v pripade ze hormonalne hladiny su v poriadku. Drzim palceky.
Lumcag dakujem. Ja som este taka opatrna s tym tesenim sa kym neuvidim srdiecko....
14. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak trpezlivo čakaj na // :wink: a o 14dní vás bude viac
14. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti77, no tolik šancí tomu nedávám :unamused: ale když se nepovede ted, tak třeba příště :wink: s touhlwe morfologií už se snad časem zadaří :dizzy_face:
14. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia môj muž má morfologiu 0,5% tak ak ty tomu nedávaš šancu tak ja si to môžem hodiť :grinning:
14. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti77, já ted nemyslím ani tu morfoligii..ikdyž z tý mám radost :wink: ale před tím nám vyšla 1.IUI a obávám se, že tolik štěstí, aby nám zase vyšla 1.IUI, nemáme :frowning2: :frowning2:
14. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte...
katii tk som prisla od zubarky a zatial tie kasšičky jesť nebudem :wink:
ale nemám k tomu ďaleko.. :frowning2: Zistili mi totiž paradentózu a kývu sa mi zuby spodné.. Taký učeň tak bol (šikovný ako , to hej, ale...) odstránil mi zubný kameň a sa mi to rozkývalo... tak som dostala špeci zubnú pastu (vraj chutí kyslo slano .. bleeeeeeee) a špeci zubné kefky.... no ale vyzerá to na prd... tak som im povedala, že šak čo aj tak plánujem deti tazžke kašičky sa robiť doma nejaký čas budú :grinning: :grinning: :grinning:
No čo už.. už si zvykám, že mám smolu.....
a je mi to jedno....
je mi fajn na duši a to je hlavné, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj ale zimaaaaaaaaaaaa tak je strašnáááááááááááááááááááááááá.............. brrrrrrrrrrrrr
14. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, to jo..venku je úplná Sibiř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím vytáhnout zimní šatník :confounded: a o zubaři ani nemluv, já tam už rok a půl nebyla :confounded: vždyck jdu až když mě něco bolí :pensive:
14. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ale to sa ešte dá zachrániť, nie? a presne pozitívne myslenie, keď nič iné kašičky sú super hlavne banánová :grinning: :grinning: náš malý je taký vykŕmený z toho, jedna radosť :grinning:
tak len čisti tými špeci vecami a bude líp
14. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia a v tom je ten problem ze aj ja a potom zle dopanem vzdy... pol roka tam potom chodim... :wink:

katii - hmmm bananová? mnaaam.. a malinová... ooo.... asi sa dám už teraz na kašičky a zachránim si zuby... xixixi...
a či sa tod á zachrániť? čo ja viem... asi hej ked mi tie veci dali.. uvidíme... len škoda že tá pasty má tak hnusne chutiť. ja fajnovka aby som wc misu neobimala hned... :angry: :grinning:
14. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, to já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: když já zubaře taaaaaaaaaak nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: to radši budu chodit denně na gyndu :sweat_smile: :sweat_smile:
14. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika sa mi zdá, že ja som mala takú ístú tú pastu je to riadny humus, ale dá sa to vydržať...
luucia ja som bola na tom tak isto, radšej gynda, inekcie, hoc čo len nie zubár....ale už som to prekonala, mám super zubárku....
14. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a ty čo dnes, zase makáš? to je hrúza už to všetko konečne prezujte :grinning:
14. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále makáte.. :grinning:
ja mám ešte chvílu času....ešte pár dnííí... a potom sa sem zž tak často nedostanem.. wrrr :angry:
14. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nemakáááám :grinning: právě jsem dopila kafíčko a čekám až se mi vzbudí zvíře :sweat_smile:
14. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dakujem :grinning: aspon nie som jedina... cmuk :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, za jak dlouho po IUI se embryjko uhnízďuje?? nevíte některá?
14. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia aj mňa by to zaujmalo
14. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia skúsim sa opýtať v inej téme, dám vedieť
14. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, to budeš zlatá :wink:

Moni a ty nechodíš do práce? seš na PN?
14. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak že vraj 4-10 dní po oplodnení, tak čakaj zlato si v poradí a hlavne sa nepredbiehaj :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ešte som na pn.. už som mala ísť do práce ale nastáva tam zmeny tak sme sa dohodli ze to potiajnem do konca mesiaca a od 1.11 nastupujem do inej prevazdky...
14. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok