• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
katti, dobře dobře, řadím se do řady a čekám :wink: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ďakujem vám všetkým za podporu, veľmi dobre to padne človeku, ked vie, že nie je s tým problémom sám. Dnes už mi je trochu lepšie po psychickej stránke, ale zasa som taká nachladnutá, bolí ma hrdlo, no des. A k tomu všetkému ešte to krásne počasie vonku, skrátka paráda.
14. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nani- je to kruté ale budeme tú zimu ueisť pretrpieť... brrrrrrrrrrrrrrr........... :angry:
14. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni nič iné nám už ani neostáva. Len sa modlím, aby aspon ten sneh ešte nepadal, pretože v práci jazdím každý den autom.
14. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj budeme musiet.... tam malo byt...
14. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, budem to muset vydržet..ale letos to přišlo nějako dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ... ja sa bojim jazdit a ešte k tomu že sneh... mojaaa.. tak dávaj pozor...!! ja nejadzím vôbec od havárie ked ma skoro opitý dilino v tatrovke zabil.... :angry:
14. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby veď už len sedem mesiacov a je tu jaro-leto :grinning:
musím si to hovoriť, lebo ma ide poraziť
14. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to sú najlepší takí borci. ..
14. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj kati a mysič, že o do tej jari to stihneme? :wink:
14. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte monika, nanenka :slight_smile:

joj mne je dnes akosi blbo sa citim ako po dlhej ceste autobusom bez kynedrilu :( čo to môže byť?
14. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj alienka to je rozne... napr aj z toho pocasia.. mne bolo zle ráno ešte skor ako som vstala z postele...ale to kvoli nedostatku spanku. ked sa malo vyspim je mi zle.... a cakam mrchu... neviem ti micka povedat prečo ti tak je... mojkaaa kráásna!!!
aspon cmuk na rozveselenie posielam!!!
14. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika musíme

alienka čo by to tak mohlo byť?

mňa už asi hodinu bolí podbruško a v prsiach cítim tlak, ale viem, že to je ešte riadne zavčasu, takže len čakať...
14. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
katti: boli podbrusko a tlak v prsiach? nesranduj, mna ani v za... nepichlo... :grinning: dnes je presne tyzden od IUI... este tyzden a uvidime..
Alienka: ten tvoj stav automobilovy je fakt zaujimavy :confused:
14. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti o prisach ani nevrav. táák ma bolia zas..... a dnes som zasa pilaaaa a pilaaa a nevedela som sa dopiť.. a to je u mňa 100% príznak prichádzajúcej mrchy.... tak čakám, čakám....
14. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby, držím palce, aby IUI dopadlo dobre. Kedy sa dozviete, či bolo úspešné?

Chcem sa opýtať, či odporúčate iscare v BA na Šulekovej?
14. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem asi to su prichádzajúce kramy - potvory jedne no nemôžu 9 mesiacov počkať? :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi ja som tam bola a už tam viac nejdem (teraz zatail) ale nie preto ze by som bola nepokojna, ale preto ze zatial sa necitim na to chodit do cebtra.. ale ludia su tam prijemny..... velmi mila dr nas ma.... :wink:
14. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som az tam pochopila ze mam este cas na to byt v centre ked som videla vekove kategorie....
14. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, mě testovat nedonutíte, já se jen tak lehce nedám překecat! :grinning: Stejně to testování ani nebudu potřebovat. Věřím už teď v úspěch při dalším IUI!!!!!!!!! :wink:
14. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, zacali ma trocha boliet krize :confused:
som normalna? :grinning: nie...
To bude z toho, ze som sa v praci riadne narobila. Dovod sa vzdy najde. Som zvedava, co si za ten tyzden este prisijem za priznak :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka: ešte pred hoďkou si hovorila že ťa ani v...nepichlo a teraz kríže...no pekne..
ja mám zajtra týždeň a neviem ako vydržím do druhého štvrtka...sa to neskutočne vlečie...ale dnes ma fakt to brucho pobolievalo ale to je veľmi skoro na tehu, baby v inej téme mi hovorili, že sa môže teraz zahniezďovať, bože len nech sa, to ma to brucho môže bolieť aj dva dni...ale testovať nebudem, krv je najistejšia...
14. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne katti, ja budem cakat az na tu mrchu hnusnu...
no sak sama som prekvapkana, ze krize.. take mrchovske, ale radsej to nebudem rozpiplavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam dnes tyzden po IUI, tak neviem. Uz mi hrabka.. ty testujes po kolkodnovom meskani? sa mi zda, ze ty si pisala, ze mas 28-29DC. Ja tiez, celkom nacas mi chodia. Ale minuly mesiac som po 1IUI dostala uz o 5dni skor!!!
Ani Dr. nechapal, ked som mu to vravela.. :confounded:
14. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka tie tvoje automobilové nevoľnosti môžu kľudne znamenať aj tehu :wink:
akatka úplne si normálna, že každý príznak pripisuješ tehotnost. Každá to tak robíme.
14. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanenka: uz si OK? musis byt, pripravena v plnej zbroji o mesiac :wink:
14. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po psychickej stránke oveľa lepšie, ale som taká nachladnutá- nádcha, bolesti hrdla, no des. Ale jasné, že budúci mesiac sa s vervou pustíme do ďalšieho boja, veď raz to už musí výsť. Už len aby teraz čím skôr prišla tá nešťastná mrcha .
14. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka: tak mne prišla po minulomesačnom IUI mrcha na 31 dc...teraz tiež nepredpokladám, že príde skôr, ale testovať nechcem a ak budem tak 21.10. a 22.10. idem na krv...minule som testovala už na 5 deň po IUI a vyšli mi // ale to bol pregnyl, takže testovať skôr sa v tomto prípade neoplatí...
14. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, môžem sa spýtať, ktoré ste tu úspešné tehuľky po IUI?
14. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi: ell je cerstva tehulka :dizzy_face:
a hned na prvy sup :slight_smile:
14. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

cisielko tak ty riadne makáš
15. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok