IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
luucia
14. okt 2009
katti, dobře dobře, řadím se do řady a čekám 😉 😃 😃
nanenka
14. okt 2009
Kočky ďakujem vám všetkým za podporu, veľmi dobre to padne človeku, ked vie, že nie je s tým problémom sám. Dnes už mi je trochu lepšie po psychickej stránke, ale zasa som taká nachladnutá, bolí ma hrdlo, no des. A k tomu všetkému ešte to krásne počasie vonku, skrátka paráda.
monika0001
14. okt 2009
nani- je to kruté ale budeme tú zimu ueisť pretrpieť... brrrrrrrrrrrrrrr........... ]-(
nanenka
14. okt 2009
Moni nič iné nám už ani neostáva. Len sa modlím, aby aspon ten sneh ešte nepadal, pretože v práci jazdím každý den autom.
monika0001
14. okt 2009
jaaaj budeme musiet.... tam malo byt...
luucia
14. okt 2009
jj, budem to muset vydržet..ale letos to přišlo nějako dřív :-p :-p :-p
monika0001
14. okt 2009
jaaaj ... ja sa bojim jazdit a ešte k tomu že sneh... mojaaa.. tak dávaj pozor...!! ja nejadzím vôbec od havárie ked ma skoro opitý dilino v tatrovke zabil.... ]-(
katti77
14. okt 2009
baby veď už len sedem mesiacov a je tu jaro-leto 😃
musím si to hovoriť, lebo ma ide poraziť
nanenka
14. okt 2009
No ved to sú najlepší takí borci. ..
monika0001
14. okt 2009
jaaj kati a mysič, že o do tej jari to stihneme? 😉
alienka22
14. okt 2009
ahojte monika, nanenka 🙂

joj mne je dnes akosi blbo sa citim ako po dlhej ceste autobusom bez kynedrilu 😞 čo to môže byť?
monika0001
14. okt 2009
jaaaj alienka to je rozne... napr aj z toho pocasia.. mne bolo zle ráno ešte skor ako som vstala z postele...ale to kvoli nedostatku spanku. ked sa malo vyspim je mi zle.... a cakam mrchu... neviem ti micka povedat prečo ti tak je... mojkaaa kráásna!!!
aspon cmuk na rozveselenie posielam!!!
katti77
14. okt 2009
monika musíme

alienka čo by to tak mohlo byť?

mňa už asi hodinu bolí podbruško a v prsiach cítim tlak, ale viem, že to je ešte riadne zavčasu, takže len čakať...
akatka
14. okt 2009
Ahojte x-)
katti: boli podbrusko a tlak v prsiach? nesranduj, mna ani v za... nepichlo... 😃 dnes je presne tyzden od IUI... este tyzden a uvidime..
Alienka: ten tvoj stav automobilovy je fakt zaujimavy =-)
monika0001
14. okt 2009
katti o prisach ani nevrav. táák ma bolia zas..... a dnes som zasa pilaaaa a pilaaa a nevedela som sa dopiť.. a to je u mňa 100% príznak prichádzajúcej mrchy.... tak čakám, čakám....
andzi
14. okt 2009
Ahojte, baby, držím palce, aby IUI dopadlo dobre. Kedy sa dozviete, či bolo úspešné?

Chcem sa opýtať, či odporúčate iscare v BA na Šulekovej?
alienka22
14. okt 2009
tak neviem asi to su prichádzajúce kramy - potvory jedne no nemôžu 9 mesiacov počkať? 😃 😃 😃
monika0001
14. okt 2009
andzi ja som tam bola a už tam viac nejdem (teraz zatail) ale nie preto ze by som bola nepokojna, ale preto ze zatial sa necitim na to chodit do cebtra.. ale ludia su tam prijemny..... velmi mila dr nas ma.... 😉
monika0001
14. okt 2009
ja som az tam pochopila ze mam este cas na to byt v centre ked som videla vekove kategorie....
monulkab
14. okt 2009
petronela, mě testovat nedonutíte, já se jen tak lehce nedám překecat! 😃 Stejně to testování ani nebudu potřebovat. Věřím už teď v úspěch při dalším IUI!!!!!!!!! 😉
akatka
14. okt 2009
kocky, zacali ma trocha boliet krize =-)
som normalna? 😃 nie...
To bude z toho, ze som sa v praci riadne narobila. Dovod sa vzdy najde. Som zvedava, co si za ten tyzden este prisijem za priznak :-N 😃 :-p
katti77
14. okt 2009
akatka: ešte pred hoďkou si hovorila že ťa ani v...nepichlo a teraz kríže...no pekne..
ja mám zajtra týždeň a neviem ako vydržím do druhého štvrtka...sa to neskutočne vlečie...ale dnes ma fakt to brucho pobolievalo ale to je veľmi skoro na tehu, baby v inej téme mi hovorili, že sa môže teraz zahniezďovať, bože len nech sa, to ma to brucho môže bolieť aj dva dni...ale testovať nebudem, krv je najistejšia...
akatka
14. okt 2009
presne katti, ja budem cakat az na tu mrchu hnusnu...
no sak sama som prekvapkana, ze krize.. take mrchovske, ale radsej to nebudem rozpiplavat :-p
ja mam dnes tyzden po IUI, tak neviem. Uz mi hrabka.. ty testujes po kolkodnovom meskani? sa mi zda, ze ty si pisala, ze mas 28-29DC. Ja tiez, celkom nacas mi chodia. Ale minuly mesiac som po 1IUI dostala uz o 5dni skor!!!
Ani Dr. nechapal, ked som mu to vravela.. :-S
nanenka
14. okt 2009
alienka tie tvoje automobilové nevoľnosti môžu kľudne znamenať aj tehu 😉
akatka úplne si normálna, že každý príznak pripisuješ tehotnost. Každá to tak robíme.
akatka
14. okt 2009
Nanenka: uz si OK? musis byt, pripravena v plnej zbroji o mesiac 😉
nanenka
14. okt 2009
Po psychickej stránke oveľa lepšie, ale som taká nachladnutá- nádcha, bolesti hrdla, no des. Ale jasné, že budúci mesiac sa s vervou pustíme do ďalšieho boja, veď raz to už musí výsť. Už len aby teraz čím skôr prišla tá nešťastná mrcha .
katti77
14. okt 2009
akatka: tak mne prišla po minulomesačnom IUI mrcha na 31 dc...teraz tiež nepredpokladám, že príde skôr, ale testovať nechcem a ak budem tak 21.10. a 22.10. idem na krv...minule som testovala už na 5 deň po IUI a vyšli mi // ale to bol pregnyl, takže testovať skôr sa v tomto prípade neoplatí...
andzi
14. okt 2009
baby, môžem sa spýtať, ktoré ste tu úspešné tehuľky po IUI?
akatka
14. okt 2009
andzi: ell je cerstva tehulka x-)
a hned na prvy sup 🙂
katti77
15. okt 2009
dobré ránko

cisielko tak ty riadne makáš

Začni písať odpoveď...

Odošli