• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
andzi, ja chodim do iscare a sme spokojni :slight_smile:
15. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny - kde pak všechny jste - neumrzly jste někde?
15. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tu, a mrznem už len pri pomyslení na zimu :grinning:
mrcha čo?
15. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čekám - čekám

holčiny, nepřijde Vám že stále na něco čekáme, mě tedy jo! nejprve jsem čekala na schválení IUI (a puregonu) od pojišťovny, pak jsem čekala na mrchu, pak na to zda folíky porostou, teď opět čekám na mrchu, už bych alespoň chtěla čekat na //
15. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, len čakáme a zlato keď ti príde mrcha tak zase len čakanie, a vermi čakanie na // je najhoršie...
ja čakám už týždeň a ešte týždeň budem a neskutočne sa to vlečie...
15. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit, ze najhorsie je cakanie na mrchu... teda este neviem ake je cakanie na //, ale myslim, ze to bude o nieco lepsie... stimulku mi stopli 16dc... dnes som 40... takze asi preto
15. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko mrcha príde len musíš viac ťuťu muťu :wink:
15. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, obavam sa, ze s tym to nic nema... ale buduci tyzden by sa uz mala ukazat
15. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti...ťuťu muťu má vliv na mrchu??? :sweat_smile: :confused:
15. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože baby tak nehovorím, že je to vedecky dokázané, ale dokáže to napomôcť k spusteniu...kto neverí nech sa presvedčí...čo je krajšie romantická večera, červené vínko a sexík a možno sa toho dočkáš skôr :wink:
15. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, je mozne, ze to funguje, ale asi vtedy ak je kocka ok. ja mam asi prilis rozhadzane hormony na to, aby to pomohlo... ale bodaj by to islo tak lahko a prijemne :grinning:
15. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko to je jasné, funguje to hlavne keď chodí tak normálne rozumne...tak potom ti nič iné nezostáva len čakať...to je na nervy...všetko toto čakanie...a nebola si u dr. na vyvolávačku?
15. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, mam norethisteron, do soboty... preto hovorim, ze cakanie na mrchu mi pride najhorsie
15. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab počúvaj veď ty by si už mala vedieť výsledok po IUI, tak ako? vy nechodíte na krv?
15. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som pozrela kalendár, tak zajtra by si išla na krv keby si chodila do môjho centra :wink:
15. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko jáj tak v tom sa nevyznám, tak nech už príde
15. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to podobny princip ako vyvolavacka, len moj dr hovori, ze agolutin moc nemusi, ze toto je lepsie
15. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, kéž bych už věděla výsledek!!! (nejlépe pozitivní). Já jsem dostala pokyn že 14 dní od následujícího dne po IUI mám dojít na krev, což mi vychází na sobotu............ale v sobotu tam fakt nejdu, počkám na mrchu a když nic, tak v úterý krev....
15. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....vzhledem k tomu že si zavádím ten utroš, tak mám možnost zkontrolovat čípek, ale mám pocit že začíná měknout....
15. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab, to by som nevydržala tak dlho čakať, a nechceš tam ísť zajtra? my tiež chodíme na 14 a to by ti vyšlo práve zajtra
15. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - určitě to je lepší - mě vyvolávačky (ani dvě za sebou) nezabraly a po Norethistonu jsem to dostala za 3 dny (po vysazení)
15. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti - na mě ťuťu muťu taky nezabírá, když jsem čekala minulý měsíc na mrchu - tak proběhlo jak víněčko tak i teplá sprcha a nakonec ťuťu muťu - ale mrchu to nepřesvědčilo - ale byl to hezký večer :wink:
15. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když tu píšete o té teplé sprše, tak pokud to u mě nevýjde, jakože asi ne, tak se těším až se naložím do horké vany!!!! ( samozřejmě až po ms... :grinning: )
15. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, nechci na krev, myslím že by to stejně bylo zbytečné, mrchu mám dostat až v neděli, tak to zbytečně nebudu hrotit, znám se, ořvala bych to 2x místo jednou...
15. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky, dosla som vas pozriet :slight_smile: MOnulkab drzim palce nech su //. Nebudes testovat?
Petronela, ako ty?
Katti ty si teraz tyzden po vsak? beries utros?
Aj u vas je taka kosa? ja tu mrznem vonku normalne....brrrr
15. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ahoj, hej beriem utroš 2x2 vkladám, pekne mi to lezie na nervy :grinning: a ešte týždeň musím vydržať....

ty ako? už je lepšie či grcky sú na dennom poriadku?
15. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale stale mi je blivno ale zatial som negrcala okrem toho jedneho dna. :wink: zajtra idem na kontrolu takze zacinam byt patricne nervna ale hadam bude vsetko ok :wink:
Vidis, ja sa toho utrosu domaham a stale mi ho nechcu dat, ale mozno zajtra :slight_smile: uvidime.... inak citis nieco?
15. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Ell - kdepak jsi se nám courala, já stále čekám a čekám a co ty jak je? - nějaké raní nevolnosti?

jinak v Praze je strašná zima - teď jsem přišla z oběda a venku sněží a prší dohromady a k tomu fouká vítr => hrůza a to je teprve půlka října, co nás čeká v prosinci? :unamused:
15. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelaaaaaa cauko. necourala som ale mala som od rana meetingy takze teraz som volna a o chvilu si idem dat obed a dufam, ze ho coskoro opat neuvidim :grinning:
Kedy by mala mrcha dorazit?
15. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já ani nevím, minulý cyklus po Norethistonu jsem to dostala za 3 dny, tak že kdyby to bylo stejné tak bych měla zítra odpoledne začít špinit - kéž by, ale utrouš beru poprvé, tak těžko říct, ale čekat budu do neděle a když nic, tak v pondělí volám do CARu
15. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok