• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ell necítim vôbec nič, včera ma asi dve hoďky pobolievalo podbruško a tlak na prsiach som cítila ale to je všetko...nemyslím si, že to niečo znamená, o týždeň budem vedieť na 100% čo a ako...
15. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky objedáváte některá kontaktní čočky přes net?
15. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě prsa vůbec nebolí....jindy jo, ale tento měsíc ne....
15. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab ani mňa už nie, to len včera a aj to len taký tlak, nie taká bolesť ako pred mrchou...
a ja čočky nosím ale objednávam si ich v optike, mám strach si ich objednať cez net aby boli dobré, neviem či by som zadala dobre všetky tie údaje...
15. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab drzim palce :slight_smile: katti aj tebe aby bolo vsetko dobre. Ja som dnes neodolala a kupila si test ale mam ho v kabelke nemam odvahu ho robit dnes mam 27 DC zajtra ocakavam kramy tak uvidim ci spravim rano alebo nevydrzim a pobezim na vecko :slight_smile: aj ked vysledkom si na 99 % istá ze to bude /. :sweat_smile:
15. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, my ti taky držíme pěstičky!!!!!!!já pro jistotu test doma ani nemám, ale stejně si jsem jistá výsledkem - očekávám stejný jako ty. :sweat_smile:
15. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - když už máš testík v ruce, tak ho udělej, alespoň budeš vědět na čem jsi - držím palečky ať tam jsou //
15. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manžel bol včera u urologa a ten mu povedal ze nema take vysledky aby sme museli ist na IVF, že ani na IUI by nas neposielal, že s ovela ovela horsimi vysledkami mali prirodzene kedzto v centre rovno IVF ze IUI u nas nema vyznam :(
15. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka asi zajtra skôr z prvého ranného moču
15. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka tak skús testnúť, ja som taký pokušiteľ :wink: a akú značku máš?
15. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som si RapiClear classic - 10mlU
15. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

my byly hned od 9 s malou cvičit, tak jsme nestihla mrknout :slight_smile: Ted spí a já obědvám, tak mám chvilku

Koukám, že se alienka chystá testovat..tak moc držím pěsti :dizzy_face:

Mě pořád pobolívá břicho a jakoby tlačí :unamused: měla jste to některá po IUI? minule mi vůbec nic nebylo, tak nevím :confounded:
15. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luucia :slight_smile: drzim palce aby to bolo dobre znamenie
15. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia to môže byť ovulka
15. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, tak zítra ráno napiš co vidíš ju???? Máš nějaký příznaky, nebo vůbec nic...?
15. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam ziadne priznaky, necitim sa dobre ale to budu asi kramy :angry:
15. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, myslíš? IUI jsem měla v úterý :wink: na ovulku bych řekla, že už je to pozdě :unamused: ale asi je to jen podrážděný zrcadlama a tím, jak mě to dr roztahovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podľa mňa to nie je zase až tak nereálne...sa som mala IUI vo štvrtok a v piatok v noci som sa zobudila na bolesť v podbrušku...nič iné ma nenapadlo, len že je to ovulka, o zahniezďovaní podľa mňa ešte reč nemôže byť...ale to si len myslím, nemusím mať pravdu...
15. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, to jo, na uhnízďování je to moc brzo :wink: možná to může být ovuka a díky Pregnylu je víc cítít :wink:
15. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuc...mě bolelo břicho akorát ten den kdy mi dělali iui, jako kdybych to měla dostat....pak už v poho...
15. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak to ešte s mm poistite :wink:
15. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíme, zas nějak strašný to není..jen takový jakoby tlak v podbřišku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, nebyla tady Lucinda?? měla znova testovat, ne :confused:
15. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez pocula ze je dobre sa po IUI snazit este :slight_smile:
15. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, dneska se na to chystám :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia dobre, ako mne doktorka povedal, že treba to poistiť
15. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my se snažili 3 dny před iui a pak den po .... a pak tak různě no, znáte to. :wink:
15. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě to dr taky říkala, at to pojistíme doma :wink: ale včera se mi nějak nechtělo, tak snad dneska :grinning: jsem jak manželé po 20ti letech, nemít CAR, tak jsme asi bezdětní :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab treba radšej po IUI, ak ti pichli pregnyl tak ovulka by mala prísť až potom...či trepem?
15. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo, ale když mi píchli pregnyl, tak jsme se už nesnažili páč mi ho píchli ve středu a v pátek ráno měl manža donést šampióny, takže jsme se snažili až den po iui (v den iui mě bolelo to břicho a necítila jsem se psychicky ok) Jinak je dobrý když se snažíte i před ovu, páč spermie pokud mají dobré prostředí, tak jsou schopny vidržet i víc jak 3 dny.
15. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne viem o čom píšeš...aj mňa bolelo bruho po IUI a vôbec som nemyslela na sex, brr..a nám po kontrole folikov zakázali sex, lebo už nám naordinovali pregnyl tak sme mali pôst a aj preto aby boli spermoše dobré...
15. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok