IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
katti77
15. okt 2009
ell necítim vôbec nič, včera ma asi dve hoďky pobolievalo podbruško a tlak na prsiach som cítila ale to je všetko...nemyslím si, že to niečo znamená, o týždeň budem vedieť na 100% čo a ako...
monulkab
15. okt 2009
Holky objedáváte některá kontaktní čočky přes net?
monulkab
15. okt 2009
mě prsa vůbec nebolí....jindy jo, ale tento měsíc ne....
katti77
15. okt 2009
monulkab ani mňa už nie, to len včera a aj to len taký tlak, nie taká bolesť ako pred mrchou...
a ja čočky nosím ale objednávam si ich v optike, mám strach si ich objednať cez net aby boli dobré, neviem či by som zadala dobre všetky tie údaje...
alienka22
15. okt 2009
monulkab drzim palce 🙂 katti aj tebe aby bolo vsetko dobre. Ja som dnes neodolala a kupila si test ale mam ho v kabelke nemam odvahu ho robit dnes mam 27 DC zajtra ocakavam kramy tak uvidim ci spravim rano alebo nevydrzim a pobezim na vecko 🙂 aj ked vysledkom si na 99 % istá ze to bude /. :-N
monulkab
15. okt 2009
alienka, my ti taky držíme pěstičky!!!!!!!já pro jistotu test doma ani nemám, ale stejně si jsem jistá výsledkem - očekávám stejný jako ty. :-N
petronela82
15. okt 2009
alienka - když už máš testík v ruce, tak ho udělej, alespoň budeš vědět na čem jsi - držím palečky ať tam jsou //
alienka22
15. okt 2009
a manžel bol včera u urologa a ten mu povedal ze nema take vysledky aby sme museli ist na IVF, že ani na IUI by nas neposielal, že s ovela ovela horsimi vysledkami mali prirodzene kedzto v centre rovno IVF ze IUI u nas nema vyznam 😞
alienka22
15. okt 2009
petronelka asi zajtra skôr z prvého ranného moču
katti77
15. okt 2009
alienka tak skús testnúť, ja som taký pokušiteľ 😉 a akú značku máš?
alienka22
15. okt 2009
kupila som si RapiClear classic - 10mlU
luucia
15. okt 2009
Ahoj kočky,

my byly hned od 9 s malou cvičit, tak jsme nestihla mrknout 🙂 Ted spí a já obědvám, tak mám chvilku

Koukám, že se alienka chystá testovat..tak moc držím pěsti x-)

Mě pořád pobolívá břicho a jakoby tlačí :-| měla jste to některá po IUI? minule mi vůbec nic nebylo, tak nevím :-S
alienka22
15. okt 2009
ahoj luucia 🙂 drzim palce aby to bolo dobre znamenie
katti77
15. okt 2009
luucia to môže byť ovulka
monulkab
15. okt 2009
alienka, tak zítra ráno napiš co vidíš ju???? Máš nějaký příznaky, nebo vůbec nic...?
alienka22
15. okt 2009
nemam ziadne priznaky, necitim sa dobre ale to budu asi kramy ]-(
luucia
15. okt 2009
katti, myslíš? IUI jsem měla v úterý 😉 na ovulku bych řekla, že už je to pozdě :-| ale asi je to jen podrážděný zrcadlama a tím, jak mě to dr roztahovala :-p
katti77
15. okt 2009
no podľa mňa to nie je zase až tak nereálne...sa som mala IUI vo štvrtok a v piatok v noci som sa zobudila na bolesť v podbrušku...nič iné ma nenapadlo, len že je to ovulka, o zahniezďovaní podľa mňa ešte reč nemôže byť...ale to si len myslím, nemusím mať pravdu...
luucia
15. okt 2009
katti, to jo, na uhnízďování je to moc brzo 😉 možná to může být ovuka a díky Pregnylu je víc cítít 😉
monulkab
15. okt 2009
luuc...mě bolelo břicho akorát ten den kdy mi dělali iui, jako kdybych to měla dostat....pak už v poho...
katti77
15. okt 2009
luucia tak to ešte s mm poistite 😉
luucia
15. okt 2009
No uvidíme, zas nějak strašný to není..jen takový jakoby tlak v podbřišku :-p

Holky, nebyla tady Lucinda?? měla znova testovat, ne =-)
alienka22
15. okt 2009
no ja som tiez pocula ze je dobre sa po IUI snazit este 🙂
luucia
15. okt 2009
katti, dneska se na to chystám 😃 😃 😃
katti77
15. okt 2009
luucia dobre, ako mne doktorka povedal, že treba to poistiť
monulkab
15. okt 2009
my se snažili 3 dny před iui a pak den po .... a pak tak různě no, znáte to. 😉
luucia
15. okt 2009
Mě to dr taky říkala, at to pojistíme doma 😉 ale včera se mi nějak nechtělo, tak snad dneska 😃 jsem jak manželé po 20ti letech, nemít CAR, tak jsme asi bezdětní :-N :-N :-p
katti77
15. okt 2009
monulkab treba radšej po IUI, ak ti pichli pregnyl tak ovulka by mala prísť až potom...či trepem?
monulkab
15. okt 2009
to jo, ale když mi píchli pregnyl, tak jsme se už nesnažili páč mi ho píchli ve středu a v pátek ráno měl manža donést šampióny, takže jsme se snažili až den po iui (v den iui mě bolelo to břicho a necítila jsem se psychicky ok) Jinak je dobrý když se snažíte i před ovu, páč spermie pokud mají dobré prostředí, tak jsou schopny vidržet i víc jak 3 dny.
katti77
15. okt 2009
presne viem o čom píšeš...aj mňa bolelo bruho po IUI a vôbec som nemyslela na sex, brr..a nám po kontrole folikov zakázali sex, lebo už nám naordinovali pregnyl tak sme mali pôst a aj preto aby boli spermoše dobré...

Začni písať odpoveď...

Odošli