• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte krasky :slight_smile:

luucia: hovoris mi z duse, ja mam niekedy pocit, ze sme ako manzelia po x rokoch... a to este nemame deti, preto chodim na iui :grinning: ale nie...
to bude len tym, ze clovek to ťuťu muťu bere skor ako povinnost a to je uz o niecom inom... mozno ked budem mat deti, tak budeme zasa ako pubertaci :grinning: :grinning:

katti: tak my sme snazilkovali den pred IUI, ale Dr. sme nepovedali :sweat_smile: Ale zasa na kvalitu sampionov nepovedal nic, tak neviem, to znamena, ze material bol najcerstvejsi aky sme mohli poskytnut :sunglasses: a sex po IUI? ani nahodou, radsej pred
15. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Katti, ako sa citis? nejake zmeny, priznaky... ? :confused:
ja nic zatial, krize zo vcera bol nejaky oblbovak, skuska nervov alebo co.. :angry:
15. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčiny, tak kdypak bude někdo testovat? at můžem držet palce :dizzy_face: já se chystám až kdybych nedostala MS :wink: a to je ještě za dlooouho
15. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia, daj si do pasu kedy si mala IUI, necha sa stale nevypytujeme :wink:
15. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, ja o tyzden asi :confused:
15. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, už to tam mám :wink:

akatka, budeš testovat až když nedostaneš MS? nebo před?
15. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam dostat asi 22.10., tak ak nedostanem, tak o tyzden v piatok asi testnem... aby som zbytocne nebrala Utrogestan. Ved ak by som bola tehu, tak // by uz mali na mna vyskocit :dizzy_face:
15. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já čekám mrchu 26.10. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale při prvním těhu na mě // taky hned nevyskočily :wink: test s / jsem vyhodila o koše a když jsem to večer pořád nedostala, tak jsem test vytáhla z koše a tam na mě koukaly // :sweat_smile:
15. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, no tak zaujimave... no uvidim ci budu nejake priznaky ako bonus... mna pred MS ani prsia nebolievaju, len podbrusko citim, inak nic :confused:
idem sa napapat, zatim pa
15. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, dobrou chut :slight_smile:
15. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte konecte doma po praci :slight_smile: och tak fajne byt pod perinou a pozerat vonku ako fuci a prsi :slight_smile: - joj az tak dobre
15. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
akatka a ty kedy ideš na krv?
ja ak budem testovať tak 21.10. a 22.10. idem na krv tak o 15.00 hod budem vedieť 100% výsledok...príznaky dnes žiadne, ak včera vôbec dáke boli :unamused: , lebo psycho funguje určite....
15. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: na krv neviem.. asi o tyzden v piatok testnem ak sa nic nezmeni a potom by som sla v pondelok...
tak nemas ziadne priznaky? ja by som ti ich dopriala, ale sebe tiez :dizzy_face:
15. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer!

teda pre vás už dobré ránko!!!!!

čo nové babuchy moje.... že ja sem vždy tak neskoro prídem.... mám problém.. neviem spávať v noci... to bude až budem mať ísť do práace sakra..... a to sa už neskutočne rýchlo blíýi..juuj.. a mne sa tam tááák neche...
inak ms nedorazila zatiaľ... zasa sa jej nechce... ale prsia ma ako bolia viac ako je normálne podľa mňa... asi už čoskoro príde....

A inak čo sa tej zubnej pasty (čo som dostala od zubárky) týka... hm.. nie je to až tak zlé... dá sa to....

no táááka som hladná, že radšej idem spať....

Ale ešte sa musím pochváliť... 2 mesiace som doma a nepribrala som ani pol kila... dobrá som, že??? to sa stalo prvý raz v živote!! Taak sa teším!!! a hneď ako dorazí pani urozdená mrchovská tak sa pustím do cvičenia konečne!!!! a budem sa tomu venovať nech dám aspoň dačo dolu... juj...

no nič..
Prajme vám krásne sničky ako z rozprávky a keď budete čítať tieto riadky tak krásny dník krajší ako z rozprávky!!!
cmuky veľký pre všetky!!!!
Papapapa
16. okt 2009 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko monika,
no vidis aka si sikulka. A vies preco nepriberas? Lebo si este o pol druhej hore, si hladna, ale do chladnicky nezabludis. Tomu vravim klobuk dole :slight_smile:

pekny den aj tebe :dizzy_face:
16. okt 2009 o 05:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dobre ranko aj vam kocky :dizzy_face:
Som 9DPO a zatial nic sa nedeje :slight_smile:

Katti: ako si na tom? rovnako ako ja?

Ell: ako sa mas? dnes ides tusim na UTZ, ci sa mylim? Uz mam gulas v hlave.

Alienka: vydrzis netestovat este? :confused:
16. okt 2009 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holčiny

Ell - jak pak dopadl UTZ - bublinka roste-roste, viď? maš další fotečku?
Alienka - tak co testla jsi? byly tam ty // - držím palečky
16. okt 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, holky, mám na vás dotaz :grinning: :grinning: ..Jsem po IVI, sice hodně krátce, ale znáte to, už jsem nervozní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..
Kolikátej den po testujete :sweat_smile: ??? Děkuji za odpověď :grinning:
16. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ty zkratky mi dělají problémy :grinning: ..Nějak nevím, jestli IVI,nebo IUI :grinning: , ale asi IUI, že :grinning: ??
16. okt 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som v noci dostala kramy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. okt 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj schimi - pokud jsi byla na inseminaci tak IUI, pokud na umělém oplodnění tak IVF, ale když jsi tady mezi náma tak asi IUI. a s tím testování je to u každé jiné, některé holčiny netestují vůbec - čekají až na výsledky krve (po cca 14 dnech) a některé to po 10DPO zkouší, dříve bych to neděla, zvlášť jestli ti píchly pregnyl - po pregnylu je test pozitivní vždy a z těla vyprchává tak těch 10 dní
16. okt 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - to mě mrzí, ale tento cyklus bude IUI, že? tak že teď to určitě vyjde - držím palečky - budeš stimulovat?
16. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka hej budem, v nedelu začnem brať clostylbegit, potom 8 - 9 den nejake injekcie a potom pregnyl a IUI, len neviem lebo mam ist na krv a UTZ 9 až 10 DC, ale vychádza mi to na sobota nedela. Tak tam pojdem asi piatok 8 DC.
16. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - ty nechodíš do CARu, ty většinou ordinují i o víkendu, nebo alespoň v sobotu?
16. okt 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim do GYN FIVu, a ty na tom ako stojis petronelka?
16. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, děkuji :grinning: ..Jo, byla to inseminace, pregnyl jsem dostala dvakrát, protože na inseminaci jsem byla dvakrát :sweat_smile: :sweat_smile: .. V neděli a v úterý, utrouš mám na 10 dní, tak asi potom testnu :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi drzim silno palce aby ti to vyslo :slight_smile: to ti robili dvakrat za sebou? to pre istotu?
16. okt 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleinka - já čekám na mrchu v úterý jsem dobrala utrouš, nevím jak dlouho to trvá než se mrcha po něm dostaví, ale chci čekat nejdéle do neděle a když nic tak v pondělí volám Dr. - máš s tím nějaké zkušenosti
16. okt 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dostavila hned na druhy den po vysadení, ale ja mam kramy presne ako hodinku - nenechaju mi ani den dúfania
16. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

já jsem od 4 hodin vzhůru a nemůžu zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za chvíli jedem s malou na plavání..jsem KO :rolling_eyes:

alienka, to mě moc mrzí :frowning2: ale zase jsi blíž k IUI, která bude třeba úspěšná :wink: ka který den ti vychází ovulace? já chodím na UZ až tak 13.dc :wink:

Jinak ty bolesti břicha byla asi fakt ovulka..dneska už je to o moc lepší :dizzy_face: s manžou jsme to včera ještě pojistili, tak uvidíme :sweat_smile:
16. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok