• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
komarik kolko platis za IUI????
22. sep 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3000,-Sk
22. sep 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty chodis do heliosu pravda????
22. sep 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UF tolik penez za IUI??Ja cetla ze to stoji nekde 800-1000kc,ale spravne je to zadarmo,plati to 6krat do roka pojstovna.Ale nevim jak je to na slovensku.Jinak ja se divala na cenik v nasem CARu,sice IVF vyjde draz nez jinde ale IUI je zadarmo-platila bych si jen leky asi.-Teda doufam ze to tak bude!!
22. sep 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka: jasne do Heliosu.

fifinka: u nas poistovne IUI nepreplacaju. O IVF by ti vedeli asi lepsie povedat ine dievcata. Co sa pri nom preplaca a co nie to si radsej netrufam povedat.
22. sep 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som paltila za IVF-ICSI 40 000sk....
komarik ake testy si podstupila???a na kolky mesiac alebo den si isla na IUI....
22. sep 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, caka ma tiez IUI (snad ak budu vysledky SPG postacujuce a krv dobra:O)) ale lekarka mi nic o injekcii nehovorila, poculi ste ze by niekomu nedavali injekcie pred IUi?
dakujem
22. sep 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjanka: ja beriem pred IUI tabletky. Injekcie su silnesie a beru ich dievcata ktore maju problem s ovulaciou. Ale 1 injekcia pregnyl sa pouziva na prasknutie dostatocne velkych folikulov a vtedy lekar vie urcit najlepsiu dobu na IUI.

kuspitka: v juni sme boli na vstupne vysetrenia - spermiogram raz a krvne testy viac krat, lebo moj povodny lekar tvrdil ze mam FSH 13,1 co znamena ze mam vajecniky stare ako 45 rocna zena. To sa ale v MT nepotvrdilo. V auguste som zacala brat clostyl. a na 18 den cyklu som mala dostatocne velke folikuly. V ten vecer som si dala o 9.00h pichnut pregnyl. To bol pondelok a v stredu rano som isla o 9.00h na IUI. Moj bezny cyklus trva dlhsie. Priblizne 32-34 dni.
22. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjanka, zatiaľ som nenatrafila na nikoho, kto by stimuloval na IUI injekciami , len tbletkami. Jedna injekcia do zadočku sa dáva 36 hodín pred samotnou IUI aby tie folikuly naisto praskli a uvolnili s vajíčka.
22. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik máš IP :slight_smile:
22. sep 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, aj ty :slight_smile: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik a aduska , dakujem za info
j.
22. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hoky,já mám za sebou první IUI,bohužel bezúspěšně :cry: ,ale začla jsem druhý pokus,tak uvidíme,píchám si injekce menopur,máte někdo zkušenosti?mám problémy s ovulací,měla jsem anovulační cykly,jinak na iui chodím jsem byla v Praze a neplatila jsem vůbec nic,akorát za injekce 700Kč
22. sep 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I26 - ja som si pichala Menopur na IVF a mala som celkom dobrych 8 vajicok, ale zial to nevyslo, lebo muzove spermie su velmi nekvalitne, tak chceme skusit teraz IUI s darcovskymi spermiami. Na zahranicnych strankach som citala, ze sa stimuluje bud tabletkami, alebo injekciami, ale neviem co je pre ktoru lepsie a ake su davky tych injekcii. Kolko si mala jednotiek Menopuru za den?
22. sep 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,ani nám 1IUI nevyšlo...ale chcem sa opýtať kedy môžem ísť na 2 IUI a do akého cebtra chodíte vy?Lebo dnes som bola dosť prekvapená z prístupu jednej sestričky,ked som volala na výsledky...ani mi nepovedala,že mám prestať užívať utrogestan a ani ako mám postupovať dalej,či sa objednať a tak...ale som si čítala čo ste popísali a dovtípila som sa,že asi ano ak nie som tehu,že?
23. sep 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky chci se zeptat nezažila jste některá IUI v Gennetu v Praze?
23. sep 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu nejak mrtvo.

126, rosienka, I7067: poslednu dobu tu pocut same negativne spravy. Skoda ze to nevyslo. Mozno na buduce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
katuska23: vela stastia. Mas krasnu galeriu, hlavne to co si pisala a k tomu ta hudba. Normalne mi bolo do placu.
23. sep 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik děkuju...snad toštěstí mít budeme,každá z nás!Máme jen jeden pokus na IUI,nedávám tomu šance ani doktor ne...
23. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co budete robit potom?
23. sep 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom hned IVF,IUI je jen taková zkouška...ale šanci mám mizivou
23. sep 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus, ja ho tam zazila :sweat_smile: jestli potrebujes neco vedet, pisni IP. moc posledni dobou konika neprocitam. ale nemas se ceho bat, bylo to fajn. :wink:
23. sep 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezit a jo já jsem debil :sweat_smile:
23. sep 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako sa máte? komarik má pravdu. Posledný týždeň sa nám moc nedarilo. No ale hlavu hore
t7067 - ano ak ti vyšli testy neg, radšej utroľ vysaď. Mne to tak kázali. Ale ak by si do 5 dní ms nedostala, utekaj na UTZ a môžeš skúsiť aj test. :slight_smile:
23. sep 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska222. Aj jednej babe z témy pipiny z Gynfivu vyšli 2 negatívne testy a dokonca dostala aj návštevu a po druhej sa ozvala, že je tehotná.
23. sep 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no dúfam, že to nebude moj prípad. Ja som ms dostala a začala som už clostilom na druhé IUI. Neviem čo by clostil narobil s tehu.
23. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska: clostil by nemal nijako ovplyvnit tehu. Su to hormony. :slight_smile: Dnes som ho aj ja zacala konecne brat. Na buducu stredu mam ist na UTZ. Ty ides asi skor.
24. sep 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som si dnes vybrala lieky na 2 IUI. Budem stimulovat injekciami-menopur.
24. sep 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj komarik, ja a chystám v pondelok. Ale stav sa mi zhoršil, dostala som teplotu, myslím že mám chytené priedušky. Takže tento mesiac z toho zrejme nič nebude. Myslím že vajíčka nemôžu byť dosť " silné "
smileko dosť ma prekvapilo, že berieš injekcie na IUI. Picháš si ho sama? Kedy potom ideš na utz?
24. sep 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, zatial som si iba bola pre lieky a cakam na menzes. Injekcie mam pichat 5. - 9. DC a 9. DC mam ist aj na UZV a krv. Ja som sa stretla s viacerymi babami, ktore na 2. IUI mali injekcie. Ja som mala po tabletkach velmi nizku sliznicu maternice, doktorka povedala, ze po injekcii to bude ovela ovela lepsie, tak uvidim.....
24. sep 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok