IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
petronela82
16. okt 2009
schimi - sjá se taky nikdy nesetkala s dvojitou IUI, to ty Dr. sám navrhl, nebo jak?
alienka22
16. okt 2009
ale vraj červené víno urýchluje krámy a vraj aj styk - my sme s manzelom boli spolu vcera mozno preto dorazili uz v noci
alienka22
16. okt 2009
na minule UTZ som bola v 12 DC
alienka22
16. okt 2009
och nie UTZ ale IUI 🙂
petronela82
16. okt 2009
alienka - to už jsme tu řešily včera, a já psala že mě minulý cyklus nepomohlo ani vínko, ani horká koupel, ani sexík, a pak ani dvě vyvolávačky - až pak nakonec Norethisteron, tak jsem na to zvědavá teď
petronela82
16. okt 2009
dnes tady máme s těma zkratkama nějaký problémy 😃 😃 😃
alienka22
16. okt 2009
tak hadam ti zaberie držím ti silno vela palce, nech sa nam to konecne podari 🙂 nech je trosku spravodlivosti na tom svete
petronela82
16. okt 2009
jo jo, už by se tu měla ta smůla zase trochu vykompenzovat trochou štěstíčka.
schimi
16. okt 2009
Abych řekla pravdu, nevím, proč to dělali dvakrát, ale dělali 😃 😃 .. Ten sám postup, v neděli a potom znovu v úterý 😃 😃 ..Chodím do Fertimedu, tam to prý tak dělají 😃 😃 ..A ještě mi zavedli takový klobouček, vytahovala jsem ho až po 4 hodinách 😃 😃 ..Bylo to jako špuntík 😃 😃 ..
alienka22
16. okt 2009
schimi tak to je super ze to takto poistuju - my by sme sa tu toho asi nedockali alebo mozno ano ak by sme si to zaplatili dvakrat 🙂
petronela82
16. okt 2009
jo jo o tom kloboučku tu už jednou někdo psala, hold v každím centru to dělají jinak, tak to máš alespoň pojištění, to by bylo aby to nevyšlo - držím palečky. koukám že už máš dvě děti a celkem už veliké, ty jste počali přirozeně, proč to teď nejde?
schimi
16. okt 2009
My jsme neplatili skoro nic, jedině doplatky za léky a bohužel i ultrazvuky ]-( , ale to pojišťovna prostě už nehradí :-S .. Fertimed je soukromá klinika a dělají všechno i sobota a neděle 😃 😃 .. Což je moc dobře 😃 ..Teď jenom doufám, že ten klobouček pomohl a opravdu se tam ty spermijky dostaly 😃 😃
schimi
16. okt 2009
Moje děti jsou naprosto přirozeně :-N :-N .. Jenže teď už mi není přes 20, ale přes 30 😃 😃 .. Taky mám druhého manžela 😃 😃 .. Po 35 už prý je činnost vaječníků horší, taky spermijky jsou pohyblivý jen na 55%, takže to nešlo :-p :-p .. Doufám, že to vyšlo 😃 😃
alienka22
16. okt 2009
s takou poistkou by v tom bol čert aby to nevyslo 😉
schimi
16. okt 2009
No, doufám, zatím pořád čtu, že IUI se moc nevede :-p :-p .. Tak uvidíme :-N :-N ..
luucia
16. okt 2009
O tý dvojitý IUI jsem už slyšela 😉 ale o kloboučku ne..to je super nápad, se ucpat špuntem 😃 a odšpuntovat až za 9 měsíců 😃
schimi
16. okt 2009
luucia - ne za 9 měsíců 😃 😃 !!! To by mi asi doma neprošlo 😃 😃 .. Jenom 4 hodiny, oni tam nechají šňůrku a za tu to doma vytáhnu 😃 😃 .. Spolu s kouskem gázy, ten tam taky byl 😃 😃 ..
petronela82
16. okt 2009
fakt je to dobrý námat, šampioni nemůžou ven tak hold musí do vnitř a to by bylo aby tam na to vajíčko nenarazili
schimi
16. okt 2009
No, taky doufám, že tu cestu našli, když už jinam nemohli kluci jedni 😃 😃 .. Ale doufám, že udělali holku 😃 😃 ..
kaciatko81
16. okt 2009
ahojte 🙂
myslim, ze aj ferticent v ba robi dvojite iui, ale oni robia v prirodzenom cykle-bez stimulacie
alienka, s tou mrchou ma to mrzi...
petronela82
16. okt 2009
ahoj kaciatko - jak je? jak snašíš Norethisteron? já ho zvládala úplně super ano jsem o něm nevěděla, za to utrouš - by měly předepisovat jako lék pro nespavce - po něm musí usnout snad každý 😃
katti77
16. okt 2009
dobré ránko

ell držím palčeky a daj potom fotku 🙂

alienka: škoda, ale šanca je na ceste IUI 😉
kaciatko81
16. okt 2009
ahoj petronelka, znasam ho dobre, nic mi nie je. zajtra vecer posledna, tak snad potom uz mrcha dorazi. to s tym utrosom mi ani nehovor, ja som spachtos aj bez neho, tak si to horsie uz ani neviem predstavit
ell
16. okt 2009
Dobre rano dievcata x-) x-) x-) mame srdiecko ....a nie len jedno - DVOJICKY x-) x-) x-) x-)
petronela82
16. okt 2009
ell - to je neuvěřitelné moc moc gratuluju
ell
16. okt 2009
petronela dakujem, predychavam sok 😃 😃 😃 ked sme popocuvali srdiecko tak dr hovori, ze no, ale mame tu prekvapenie a ukazala mi druje embryjko 🙂 skoro som odpadla....takze oba moje dva foliky sa "chytily" 😃
petronela82
16. okt 2009
ell - tak ještě že jsi ležela 😃 😃 😃 a máš fotku? to je fakt super a co manžel - nešvihlo to s ním 😃 😃 tak teď by to ještě chtělo holku a kluka - co ?
ell
16. okt 2009
boze uz pisem ako hotentot - chitili s makkym "i" samozrejme 🙂
petronela82
16. okt 2009
Ell - to je v pohodě česky se píše "chytily" s Y
ell
16. okt 2009
😉 Mam fotku a su tam obe malinke len jedno sa schovava za druhym 😉 dam ju na net o chvilku len zase som ju fotila a kvalita je na prd ale co uz 😉 tak tak chcelo by to chlapceka a dievcatko....inak mama ma pohotovo zacala volat svata trojica 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli