• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
schimi - sjá se taky nikdy nesetkala s dvojitou IUI, to ty Dr. sám navrhl, nebo jak?
16. okt 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vraj červené víno urýchluje krámy a vraj aj styk - my sme s manzelom boli spolu vcera mozno preto dorazili uz v noci
16. okt 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na minule UTZ som bola v 12 DC
16. okt 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och nie UTZ ale IUI :slight_smile:
16. okt 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - to už jsme tu řešily včera, a já psala že mě minulý cyklus nepomohlo ani vínko, ani horká koupel, ani sexík, a pak ani dvě vyvolávačky - až pak nakonec Norethisteron, tak jsem na to zvědavá teď
16. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tady máme s těma zkratkama nějaký problémy :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hadam ti zaberie držím ti silno vela palce, nech sa nam to konecne podari :slight_smile: nech je trosku spravodlivosti na tom svete
16. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo, už by se tu měla ta smůla zase trochu vykompenzovat trochou štěstíčka.
16. okt 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abych řekla pravdu, nevím, proč to dělali dvakrát, ale dělali :grinning: :grinning: .. Ten sám postup, v neděli a potom znovu v úterý :grinning: :grinning: ..Chodím do Fertimedu, tam to prý tak dělají :grinning: :grinning: ..A ještě mi zavedli takový klobouček, vytahovala jsem ho až po 4 hodinách :grinning: :grinning: ..Bylo to jako špuntík :grinning: :grinning: ..
16. okt 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi tak to je super ze to takto poistuju - my by sme sa tu toho asi nedockali alebo mozno ano ak by sme si to zaplatili dvakrat :slight_smile:
16. okt 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo o tom kloboučku tu už jednou někdo psala, hold v každím centru to dělají jinak, tak to máš alespoň pojištění, to by bylo aby to nevyšlo - držím palečky. koukám že už máš dvě děti a celkem už veliké, ty jste počali přirozeně, proč to teď nejde?
16. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme neplatili skoro nic, jedině doplatky za léky a bohužel i ultrazvuky :angry: , ale to pojišťovna prostě už nehradí :confounded: .. Fertimed je soukromá klinika a dělají všechno i sobota a neděle :grinning: :grinning: .. Což je moc dobře :grinning: ..Teď jenom doufám, že ten klobouček pomohl a opravdu se tam ty spermijky dostaly :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje děti jsou naprosto přirozeně :sweat_smile: :sweat_smile: .. Jenže teď už mi není přes 20, ale přes 30 :grinning: :grinning: .. Taky mám druhého manžela :grinning: :grinning: .. Po 35 už prý je činnost vaječníků horší, taky spermijky jsou pohyblivý jen na 55%, takže to nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Doufám, že to vyšlo :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s takou poistkou by v tom bol čert aby to nevyslo :wink:
16. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, doufám, zatím pořád čtu, že IUI se moc nevede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Tak uvidíme :sweat_smile: :sweat_smile: ..
16. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O tý dvojitý IUI jsem už slyšela :wink: ale o kloboučku ne..to je super nápad, se ucpat špuntem :grinning: a odšpuntovat až za 9 měsíců :grinning:
16. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - ne za 9 měsíců :grinning: :grinning: !!! To by mi asi doma neprošlo :grinning: :grinning: .. Jenom 4 hodiny, oni tam nechají šňůrku a za tu to doma vytáhnu :grinning: :grinning: .. Spolu s kouskem gázy, ten tam taky byl :grinning: :grinning: ..
16. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt je to dobrý námat, šampioni nemůžou ven tak hold musí do vnitř a to by bylo aby tam na to vajíčko nenarazili
16. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, taky doufám, že tu cestu našli, když už jinam nemohli kluci jedni :grinning: :grinning: .. Ale doufám, že udělali holku :grinning: :grinning: ..
16. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
myslim, ze aj ferticent v ba robi dvojite iui, ale oni robia v prirodzenom cykle-bez stimulacie
alienka, s tou mrchou ma to mrzi...
16. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko - jak je? jak snašíš Norethisteron? já ho zvládala úplně super ano jsem o něm nevěděla, za to utrouš - by měly předepisovat jako lék pro nespavce - po něm musí usnout snad každý :grinning:
16. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

ell držím palčeky a daj potom fotku :slight_smile:

alienka: škoda, ale šanca je na ceste IUI :wink:
16. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petronelka, znasam ho dobre, nic mi nie je. zajtra vecer posledna, tak snad potom uz mrcha dorazi. to s tym utrosom mi ani nehovor, ja som spachtos aj bez neho, tak si to horsie uz ani neviem predstavit
16. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano dievcata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mame srdiecko ....a nie len jedno - DVOJICKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to je neuvěřitelné moc moc gratuluju
16. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela dakujem, predychavam sok :grinning: :grinning: :grinning: ked sme popocuvali srdiecko tak dr hovori, ze no, ale mame tu prekvapenie a ukazala mi druje embryjko :slight_smile: skoro som odpadla....takze oba moje dva foliky sa "chytily" :grinning:
16. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak ještě že jsi ležela :grinning: :grinning: :grinning: a máš fotku? to je fakt super a co manžel - nešvihlo to s ním :grinning: :grinning: tak teď by to ještě chtělo holku a kluka - co ?
16. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze uz pisem ako hotentot - chitili s makkym "i" samozrejme :slight_smile:
16. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell - to je v pohodě česky se píše "chytily" s Y
16. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Mam fotku a su tam obe malinke len jedno sa schovava za druhym :wink: dam ju na net o chvilku len zase som ju fotila a kvalita je na prd ale co uz :wink: tak tak chcelo by to chlapceka a dievcatko....inak mama ma pohotovo zacala volat svata trojica :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok