• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ell - a kolikátý jsi týden - už jste se nějak dopočítali? a kdy bude další kontrola
16. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v 7tt a TP je 10.6. podla uzv ale s dvojickami o bude asi skor....
16. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noa a dalsia kotrola opat v piatok a potom uz idem k inej dr :wink:
16. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak to ti to vyjde hezky na léto, to budeš mít super. a budeš se vracet do Čech (respektive na Slovensko) nebo budeš rodit v Belgii?
16. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem rodit v Belgicku pravdepodobne v porodnici v Ixelles (cast bruselu)
16. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ell to je riadne prekvapko, ale blahoželááám, tak sa držte 3v1
16. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti dakujem, tak tomu sa haovoti iui na 100% zasah - 2 foliky a dve embryjka :wink: som strasne stastna nemozem tomu stale uverit :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verím, ja som mala tri foliky tak si ma teda potešila :wink:
16. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, celý týden jsem tu nebyla...
důvod je ten, že jsem se měla autohavárku, ne moji vinou, baba mi nedala přednost, řešili to policajti. zkrátím to, vpodstatě dobrý, jen záda, krční páteř a lehkej otřes mozku. Vezli mě na vyšetření do nemocnice, kde mi bohužel udělali 2 rtg krční páteře, říkala jsem jim, že jsem po IUI, tak do zpráv napsali, že nelze vyloučit těhotenství a dali mi takovou tu zástěru... no tak jsem si říkala, že tento cyklus ani těhotná být nechci, že ten otřes, stres a hlavně to ozáření :unamused:
zítra mám jít na výsledky, jestli jsem těhotná, na krev.
dnes ráno jsem si dělala test, protože se tam vždy ptají, zda byl pozitivní nebo negativní.
no samozřejmě mně okamžitě vyskočila druhá čárka, sice je taková slabší, to jo, ale ne zas duch a hlavně vždy jsem měla úplně čisto bílo. I minulé 2 cykly s Pregnylem. Tak teď nevím. Samozřejmě uvidím až po krvi, nemusí to nic znamenat, ale pokud těhotná fakt budu, tak se zblázním... doufám, že mi k tomu něco doktoři řeknou :confounded: V den bouračky jsem byla asi 9. DPO...
tak řekněte mi, je toto možný?! :frowning2:
Mám nervy jak prase.
Jo a ještě mám 37,2 bazálku a prsa nalitá víc než kdy předtím a pobolívá mě břicho, jinak nic speciálního nepociťuju.
Asi se do zítřka zcvoknu.
16. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bojím se, aby to ozáření nemělo negativní vliv... kdo to pozná, kdo mi to řekne??? no s jistotou určo nidko že... :unamused:
16. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers: tak to je sila...ale neboj, bábo bude v poriadku, len teraz sa už ukludni....toho stresu už bolo dosť, doktor ti povie, že je to v pohode ja tomu verím...držím ti palce a zajtra daj určite vedieť čo ti povedali
16. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, tak to s istotou nepovie nikto ale podla mna ked ti dali tu zasteru tak by si mala dostat minimum ziarenia do tela. drzim palce nech je to ok....inak si v poriadku?
16. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers - úplně mám z tebe husí kuži - bože držím ti moc moc palečky aby vše bylo O.k. fakt nevím jak moc RTG má negativní vliv na mimčo - drž se a zkus být trochu v klidu.
16. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díky... já vím, že teď nic nevymyslím... achjo...
jsem blbec, že jsem si ten test neuděla až zítra ráno... měla bych o den míň nervů... jenže zítra vstávám brzo, tak jsem nechtěla zmatkovat a čekat až a jestli se tam cosi objeví/neobjeví... tak jsem si říkala, tak dneska, stejně tam zas bude prd... (ale ne, tušila jsem, že tam něco bude, takovej vniřní pocit. asi spíš že jsem se bála, že by to tam být mohlo)
určo zítra napíšu co mi řekli, ať kdyžtak víte i ostatní co v takových případech...
16. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jinak jsem relativně v pořádku, ale jsem samozřejmě na PN doma
16. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to je strasne....mala som v zivote 2 havarie a viem aky je to des este bez toho dodatocneho strachu o tehu...
16. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt je to síla - já jezdím deno-deně autem a to ještě po Praze - kolikrát je to fakt o život, ale ty naše životy jsou tak uspěchané - stále někdo někam pospíchá a podle toho na těch silnicích vypadá - je to fakt boj na těch našich silnicích
16. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell a keď ti bolo zle, tak od hladu, či keď si sa najedla, alebo len tak?
16. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy myslis, kym som cakala 2t po iui? vtedy som mala len zapchu a hnacku jeden den tak a druhy tak a potom som mala este palenie zahy dost desne.
:wink:
16. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslím keď ti bolo zle, keď si grcala, tak po jedle alebo len tak?
ja chodím teraz na wc dáko pravidelnejšie, ja práveže mávam zapchy stále :wink:
16. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grcat som zacala az tento tyzden a napinalo ma cca od 10 dpo....predtym len to co som pisala :wink:
caste cikanie na mna doslo az niekedy koncom minuleho tyzdna... :wink:
16. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: preto sa pýtam, lebo včera som si spravila hrianky a asi som ich z chuti zjedla, tak mi bolo zle od žalútka, negrcala som ani ma nenapínalo ale bolo mi zle, a ešte aj dnes som ich cítila, ale teraz som sa najedla a zase mi je zle...
ale to asi preto, že mám nervy už od rána, tak žalúdok štrajkuje...ja som len 8 dpo takže to by bolo veeeľmi zavčasu...
16. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, mam chut straaaasne kricat! moc, moc, moc sa tesim! je to uzasne, gartulujem k dvojickam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
emers, to s tou burackou je neprijemne same o sebe a nie este ten strach... ale skus byt v pohode, stresom si mozes ublizit este viac a zajtra ti dr urcite povie, co a ako. verim, ze budete v poriadku :slight_smile:
16. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díky, už se otřepávám z prvotního šoku, teď už s tím nic nenadělám, takže co se má stát, stane se... uf...
uvidíme zítra a dál...

ell: cože, čtu dobře? no to je bombááá, dvojčátka! :grinning: moc gratuluju, to je fakt dóst dobrý! a kdy ti to zjistily? já tu nebyla, tak se moc neorientuju...
16. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co Monulkab, moje sparingpartnerka? :slight_smile:
16. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

teda to je krásná zpráva od Ell :dizzy_face: moc gratuluju k srdíčkům :dizzy_face:

emers, to je teda síla ta bouračka, hlavně, že se ti nestalo nic horšího :pensive: ..ale myslím, že když ti dali na RTG zástěru, tak by to mělo být OK :wink: gratuluju k // a držím pěsti na pěkný HCG :wink:

Holky, neuděláme nějakou tabulku? já se ve vás nějak ztrácím :unamused:
16. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia ja to tu hovorím už týždeň, už mám v tom guláš matiáš :grinning: :grinning: a je mi blbé sa vkuse každej pýtať, že čo a ako, ešte že aspoň v pase to niektoré majú :wink:
16. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - tabulku tady slibovala Monika - a když v noci nemůže spát mohla by jsi dát dohromady :wink: co Monča?
16. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, fakt? :grinning: jsem si nějako nevšimla :wink: :grinning:
16. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok