• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ja chcem ísť domov, tak sa mi tu strašne nechce byť...

luucia a som rada, že si ma poslúchla a bolo ťuťu muťu, to bola určite ovulka, tak možno budú tiež dvojičky :wink:
16. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kaciatko dakujem :wink: som stastnaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahááá, tak ?onča by tu tabulku mohla udělat :wink: tady chudák v noci čumákuje, tak šup šup :grinning:

katti, nestraš s dvojčatama :grinning: já už jednoho prcka mám, tak by mi stačilo ještě jedno :sweat_smile: Ty seš jak můj manžel, ten by si taky přál dvojčátka :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti - mě to v práci taky strasně nebaví, už chci taky pryč - naštěstí mě za 30 min. padla - HURÁÁÁÁÁÁ
16. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počka počka, ja nechcem dvojičky, čo si, sa bojím, že nebudem zvládať jedno nie dve :slight_smile:
ja som mala tri foliky tak ak by sme išli podľa ell tak sa zbláznim :grinning:
16. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko a ty si kde? si tu už dlho nebola?
16. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vsak bude treba zapojit dodatocne pracovne sily na dvojicky :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
Katti a snad trojicky predsa len nebudu...to uz je fajt moc :slight_smile:
16. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell snáď ani dvojičky, úplne stačí jedno, jednučičko len nech je už teraaaz :wink:

petronela sa máš, ja idem asi až za hoďku alebo dve
16. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru tak, a hlavne nech su zdrave :wink:
16. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holčiny - tak si je když tak rozdělíme, jo :grinning: :grinning: :grinning: mějte se hezky a ať vám to v práci utíká a můžete už brzy běžet domů jako teď já. papa
16. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bože kde mám začít....tak popořádku, alienka, je mi to líto že to nevyšlo, ale je to určitě lepší, že máš jasno takhle hned, než se trápit s meškající ms a pak nic z toho. Věřím že druhý pokus už bude úspěšný!!!!Fandím ti, stejně jako všem holčinám tady!!!!
Ell....no to je bomba....nevím jak jinak to nazvat, jste všichni šikulky, od manžela až po MUDr. co ti IUI dělala.
Emers, sparingparťačko moje, tak to co píšeš je přesně to, čeho se obávám ve svých nočních můrách, že se to konečně podaří, ale něco nebo někdo mi můj úspěch zmastí. Pro tvůj klid, pokud ti nerentgenovali břicho, a navíc jsi měla tu zástěru, tak můžeš být klidná. Jasný, bylo by lepší kdyby se to nestalo, ale nedá se svítit, tvoje zdraví je přece jen přednější. Četla jsem jednou dotaz tuším na porodnice.cz, a tam se mamina ptala doktora, jestli si nemohla ublížit, když asistovala při rentgenu svého malého dítěte, v 6tém měsíci těhotenství, a doki ji napsal že pokud měla zástěru tak je to v pořádku. Takže klid!!!!!!
16. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monulkab dakujem :slight_smile: dr. mala extremne trefnu ruku :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kéž by to tak bylo i u mě!!!!!!!!!!!
Emers, řekni mi popravdě, měla jsi nějaké příznaky, jako bolest prsou,nevolonosti a tak dále ještě před tím testováním....?
16. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monulkab nepýtať a testovať :grinning: :grinning: , teda klobúk dole, ja by som to nevydržala a testla, už na 12 dpo ti test povie a ty si už 14, nenaťahuj nás, prosím :wink:
16. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti já měla folíky 4!!!! :grinning:
16. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monulkab vsak sa testni :wink: a nie ze stvoricky budes mat :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti, pokud to zíra ráno nedostanu a nebude mě ani bolet břuch, tak si odpoledne až pojedu z práce koupím RapiClear....a pak dám vědět.
16. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale znáte můj tip....negativní....
16. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monulkab tak ti držím palčeky aby tam boli //
16. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéé, tady se bude testovat :dizzy_face:

monul, držím pěsti na // :dizzy_face:

Já už bych taky chtěla testit :dizzy_face:
16. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monulkab drzim palce na // .... :slight_smile:
16. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díky :sweat_smile:
16. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monul, hlavně nám dej hned vědět :wink:
16. okt 2009 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasně že jo! :wink:
16. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alienka: to ma mrzi, neboj... teraz to urcite vyjde. A ako vravi monulkab, lepsie dostat hned ako maju meskat a potom nic z toho. Aspon si blizsie k dlsiemu IUI :wink:

ELL: SRDECNE GARTULUJEM, AZ MI ZIMOMRIAVKY NASKOCILI. JA BY SOM TIEZ BRALA DVOJICKY, HNED VDE NARAZ A POTOM NIEKEDY ESTE JEDNO :sweat_smile: SOM MALO NAROCNA, ZE? :grinning:

Katti: ako mas? stale rovnako? mne sa zda, ze ma zacinaju boliet krize, ale len tak zlahka :confused:

Monulkb: testni sa, nenatahuj nas :grinning:
16. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ell gratulace obrovská, já mám také termín porodu 10.6. a jsem také v sedmém týdnu, v úterý jdu na ultrazvuk, měla jsem jeden folikulík, tak snad bude jedno srdíčko
16. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akatka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: teraz je ciel toto dobre dotiahnut do konca a ostatne je vo hviezdach :grinning:
lindazofie - nadherne , gratulujem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: inak asi moje sa narodia skor lebo dvojicky zvycajne nevydrzia do 40 tt.a srdiecko urcite bude v utorok :wink: drz sa!
16. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell - ja gratulujeeem straaaaašne mooooooooooooooooooooooooooooooooooc Gratulujemmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Som mmm vravela, že jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ell bude mať dvojičky a on, že jej....

krááásne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! úplne nádhernéééééééééééééééééééééééééééééé
ja sa táááááááááááááááááák tešíííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!
16. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som pila vinko (mmm ma narodky) a som sa bola znnovu pozreť či dobre vidím.... :grinning: :grinning: ale hej vidím.. už som to aj čítala....

jéééjjj... ja sa tak tešímm!!!
16. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika ty si zlataaaaaaaaaa, neboj nelupla si si poharik navyse a dobre citas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujem :dizzy_face:
16. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok