• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahoj holky!!! Sedím v práci tak jsem si říkala že se na vás juknu, nevím, asi si ten test ani nebudu kupovat, ráno mě začalo pobolívat břicho, takže tuším co na testu najdu...prd!
Emers, parťačko jak jsi dopadla, napiš, večer jsem na tebe myslela a říkala jsem si že se sem musím ráno hnedka mrknout!
17. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky IUIačky! :slight_smile:
tak jsem byla ráno na krvičce, říkala jsem dr. o tom rtg a úraze a on, že by to nemělo vadit, že kdyžtak by mě pak poslali na genetické testy... no, ale moc jsme se o tom nebavili, protože jsem stejně nevěděla jak...
no a po 11. h jsem si volala a je to pozitivní :sweat_smile: :dizzy_face: , hodnota HCG 205 a ostatní hodnoty (nevím jaké) prý taky dobré. ptala jsem se, zda ta hodnota je normální, jestli není malá, říkali, že nee, že se uvidí dále a dále drží pěsti!!! Ve čvrtek jdu na kontrolu a na UTZ, prý už by tam mohlo být cosi vidět... uf, tak rtg jsem hodila za hlavu a těším se z pozitivního výsledku :slight_smile: ale zároveň se držím při zemi, je to "jen" první krůček k vytouženému, snad to bude dále vše dobré!!! vždycky jsem myslela, že když se dozvím, že jo, tak že se zblázním radostí, ale ono je to fakt zas o dalším čekání co UTZ, co testy atd. atd.
Takže ano, jsem móóóc happy a držte mi prosím dál pěstičky! Já vám držím taky!
A pak že IUI má tak nízkou úspěšnost, tady u nás bude mít jistě velkou!!! :dizzy_face:
17. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak dnes som bola v MT na ultrazvuk po clostibelgyte a jupi mam tri foliky 24,21,20 tak sa tesim!!! v pondelok mame prist budu mi robit iui.tak dnes 21:15 este pichnut pregnyl.. mozte mi povedat ako to bude prebiehat v pondelok? konkretne v centre helios!! idem na iui po prvy krat a chcem vediet co vsetko a ako dlho to bude trvat moc dakujem...ahojky :wink:
17. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers gratulujem, to je kraaaaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:
17. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: díky moc :slight_smile: a jak jsi psala o tom tvém cíli dotáhnout to do konce, tak pod to se můžu jen podepsat :wink:

monul: jsi se ptala... ti ani nevím, vpodstatě nic zvláštního co bych už někdy nepociťovala... měla jsem to ještě bohužel zkreslený tou autonehodou, protože přece jen to bylo pro tělo taky pecka... akorát co můžu říct, že mě bolel podbřišek dost intenzivně jak kdyby měla přijít megamrcha a to asi tak poslední 4 dny a vždy spíš v noci... a ty prsa jsem měla nalitá tak nějak víc než normálně když se mi nalívají před MS... a včera večer se mi teda navalilo u čištění zubů, že jsem si je ani nedočistila :grinning: ale i takový ten vnitřní pocit byl jinej než minulé cykly... ale jinak mi teď nic není, kdybych to nevěděla, že to vyšlo, tak si nic nemyslím :wink:
17. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a vůbec nevím jak mi dopadla ta imuno... jsem se zapomněla zeptat :grinning: , tak ve čtvrtek snad mi to řeknou... doufám, že to bude dobrý...

apoloma: gratulace k tak krásným folíkům! konkrétně v Heliosi nevím jak to chodí, ale předpokládám, že něco bude stejné - to že manža odevzdá spermáky, za 2 hoďky ti je pak šoupnou dovnitř, chvilku poležíš a jdeš domů :wink:
17. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers dakujem vies moc sa tesim len viem bohuzial aj to aka je iui uspesnost ale verit neprestanem nech to uz dopadne akokolvek!! v kazdom pripade nieco preto robim aby sme mali uz aj my konecne doma maly pokladik a to je dolezite...a mas pravdu nieco mi tam vraveli o dvoch hodinach a aj mi budu brat krv nemam vecer papat no nejak som sa na nic nestihla spytat v tom centre...
17. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ziadna mi nevie poradit ze ako to v heliose prebieha? a ci mi budu brat aj krv a tak? a ozaj ten pregnyl sa picha do brucha ci kam??
17. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma.Ja tiež chodím do Heliosu a tiež som tam bola 1-vý krát :wink: brucho tak ako pri menzese ešte aj v ten deň keď prídeš domov.Mňa na druhý deň už nebolelo.Dajú Ti ešte utrogestan na vkladanie.O dva týždne pôjdeš na krv a aj ultrazvuk či to vyšlo :slight_smile:. V pondelok Ti nebudú brať krv tebe ani manželovi, kľudne sa najedzte. Pregnyl sa pichá do zadočku.Držím palce :grinning: :grinning: :grinning:
Ell: Gratulujem Ti k tým dvojičkam až mi vyhŕkli slzy od šťastia :slight_smile: :slight_smile:
Emers:Aj Tebe gratulujem a držím palce :wink: :slight_smile:
17. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Appoloma zabudla som sa Ťa spýtať akú si mala sliznicu veľkú?
V predošlom texte tam chýba slovo,, bolieť,, brucho :confused:
17. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana dakujem a tebe drzim velmi palceky :wink:
emers veru musime teraz bojovat do velkolepeho zaveru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ozaj a kde je cisielko? som ju nevidela 100 rokov.... cisielkooooo????
17. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10 moc dik som rada ze mam info aj od niekoho kto chodi tak ako aj ja do heliosu.. no a sliznica neviem ale ked mi dnes robila doktorka sono tak vravela nieco v tom zmysle ze:maternica je dobre otocena a sliznica je tiez v poriadku a ze je vse ako ma byt! len mam trochu strach dnes mi maju vecer pichnut pregnyl a som nachladnuta nevies ci to vadi?a ozaj kolko prvy krat pichnu toho pregnylu bo neviem co im mam na pohotovosti povedat je tam toho az 6 ampuliek z toho nejake 3 roztoky a 3 take ako kremy,nevies prosim poradit?moc dakujem!!a ako ti to dopadlo to iui??
17. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo je tu niektooo???
17. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj apoloma.To, že si nachladnuta by nemalo vadiť. No a pregnyl Ti pichnu len jednu davku (v balení sú 3 dávky), takže vezmu jednu ampulku s roztokom a jednu s tym práškom. To zmiešaju a pichnu ti to. Držím palce v pondelok. Mňa tiež čaka 1. IUI, tak hadam vylepšíme štatistiky úspešnosti. :wink:
17. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajab tak ti dakujem a drzim moc palceky... a mozem sa spytat kedy mas prve iui?? chodis tiez do MT?
17. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma, vidím že jajab Ti už povedala čo si chcela vedieť.
Jajab,Tiež držím palce :slight_smile: :wink:
Já idem do Heliosu 20.10.2009/UTZ+krv/.Já už testy zásadne nerobím, nevedie to k ničomu,človek je potom sklamaný.
Myslím si že sa to nepodarilo, ale mám veľmi nafúknuté brucho, tak neviem či vôbec sa zapnem do nohavíc.Možno to je aj z toho utroša :unamused:
17. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky
emers: srdecne gratulujem, vela zdravicka a krasne tehulkovanie... tak pekne ste to tu kocky rozbehli :dizzy_face:
dufam, ze vas budeme pekne jedna za druhou nasledovat....
Ja necitim nic, obcas pocit v podbrusku ako pred mrchou, ale to tak tyzden pred nou mavam. Takze asi z toho nic nebude.

Katti: kde si? ako sa citis ty? :confused:
17. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

my máme dneska za sebou oslavu narozenin Anetky :slight_smile: bylo to docela náročný, ale fajn :dizzy_face: Hrozně to letí..si pamatuju, jak jsme slavili loni a už je to rok :frowning2: Od rána jsem na měkko :cry:

Jinak já jsem pořád nafouklá a pobolívá mě břicho, ale to bude tím, jak plácám jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

emers, gratuluju ke krásnýmu číslu :dizzy_face: úplně si pamatuju na ty pocity, co píšeš..těšila jsem se až jednou uvidím // a jak jsem je uviděla, tak jsem začla mít strach :pensive: opatruj se
17. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
dala jsem se trochu dohromady takže už vám můžu napsat že jsem si dělala test a je samozřejmě negativní. koupila jsem rapiclear. utrogestan jsem si tedy v poledne už nebrala a teď budu čekat na mrchu, doufám že dorazí v podnělí, abych v úterý mohla začít znovu stimulovat. trochu jsem to ořvala i když jsem si žádný naděje nedávala. nedá se svítit, musím to zkoušet znovu a znovu.
Emers moc gratuluju!!!!věřila jsem ti, od začátku jsi k tomu přistupovala pozitivně a myslím že to na to má taky vliv. Pokusím se vzít si z tebe příklad!
No nic, jdu spát. Tak v pondělí. pá
18. okt 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: tak to ma mrzi :frowning2:
Asi ta budem nasledovat, nic mi nie je, iba podbrusko obcas... predzvest mrchy asi. Zivot ide dalej :wink:
I ked ja to asi tento rok uz necham tak a skusim po Novom roku dalsie dve IUI. Ak to nevyjde, pripravim sa na IVF :pensive:
18. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monuklab, je mi to ľúto :frowning2: :frowning2: ,ale treba vyskúšať aj 4x IUI pokiaľ Ťa čas nesúri než ísť na IVF
A katka, ty sa cítiš tak ako pred mrchou, tak sa cítim aj ja.Ty máš tiež také nafúknuté brucho?
Ja vyskúšam ešte asi 1IUI a zároveň potom už len IVF
18. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab to mi je luto....nevzdavaj sa prosim a uvidis, ze to vyjde :wink:
akatka no podla mna to nie je stratene. ja som sa citila na ms tiez ...a kukni :grinning:
uf hlasim dalsie ranne grcanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dana10: no ani sa tak necitim, ale obcas ma zaboli podbrusko, ale co je cudne, tak ma popichuje pri vajecniku ako pri OVU. Som z toho blbec. A ci mam nafuknute brucho? No neviem, ci je nafuknute, lebo mne sa zda, ze ho mam take velke stale :sweat_smile: Preto by som uz uvitala tehubrucho, nechce sa mi ho uz stahovat :grinning:
Ell: ale teba aspon prsia boleli ako priznak malinky, mna nebolievaju ani pred MS. A teraz tiez nebolia :pensive:
18. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka kazda sme ina tak u teba to moze byt uplne inak...kolky dpo si?
18. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell : 11DPO
18. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu by som mala dostat MS, ale BT sa zatial drzi hore
18. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mne 12 dpo ukazal test //....budes testovat?
18. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim bojim, neviem... keby som mala aspon nejaky priznak :frowning2:
laka ma to, ale asi este odolam... :confused:
18. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som pozrela do tvojho albumu a mala si krasne dve palicky... co teba presvedcilo, aby si testla?
18. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo do mna tu hustili cisielko a petronela uz skor nech sa testnem a ja som odolavala....presvedcilo ma to, ze ma z nicoho nic zacalo napinat a zacali ma boliet prsia tak zboku....to bolo 12dpo..13 dpo som mala hcg 113 z krvi :wink: mna tak par dni bolel cely clovek, mala som problemy s travenim a bola som nafuknuta...presne ako pises
18. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok