• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dana10 ano ja mam foliky 24,21a20.no a ved je to rovnako ja tiez idem o dva dni ako si aj ty bola!!a ozaj a naco je vlastne dobry ten pregnyl??
18. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
apoloma: pregnyl sposobi prasknutie folikulu do 36hodin :slight_smile:
kocky, dobre som to napisala? :sweat_smile:
18. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky
tak ak sa pomýlim sorry ale je toho tu nového strašne veľa

emers: gratulujem ti, dúfam, že budú nasledovať ďalšie

apoloma: zajtra to bude pohodička, ak nie si veľmi citlivá ako ja, tak to ani nebudeš cítiť, vložia ti tých nájlepších bojovníkov a chvíľku si poležíš na koze a pôjdeš domov...tak sa drž....

vítam všetky nové a držím palčeky aby vám IUI vyšlo na prvý šup :wink:

dana, akatka: tak my to máme pekne za sebou takže každý deň jedna dobrá správa dúfam :wink:

ja sa cítim normálne, len ma bolí podbruško, nie je to taká bolesť ako pred ms...akatka pri umývaní zubov ma tiež napína, ale to mňa tiež vždy :slight_smile: , prsia nič moc, niekedy sa mi zdá, že taký tlak, ale keď strašne niečo chcem tak si aj príznaky vmyslím :grinning: ...inak v pohode... ja som sa rozhodla, že možno v utorok testnem, to budem 12 dpo...nepridá sa niekto ku mne? dana akatka? :sweat_smile:
18. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akatka do 36 hodin?a ak mi praskli skor?bo mam nejaky vytok a este je to ak dobre ratam len nejakych 19hod. ktovie ci to je problem ked praskne skor....hm
18. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
apoloma: neboj, monžo ti jeden praskne, veď nemáš len jedno a všetky na raz neprasknú,tak to nevadí, oni vedia čo robia, hlavne kľud...a môžeš sa ich na to opýtať zajtra, čo ti povedia...

akatka dobre si to napísala :wink:
18. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katti ja by som sa asi tiez uz otestovala MS ma dorazit vo stvrtok co by som nebola rada ja som 12dpo mam take divne stavy v mojom bruchu najskor to prve dni bublinkovalo teras sem tam pichne a som taka nafucana ako keby som mala zastavene vetry :unamused: najlepsie sa citim ked lezim a najhorsie ked sedim ani na sladke nemam chut :confounded:
18. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reachell tak na 12 dpo už by na teste malo byť niečo vidieť, tak skús testnúť, a kedy ideš na krv, asi utorok čo?
18. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak fajn dakujem a este som chcela vediet ak z vas niektora chodi bylinkarke A Kopacovej tak vam urcite poradila vecer pred iui nadparit sa nad materinou duskou ale zospodu,neviem ale ci to mam urobit aby mi tym teplom foliky nepraskli alebo tak...
18. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti ja sa testnem zajtra rano ak bude pozit.tak asi az v piatok pojdem na krv lebo s prace sa mi neda len ten piatok zajtra dam vediet ako som dopadla aj ty to skusis?
18. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti: ja som taka ista, priznaky by som tiez navymyslala... ja som dnes 11DPO, ale ked mi nic nie je, tak sa bojim, ze bude zajtra len / . Asi vydrzim do utorka :sweat_smile: A to by sme potom testovali spolu. Mam doma len jeden test, tak nech sa uz stane, co sa ma stat :angry:
18. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reachell tak ti na zajtra držím palce :wink:

akatka tak ja asi budem testovať v utorok, a ako sa poznám tak na 100% tak ak sa ti chce vydržať, čo ja by som asi nevydržala, tak v utorok ráno budem možno plakať, možno skákať od radosti :wink:
ale držím palce aby si si našla //, mňa už začína bolieť brucho ako na mrchu tak neviem, neviem....
18. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti: nie je to len vyplod chcenia to brucho? aj ja uz mam brucha bol :grinning:
18. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
testnem v utorok rano... beries utros?
18. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emers, já s tím ten další cyklus počítám, přece¨tě v tom nenechám samotnou!!!! :grinning:
18. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
děkuji moc za přivítání:slight_smile:.

jdu si vás pročíst a pak reagovat:slight_smile:
18. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akatka asi je to len psycho a nič mi nie je,ale to budem vedieť s istotou až vo štvrtok keď odovdám krv :grinning:
ok testneme spolu v utorok a beriem utroš 2x2 vklad
18. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Po Pregnylu by měl folík prasknout za 24-36 hodin :wink: ten výtok jsem měla taky a mám pořád :confused: nevím po čem to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jéé, ted se tady bude testovat jedna radost :dizzy_face:
18. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jinak já jsem taky měla clostík, pak pregnyl a ted od soboty utrouš....

a folikulíky jsem měla 16,6 a 15,6 desátý den cyklu...tak uvidíme....čekání je dlouhé,
ale to známe všechny kdo zde jsme...
18. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Barunka, daj si prosím Ťa do profilu kedy si bola na IUI :dizzy_face:
Ja som dnes 12 deň po iui ale testovať nejdem.Kedysi som si nakupovala testov aleluja,teraz keď to má prísť príde a ak nie ideme na ďalšie iui, príroda si to musí zariadiť sama
18. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danu, už jsem to tam dala:slight_smile:))

držím moc pěstičky
18. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucia, já mám strašný výtok po tom utrouš, jak odchází ty zbytky léku....
18. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jééééééé ja trpím samomluvou, časově se s vámi míjím :frowning2:
18. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dani tak si silná, ani ja som nechcela testovať, ale už mi to nedá, horko ťažko vydržím do utorka :grinning: a kde je ešte štvrtok keď pôjdem na krv tfuj
18. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti: ja beriem 2x, :dizzy_face: rano papam a vecer vkladam
18. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já se testovat taky nechystám..maximálně, když nedorazí MS, tak druhej den testnu..mám jen jeden test, tak nechci plítvat :sweat_smile:

Baru, já utrouš neberu :wink:
18. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akatka to je dobrý nápad, tak já od zítra zvolím stejný způsob...

Luucia, aha, já zatím tápám co a jak máte... :astonished:
18. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka áno ten výtok to je potom utroši, mne to lezie riadne na nervy...
18. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baru, jj, to je jasný :wink:

proto by byla fajn ta tabulka..abysme věděly, co a jak
18. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka: mne to tak Dr. naordinoval, aby som to tak uzivala... ale je to fajn, lebo keby rano vkladam, tak asi by to doobeda bolo vonku
a nech sa nieco aj do krvi dostane, si myslim :confused:
18. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, jak dlouho je v těle Pregnyl?
18. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok