• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ono i mazlinkování je pak nepříjemný:frowning2: a takhle to bude fajn, díky moc za radu... :wink:

Lucia ty máš Anetku taky po IUI?i
18. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru, jj, mám :wink: vyšla hned na poprvé :dizzy_face:
18. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciia, oni píšou, že je, to různé, ale prý max. 10 dní, to jsem četla na jiné diskuzi
18. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru, dík..já jsem si myslela, že to bude max těch 10 dní :wink:
18. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak to ti môžem povedať, presne, lebo minule som testovala od 5 pdo a až na 8-9 dpo tam nebol :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, aha, dík :slight_smile: asi je to indi vindi
18. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej, doktor povedal, že ten týždeň určite
18. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia, ten pregnyl by mal byť v tele asi cca 10 dní po iui
Akatka,katti 77 vy budete testovať no to je super, ja si počkám na verdikt v Heliose :slight_smile: :slight_smile: :wink:
18. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani: no to je akurat ten utorok testovat... uz bude vsetko vyprchnute z nas, tak dufam, ze to bude iba pozitivne :dizzy_face:
18. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, Kati..v utorok budem držať silno palce aby tam boli // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Rachel a na teba zatra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Emers..takže je to tak si tehu..to je naozaj super.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ell dúfam, že si odšatrovala čiaru tehu vírusikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muselo to byť úžasné prekvapko, že sú dve :grinning:
18. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
nieco nove cez noc? :confused:
U mna vobec nic, ziadne prsia, brucho na mrchu, ale BT stale zvysena. I ked ta ako mi Ell spominala, moze byt sposobena Utrosom, co je asi logicke, ked ma udrzat tehu.
No nic, ficim do prace. Nejako dnesok prezijem a zajtra rano sa ocikavaju testy vo velkom, ze Katti? :grinning:

tak papa vecer, ak tu niektora budete :wink:
19. okt 2009 o 05:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, přeji pohodové pondělní ráno a krásný i když mrazivý den :wink:

moc držím pěstičky na testíkování........
19. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tak mě přešla bolest břicha..takže z toho asi nic nebude :frowning2: no uvidíme za týden :wink:

Držím pěsti všem, co se chystají testovat :slight_smile:
19. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - Ty jsi byla na IUI 13.10 :sweat_smile: ?? Já taky, ale to už byla ta druhá, první byla 11.10. :grinning: ..
19. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, jj, 13.10. :wink: a jak se cítíš?? nějaký příznaky?
19. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žádný, já myslím, že je ještě moc brzo :wink: :sweat_smile: .. Jen mě bolí trochu břicho, ale přikládám to spíš utrouši :angry: ..
Jinak nic :unamused: :frowning2: ..
19. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, mě právě bolelo břicho od IUI a od včerejška nic :unamused: jen sem tam píchne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky mi to přijde brzo..kdy budeš testovat?
19. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až tak za týden, ale manža :grinning: po mě chce, abych to zkusila v pátek - 10 DPO :sweat_smile: .. A já vlastně taky, jedeme do Čech na výlov rybníku :wink: , tak ať tam zbytečně nesuším hubu :grinning: :grinning: .. Že bych si aspoň dala vínečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Když už by z toho nic nebylo :unamused: :frowning2: ..
19. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, kde je petronela???
jinak jsem si v noci, když jsem nad tím vším zase přemýšlela, říkala, že dneska pro jistotu zajedu na krev, ale když jsem ráno vstala a viděla jak všichni škrabou auta, tak jsem si říkala že na těch letních gumách bych asi neměla nikam moc cestovat, takže sedím v práci a dumám, kdy to dostanu....termín jsem měla včera, ale do soboty jsem brala utroš, tak si myslím že to ještě chvilku ms zbrzdí....ach jo...ještě že je venku hezky, sice zima, ale aspoň svítí sluníčko (teda aspoň tady v Brně) a nepůsobí to tak depresivně.
19. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

monulkab a ako vieš, že je výsledok negatívny, krv ti nebrali, mrcha nikde a test si si nerobila, či hej?

ja tiež čakám, že výsledok bude negatívny, nič mi nie je a neverím, že by sa mal stať zázrak... :cry:

akatka jasné zajtra testujeme :wink:

cisielko myslím na teba, už aby ste prezuli všetky autá, lebo mi chýbaš :slight_smile:
19. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dělala jsem si 2 testy katti
19. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny

jsem tu - mám tu ale takové malé pondělní psycho v kanceláři. U mě nic nového mrcha nedorazila, začíná mě štvát, chtěla jsem se dnes objednat k Dr. ale dnes a zítra nestíhám, tak mu ani nebudu volat a mrše dám ještě šanci, a k Dr půjdu asi ve středu, pokud se mrcha neumoudří. Utrouš jsem dobrala minulé úterý (13.10.) jak dlouho by jste čelali vy?

monulkab - je mi líto že ty ten testík vyšel negativní ale mrcha nikde, ještě tu šance je, nechceš zkusit ještě testnout.

katti - a ty kdy budeš testovat, nebo to necháč až na krev - tak bude kdy?

emers - gratuluji k pozitivní krvi - a s tím RTG si neděl starosti - vše bude určitě O.K. držím palečky
19. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: tak zajtra budem testovať, ale bojím bojím...na krv idem vo štvrtok, ale čakám na schválenie žiadosti na IVF tak nič nie je stratené :unamused:
19. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti - jasně - nikdy není vše ztracená, vždy je nějaká další možnost - další šance - musíme jen věřit - a NEZBLÁZNIT SE Z TOHO :wink:
19. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela ja sa teraz skôr zbláznim z auditorky, ktorá tu sedí, z DPH ktoré je za dverami a taaaak :grinning:
19. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som si urobila test ale neviem to posudit ci je pozit skor si myslim ze je to priskoro a necham to na ten stvrtok zbytocne sa znepokojujem
19. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reachell a prečo to nevieš posúdiť, je tam niečo? :wink: no môže to byť priskoro a aj nemusí, každá sme iná...na krv ideš kedy?
19. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem je to ako by som povedala duch druha ciarka alebo moj vytvor fantazie bol to taky lacny testik tenucky papierik kupim si nejaky iny kvalitnejsi a testujem az ten stvrtok a na krv pojdem v piatok ak sa mi podary s prace odist ked nie tak v pondelok ak ovsem nepride skor mrcha
19. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reachell tak to nie je beznádejné, tak si kúp lepší a testni už zajtra, budem tri :wink: a mám tušák, že bude pozitívny a duch bude silnejší...
poznám také fantázie, ja vidím aj to čo nie je :grinning: ja si aj ducha dokážem vymyslieť :sweat_smile:
19. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčinky,
zdravím, u mě nic nového, jen čekám na ten čtvrtek, abych věděla kam jsme se posunuli... :slight_smile:

monul: a zítra jdeš myslím na konzultaci ne? tak si skoč předtím na krvičku, myslím, že do 8. nebo 9.? hodiny ji odebírají... aspoň bys to věděla s určitostí, podle mě se tě stejnak budou na té konzultaci ptát proč jsi na tu krev nešla když jsi MS ještě nedostala, myslím, že by tě na ni stejně mohlin chtít nahnat, protože cpát do sebe clostyl když 100% nevíš... no však uvidíš, pak napiš co ti řekli :wink: a držím pěsti!

i všem ostatním držím pěsťuchy a samé pozitivní testíky :wink:

ell: prosímtě pobolívá tě tak různě přes den a noc podbřišek jak na MS a takový menší křečíky?????? chvilku mě to drží a pak zas dobrý... já už jsem si vsugerovala jeslti je to normálka, doufám, že jo a že to nebude nějaký mimoděložní... no doufám, že to k tomu prostě patří!!!!!!! zas kdybych to necítila, tak si budu říkat, že se tam nic neděje... to je prostě psycho :grinning: :angry: :grinning:
19. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok