• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
monul: jsem debil, vždyť ten clositl bereš až při menzes že jo? :grinning: no začínám brzo blbnout! sorry!
:wink:
19. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, já jsem právě na tu krev chtěla jít dneska, taky mě to napadlo, nakonec jsem nešla, ale zítra ráno si přivstanu a skočím tam. Akorát nechápu proč to mají časově omezené, když ty testy dělají v nemocnici tak jako tak...víš co, když jdeš na pohotovost tak ti taky vemou krev kdykoliv...a kam mám prosím tě jít? na 16-tku?
19. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: no oni to nějak hromadně odesílají do laborky a pak hromadně to tam zas odpoledne mají... nevím!?
já jdu vždy tak, že si vezmu dole u hlavního vchodu na té recepci/příjmu svoji kartu, pak jdu nahoru na tu 16, tam jak mají ty sestřičky furt otevřeno, tam ti vezmou krev a právě nevím, zda to není jen do 8.h nebo až do 9. h? si tam kdyžtak cinkni pro jistotu.
:wink:
19. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nejradši bych testovala už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase se potěšit falešně pozitivním výsledkem se mi taky nechce :sweat_smile: ..
19. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi ja mám skôr obavu, že to tam nie je aj keď som... :grinning: :grinning:
asi ti skôr ukáže že nie si a pritom si ako naopak
19. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers, volala jsem tam, prý můžu přijít kdykoliv, ale když dojdu do 8:30 tak mi zaručí že budou výsledky ještě ten den. Tak pokud to do zítra nedostanu tak tam pojedu, ale nevím co s tím utrošem, mám ho radši zase nasadit...? udělám si večer test a uvidím, ale myslím že by to byl zázrak, kdyby byl najednou pozitivní. břuch mě pobolívá čím dál častějc...
19. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers neboj sa to je normalne. Ja som mala tiez dost silne krce :wink:
19. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska je tady nějak málo živo...
19. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus kočky,

my byly s malou na návštěvě u kamarádky s půlročním mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mě zas pobolívá břicho..ale přisuzuju to Pregnylu nebo nevím čemu už..na těhu příznaky je to brzo :confounded:
19. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak mňa bolí brucho s prestávkami od stredy minulého týždňa...tiež neviem z čoho to môže byť, lebo príznaky to nie sú a mrcha bola ešte vtedy ďaleko...ale u mňa je to asi psycho takže keď tu niekto povie čo ho bolí tak mňa to bude bolieť tiež :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já v tom mám už bordel, před chvílí jsem na wc našla cosi co připomínalo plodnej hlen...ale ovulace to asi nebude...
19. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab no kým to nie je mrcha tak je dobre, nie? :wink:
skús ešte zajtra testnúť, niektoré baby hovoria, že si našli // až na 15 dpo, veď nič nestratíš, len pár kaček :slight_smile:
19. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul a není to těhu hlen?? :confused: já bych ještě zkusila jeden test :wink: zkus mamatest, ty jsou většinou pravdivý
19. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, jj, je možný, že to je psychika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dělala jsem rapiclear a mamatest, ale zkusím ještě testnout, o těhu hlenu jsem teda nikdy neslyšela, to existuje?
19. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :dizzy_face:
Tak ako mate? Ja asi negativne... Zajtra to s Katti roztocime, co povies Katti? Ja si rano urobim test a hned napiosem vysledok, takze ked sa pekne vyspinkate budete uz vediet, ze tam je len /.. :grinning:
vazne, nic mi nie je... striedavo mam pocit na mrchu, ale ani tie prsiska necitim. Osahavam sa kazdu chvilu, ale nic :angry:
19. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tím osaháváním tě úplně chápu, dělám to taky! :grinning:
19. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
to si ma potesila monul, a ty tiez necitis prsia?
19. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, prsa taky oshávám a ještě kontroluju žilní kresbu :grinning:

monul, jj těhu hlen existuje :wink: já ho měla celý těhu
19. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, tak zilnu kresbu, to sa ani nadeje nerobim :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já mám zas tu žilní kresbu dost výraznou..ale to pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže změnu těžko poznám :sweat_smile:

Tak co ještě osháváte a prohlížíte kvůli těhu?? at to proberem :grinning:
19. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja asi len tie prsia... ale sledujem kazdy stuch v bruchu a ci ma nahodou nechce napnut na grckanie... sledujem, ci mi nebude z niecoho zle, ale nic... a tak :grinning:
19. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu bolest břicha taky hlídám..když mě bolí, tak jsem naštvaná, že bolí, pže na těhupříznak je to ještě brzo a když zas nebolí, tak jsem naštvaná, že nebolí :grinning:
19. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem si vždycky při zavádění utroše šahala na čípek,jestli neměkne, od soboty ho ale neberu, tak to kdyžtak dneska vyzkouším.
19. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ja neviem, ale teba bolievaju pri MS prsia alebo pred? mna nie... za cele obdobie ma boleli asi 2-3x :unamused:
asi som divna
19. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsa mě před ms nebolí, ale na začátku těhu mě bolely :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to až po testu :wink:

tak sahat na čípek mě nenapadlo :confused: a jakej by měl být?
19. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to vobec netusim... v tomto sa nevyznam, ale meriam bazalku... rano bola este zvysena, tak uvidim co zajtra..
19. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík holky,strašně se tu směju tak jsem se vám rozhodla napsat...čtu vás už delší dobu,přece jen jsem starší ročník a tak sháním info kde se dá...ale protože jsem starší tak jsem nechtěla mezi vás vstupovat ať neřeknete,co tu ta stará struktura dělá...ale když tu čtu jak se pozorujete,prohmatáváte,studujete hlen,každé píchnutí a podobně....tak se směju...není mezi náma rozdíl,jsem úplně na tom stejně...prsa mě bolí asi od toho jak si je furt prohmatávám,břicho mám nafouklé z toho jaké mám těhuchutě(prostě sežeru všechno na co přijdu,protože tu chuť mám přece z toho,že jsem těhu)...to samozřejmě přivede ke kolice střev,ale já už to připisuju zavrtávání se vajíčka :grinning: :grinning: a žílu mám snad už i na čele....tak vám jen všem držím pěstičky ať se dočkáte vysněných //
19. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janettka: aka struktura, nesranduj... ved tu ani vek nemas uvedeny :grinning: snad nemas 70??? :confused:
za to teraz si pobavila ty mna :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale inak mas u mna obdiv, ze idete hupnut este na dalsie mimi :slight_smile:
Ty uz by si tie priznaky mohla vediet a spoznat aj zo spanku :wink:
19. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok