• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jj, vstavam o 4.45, zmeriam bazalku a potom sa vicikam na papierik :dizzy_face:
moja pracovna doba zacina o 6.00 a koncim o 14.30 :sunglasses:
19. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase to mám výhodu, že skoro končíš, to máš pol dňa pre seba...
ja bazálku nemeriam, ja sa rovno vycikám :slight_smile: a budem čumieť na ten papierik a hypnotizovať ho aby ukázal // a ak nie tak ja tam uvidím aj ducha, ja sa poznám :grinning:

a do ktorého centra chodíš, ja do heliosu
19. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: nechodim do ziadneho centra, chodim do sukromnej ambulancie na liecbu sterlity a ak mi oni nepomozu, tak ma poslu do nejake centra, resp. mi daju ponuku a sama si vyberiem. Aspon kamoske tak dali na vyber a kontakty na centra.
19. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to je zvlášne, IUI ti robili tam a čo ešte môžu robiť aj IVF, či to už posielajú do car?
19. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chcem sa spýtať, v ktorom CAR ste podstúpili IUI a ako to prebiehalo? Museli ste predtým podstúpiť laparku?
19. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: IUI mi robia v ambulancii... IVF uz nerobia, to uz posielaju do centier
19. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulka ja som bola v heliose, no asi ti najprv spravia vyšetrenia a potom ti navrhnú čo ďalej...ak IUI tak asi klasika clostil, pregnyl a vklad...pred IUI som ja nepodstupovala laparku ani to nechceli

akatka a ak nedaj bože by si teraz nebola tak ako budeš postupovať, ale dúfam, že to je len hypotetická otázka :wink:
19. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: sama este neviem, rozmyslala som, ze do Vianoc skusime este sami, po Novom roku by som si dala este 2xIUI a potom ma uz urcite poslu do nejake centra :unamused: Dr. mi povedal, ze skusime 3-4 IUI a potom uz len IVF mi dodporuci, takze asi tak... ale este to mozem zmenit, uvidim...
19. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa mam pocit na mrchu v bruchu, ale uz mi to pekne leze na nervy... nech uz je rano :grinning:
19. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si umyt par riadov, este sa ukazem :wink:
19. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech už je, ale aj keď sa nič neobjaví, ešte sa nič nedeje, to môže byť ešte zavčasu, kto to vie?, takže aj keď nič nebude tak nebudeme vešať hlavu, hej...
už sa vidím :grinning:
19. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, my sme dnes boli v CAR-e, a dr. nám navrhol IUI. Chcela by som však IUI podstúpiť v Heliose. Koľko to tam stojí? Myslím komplet.
19. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lieky asi tak 7-10 € ale nepamatám si to úplne ale to máš na 2-3 krát podľa toho aké dávky clostilu budeš brať, IUI stojí 100,- € a utroš okolo 6-7 € asi tak dáko...no a samozrejme cesta pred IUI ( recept na lieky a taká malý pohovor), potom počas stimulky (kontrola folikov) , potom vklad spermii, a potom kontrolný utz a krv tak nie je to lacný špás, ale zase ak to má viesť k vytúženým // tak prečo nie :wink:
19. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: jasneee, vesanie hlavy u mna nehroziii :grinning: :grinning:
ale neviem, ked bude / , ci mam cakat alebo ist na krv..
ty to ako ides urobit?
19. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to máme dané, presne o dva týždne mám ísť na krv, takže ja už som aj objednaná na 22.10.
19. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem si lahnúť, dobrú nôcku

akatka držím palčeky :wink:
19. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa katti: tesim sa zajtra :dizzy_face:
19. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanenka: jé, díky moc za info o té tvé sousedce a rtg :sweat_smile:

akatka: jo, tak ty prsa taky trochu, ale nic co bych už někdy neměla jako premenstruační syndrom... ale je fakt, že byly víc plnější než kdy jindy... je to fakt strašně individuální asi :wink:

tak zítra ráno všem co testují - ať to vyjde! :slight_smile:
19. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím pěsti všem zítřejším testovatelkám :dizzy_face: a těším se na zprávy :dizzy_face:
19. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuchy...
ako sa to hovorí? ked sa sype tak sa sype??? Mám jednu nie potešujucu správu.. hľadám si novú robotu.. teraz vtejhto krizeee.... dobre nie? sakra.... ako by babo všetko vyriešilo.. prečo musím až toľko trpieť? boze...
19. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, jak to, že si hledáš novou práci?? co se stalo? a co ted děláš za práci?
19. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Kati..aj ja už chcem aby to skončilo, mi chýbajú tieto pokeci tu..a zajtra testuješ..tak držím palce..všetkým, ktoré testujete :wink:

Rachel..tak keď si si nie istá tak šup s druhým testom :wink:
19. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som vás v rýchlosti prebehla :confused:

Kati..zajtra budem na teba silno myslieť..držím palce aby si si somňou nemusela pichať..aj keď parťáčka by bodla ale aj si nájdem inú na pichanie..pfuj pfuj aby to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Akatka..aj tebe držím silno palce a zajtr kvôli vám baby tu budem..musím vedieť ako ste doapdli..aj keď nebudem stíhať sme určite prídem..držte sa mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ako píše Kati..máme naozaj narovnako aj mrchu, aj snme spoločne dávali žaidosť do positovne..

Moniak.prečo meníš prácu, čo sa stalo? posielam ti obímčo a veľa síl aby si to zvládla :wink:
19. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nedalo sa mi skor dostat k pocitacu a precitat si co je nove tak aj ja som si kupila lepsi kvalitnejsi test ktory by mal potvrdit tehotenstvo uz pri 10ml HCG nejaky moc citlivy ale chcem sa opytat na tu bazalnu teplotu ja som si dnes merala a mala som 37.8C to je dobre alebo nie pa rano ak stihnem dam vediet
19. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeji hezký večer a na chviku se hlásím :wink:

zítra mě čeká celý den školení, tak aspoň nebudu myslet na to, že už chci aby bylo
30.10 a já mohla testit....
19. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reachell, já jsem v tomhle úplný začátečník, teplotu si vůbec neměřím, já nějak ráno nestíhám :frowning2:

ale tyhle testíky 10HCG jsou prý hodně dobré...
19. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrou noc, a všem držím pěstičky na // :wink: :wink: :wink:
19. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
poslusne hlasim stav testovacieho vysledku. Tak ako som predpokladala / ako poleno! :angry:
No nic, musim to este troska rozdychat aj ked som s tym ratala... Bazalka mi klesla, takze zajtra ak este klesne, mozem cakat krasavicu MS. Douzivam posledne dve biele gulicky Utrosu a koncim ... Ked MS pride, hodim pokec s muzikom, zatial ho nechavam v nadeji, aby nebol sklamany :frowning2:

reachell: 37,8C? to som nikdy nemala. A nie si chora? Aj ked neviem, ci BT ma s tym nieco spolocne... Urob si test aj ty, ved ty uz by si mohla :slight_smile: sup ocikat papierik a sem s vysledkom :grinning:

Dam vam vediet ako budeme pokracovat, papa a ostatnym vam silno drzim paluchy :dizzy_face: :wink:
20. okt 2009 o 05:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :grinning: .. Mám dotaz, jak to vidíte : byla jsem na IUI 11.10 a 13.10, kdy to můžu zkusit testnout :sweat_smile: ??? Mrchu mám dostat ode dneška za týden :frowning2: ..
20. okt 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

akatko, to mě moc mrzí :frowning2: půjdete do další IUI?

schimi, já bych ještě netestovala :wink: já měla IUI 13.10. a chystám se testovat až v pondělí..když to teda nedostanu dřív :angry:
20. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok