IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
schimi
20. okt 2009
No právě :-p .. Abych vůbec ten test vybalila ]-( 😞 ..Tak uvidíme :-p
cisielko
20. okt 2009
Ahojte 😉

Akatka, mrzí mato 😞 😞 😞

Schimi..ako píše lucia ešte je skoro :-o

Katka..no ako?netrpezlivo čakám 🙂
katti77
20. okt 2009
ahojte babulky

no tak ja som testla a test je čistý ako ľalia, ani dúšik tam nebol, tak cisielko picháme spolu, no nie že by som to nečakala, ale zase nie som úplne v poho...trošku to musím predýchať...

akatka no nič iné nám nezostáva len bojovať, tak hlavu hore a ideme ďalej 😞
luucia
20. okt 2009
katti, achjo 😞
katti77
20. okt 2009
luucia verím, že zázraky sa dejú, ale musíme sa postaviť do radu 😉 IVF musí dopadnúť lepšie 🙂
luucia
20. okt 2009
katti, takže do další IUI nepůjdete?
katti77
20. okt 2009
teraz nie, už si počkám na IVF, je to dosť psycho, a trošku chcem dať telu pauzu, veď pri IVF dostane riadne zabrať...
k IUI sa môžem vrátiť kedy chcem, takže teraz sa upieram k IVF a asi im hneď poviem že chcem ICSI...
monulkab
20. okt 2009
akatka, katti, úplně vím jak se cítíte holky, nedá se nic dělat no, já se z toho dostávala asi 3 dny....člověk si to musí trochu srovnat v hlavě a načerpat novou sílu....držte se!
cisielko
20. okt 2009
Kati..mrzí ma to...ja nechcem aby si spmňou pichala ]-( ]-( ]-( fakt ma to mrzí..dievčatá obímam vás a posielam vám veľa síl do ďaľšieho boja 😉
marrad
20. okt 2009
ahojte dievcata.prave som bola u Mudra na ultrazvuk.
bol prekvapeny som 10 dc a folikul ma 19 mm
Takze zajtra ideme na IUI, dufam ze vydrzi a nepraskne skor.
Inak nestimulovala som len som poctivo brala Femogard a cesku chloleru.
Drzte mi palciska, neidem to vraviem nikomu /mama svokra, svagrina/ aby som nezakrikla ale Vam to pisem.
monulkab
20. okt 2009
marrad, držím pěsti!!!!!!!!!!!!
katti77
20. okt 2009
marrad tak nech ti to dopadne dobre a nech si nájdeš //
apoloma
20. okt 2009
ahote kocky tak mam prve iui zasebou dalo sa to vydrzat vobec to nebolo hrozne uz len keby bol vysledok taky aky si s manzelom predstavujeme..cize pozitivny no nezostava nic len cakat.. :-S
katti77
20. okt 2009
apoloma držím palčeky

všetkým vám to z celého srdca prajem, nech sa to vytúžené bábätko zahniezdi a potom vydrží 9 mesiacov a teší vás celý život
marrad
20. okt 2009
apolona drzim palciska,
Bolo by super keby to vyslo.....
apoloma
20. okt 2009
katti dakujem no dufam ze to vide ale ak nie nic sa nedeje pokracujeme dalej nemozme sa vzdat to je to najhorsie co by sme mohli urobit...prajem aj tebe vela stastia a nevzdavaj to a pockaj si na krvicku mozno budes prekvapena....ozaj baby ten utros neviem ako vy ale ja mam predpisane 2krabicky a kazdy den 2x2tbl rano a vecer no a dnes rano o 6 hoh som si dve dala a o osmej ked som vstala mi asi vypadli teda uz rozpustene ale mala som nejak dole mokro a to boli isto tie tabletky. neviem ale myslim ze tbl na vkladanie by sa mali brat len vecer nie??
apoloma
20. okt 2009
marrad dakujem naozaj by sme mali obrovsku radost keby to vyslo ...vela stastia aj tebe a takisto drzim vsetky prsty 😉
katti77
20. okt 2009
apoloma tak ten utroš beriem tak ako ty a normálne nosím slipové vložky, lebo to je hrozné...takže len pevné nervy a vydržať... 😉
schimi
20. okt 2009
Holky, taky musím mít slipovou vložku 😃 :-p .. A tak nějak průběžně kontroluju, jestli to co tam cítím není krev :-N .. Břicho mě bolí, jako bych to už už měla dostat ]-( ]-( ..
katti77
20. okt 2009
schimi mňa už bolí brucho týždeň, a stále nič, ale mala by som dostať asi tak 26-27 tak mi nezostáva nič len čakať...
schimi
20. okt 2009
Tak to jsem na tom stejně 😉 - taky mě bolí břicho už jak dlouho :-p - vlastně nepřetržitě od IUI :-p
katti77
20. okt 2009
schimi ale veď ty si ešte v pohode, to týždeň ešte nič nie je...tak na 12-13 dpo skús testnúť, a to brucho je dobré znamenie 😉
marrad
20. okt 2009
Ozaj dievcata nespominal mi lekar ziadne lieky ani po IUI, berie sa nieco na posilnenie naternice, resp. udrzanie plodu?
katti77
20. okt 2009
marrad ja beriem utroš, ako aj iné baby, tebe nič nepredpísal ?
schimi
20. okt 2009
No, to doufám :-N .. Tak testnout až v neděli, aby bylo co :-p :-p .. Doufám, že to vyšlo 😃 !!!!!
katti77
20. okt 2009
schimi a ja ti to prajem 🙂
marrad
20. okt 2009
tak zatial nie
az zajtra ideme na IUI tak mozno zajtra mi predpise
katti77
20. okt 2009
marrad jáj, tak to ti zajtra dá recept
marrad
20. okt 2009