• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
No právě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Abych vůbec ten test vybalila :angry: :frowning2: ..Tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Akatka, mrzí mato :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Schimi..ako píše lucia ešte je skoro :astonished:

Katka..no ako?netrpezlivo čakám :slight_smile:
20. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

no tak ja som testla a test je čistý ako ľalia, ani dúšik tam nebol, tak cisielko picháme spolu, no nie že by som to nečakala, ale zase nie som úplne v poho...trošku to musím predýchať...

akatka no nič iné nám nezostáva len bojovať, tak hlavu hore a ideme ďalej :frowning2:
20. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, achjo :frowning2:
20. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia verím, že zázraky sa dejú, ale musíme sa postaviť do radu :wink: IVF musí dopadnúť lepšie :slight_smile:
20. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, takže do další IUI nepůjdete?
20. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nie, už si počkám na IVF, je to dosť psycho, a trošku chcem dať telu pauzu, veď pri IVF dostane riadne zabrať...
k IUI sa môžem vrátiť kedy chcem, takže teraz sa upieram k IVF a asi im hneď poviem že chcem ICSI...
20. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, katti, úplně vím jak se cítíte holky, nedá se nic dělat no, já se z toho dostávala asi 3 dny....člověk si to musí trochu srovnat v hlavě a načerpat novou sílu....držte se!
20. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati..mrzí ma to...ja nechcem aby si spmňou pichala :angry: :angry: :angry: fakt ma to mrzí..dievčatá obímam vás a posielam vám veľa síl do ďaľšieho boja :wink:
20. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.prave som bola u Mudra na ultrazvuk.
bol prekvapeny som 10 dc a folikul ma 19 mm
Takze zajtra ideme na IUI, dufam ze vydrzi a nepraskne skor.
Inak nestimulovala som len som poctivo brala Femogard a cesku chloleru.
Drzte mi palciska, neidem to vraviem nikomu /mama svokra, svagrina/ aby som nezakrikla ale Vam to pisem.
20. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, držím pěsti!!!!!!!!!!!!
20. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad tak nech ti to dopadne dobre a nech si nájdeš //
20. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote kocky tak mam prve iui zasebou dalo sa to vydrzat vobec to nebolo hrozne uz len keby bol vysledok taky aky si s manzelom predstavujeme..cize pozitivny no nezostava nic len cakat.. :confounded:
20. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma držím palčeky

všetkým vám to z celého srdca prajem, nech sa to vytúžené bábätko zahniezdi a potom vydrží 9 mesiacov a teší vás celý život
20. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apolona drzim palciska,
Bolo by super keby to vyslo.....
20. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti dakujem no dufam ze to vide ale ak nie nic sa nedeje pokracujeme dalej nemozme sa vzdat to je to najhorsie co by sme mohli urobit...prajem aj tebe vela stastia a nevzdavaj to a pockaj si na krvicku mozno budes prekvapena....ozaj baby ten utros neviem ako vy ale ja mam predpisane 2krabicky a kazdy den 2x2tbl rano a vecer no a dnes rano o 6 hoh som si dve dala a o osmej ked som vstala mi asi vypadli teda uz rozpustene ale mala som nejak dole mokro a to boli isto tie tabletky. neviem ale myslim ze tbl na vkladanie by sa mali brat len vecer nie??
20. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad dakujem naozaj by sme mali obrovsku radost keby to vyslo ...vela stastia aj tebe a takisto drzim vsetky prsty :wink:
20. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma tak ten utroš beriem tak ako ty a normálne nosím slipové vložky, lebo to je hrozné...takže len pevné nervy a vydržať... :wink:
20. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, taky musím mít slipovou vložku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. A tak nějak průběžně kontroluju, jestli to co tam cítím není krev :sweat_smile: .. Břicho mě bolí, jako bych to už už měla dostat :angry: :angry: ..
20. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi mňa už bolí brucho týždeň, a stále nič, ale mala by som dostať asi tak 26-27 tak mi nezostáva nič len čakať...
20. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jsem na tom stejně :wink: - taky mě bolí břicho už jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: - vlastně nepřetržitě od IUI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi ale veď ty si ešte v pohode, to týždeň ešte nič nie je...tak na 12-13 dpo skús testnúť, a to brucho je dobré znamenie :wink:
20. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj dievcata nespominal mi lekar ziadne lieky ani po IUI, berie sa nieco na posilnenie naternice, resp. udrzanie plodu?
20. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad ja beriem utroš, ako aj iné baby, tebe nič nepredpísal ?
20. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to doufám :sweat_smile: .. Tak testnout až v neděli, aby bylo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Doufám, že to vyšlo :grinning: !!!!!
20. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi a ja ti to prajem :slight_smile:
20. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatial nie
az zajtra ideme na IUI tak mozno zajtra mi predpise
20. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad jáj, tak to ti zajtra dá recept
20. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby som napata ako guma v gatoch :slight_smile:
20. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad neboj nič to nie je, najhoršie je na tom to čakanie
20. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to