• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Inak rozmyslam, ze je mozne ze praskne skor, ako sa k nemu dostanu fesacikovia
dufam ze nie
ale doki bol prekvapeny, ze 10 DC taky velmi folik
a to mam cyklus 32-35 dni.
Inak raz som bola u liecitela a ten mi povedal, ze mi foliky dozrievaju hned po menzese, nie uprostred cyklu
co asi bude pravda, pretoze pred 3 dnami mi skoncil M...
20. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

monul: takže dnes se aspoň dozvíš něco víc... :wink:

akatka a katti: holky :frowning2: přeju ať se brzy oklepete a držím pěsti na další pokusy!!!!!!
20. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....akatka, katti to mi je luto...drte sa!!!!
emers ako sa citis? :wink:
20. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, niektoré si ma z tejto diskusie ešte možno pamätáte...dlhšie som tu nebola...tak v skratke na priblíženie, som po dvoch neúspešných tehu a žiaľ nevyšlo nám ani IUI, aj keď to vyzeralo zo začiatku nádejne, ale HCG po týždni kleslo... :frowning2: tak sme si dali od lekárov cez leto pauzu...a zvažovali sme čo ďalej...rozhodli sme sa, že skúsime všetko čo sa dá...tak som išla do centra a popísala som žiadosť o IVF....po necelých dvoch týždňoch nám volali, že žiadosť máme schválenú, že mám prísť týždeň pre mrchou...som sa tešila a chcela, aby to bolo čo najskôr...ale mrcha nikde...neveriacky som pozerala na test...aaaaaaale boli tam // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nečakané...ale o to krajšie...stále tomu nemôžem uveriť a nechcem sa ani tešíť...veď je ešte skoro...dnes som bola na UTZ a všetko v poriadku (klopem na drevo)..máme 8 mm a srdičko bije... :slight_smile:
tak toľko môj príbeh..
ell, emers...blahoželám..prijemne tehuľkovanie...
ostatným babulkám prajem veľa sily a viery...
20. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant gratulujem to je krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drz sa!!!!!
20. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ďakujem veľmi...aj ty sa držkaj... že dvojičky... :wink: paradička, moja ségra má dve baby a keď sa narodili bývala u nás s mojimi rodičmi, no poviem Ti bola to riadna makačka....
20. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: díky, fajn, ale nemůžu se dočkat čtvrtka... chápeš... :slight_smile: přijde mi to dloooouho co mi to nikdo nepotvrdil, málem si připadám jakože jsem si to jen vysnila...

elefant: tý jo, další neuvěřitelný příběh!!! :sweat_smile: To mi vždycky dodá energii! :dizzy_face: Paráda, moc gratuluju a držím pěsti ať nadále je vše ok!
20. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers ja presne viem...ja by som najradsej bola na uzv stale :grinning:
elefant ja viem, ze to bude makacka, ale zatial na to nejak velmi nemyslim, teraz je priorita nech sa pekne vyvijaju,rastu a ostatne vyriesim potom :wink:
20. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell uplne s tebou súhlasím....mať tak ultrazvuk doma... :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell,
a tebe kedy zistili, ze su 2 ???
20. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, mít ještě i dvojčata to by mě zabilo :grinning: .. Ale ta představa - báječný :grinning: .. Velká gratulace :grinning: ..
20. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant :grinning: ale akurat som sa objednala uz k svojej dr na stvrtok takze ich uvidim o den skoe :wink:
Pipusa, zistili to na druho uzv, minuly piatok :wink: :wink: :wink:
Dakujem Schimi :grinning: inak mi zacina byt stale viac a viac zle...fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, a bude hůř.. Já jsem si pořád připadala jako po flámu s velkou kocovinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne ma napina....bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi to tak ma byt :wink: malinke so mnou cvicia :grinning:
20. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, absolvovali ste niektorá IUI v Reprofite Brno?
20. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vespolek, holky, už dlouho vás tady čtu a čerpám naději do dalších pokusů :wink: , začínáme taktéž s CAR, první na řadě bude zřejmě laparka a pak chceme zkusit IUI....jsem tak trošku srábek, pro mimčo podstoupím cokoli, ale nezapírám, že mám trošku strach ze všech těch procedur.....ráda bych se zeptala, která jste ho už absolvovala, je to hodně bolestivé nebo nepříjemné ?..omlouvám se za možná trochu hloupý dotaz, ale jsem na začátku a docela vykulená ze všeho, co mě čeká.....
20. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, gratulujem, to je krásny osud, zázrak. Drž sa.
sedmitecka - ja som na tom tak ako ty, ale laparku ja nechcem, ja by som IUI riskla bez toho.
20. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka IUI nie je nič hrozné, ja som tiež trošku citlivka ale dalo sa to v pohode vydržať...ale o laparke nemám ani poňatia, a prečo vlastne ideš na laparku, máš problém?
20. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agatka,Katti moc mě mrzí,že to tentokrát nevyšlo :cry:
20. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janettka ja už mám podanú žiadosť na IVF tak hlavu nevešiam, ono len ten prvotný šok je horší, ale keď to predýchaš tak je to lepšie...idem ďalej a budem bojovať... :wink:
20. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti,já nechci nic prodýchávat,já chci // tlustice :wink: ,ale tobě přeju ať ti vyjde hned 1.IVF
20. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulka: no já taky na laparku nijak zvlášť nechci, ale gyndařka mě posílá, prý je to dobrý vědět, jak to vevnitř vypadá, aby IUI nebylo zbytečné kvůli neprůchodnému vejcovodu např.....
20. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti: nevím, jestli mám problém, ale před IUI mi ji doporučují podstoupit....už se snažíme rok a nic a manžel je ok, takže jsme na řadě já :unamused:
a to IUI je teda v pohodě? já jen, že jsme někde v diskusi četla od několika holek v příspěvcích, jak je to bolelo a že je to hrůza.....jsem srab :frowning2:
20. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitečka mě pak bolelo břicho ten den jako na silnější ms...neboj žádná hrůza to není :slight_smile:
20. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janettka: tak to by šlo, to asi vydržím, na tyhle bolesti jsme zvyklá :wink: a jak dlouho ten zákrok trvá a můžeš pak normálně fungovat - sportovat a tak....nebo klidový režim?
20. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tehule aj čakateľky.Dnes som bola na krv + UTZ v Helíku.Volali mi že ich to bohužiaľ mrzí že to nevyšlo a test negatívny :cry: .Ináč som to predpokladala lebo neboli to také príznaky ako na tehotnosť.Neviete mi povedať dokedy príde mrcha keď od dneska vysadzujem všetky lieky?
Akatka, katti-mrzí ma to že Vám to nevyšlo a ty Katka máš žiadosť na IVF ,tak oni to oplodnia na 100% a už len nechať to na prírodu a svoje telo ako sa s tým popasuje
Evula tá laparka je individuálna u každej ženy, to by mal zistiť doktor aj pri UTZ
Elefant ty máš detí ako smetí :grinning: :grinning: :grinning:, chceš siedmych statočných
Emers, ell držím palčeky :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka ja som iui podstupila vcera a naozaj to nic nieje ja som si uz vselicim presla takze toto bola oproti tomu vsetkemu fakt malina a to nechcem robit frajerku len pisem fakty no a trva to tak 3-4minutky aj stym ze ked ti to urobia tak ete chvilocku lezis prikrita na koze... vcera mi kazali lezkat tak som posluchla a dnes normalne fungujem a ani nelezim najhorsie je ver mi to cakanie na vysledok este som len 1den po a uz ma poraza ze ako to dopadne :unamused:
20. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma držím palce :slight_smile: :wink:
Elefant tebe sa ospravedlňujem pripísala som Ti viacej detí, ale čo není môže byť,, že jo,, :grinning: :grinning:
To patrili tie deti pre Janetku.Je Vás tu toľko že sa mi to tu mieša jedno cez druhé
20. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10 dakujem moc tomu sice neverim ze by to hned na prvy krat mohlo vist ale myslim ze som pripravena aj na tu moznost..ty pojdes este raz na iui?
20. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti chcem sa Ťa spýtať keď si sa objednávala na 2IUI zároveň si povedala na recepcii že chceš aj ten pohovor na IVF na ten isý deň ?? A nepriplácala si za to??Robia v Helíku aj v nedeľu ak treba???
20. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok