• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dana10, to je ale dosť vysoká pálka za jedno IUI...hmm
20. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monulkab: tak to IVF mozno budeme spolu absolvovat, ale na to je este skoro... a s tymi vysledkami SPG si ma sokla... no nic, nechajme hlavicky odpocinut, mozno sa umudria a vypnu :dizzy_face:

cisielko: dakujem... ja uvazujem tiez nad Heliosom v MT... mam to najblizsie... ked tak sa budem u teba informovat :wink:
20. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akatka...ak to máš ešte aj blízko tak nemáš nad čím rozmýšlať..aj Kati ti otvrdí, že je tam naozaj fajn, vedia čo robia a snažia sa ti pomôcť :wink: a pýatj sa, ak budem vedieť poradím :wink:
20. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elefant - srdiečko moje ja som tak šťastnááá, že sa vám to podarilo.. tu je úplne superr... a že prirozdene.. mojaaaa... teškám sa s tebou...

No a ako sme na tom my??? MS v plnom prúde... a také, že ležim na posteli a nie som shcopna nič robiť....

a s prácou je to tak, že od 1.11. som nezamestnaná... dobré nie.... kašlem na to... aspoň si konečne užijem sviatky po 5 rokoch celé... nie len vianoce, aleblo len silvester... čo na robím.. hľadám v tom výhody....

babulky ja mám zasa svoje dni.. zasa mám depky a priznám sa vám s niečim.... dúfam, že sa nebudete hnevať.... ale ja sem nemôžem chodiť cez deň, bo by som plakala... preto chodím večer.... je mi do plaču.... ja chcem bábo. straaašne moc to chcem a bojím,že tatko to nebudem mať bo m z toho hrabne....
21. okt 2009 o 01:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásné ráno :grinning:
Holky, na Slovensku to máte dost těžký :angry: .. Pojišťovna Vám tam neplatí skoro nic :angry: ? Nebo jak to je :confused: ??
21. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko snažilky

andzi: je asi viac centier ale ja poznám len helios a som s nimi spokojná, podľa mňa IUI poisťovňa na SK vôbec neprepláca tak je to jedno v ktorom centre budeš, ale ak ti záleží na peniazoch skús si zavolať do viacerých a opýtať sa ich na ceny, alebo skús na internete...IUI nie je lacný špás, ale je to zase menej náročné na výkon, aj pre telo...

cisielko v piatok tam zavolám a zistím ako je na tom žiadosť, či už ju náhodov zlatá pani nepodpísala, ak nie tak sa rozrevem, spravím sa psychickou troskou a možno ju obmekčím... :grinning:
21. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ránko :grinning: :grinning: :grinning:

Monika...nemôžeš sem chodiť cez deň ale večer áno :confused: chápem, že chceš bábo, aj my ho chceme ale to, že sa neustále zožieraš depkami ti veľmi neprospieva...mylsím, že potrebuješ riadny relax lebo tie depky sa budú zhoršovať :wink:

Kati..tak ty sa ideš rozrevať :slight_smile: ja mám z teba dosť, mylsím, že stým ale veľa nesperavíš, asi len vtedy keby si išla za tou paničkou, ktorá to schvaluje :wink:

Schimi...aj ja som postrehla, že vy v CR to máte s cenami lepšie..je to na porazenie..všetko tu niečo stojí :angry:
21. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika úplne ťa chápem, aj ja mávam také stavy, ale čo spravíš? ja mám blízko kremnicu ak bude najhoršie tak pôjdem tam :grinning:

a ozaj ak to čítaš mami tak ťa ľúbkam
21. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo, docela mě překvapilo, že všechno platíte :angry: ... My tady jenom UTZ - ten pojišťovna hradí jenom 4 x do roka :sweat_smile: .. A nějaký ta léky, ale to taky jen doplatek :sweat_smile: :sweat_smile: ..
21. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
schimi a IVF tiež neplatíte, lebo nám to len z časti platí poisťovňa a sú úkony, ktoré si musíš platiť sama, aj za inekcie doplácaš a môže ťa to stáť aj 20-30 tisíc ešte slovenských...takže aj to IVF čo tvrdí zdravotníctvo, že je hradené a ako oni pomáhajú ľudom k bábätku je klamlivé...
21. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na IVF jsem zatím nebyla, ale vím, že hrazené je a to 4 x za život :sweat_smile: , jen si můžeš doplatit na "lepší" hormonální injekce, ale na kolik se to vyšplhá, to nevím :sweat_smile: ..
21. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky , dlho som tu nebola ...
lebo moc nie je o com pisat, muz ma zly spermiogram ... 7 az 8mil ... takze nam uz asi ani IUI nehrozi ...
troska mi je z toho smutno, ale nevadi, ja si ho nadopujem vitaminikmi a tie bicikovce budu ako sikovne a rychle ako blesk :grinning:

inak GRATULUJEM vsetkym novym tehulkam :wink: je to super, aspon vieme, ze to fakt funguje ... drzim vam vsetkym pastiky

a este som chcela k tym cenam IUI, ja som platila v Bratislave "iba" 33,- EUR + lieky ...tak neviem preco vy tak vela :sweat_smile:
21. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kasami, tak to by bylo skoro stejně jako u nás :sweat_smile: .. Ale taky je to hodně rozdíl kde je člověk v péči :grinning:
21. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Schimi tak neviem ci mam dobrou péči :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale specializuju ja na IUI, IFV a teda na pary ktore maju problem otehu
21. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kasami..ste na tom tak ako my..my sme mali tiež 7mil a tsopli nám IUI, ideme na IVF..a čo vy, povedali vám aké máte možnosti?
21. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manžel bral právě vitamíny vždycky - kvůli posilovně, ale po tom prvním spgrm si koupil calibrum pro muže a slezin...a zhoršilo se to ještě víc....nechápu to....
21. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monulka...aj my sme brali Profertil a psr sa zhoršil, tiež tomu nerozumiem..teraz berieme iné vitamíny tak uvvidíme :grinning:
21. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jako fakt, cisielko, nechápu čím to může být, nebyl ani nachlazenej, za celý to období kdy jsme čekali na iui....
21. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mm bral profertil a výsledky ešte horšie ako bez neho...teraz neberie nič, veď čo je dobré na stres?...

ahoj cisielko no ešte máte blázninec?
21. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko divecata, ale ste sa rozpisali, ani vas nestiham citat :wink: Cisielko, uz si tu? Super!!!! :slight_smile: Kasami a teba som 100 rokov nevidela!!! :grinning:
21. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam ho spravili aj so 7mil ... no nic ... zatial cakame, buduci tyzden v piatok idem na krv a potom sa mam objednat na konzultaciu, ale sama neviem ... isto nam odporucia IFV, ale neviem ci este s takym niecim nepockame, spermiogram moze byt zly, tym stresovym prostredim ... stres a kriza v praci a tak ... skusime este nejake cajiky a vitaminiky a uvidime ...
inak Profertil sa ma brat tri mesiace, brali ho vasi mm tak ? moj ho bral len mesiac, ale zlepsenie asi nebolo ... ale prestal, neviem ci sa k tomu este vrati
21. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kasami..vy ste boli na IUI aj s takým psr?nám hneď povedali, že je to úplne zbytočné...a my mm bral Profertil okolo 4 Meisacov a strašné nieč :frowning2:

Monulka..ja tomu tiež nerozumiem ale mi to nenapravíme..vraj aj stres veľa robí :confounded:

Katti..máme ale dnes je nejako potichšie tak sem tam nakekujem :grinning:

Ell..ešte asi nie tak ako by som chcela ale sem tam mrkám na vás..ako grckanie, pokračuje?
21. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko to ste ešte nevymenili všetky gumy? :grinning: a už máš mrchu?
21. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cisielko, nastastie az tak vela negrckam ako ma napina ...to je fakt blbe. vcera mi bolo cely den spatno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: sice sem nechodim, ale myslim na vas. u nas nic nove... v sobotu som dobrala norethisteron a cakam na mrchu... ma cas do konca weekendu :pensive:
21. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati..asi nie..to ešte bude trvať, už to možno nebude také ako minulí týždeň, to som bola od 06 do 22h v práci a pviem ti to bol riadny zaberák..ale takto bude určite do 15.11. do vtedy musia byť penu prezuté..nie M ešte nemám ale do večera je tu, aj keď mohla by trošku počkať aby sme sa zase k sebe priblížili trošku bližšie..predokladám, že ani ty ešte nemáš :angry:

Ell..nieje to síce bohvieaká útecha ale ja by som to brala za teba--chcela by som takéto napínanie :grinning:

Kačiatko..ani ja nemám nič nové ale aspoň keciam tu hľa s dievčatami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko ešte nemám, ale už to cítim v kostiach, len ten utroš to asi brzdí, ale dnes si dám posledné a budem čakať, čakať, čakať... :wink:
21. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, no moc si tomu poslednych par dni tiez nedala :slight_smile: tomu kecaniu myslim :wink:
21. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočky,

my byly od včerejška u našich..přestali nám topit a neteče teplá voda :angry: už 3. den :angry: Dneska ve 12 to měli pustit a nic :angry:

Jinak mám snad všechny možný těhu příznaky..včetně pohybů a kontrakcí :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucia..držím palce :wink:

Kačiatko..ja nestíham, teraz mám veľa práce tak som trošku mimo :dizzy_face:

Kati...ja ju už cítim, dnes je tu ako na koni, takže sa mi asi veľmi nepodarí ju udržať ešte chvílu na uzde..no čo už :angry:
21. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok