• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
luucia keby som si nerobila test, tak mám určite aj príznak rodenia :grinning:

cisielko neva, deň hore dole, hlavne, že už čochvíla budeme pichaaaať, ešte mi to nedochádza ale ja sa určite aj pose....., ty budeš prvá a ja v tesnom závese za tebou, ma budeš potom poučovať :grinning:
21. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati..no neviem kto bude prvý ale je to jedno, ktorá sa prvá pose.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no bude to zážitok ale teším sa nato..už nech to je, nech už sa pohenme ďalej a tešíme sa z toho čo sa bude diať :grinning:
21. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, chápu, že je ti do breku,... taky jsem mívala takové stavy :frowning2: ale bohužel dokud na tom budeš takhle psychicky špatně, tak si troufám tvrdit, že neotěhotníš :frowning2: protože v tomhle opravdu velkou roli hraje psychika a čím víc se tím budeš trápit, tím to bude horší :frowning2: Víš co jsem si já řekla tenkrát po IUI, abych na to pořád nemyslela a neužírala se?? prostě to tam buď je nebo není a já už s tím ted nic neudělám :wink: zabralo to, přestala jsem na to myslet a vyšlo to!!! :slight_smile: držím pěsti, dej se trochu do kupy..medicína je mocná a opravdu hodně málo lidí nemůže mít děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

S IVF je to v čechách tak, že jsou hrazené 3 cykly za život..ale docela dost se musí doplatit za léky a vákony na víc..jako třeba ICSI :wink: je to kolem 10-20 tisíc

Vitamíny pro manžela mě dr v CAR doporučila CEM-M pro muže :wink:
21. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ta psychika je fakt děsná...si vsugeruješ fakt všechno :unamused: mě se dneska ráno motala hlava, že jsem nebyla schopná vstát z postele a bylo mi na grc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuucia ale v tvojom prípade, to nemusí byť psychika ale bábo :wink:

cisielko jasné, len aby nás to sra....nechitilo v europe :grinning:
21. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KATI, NEBOJ..MAJú TAM HAJZLíKY TAK MáME SA KDE íSť poser... :grinning: chcem sa už pichať ..bože to čakanie je raidna haluz :angry:

Luci..Katka má pravdu..v tvojom prípade to môže byť aj tehu :grinning:
21. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ale kto to tam potom vydrží, chúdence tety upratovačky :grinning: :grinning:

aj ja chcem už picháááť
21. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nevím..nevěřím tomu..uvidíme v pondělí :grinning:

Já tohle vůbec po IUI, kdy jsem otěhotněla neřešila..chodila jsem do práce, nezkoumala jsem se..ted je to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia veď ty máš ešte času jak hus kladu, ešte týždeň, ešte nerieš, až v nedelu ti povolujem paniku :wink:
21. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, dííííík, seš hodná, že v neděli můžu nervit :grinning: :grinning: :grinning: snad už to uteče
21. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak to ti nemôžem zaručiť, vtedy sa to vlečie najviac, ale zatiaľ nepanikár...vieš koľko príležitostí ešte na to bude... :grinning:
21. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono to uteče..zítra máme cvičení, v pátek plavání, v sobotu další oslavu narozenin a už bude neděle a já budu cítit příznaky MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, už se nám to krátí :wink: . Za chvilku budeme testovat, že :grinning: ???
21. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achimi, já se do testu moc neženu..nechci být zklamaná :unamused: budu testit jen když to nedostanu
21. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, taky si to tak říkám, ale asi to stejně nevydržím :grinning: :grinning: ..
21. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi a na kdy se chystáš??
21. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, v pátek :wink: .. Asi, možná v sobotu :sweat_smile: .. Ale dostat to mám až v úterý :grinning:
21. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To už by snad něco mělo být vidět :wink: držím pěsti :slight_smile: a hlavně dej vědět :grinning:
21. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně :grinning: ..
21. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia, Shimi hlavne žiadnu paniku :wink:

Ktai..už vidím nás dve keď tu budeme pichať a čakať na výsledok..mibudeme panikáriť ešte skôr ako sa to začen, veď už sme vlatsne aj začali :sunglasses:
21. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To varování přišlo pozdě :grinning: :grinning: .. Já už panikařím :grinning: :sweat_smile: ...
21. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak tak, pravdu máš...takže sa hodíme do klídku, hej to navrhuješ? :angry:

schimi luucia držím palčeky aby tam boli //
21. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky :wink: ..Taky doufám...
21. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ved ja toto vsetko popri praci nestiham ani citat :grinning:
21. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..mi hovor, ja tiež nestíham ale dnes mám nejako kludnejšie a keď so tu a kecám tak nemylím na sprostosti..tu sa vždy navnadím na boj a ľahšie sa mi tak žije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Shimi..no tak sa pridaj ku mne a ku ktake a daj sa do kludu.. :grinning:

Katka..ideme sa dať do kludu? a kedy začíname, keď budeme tehu alebo keď sa na čisto zbláznime?
21. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klííííííííd :grinning: :grinning: ?? Jo, já si to říkám pořád dokola, ale nějak to nefunguje :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :grinning: :grinning: :grinning: hoďme si kockou, alebo podľa toho čo bude skôr, čo myslíš, čo to bude? ja si myslím, že sa skôr zbláznime, ak sme sa už nie :grinning:

schimi to chce pevné nervy a nohy v teple :grinning:
21. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma: tak to ti mooooooc drzim palecky, aby se to podarilo!!!!!!!! a dekuju za uklidnujici zpravicku, snad to nejak vydrzim :wink: ja mam totiz z gyndy vzdycky trauma, takze jsme na sebe zvedava, jak to vsechno podstoupim :unamused:
21. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, dnes jsem si zajela na perličkovou koupel :grinning: , tak relax dobrej, ale myslela jsem, že tu mrchu dostanu hned tam, jak děsně mě bolelo břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sCHIMI...no vidíš, A POMOHOL KúPEľ NEMYLSIEť NA HLúPOSTI?

Katka... no mylsím, že ešte sme v poho otázke je ale do kedy...ale mne môj mužo hovorí, že ja som tvoer z inej planéty takže ja niesom normálna tak či tak :grinning:
21. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok