• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ani ne, spíš naopak, pořád jsem pozorovala, jestli není ta voda náhodou už růžová :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shimi..tak toto už je panikárenie až priveľmi :confounded:
21. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hrozný to není, já jen, že jsem přesvědčená, že to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Aspoň by mě to příjemně překvapilo :sweat_smile: , ne?? Lepší než věřit, že to je a potom nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
21. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky menzesáčky.vidím že každý má iba dostať mrchu
schimi,,, ružovou tú mám ja nejradej,, :wink: :wink: :slight_smile:
cicielko a katti, vy my dajte vedieť kedy Vám pošlú to schválenie.A ozaj kedy ste si ho dávali??Možno keď to budete absolvovať v novom roku tak budem aj ja pichať spolu s Vami,,píchej mi,, :grinning: :grinning: :grinning:
Apoloma dúfam že ty tú mrchu nedostaneš a budú tam //. :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! Katti, Akatka- mrzí ma to a veeeeľká škoda, že to nevyšlo. Ale ozaj netreba vešať hlavu, to som si povedala aj ja, treba ísť vpred a dalej ! Nebojte sa, raz nám to všetkým uuuuuurčite výde.
21. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, dnes jsem tu nebyla, teď jsem dočetla, je fakt, že už se moc neorientuju jak je nás tu toliko :slight_smile:
ale všem přeju dobrou pohodu i přes ten neúspěch :wink:

monul: tobě už jsem psala do CARu Obi... myslím na tebe, přijde mi to hodně podobné jako to bylo u nás... můj taky posilovna + vitam. preparáty a pak na spg takový totální propadák. Jen ti chci ještě napsat, že ono prý to posilování právě dobré není, hlavně jestli zvedá hodně těžký břemena... No ale zas na druhou stranu, to by nemohlo mít děti tolik chlapů...

já už jsem zase v práci po té bourajdě, zítra jdu na kontrolu do CARu, tak jsem moc zvědavá, bojím se a těším se zároveň!!! uf, uf, už abych věděla víc...
21. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule vsetky vas zdravim dnes som tu len tak na skok teras som prisla od sestry bola som jej strazit maleho :slight_smile: viem ze mam po iui len dva dni ale uz cakam na nejake priznaky a ..... nic sa zatial nedeje okrem toho ze ma dnes bolelo lave vajko no nic pa pa SEDMITECKA smelo dotoho zvladnes to drzim prsty!!!
21. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apoloma..ešte trošku vyčkaj na tehu príznaky..pfuj pfuj aby skoro prišli :wink:

Emers..držím zajtra palce :wink:

Petra, Ell...a vy sa kde túlate?

Dana..no to by bolo skvelé keby si bola ďaľšia pichačka...ja som posielala žiadosť pred 2t a Katka 2 dni omne takže stále čakáme.. :wink:

Shimi..niečo na tom bude..ale všetko s mierou :wink:

Kati..zajtra sa drž :wink:
21. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky dakujem...
cisielko ked som tu takto večer necítim to až tak....

ale ja sa polepším , sľubujem.. a prídem kuk aj cez deň, len zajtra nebudem mať kedy...

Inak prišla som o prácu takže na jednej strane môj zámer nevrátiť sa po PN-ke do práce mi vyšiel..... škoda, že trocha inak ako som chcela... :frowning2:
22. okt 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké ráno :wink: .. Tak mi to nedalo a testla jsem :sweat_smile: .. Přesně podle očekávání, jedna čárka jako vyšitá - ani náznak nějaké druhé :frowning2: :angry: ..
22. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko slniečka :slight_smile:

Katti..drž sa dnes na krvičke, veď čo ak..silno držím palce a netrpezlibvo čakám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Scimi..ke mi to ľúto :frowning2: koľký deň si po IUI?

Monika..beriem ťa za slovo, že sa polepšíš...smútok nieje dobrý priateľ človeka..ja viem, že život je ťažký a skúša nás neustále ale ešte stále nieje tak zle aby nemohlo byť horšie :wink:
22. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byla jsem 11. a 13. 10 :unamused:
22. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si bola 2x po sebe? :confused: :confused: :confused:
22. okt 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ve Fertimedu to tak dělají :wink:
22. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

schimi to mě mrzí :frowning2: ale třeba je ještě brzo :wink: to je přesně to, proč nebudu dělat test dřív jak v den MS..bojím se zklamání :frowning2:

Pro dnešek jsem zatím bez příznaků :grinning: ale ono se během dne něco objeví :grinning: :wink: :grinning:
22. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mě právě bolí břicho, už poměrně dost a tak jsem to zkusila :angry: .. Ten test se jmenuje RapiClear, tak nevím, třeba je špatnej :sweat_smile: !!!
22. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby zdravim Vas,
IUI mam za sebou, bez stimulacie, bez utrosa, len jeden vstrek, inak vsetko ostatne nechal lekar na prirodu.
absolvovala som to 11 DC úptpm co na ULTrazvuku 10 dc bol 19 mm folik
drzte palce.
22. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mrcha dorazila :grinning: ale je mi neskutocne zleee :cry: som skoro celu noc nespala... na 11 idem na sono a dohodnut, co dalej, tak drzte palce :dizzy_face:
22. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky

marrad, a všetky čo ste boli teraz na IUI držím palčky a hlavne kľud a pohoda...sa mi hovorí čo? :grinning:

cisielko tak čakám, ale vieme ako to dopadlo...krajko mi dal zase nádej, lebo že moja sliznica je úplne super 15mm, tak, mu vravím, nič mi nehovorte, zase mi dáte nádej a o 15. budem revať...tak mi povedal, neplačte ak to nevyšlo idete na IVF a tam už tehotná budete, zlatko je to moje, snažil sa ale....no tak bojujem

schimi to je podľa mňa ešte zavčasu, ešte daj tomu dva dni a možno ťa test prekvapí, neviem všetci hovoria že ten rapid je super, ale mne sa osvedčil mamatest, ale ťažko hovoriť keď som ešte tehotná nebola, ale mamatest zaznamenal aj ten pregnil a rapid si ani veď vieš čo....
22. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy mam testovat?
Inak s manzelom sme vravili, ze sa aj budeme snazit tieto dni intenzivnejsie...
22. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad tažko povedať, ale skôr ako na 12 dpo asi nie, aj keď ty si nemala pregnyl čo by ťa mohlo miasť, ale skôr to je asi fakt zavčasu, a určite sa ešte aspoň dva dni snažte, treba tej prírode trošku pomôcť... :wink:
22. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamatest mám koupenej taky, ale zkusím ho až v úterý - pokud to nedostanu dřív :sweat_smile: :frowning2: :unamused: ..
22. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti77
ano budeme sa snazit
asi to musim vypustit z hlavy
22. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vypusti z hlavy a muž z hlavičky nech vypustí tie naj... :grinning:
22. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne to je nalepsie riesenie :grinning:
22. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to bola také ľahké čo? :wink:
22. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz to skratka musim vyjst, pretoze ja uz nutne potrebujem ist na matersku uz si potrebujem oddychnut od prace :grinning:
22. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, ani svokram ani rodine sme nic nevraveli.... pretoze vsetci sa potom vypytuju ako to dopadlo, a my sme duplom sklamani....
22. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati..nejako už bude nech to doapdne akokoľvek, budeme bojovať buď spolu alebo ja sama..držím palce :wink:

Marad..drž sa a nech ti ie dni rýchlo ubehnú a koniec nech je ukončený // :grinning:

Schimi..fíha, to som nevedla, že to tak robia...asi je naozaj ešte skro, skús ešte pár dní vydržať a uvidíš :wink:
22. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad úplne ťa chápem....aj ja už nechcem chodiť do roboty.... ale u nás to vedia skoro všetkci, okrem starkej, tá by mi povedala, že deti sú len na starosť (ale ona to myslí v dobrom) len vie aké je to báť sa o deti celý život...ale keď budem tehotná tak bude so mnou skákať po plafon :grinning: , lebo podľa mňa aj keď nevie a nepýta sa tak určite niečo tuší...múdra starká :slight_smile:
22. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok