• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
katti - tak jo tak to tedy budou dvojčta - ale musí to být holka a kluk :wink:
23. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile: idem z akurat z posledneho odberu hormonov a ked dojdem do prace hodim foto na web zo vcera:slight_smile: petronela, ty ako? A ostatne?
23. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petronela mne prvé IUI stopli, lebo som mala 4 foliky, ale keď som mala tri tak mi robili...tiež vraveli, že veľa folikov nie je dobre, ale preto aby to neboli trojičky a viac...

ahoj ell tak šupiky čakáme :wink:
23. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, máte nějaký pozitivní zprávy :wink: , nebo budeme muset dávat horším zprávám úsměvná hesla :grinning: :grinning: ???
23. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak se po delší odmlce hlásím, v úterý přímo před ultrazvukem, když jsem si sundavala kalhoty jsme začala silně krvácet jasnou krví, úplná louže krve pod ultrazvukem srdíčko bylo a bilo, ale než jsem dorazila domů vyšla ze mě větší krevní sraženina velikosti žloutku. Včera ráno jsem byla na ultrazvuku a srdíčko je a bije stále. Mám naordinovaný jen ležet, nic nedělat, ani se nemůžu učit, zkoušky na vejšce mi kvůli stresu dr. zatrhl.
23. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katti nezmestila som sa do metra tak bolo plne takze cakam na dalsie:slight_smile: ale poslem:slight_smile:)a trojicky- nestras:slight_smile:))
23. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lindazofie, to mě mrzí :frowning2: , ale hlavně, aby to dobře dopadlo :wink: !! Hlavně klid a opravdu odpočívat :wink:
23. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lindazofie - to mě mrzí, tak hezky lež, žádné stresování a vše bude určitě O.K. srdíčko bije - to je nejdůležitější - držím palečky, kdy jdeš k Dr? a kolikátý jsi TT?
23. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell - ty jsi měla jen 2 folíky, viď? to je škoda že nebyly tři - třeba se bublinky za sebou schovávají a mohla jsi tam mít třbe trojčata, a nebo teď mě napadlo, že by dvě mohly být jednovaječná dvojčkata - třeba dvě holčiny a pak ještě klučíka, to by jsi nebrala :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko: tak som tam volala, ale tá pani tam bude až okolo druhej, tak tam ešte zavolám potom, ja ešte mrchu nemám, ale už je na spadnutie...
23. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti, v caru kam chodím já dělají iui s max. počtem folíků 4. pokud jich je víc, dělají punkci.
23. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lindazofie...moja, drz sa...to mi je luto...verim, ze male zabojuje a bude to ok. vela sily a drzim palce
23. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela, myslim ze trojicky je uz naozaj vela. Inak od 6mes pojde, asi na PN ...ale to je este daleko :grinning:
kuknite fazulky :wink:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=478682&vReferer=
23. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dana, Emers, dakujem vam velmi pekne za odpovede :wink: Tak asi sa necham potom prekvapit, ze co nam v car povedia....
23. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monulkab - 4 to už je docela dost, no všude je to jiné, ale jak už jsem tu zmiňovala přijde mi škoda stopnout IUI když je jen jeden folík
23. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasný, vždyť i ten jeden folík stačí na mimi, a možná že ukrývá i kvalitnější vajíčko, když se nemusí o nějaký "živiny" dělit ještě s ostatníma...pet už jsi to dostala????já po tom vysazení utroše furt nic!!!!!
23. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lindazofie: jejdanánku, to jsou šoky... ale vypadá to i takhle dobře, tak se drž a já držím moc pěsti-štěstí!!! a ozvi se nám zase :wink:

ell: no to je krásnej obrázek! :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monulkab - ráno jsem tu psala, že stále nic, včera jsem byla u Dr. a dostala jsem vyvolávačku - měla jsem sliznici 6 mm - tak že to bude ještě asi trvat - je to na palici
23. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Nestíham tak len v rýchlosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ell.krásna fotečka, už sa teším na takú svoju :grinning:

Petro..tak pfuj nech už sviňa príde :grinning: :grinning: :grinning:

Lindazofie..teda, som ostala akoobarená..len pekne oddycuj nech ste v poriadku..držím vám palce :slight_smile:

Kati..ja nejdem volať..nieje šanca, dnes nemám kedy,...budem sa odrážať od teba :grinning: ja mám M aj za teba..tak nech už aj tebe príde nech sme v tom spolu :wink:
23. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisileko, emers dakujem :wink: zda sa mi ze strasne narastli za ten necely tyzden :grinning:
23. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pet, no já jsem zvědavá kdy se uráčí dorazit ke mě....jsem asi přeutrogestanovaná.....jindy mívám ms jak hodinky....a to teď povinně každý večer piju 2dc vína a sexuju, no ale mrcha nikde!
23. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell- krásné fazolky - a to já fazole moc nemusím, ale tyhle bych brala :grinning: :grinning: :grinning: a co bříško už je to na tobě trochu vidět?
23. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monulkab, já to měla při minulé IUI stejně, věděla jsem, že iui nedopadlo a MS nikde, přišla až týden po vysazení utrouše....

mě minule taky dělali IUI a to jsem měla jednoho folikulíka...., ted jsem měla dva, ale jedene na té špatně průchozí straně....
23. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ell, strašně moc blahopřeji, je moc příjemné vidět, že iui funguje, je to moc optimistické....
23. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela, Barunka, dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatial sa akurat uz nezmestim do mojich uzkych rifli ale myslim, ze to vidim len ja sama na sebe a zatial nikto iny :wink:
23. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell sú krásne tie fazuľky, jáj aj ja by som už takú chcela, ale len jednu :wink:
23. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katti, a dve by si nebrala? :grinning:
23. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ell, můžu se zepat co máš napsáno v profilu:slight_smile:))?
23. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasne - je to z mojej oblubenej pesnicky : Este jeden mucivy den prejde a zachce sa, zachce sa mi zit :slight_smile:
23. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ell, já bych brala dvě hned :wink:
23. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok