IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
petronela82
23. okt 2009
katti - tak jo tak to tedy budou dvojčta - ale musí to být holka a kluk 😉
ell
23. okt 2009
Dobre ranko:) idem z akurat z posledneho odberu hormonov a ked dojdem do prace hodim foto na web zo vcera🙂 petronela, ty ako? A ostatne?
katti77
23. okt 2009
petronela mne prvé IUI stopli, lebo som mala 4 foliky, ale keď som mala tri tak mi robili...tiež vraveli, že veľa folikov nie je dobre, ale preto aby to neboli trojičky a viac...

ahoj ell tak šupiky čakáme 😉
schimi
23. okt 2009
Ahoj holky, máte nějaký pozitivní zprávy 😉 , nebo budeme muset dávat horším zprávám úsměvná hesla 😃 😃 ???
lindazofie
23. okt 2009
Tak se po delší odmlce hlásím, v úterý přímo před ultrazvukem, když jsem si sundavala kalhoty jsme začala silně krvácet jasnou krví, úplná louže krve pod ultrazvukem srdíčko bylo a bilo, ale než jsem dorazila domů vyšla ze mě větší krevní sraženina velikosti žloutku. Včera ráno jsem byla na ultrazvuku a srdíčko je a bije stále. Mám naordinovaný jen ležet, nic nedělat, ani se nemůžu učit, zkoušky na vejšce mi kvůli stresu dr. zatrhl.
ell
23. okt 2009
Katti nezmestila som sa do metra tak bolo plne takze cakam na dalsie🙂 ale poslem🙂)a trojicky- nestras🙂))
schimi
23. okt 2009
lindazofie, to mě mrzí 😞 , ale hlavně, aby to dobře dopadlo 😉 !! Hlavně klid a opravdu odpočívat 😉
petronela82
23. okt 2009
Lindazofie - to mě mrzí, tak hezky lež, žádné stresování a vše bude určitě O.K. srdíčko bije - to je nejdůležitější - držím palečky, kdy jdeš k Dr? a kolikátý jsi TT?
petronela82
23. okt 2009
ell - ty jsi měla jen 2 folíky, viď? to je škoda že nebyly tři - třeba se bublinky za sebou schovávají a mohla jsi tam mít třbe trojčata, a nebo teď mě napadlo, že by dvě mohly být jednovaječná dvojčkata - třeba dvě holčiny a pak ještě klučíka, to by jsi nebrala 😃 😃 😃
katti77
23. okt 2009
cisielko: tak som tam volala, ale tá pani tam bude až okolo druhej, tak tam ešte zavolám potom, ja ešte mrchu nemám, ale už je na spadnutie...
monulkab
23. okt 2009
katti, v caru kam chodím já dělají iui s max. počtem folíků 4. pokud jich je víc, dělají punkci.
ell
23. okt 2009
Lindazofie...moja, drz sa...to mi je luto...verim, ze male zabojuje a bude to ok. vela sily a drzim palce
ell
23. okt 2009
Petronela, myslim ze trojicky je uz naozaj vela. Inak od 6mes pojde, asi na PN ...ale to je este daleko 😃
kuknite fazulky 😉
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...
bibi24
23. okt 2009
Dana, Emers, dakujem vam velmi pekne za odpovede 😉 Tak asi sa necham potom prekvapit, ze co nam v car povedia....
petronela82
23. okt 2009
monulkab - 4 to už je docela dost, no všude je to jiné, ale jak už jsem tu zmiňovala přijde mi škoda stopnout IUI když je jen jeden folík
monulkab
23. okt 2009
jasný, vždyť i ten jeden folík stačí na mimi, a možná že ukrývá i kvalitnější vajíčko, když se nemusí o nějaký "živiny" dělit ještě s ostatníma...pet už jsi to dostala????já po tom vysazení utroše furt nic!!!!!
emers
23. okt 2009
lindazofie: jejdanánku, to jsou šoky... ale vypadá to i takhle dobře, tak se drž a já držím moc pěsti-štěstí!!! a ozvi se nám zase 😉

ell: no to je krásnej obrázek! 🙂
petronela82
23. okt 2009
monulkab - ráno jsem tu psala, že stále nic, včera jsem byla u Dr. a dostala jsem vyvolávačku - měla jsem sliznici 6 mm - tak že to bude ještě asi trvat - je to na palici
cisielko
23. okt 2009
Ahojte 😃

Nestíham tak len v rýchlosti :-p

Ell.krásna fotečka, už sa teším na takú svoju 😃

Petro..tak pfuj nech už sviňa príde 😃 😃 😃

Lindazofie..teda, som ostala akoobarená..len pekne oddycuj nech ste v poriadku..držím vám palce 🙂

Kati..ja nejdem volať..nieje šanca, dnes nemám kedy,...budem sa odrážať od teba 😃 ja mám M aj za teba..tak nech už aj tebe príde nech sme v tom spolu 😉
ell
23. okt 2009
cisileko, emers dakujem 😉 zda sa mi ze strasne narastli za ten necely tyzden 😃
monulkab
23. okt 2009
pet, no já jsem zvědavá kdy se uráčí dorazit ke mě....jsem asi přeutrogestanovaná.....jindy mívám ms jak hodinky....a to teď povinně každý večer piju 2dc vína a sexuju, no ale mrcha nikde!
petronela82
23. okt 2009
ell- krásné fazolky - a to já fazole moc nemusím, ale tyhle bych brala 😃 😃 😃 a co bříško už je to na tobě trochu vidět?
barunka0208
23. okt 2009
Monulkab, já to měla při minulé IUI stejně, věděla jsem, že iui nedopadlo a MS nikde, přišla až týden po vysazení utrouše....

mě minule taky dělali IUI a to jsem měla jednoho folikulíka...., ted jsem měla dva, ale jedene na té špatně průchozí straně....
barunka0208
23. okt 2009
Ell, strašně moc blahopřeji, je moc příjemné vidět, že iui funguje, je to moc optimistické....
ell
23. okt 2009
Petronela, Barunka, dakujem 🙂 🙂 🙂 zatial sa akurat uz nezmestim do mojich uzkych rifli ale myslim, ze to vidim len ja sama na sebe a zatial nikto iny 😉
katti77
23. okt 2009
ell sú krásne tie fazuľky, jáj aj ja by som už takú chcela, ale len jednu 😉
ell
23. okt 2009
Katti, a dve by si nebrala? 😃
barunka0208
23. okt 2009
Ell, můžu se zepat co máš napsáno v profilu🙂))?
ell
23. okt 2009
Jasne - je to z mojej oblubenej pesnicky : Este jeden mucivy den prejde a zachce sa, zachce sa mi zit 🙂
barunka0208
23. okt 2009
Ell, já bych brala dvě hned 😉