• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ell no keby už boli, tak sa poteším ale neviem či by som to zvládla, aj jedno ti dá zabrať...ale zase no nehodila by som si to :grinning: , a na druhej strane by som sa nemusela trápiť či sa mi to ešte podarí...
takže všetko má svoje výhody aj nevýhody...ale lepšie dve ako nič... :wink:
23. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
zdravim Vas
23. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak mozno budu :wink: :slight_smile: :slight_smile: drzim palce kazdopadne. buduci tyzden ides na krv?
23. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell už som bola a je to negatívne, akurát včera, ale neva idem do IVF, len čakám na schválenie žiadosti...
23. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katti77 to mi je luto
drzim palce na IVF
mozno Ta budem nasledovat ja uz mam schvalene IVF ale cakam na januar koli limitom
23. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell, děkuji moc...je to hezké:wink:

Já bych moc chtěla, aby mi to už vyšlo (a vám všem samozřejmě také), mám to vnitřně naplánované, :wink:, že bych si dodělala školu....

Dělám v červnu státnice, tak bych se hezky doma učila, protože takhle jsem z toho pomaličku blázen - práce, škola, do toho 4x měsíčně v Praze v CARu....

no, ale zjištuji, že plánoval se vyplácí, protože toto plánuji již dva roky....:angry: :angry: :angry:
23. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kATI..VOLALA SI? a už si rozmýšlala koľko si dáš vložiť? ja rozmýšlam práve, že si dám 2 :grinning:

Barunka..držím palce aby to to vyšlo :grinning:
23. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad ahoj, a je to ok, už som to rozdýchala

cisielko idem volať, ja si dám vložiť len jedno, mne by ani neodporúčali dve, vzhľadom na moju postavu...

barunka jaj držím palčeky nech su //
23. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kATI...čakám, júj taká som zvedavá čo ti povedia..ty máš všeobecnú ako ja , však?
23. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cieselko, děkuji moc:slight_smile:)) a přeji vám všem to samé:slight_smile:))
23. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEME bARUNKA..MY SA Už NEVIEME DOčKAť s Katkou kedy budeme pichačky :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cis, já budu píchat taky!!!!taky se hafo těším! :grinning:
23. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOnulka..ty ideš tiež pichať? akedy, nejdeš na 2 IUI? ja už neviem, ktorá čo ale keď som mrkla do profilu tak tam máš písané druhé IUI či?
23. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak som sa dotešila, pani povedala, že moja žiadosť prišla 21.10. taj na v helíku osrali, a že majú toho strašne veľa takže to v novembri v žiadnom prípade nestihnem...
tak pichačky budeme asi až v decembri, ale skús si tam zavolať ty možno tebe to poslali skôr a stihneš to už teraz
23. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, děkuji, když to ted nevyjde tak taky budu od listopadu stimulovat IVF....

jéééé to nás tady bude hodně:wink:

jdu napsat, ještě nějaký dopísek - služební a napíši za chvilku....
23. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati čože?21.10. veď to bolo pred 2 dňami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kde si volala, na koho, čo si sa pýtala, idem tam zavolať..do riti..zúrim a strašne veľmi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam ti číslo cez IP
23. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelo jsem v sedmém týdnu a na kontrolu jdu za 14 dnů. Ell gratuluju, dvojnásobná radost. Já měla při obou IUI jeden folikulík, měla jsme native IUI a pokaždé jsem otěhotněla, poprvé to skončilo revizí, snad to teď dotáhnu dokonce.
23. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.....lindazofie můžu se tě zeptat, co je to nativ IUI? jaký je rozdíl mezi normálním IUI? díky a gratuluju!:slight_smile:
23. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajko native IUI je bez stimulace, nic nebereš a jdeš pak dle ultrazvuku na IUI
23. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.....jasné....takže já když si píchám menopur-tak je to normál IUI
23. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindazofie, můžu se zeptat proč vy máte IUI?

My protože neznají příčinu, proč to nejde samo, mám za sebou laparku i imuno...
23. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

jak se máte?

Mě už svrbí ruka na test, ale bojím se zklamání, tak to asi nechám až na pondělí/ úterý
23. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell: Jéžiš aké sú krásne tie malé bobule :slight_smile: :slight_smile:
Lindazofie: ,,Pohodu, klídek a tabáček ,,
Katti, cisielko . No to je ozaj v prd..., čo tam s tým robili v tom Helíku :frowning2: :frowning2:
emers, tebe tiež držím palčeky a oddychuj
23. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindazofie, drž se :wink:

Eli, krásný bublinky :dizzy_face:
23. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luccia, mě svrbí, taky a to mám testit až za týden, takže tě úplně chápu...
23. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru, ještě, že mám doma jen jeden test a ten nechci vyplácat, kdyby mrcha nedorazila :sweat_smile: jinak už čůrám do kelímku :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia..držím palce :wink:

Dani..ahoj..ja som ťa videla aj vedla :grinning: no neviem čo tam robili..vyzerá to zle, asi to nestihneme ani len v decembri..som taká naštvaná :frowning2: :angry:
23. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko v decembri začneme aj keby motyky padali...lieky brať môžeme, tam sa na kontrolu nechodí a v januári vklad, tak to asi bude musieť byť...
23. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok