• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
katti, cisielko, co se děje?? jak to, že vám nestihnou žádost schválit?
23. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, no som zvedavá aj ja na mňa.Dnes som poslala email Krajkovi, že kedy by sa mi mala dostaviť mrcha po vysadení utrošu, on odpovedal že do 7 dní od vysadenia.Som nasratá lebo mám už tretí deň len také špinenie, tak sa nemôžem ešte objednať na to druhé IUI a zároveň na ten pohovor IVF.Keď ty budeš asi až v decembri tak ja asi až v 1/2010 stimulovať, ide to hrozným tempom.
Lucia zdravím Ťa, nerob si test vydrž až na mrchu.Ruka Ťa svrbí tak niekomu vylep keď neposlúcha?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati..no asi nám nič iné neostáva :frowning2: som z toho nielen smutná ale aj sklamaná...stále čakať, keby som mohla ísť aspoň na IUI ale nemôžem tak by som to aspoň skúšala...nonejako to už dotiahneme :sunglasses:

Lucia...deje sa to, že Katka volala do zdravotky ako to vypadá z jej žiadosťou, no a odzvedela sa, že im len pred 2 d prišla ato ju dávala pred 2t a ja 1 deň pre ňou..takže to vyzerá tak, že november nieje šanca a musíme čakať..takže transfer až niekedy v ajnuári... :angry:

Dani...vieš, teba ešte čaká IUI takže ti to ubehne rýchlejšie ako mne...ja musím len naozaj čakať..a čo ty vieš, možno sa iU podarí a nebude treba žiadne IVF :grinning:
23. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, no malá to už dneska schytala :pensive: ale ne proto, že mě svrbí ruka, ale proto, že zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cisielko, to je teda bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale třeba zrovna leden bude pro vás ten pravý měsíc :wink:
23. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, to máš pravdu ale keď vidím tu prognótu 10-15% veľké šance tomu nedávam.S tebou to je iné máš pravdu čakať,čakať až do zbláznenia :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Cisielko Kati volala na VŠZP v mieste svojho bydliska alebo kde firma podáva tie výkazy do VŠZP?
23. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lUCI..TO JE BORDEL...najhoršie je, že stým nič neurobíme :angry: a ty čakaj..a ruku si niekam strč keď ťa svrbí :grinning:

Danka..no je to malé % úspechu ale je tam...aspoň to skúsite a vraj zázraky sa dejú tak možno aj na teba jeden sadne :wink: Katka volala neviem kde ale tam posielajú všetky žadosti, tak potom som tam volal aj ja ale mne to už nikto nedvíhala to som vola 30 min v kuse..no je piatok si išli domkov :angry:
23. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, vidím že by si už aj vraždila od zúrivosti, ja by som bola táká ako ty :angry: :angry: :angry: .No vieš piatky sú tak si potrebujú predĺžiť víkend a ty keď robíš pr. u súkromníka tak od nevidím do nevidím
23. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana volala som do žiliny, lebo žiadosti posiela helios tam kde má on zdravotku, a teta mi povedala, že je toho strašne veľa, a keď som sa jej opýtala či to stihnem ešte v novembri tak mi povedala, že určite nie, že v to nemám dúfať, že ešte majú nevybavené žiadosti so septembra (tak sa mi vidí, že povedala) ani som ju už nepočúvala riadne, keď mi zahlásila, že to určite nestihnete....tak ma ide rozhodiť

keby som to vedela, tak si pýtam lieky na IUI, a skúšam ešte to, ale teraz nemám ani lieky ani žiadosť...
a baba v heliose mi tvrdila, že to posielali pred týždňom, klamala lebo nemala odvahu mi povedať, že to posielali asi v pondelok...
23. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem domov, večer ešte nakuknem

držte sa, pa
23. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, já půjdu na druhé IUI ale protože se nám zhoršil spermiogram, tak budu mít silnější stimulaci, abych měla víc folíků a dala tak těm manželovým lenochům větší šanci. Budu si píchat injekce. Ještě nevím jaký, to se dozvím až dojdu 2DC do CARu.
23. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati díky za vyčerpávajúcu odpoveď.no to ozaj v prde..Počúvaj tie lieky keby si chcela skúsiť ešte jedno IUI nepredpísal by ti ich tvoj doktor?
Monuklab, keď zvýšiš tie dávky tak ty českí borci do toho vajíčka,,vlítnou jak na chorú vranu :grinning: :grinning: :grinning: u nás sa to tak hovorí.
Ja som mala tiež zvýšené dávky clostilbegitu 3x1, všetko sa mi mihalo, obraz celý rozmazaný a dakedy som videla aj trojmo na čo som sa pozrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana...já brala clostil 2x denně 5 dní a taky mi nedělal dobře, motala se mi hlava, cítila jsem se jak v přechodu a zvracela jsem, ale ty injekce prý holky většinou snášejí líp, asi protože to nejde přes žaludek, neví, každopádně se na tu píchačku už těším, abych zase měla pocit že se něco děje....jen dostat ty krámy abych mohla začít.
23. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monuklab, po vysadení utroša do 7 dní by to malo prísť to mi povedal dr.
Všetci chcú len píchať a píchať,... ale čo alebo komu alebo s kým:grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BARUNKO IUI máme, že nám to nejde, příčinu neznáme, ale problém bude asi v mé zakloněné děloze.
23. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindo ale ty čekáš mimi ne? proč si to nedáš do pasu?
23. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana, dyť sama víš, bez píchání to přece nejde!!!! :grinning:
23. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monulka..ach tak..ja som si mylsela, že ideš na IVF a ty ideš byť takáto pichačka :grinning: no tak ty budeš skorej pichať ako my ale budeme držať palce. :wink:

Katka..tak to sme dve. ktoré ide rozhodiť :angry: :angry: :angry:

Dani..vraždila, lebo stále je niečo..ja to proste nemám len tak...furt sa niečo pose... :angry:
23. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindo, děkuji za odpověd :slight_smile:

Lucií, tak to chápu, a ty máš ofiko testit kdy?

Mě řekli, až 16 den po IUI....
23. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby no ako to tu ide co som zmeskala?bola som u nasich na 3dni takze nemam prehlad. no a k mojmu iui som dnes 5 den po a nic zvlastne nepocitujem akurat mam strasne silny drazdivy kasel ze mam pocit ze keby tam aj daco bolo tak to vykaslem alebo mi to vypadne lebo ma strasne napina na ksel...fuj uz ma stoho ide porazit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, snažíme se rok, mě pomáhají s ovulací clostilgebitem a manža má horší spermio, asthenospermie. Na netu sem četla, že norma pro IUI je 50% pohyblivých kategorie a+b. My máme 40% v kategorii c. A pořád nám tvrdí, že máme jít na IUI. Já ještě nemám kontrolu průchodnosti. TAk mi to připadá jako divné, že nás ženou do něčeho, co nám stejně nepomůžou a vytahaj z nás peníze:( Poradíte nějaká ze zkušeností?

Děkuji
25. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já jsem po prvních dvou IUI a čekám na výsledek :grinning: .. Manžel má spermiogram tak na 55% pohyblivost a kategorie, no to vůbec nevím :wink: .. Ve Fertimedu po mně ale napřed chtěli kontrolu průchodnosti - HSLK se to myslím jmenuje :slight_smile: .. Ale většinou začínají IUI, protože to není natolik drastický pro organismus.. Přece jenom IVF je větší zásah :sweat_smile: ..
25. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

Baru, já budu testit eventuálně v úterý..ms má dorazit zítra, tak když nedojde :wink: ale už jí cítím, mrchu jednu hnusnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oriolko, já moc nechápu tvůj dotaz :confused: proč myslíš, že vám IUI nepomůže? manža měl teď 19% morfologii a IUI nám dělali...s dcerkou jsem otěhotněla taky po IUI a to měl manžel tou dobou jen 8% :wink:
25. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, Ty jsi byla stejně se mnou na IUI, že :grinning: ?? ms mám dostat v úterý :angry: , ale už to taky cítím - břicho mě bolí jako čert :angry: :angry:
25. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás před IUI průchodnost nekontrolují :wink: jen se vyptají na operace, záněty,... a když nic, tak tě na ní neženou :wink:

schimi, já už měla včera náladu fakt na ránu..jasnej PMS :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže je to jasný
25. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, protože to psali na netu o neplodnosti, že musíš mít pohyb alespoň 50%
25. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já právě těch operací měla dost, takže mě na ní hnali :grinning: :grinning: .. Ale celkem se to dalio přežít - dělali to ambulantně, takže jsem byla ve 12 doma :grinning: :grinning:
Já žádnej takovej příznak nemám, jen mě bolí břicho, ale to vlastně nepřetržitě, takže se v sobě ani nevyznám :angry: :angry:.. Ale počítám s neúspěchem, takže očekávám návštěvu červené mrchy :angry: :angry: :angry:
25. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolko, kolikrát dělali manžovi spermiogram??
25. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi 2x ted po dvou měsících praní zinkosanu
25. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zlepšilo se to?? Myslím, že pokud vám doporučují IUI, tak bych do toho šla :wink:..
25. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi jo zlepšilo se to o dost z 12% pohyblivých tak se to zlepšilo na 40%. lineární pohyb z 2% na 7%
25. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok