• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
A pokračuje v léčbě :slight_smile: ?? Ten výsledek je dost dobrej, ne :wink: ?? Zkusila bych to, jde jen o měsíc, když to nevyjde, můžeě jít hned do IVF :grinning:
25. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, zkusíme to do konce roku a potom to budem řešit dál, mezitím chci jít na průchodnost vejcovodů a zkusit manžela k tomu andrologovi a ty vitamíny.
25. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi jo zlepšilo se to dost, ale já nevím jak s těmi lineárním pohybem - ze 2% na 7%....já se bojím jít rovnou IVF
25. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, přesně, já taky jsem měla z toho obavy :wink: .. Proto IUI :grinning: , i když je mi už 35 a času moc nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale těch pár měsíců se to nezblázní, stejně, jestli se to povede, rodit budu až v 36 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám, že v každým centru je to trochu jinak :confused:

schimi a co test??
25. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi mé kamarádce se narodil před týdnem mimouš v 38 letech, snažili se jen 2 měsíce a bylo to....
já sem v centru ještě nebyla, mám strach, že mi naženou do něčeho co nepotřebuju.
Zatím mám z něho strach :wink: , že bude jen jedna / a tak netestuju a čekám na úterý :grinning: :grinning: .. Stejně jsem přesvědčená, že těhu nejsem :grinning:
25. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je to krásný mrně co máš v albíčku :grinning: ?? A centrum je potřeba - já chodím do Fertimedu v Olomouci a jsem spokojená :grinning:
25. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, :grinning: to jsem na tom stejně..mám strach z /, tak čekám až když nedorazí mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ona dorazí :angry:
25. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně, taky si myslím, že za chvilku klepe na dveře :grinning: :grinning: Svi.a jedna!!!
25. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si řekli, že vyčkáme do konce roku a pak tam zajdeme. ještě manža řikal, že naše kamarádka má známou v jednom centru, tak se jí zeptám.
25. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jo... A kolik Ti je oriolko??
25. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi 27,5
25. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolko, já bych návštěvu CARu neodkládala :wink:
25. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to jde, ale přikláním se k názoru luucie, neodkládala bych návštěvu nějakýho speciálního centra :grinning:
25. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia já pořád nevím myslela sem, že budeme brát ještě ty vitamínky a že se to třeba povede normálně
25. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu máme dvě centra
Tak na to bych určitě nespoléhala :grinning: :grinning:
oriolko, nevím..já bych šla..snažíte se rok..ty bereš clostil, manža vitamíny..podle mě CARem nic nezkazíte :wink: přece jenom tam maj větší zkušenosti než normální gynekolog :wink:
25. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně.. V centru ví, co a jak dál :grinning: .. Jak to, že Tě tam vlastně neposlal Tvůj gynekolog :confused: ?? Mě napsal doporučení po roce, když to nešlo :wink:
25. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia ona se mi už ptala jestli chci už doporučení do CAR
25. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jsi ho ale měla chtít :wink: , protože je taky možný, že Tvoje doktorka Ti už víc pomoci neumí :wink:
25. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolko, tak to zkuste :wink:

Zatím se loučím, jedu si pro malou k našim

Hezký zbytek neděle
25. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi přemýšlím, že si tam zase zajdu v pátek a řeknu jí o to....
25. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je rozumný :wink: :grinning: .. Protože tam Ti teprve můžou udělat všechna potřebná vyšetřenía tak vůbec :grinning: :grinning: .. Jdu škrábat brambory na oběd :grinning:
25. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi jaká vyšetření, já mám z a sebou hormonální profil, folikulometrii, mop- stěr z dělohy, přeléčená lehká forma u obou, jsem na utrogestanu a clostilu. manža má dva spermiogramy, myslím že to není málo.
25. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo to jo, ale existuje i laparoskopie a průchodnost vaječníků a tak podobně :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Shimi, Lucia..čo to čítam také pesimistické riadky..idete snimi..ak si chcete byť na istom a nechcete sa trápiť tak šup na test :wink:

Oriolka..to je skvelé, že sa vám spr zlepšil..a ja by som to IUI určite skúsila..je to enje náročné ako IVF, ja by som do tho išla..no a keby sa nedarilo tak yb som skúsila centrum..nemôžu ťa nútiť do ničoho čo ty sama nechceš :wink:
25. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám takový dojem, že se k testu ani nedostanu :angry: :angry: .. Mrcha tady bude za chvilku :angry: :angry: .. A můžu znovu papat Clostil a všechno nanovo :frowning2: :angry: :angry:
25. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok