• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
baby, neberte to tak tragicky, ja som rozmýšľala nad jednou vecou, určite je veľmi veľa párov ktoré otehotneli napr. po roku, roku a pol a mali horšie hodnoty spermiogramu alebo nepravidelné ovulačné cykly a o svojom probléme ani nevedeli, lebo nepátrali po príčinách. Takže aj psychika hrá veľkú úlohu podľa mňa, lebo po IUI každá uprene čaká na // a pri prirodzenom cykle tak veľmi nie. :slight_smile:
26. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, hej, norma je 30% dobrá morfológia, 70% patologické, počet min. 20 000 000 na 1ml a pohyblivosť sa hodnotí písmenami a - progresívny vpred aspoň 25% a b - do strán.
26. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napr. moja kamoška sa s manželom snažili 2 roky a pritom ako ju poznám aký je držgroš na peniaze, pochybujem, že by dala také veľké peniaze za IUI (ale to je len môj názor). A otehotnela. Určite tam nejaký problém bol, lebo viem, že bábo straaašne chcela.
26. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka..tak som zvedavá čo ti povedia :wink:

Schimi..mrzí mato ale neboj, raz sa to podarí..a čo idete robiť ďalej?

Evulk..je natom niečo ja som tiež počula o veľa prípadoch čo im vtom psychika bránila :wink:
26. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: uz som zasa na liekoch :slight_smile:
evulka, v teme iscare si sa pytala na platbu monitorovania cyklu, ja som sa chystala na iui a ked som sa na to pytala, tak mi povedali, ze platime len tych 50e za zakrok... mne cyklus stopli a neplatili sme nic...
26. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem doma - v invalidním důchodu :unamused: .. Jdeme znovu na IUI, hned příští měsíc :wink: .. Vidím to 10 den na kontrolu po Clostilu a hned objednat na IUI... Opět 2x - v rozmezí dvou dnů :wink: .. A zase čekání :cry: ..
26. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi: Tak to jo, doma, ale zase už máš dva čertíky tak se snad nenudíš a bude Ti to utíkat rychleji :slight_smile: Já nemít toho našeho prďolu tak nevím, tak strašně vám holčiny první mimi přeju!! A nám druhé, třetí, .... :wink: Já takhle hodlám taky pokračovat, vyčerpat možnosti IUI 6x ročně, do IVF se mi tedy vůbec nechce...
26. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdepak máme naší další potenciální čekatelku Luuciu? Budeš testit? :wink:
26. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se toho IVFka bojím :angry: ...
26. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schimi: Víš jak, říkám si děti-dítě máme, povedlo se, šlo to, sice trochu s pomocí, tak to musí jít zase! Ale...Nevím kolik je statisticky párů co měli první či druhé dítě v pohodě a pak museli třeba na umělko, ale určitě takové budou...IUI mi přijde jako takové "nejmenší možné zlo", jsem za něj ráda to samo, stejně ale nevím jestli když nezabere půjdu do IVF?... Touha po dalším mimi je silná...A když vidím a čtu co kolikrát holčiny musely a musejí podstupovat obdivuju je...Ale pokud by to fakt nešlo asi bych o tom taky začala uvažovat...Ty taky?
26. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, schimi, vy mate prve deticky prirodzene? aj ja sa bojim ivf, mam pocit, ze ked clovek ide na iui, tak stale su moznosti... ale uz ked sa dostane k ivf... ako keby uz dalej nebolo nic...
lucinda, mne raz jedna kocka povedala, ze ked ma zena problemy, tak sa s tym ma zmierit, ze mozno nikdy mat mimi nebude... ale ze ked ma jedno a druhe nejde, tak ze je to ovela horsie... potesilo ma, ked si napisala, ze nam vsetkym to prve zelas... tato jej veta ma obcas dost mata...
26. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem přišla do jinýho stavu, ani jsem nevěděla jak :wink: :grinning: .. Prostě jsem najednou byla těhu :grinning: .. Ale to bylo s bývalým manželem :unamused: .. Teď chceme a nic... Tak kdyby to nemělo vyjít na IUI, půjdu do IVF, udělám všechno, co půjde :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem zde..mrcha zatím nic..ale do večera času dost :unamused:

kaciatko, jak píše lucinda.. taky přeju každýmu aspon jedno mimi..oni se ty neúspěchy pak mnohem líp snášej :wink: já jsem celkem v poho, malá mě natolik zaměstnává, že na to ani nějak extra nemyslím, jen když si sednu k pc :grinning:

ahoooj Lucindo, moc jsem na tebe myslela, jestli se mrcha rozjela nebo ne :wink:
26. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko: Malý se nám povedl přirozeně, "jen" po úpravě cyklu Utrogestanem a v prvním cyklu užívání Clostilbegytu 1x1 :slight_smile: Tentokrát na mě tahle dávka nezabírala, zvýšili jsme jí na 2x1, to mi nedělalo dobře (čtu tady že některé berou 3x1 což si tedy nedokážu představit :frowning2: no a při posledním cyklu s Clostilem jsem měla cystu 5x5cm takže jsme přestali stimulovat, mám chlorelu a gynex, nechala jsem to tedy na přírodě. A přesně jak píšeš, jako kdyby po IVF nebylo nic...A ty pocity při snažení o první či druhé, v podstatě jsem si to prožila i před malým - to čekání - ale opravdu nebylo dlouhé což bych vám moc přála, a teď čekám na druhé - je to delší než u Tomíka ale zase mám jeho takže vlastně nevím, tedy vím, nedokážu si život bez něj představit takže je pro mě lepší teď tahle situace, i když je to už občas dlouhé...Je to tak, že jsem vloni na konci prázdnin přestala kojit, a pak jsme upravovali cyklus, takže když se to vezme kolem a kolem, tak dlouhé to zase není, nesmím si stěžovat! Cyklus se mi upravil začátkem roku takže to není ještě ani rok, hlavu vzhůru :sunglasses: A Ty Kaciatko co děláš, pracuješ, studuješ? Jsem zvědavka :grinning:
26. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez pocit, ze ked bude jedno ( a verim, ze bude), tak ze na druhe nebudem az tak tlacit... ale po tom ako mi hento povedala som mala pocit, ako keby som bola divna, ze sa s tym nezmierujem... nejako to odmietam vzdat....
26. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek Luucio! Děkuju moc za podporu, a omlouvám se za tak dlouho odmlku, teď zase myslím já moc na Tebe :wink: :sunglasses: Věřím, že to vyjde, vždyť i manža na tom byl podstatně líp!! To by bylo aby z toho něco nebylo :grinning: A jak píšeš, když máš jedno, zaměstná Tě a nenechá smutnit, jen když sednu v práci k počítači nebo jsem večer sama doma a manža je na služebce...Anebo když mi nedávno Tomík nadšeně oznámil, že se s bratříčkem bude dělit o hračky a že mu půjčí co bude chtít...To jsem tedy musela zamáčknout slzu...Ale věřím, že mu brzy tenhle dáreček nadělím :slight_smile:
Schimi: Já asi udělám taky co půjde, když už jsme jednou porodili tak nás nějaký IVF nerozhodí co? :grinning: :sunglasses:
26. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko: Žádné smiřování, máš k tomu správný postoj, tak jen tak dále!! Nenech se odradit a jdi za svým cílem, kterým je krásné a zdravé mimi :slight_smile:
26. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ja beriem clostil 3x1 :slight_smile: pracujem, mam 28 rokov... na clostil 2x1 som nezabrala... dlho som cakala na mrchu... a snazim sa byt straaaaaasne optimisticka... len niekedy to okolie :( ale to si tiez vacsinou nevsimam... nastastie
26. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, seš moc hodná..ale nějak tomu nevěřím..byl by to zázrak, aby se nám ěx povedla hned 1.IUI, takže s pozitivním výsledkem nepočítám :sweat_smile: no uvidíme :wink:
Taky jsem rozhodnutá pro mimi udělat všechno..klidně i do IVF půjdem..ale nejdřív chci zkusit IUI, přeci jen je to menší zásah do těla. 3 mimi už necháme na přírodě. bud přijde nebo ne :grinning:
26. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já rodila dvakrát, ale abych řekla pravdu, zubař je horší :grinning: :grinning: .. No, uvidíme, nějak to zvládneme :wink: .. K porodu bych to nepřirovnávala, protože já rodila 3 hodina a bylo to :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé, já se zubaře taky bojím víc jak porodu :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky :slight_smile:
26. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt?? No vidíš to.. Po tom porodu z toho aspoň něco je..
Kaciatko: No tedy tak Ty patříš k těm borkyním co zvládnou 3x1 Clostil, a jak to snášíš? S tím okolím máš naprostou pravdu, já jsem to ze začátku rozebírala s kamarádkama-maminama, ale když se to začalo prodlužovat a ony se pak každý měsíc ptali co a jak, utnula jsem to, řekla že až něco bude sama jim to oznámím a bylo. V rodině o tom nikdo neví - o IUI - řekli jsme si s manžou že to tak bude lepší, a že přijdeme až s výsledkem :grinning: Vědí že chceme druhé, ale o léčbě ani CARu jim neříkáme, a proto jsem taky ráda že mám vás :wink: Je fajn svěřit se někomu kdo má podobný či stejný problém, úplně mlčet bych nedokázala.
Tak to je Schimi fakt, máš po porodu zlato v náručí, kdežto od zubaře odcházím se značně ztenčeným účtem a ještě ztvrdlou hubou :zipper_mouth: Chtěla jsem jen říct že to dáme, ať už s pomocí IUI nebo IVF, jdem do toho jasný všem holčinám? :wink: A Luucio, jak se cítíš, máš ms pravidelnou, já to dostávám pravidelně v noci...
26. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtetak dnes som 7 den po iui no veru nemam ziadne zvlastne pociti ktore by mohli aspon trochu pripominat tehu :angry: baby co ste cerstvo po iui chystate sa testovat??akoze ja som nedockava jak debil a o to vecsie bude samozrejme i moje sklamanie...myslim :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ano zvladam.... znasam to v pohode... ja mam k tomu este prednison... asi by som vydrzala vsetko... mne by ani nevadilo to, ze sa niekto spyta to mi prijde normalne... ale niektore nazory ma az desia... aj to, co som uz pisala
26. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, no mívám jí celkem pravidelnou..ale na IUI jsem byla až 17.dc, tak je možný, že tenhle cyklus bude delší :confused: a není mi vůbec nic..jak mě pořád břicho pobolívalo a byla jsem nafouklá, tak ted nic :confounded:
26. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko drž se, to Tě opravdu obdivuju, za takový výkon si už snad brzo vysloužíš odměnu :wink: ! S těmi názory je to opravdu občas na pěst, s tím se myslím setkal každý z nás, na názor má právo každý, a pak je zase na každém z nás nějak si to zpracovat, něco zapomenout a vypustit, ale hlavně stát pevně na nohou, věřit sama v sebe a neztrácet naději!! :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucio, já jsem byla taky strašně nafouklá, šílený, pak i průjem a to už jsem věděla že to nevyšlo, před a při ms chodím vždy častěji...Ale to že Ti nic není může být přece taky dobré znamení ne :slight_smile: Jdu si dát obídek, tak zatím pa, pak sem ještě skočím.
26. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok