IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kaciatko81
26. okt 2009
lucinda, dakujem 🙂 ja verim, ze to dopadne... ked nie teraz, tak nabuduce... aspon aby reakcia organizmu bola taka ako ma byt...
marrad
26. okt 2009
Dievcata, tie ktore ste absolvovali IUI 2 krat po sebe behom 2 dni, to ste platili dvojnasobok za to alebo ako?
lucinda3
26. okt 2009
Tak jsem zase tu. Kaciatko a Tys na menší dávky Clostilu nezabírala? Já měla v jednom z posledních cyklů na Clostilu folík dokonce 31mm, ale to ještě nebylo v CARu ale u mého MUDr., takže nebyl pregnyl ani nic podobného tak si myslím že sice takhle hezky dorostl ale pak nic.
Marrad: IUI 2x po sobě během 2 dní tu myslím absolvovala zatím jen Schimi, já se na to chci zítra zeptat tady u nás v Plzni, zdá se mi to super. Ale zřejmě záleží na tom kterém CARu...
lucinda3
26. okt 2009
A u nás - myslím ČR - se za IUI neplatí, máme možnost absolvovat ji 6x do roka, a doplácí se za léky
pajka00
26. okt 2009
ahoj holky....musím ti oponovat lucindo...u mě zrovna probíhá stimulka na IUI a platím 700,- za injekce a 1500,- za provedení inseminace + zbytek doplácí pojišťovna.. Nevím, kolik a za co, ale je to tak....
Holky, měly jste některá jen 75ml Menopuru 10x v injekcích?
kaciatko81
26. okt 2009
lucinda, minuly cyklus som brala 2x1 a nebolo nic... mam pco... takze preto tie vyssie davky...
marrad
26. okt 2009
u nas /SR/ sa IUI plati.....
lucinda3
26. okt 2009
Kaciatko: Tak to jo, tak budu moc držet palečky! 😉
Ahoj Pajko! Tak to tedy koukám, to jsem nevěděla, já opravdu zaplatila cca 100,- Kč za Pregnyl. Nic víc. Kam chodíš do CARu? A kolik Ti je můžu-li se zeptat, máš velké děti, není tedy i platba za IUI ovlivněna věkem jako je to u IVF? Hm to je tedy zvláštní...
pajka00
26. okt 2009
Já chodím do Zlína a je mi sice 39, ale věkem to není, protože pojišťovna platí do 40-ti let a co vím, platí tam i o hodně mladší holky. Je to podle mého nefér, že v některém caru se platí a v některém ne. Pojišťovna podle mého proplácí určitě stejně. Mám v plánu se na to zeptat, až tam pojedu příští týden...taky by mě to zajímalo. Buď ráda, že aspoň ušetříš-protože je to vyděračství, když to proplácí pojišťovna ještě platit navíc!!Ty injekce bych ještě chápala....ale ten výkon?Ten si přece vyúčtují ne?
luucia
26. okt 2009
u nás se za IUI platí 500kč..říkají za katetr, který se na IUI používá 😉 jinak platím asi 90kč za Pregnyl a 30kč za UZ před IUI
kaciatko81
26. okt 2009
lucinda, dakujem. aj ja ti drzim palce, a vlastne vsetkym kockam, ktore skusaju 🙂
oriolka
26. okt 2009
ahojky holky
lucinda3
26. okt 2009
No tak to jsem fakt ráda, Luucio Ty platíš koukám taky. To se Pajko zeptej a dej pak vědět! Luci držím palec ať ms nedorazí - osobně si fakt myslím že máš dobře nakročeno 😉 Já frčím pro malého do školky, a zítra v 7:45 jedu do CARu, tak držte palečky ať jsou tam nějaké folíky a můžeme zase IUIovat 😎 Zítra papá!
lucinda3
26. okt 2009
Jé ještě narychlo zdravím další Plzeňačku, ahoj Oriolko! Zítra doufám pokecáme, zatím ahoooj!
oriolka
26. okt 2009
lucinda ok povíš mi do jakého caru chodíš. Já se rozmýšlím jestli do natalartu nebo do institutu reprodukční medicíny
alienka22
26. okt 2009
ahojte, tak som si volala pre výsledky, dnes pregnyl a v stredu IUI. Na jednej strane mam 1 folikul a na druhej strane mam 3 folikuly z toho jeden dozrety (povedala mi ze vyzera na dvojicky), tak uvidime čo ako
luucia
26. okt 2009
Luci, držím pěsti na UZ 😉

Já mám chut testnout :-N ale ted odpoledne by se mi tama si nic moc neukázalo, ne =-)
alienka22
26. okt 2009
luucia su testy co ti ukazu 🙂
apoloma
26. okt 2009
luucia tak to si nemysli ze by sa neukazalo!!! moja segra testovala poobede a boli tam // ako namalovane 😃 tak smelo do toho drzim palce ja na tvojom mieste som uz davno testnuta!!!!!!!!!!!
oriolka
26. okt 2009
jdu na chvíli ven s pejskem, tak za hodku budu zpět
luucia
26. okt 2009
Já mám doma jen mamatest =-) když já se bojím zklamání |-|
pajka00
26. okt 2009
To se schválně zeptám, za co se platí.
Alienko ty máš teda 4?Tak to je super, že máš prakticky 2 schopné oplodnění....tak ti držím palce, ať se to uchytí!! Já jedu až za týden v pondělí na UTZ, tak jsem zvědavá, jestli se tam něco ukáže. Dáváte si někdo injekce menopuru? Vidím, že tady jsou samé orální prášky.....
alienka22
26. okt 2009
pajka00 ja som stimulovala clostylom a injekcie merional
pajka00
26. okt 2009
aha, tak držím palce, ať to vyjde!!🙂
apoloma
26. okt 2009
luucia tak ako mozes byt sklamana tak mozes byt aj stastna a moze to byt ten najkrajsi dnik v tvojom zivote...tak porozmyslak 😉 raz to urobis to sa neda vydrzat mna to caka uz v nedelu takze aj ja si to prezijem vsetky ti drzime prsty 😎 😎
luucia
26. okt 2009
Tak jsem se nechala ukecat.. a samozřejmě nic..jen / ]-( nic jinýho jsem nečekala :-p Tak ted, at mrcha přijede aspon o pár dní dýl, at stihnem tenhle měsíc IUI 🙂 jinak v době ovulace bude manža pryč a nebudem mít materiál 😞
marrad
26. okt 2009
luucia
myslis. ze tolko by som platila aj ako obcan SR, ktory nema poistenie v CR?
luucia
26. okt 2009
marrad, to si myslím, že ne :-|
marrad
26. okt 2009
NEVIEM JA SA PYTAM, PRETOZE MNA TO STALO 3000 SK TEDA CCA 100 €
BEZ LIEKOV A INJEKCII, LEN ZAKROK
A PLANUJEM VYUZIT CENTRUM V BRNE, AK SA TO V BA CENTRACH NEPODARI, TAKS I ROBIM PRIESKUM
apoloma
26. okt 2009
luucia nevesaj hlavu vsetko bude fajn neboj a druhe iui bude uspesne..a vidim ze ty mas uz jedno zlaticko 😉 co by som ja za to dala,mat take zlate dievcatko abo chlapceka...ach jaj................

Začni písať odpoveď...

Odošli