• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
lucinda, dakujem :slight_smile: ja verim, ze to dopadne... ked nie teraz, tak nabuduce... aspon aby reakcia organizmu bola taka ako ma byt...
26. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, tie ktore ste absolvovali IUI 2 krat po sebe behom 2 dni, to ste platili dvojnasobok za to alebo ako?
26. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zase tu. Kaciatko a Tys na menší dávky Clostilu nezabírala? Já měla v jednom z posledních cyklů na Clostilu folík dokonce 31mm, ale to ještě nebylo v CARu ale u mého MUDr., takže nebyl pregnyl ani nic podobného tak si myslím že sice takhle hezky dorostl ale pak nic.
Marrad: IUI 2x po sobě během 2 dní tu myslím absolvovala zatím jen Schimi, já se na to chci zítra zeptat tady u nás v Plzni, zdá se mi to super. Ale zřejmě záleží na tom kterém CARu...
26. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u nás - myslím ČR - se za IUI neplatí, máme možnost absolvovat ji 6x do roka, a doplácí se za léky
26. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky....musím ti oponovat lucindo...u mě zrovna probíhá stimulka na IUI a platím 700,- za injekce a 1500,- za provedení inseminace + zbytek doplácí pojišťovna.. Nevím, kolik a za co, ale je to tak....
Holky, měly jste některá jen 75ml Menopuru 10x v injekcích?
26. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, minuly cyklus som brala 2x1 a nebolo nic... mam pco... takze preto tie vyssie davky...
26. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas /SR/ sa IUI plati.....
26. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko: Tak to jo, tak budu moc držet palečky! :wink:
Ahoj Pajko! Tak to tedy koukám, to jsem nevěděla, já opravdu zaplatila cca 100,- Kč za Pregnyl. Nic víc. Kam chodíš do CARu? A kolik Ti je můžu-li se zeptat, máš velké děti, není tedy i platba za IUI ovlivněna věkem jako je to u IVF? Hm to je tedy zvláštní...
26. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já chodím do Zlína a je mi sice 39, ale věkem to není, protože pojišťovna platí do 40-ti let a co vím, platí tam i o hodně mladší holky. Je to podle mého nefér, že v některém caru se platí a v některém ne. Pojišťovna podle mého proplácí určitě stejně. Mám v plánu se na to zeptat, až tam pojedu příští týden...taky by mě to zajímalo. Buď ráda, že aspoň ušetříš-protože je to vyděračství, když to proplácí pojišťovna ještě platit navíc!!Ty injekce bych ještě chápala....ale ten výkon?Ten si přece vyúčtují ne?
26. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás se za IUI platí 500kč..říkají za katetr, který se na IUI používá :wink: jinak platím asi 90kč za Pregnyl a 30kč za UZ před IUI
26. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, dakujem. aj ja ti drzim palce, a vlastne vsetkym kockam, ktore skusaju :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky
No tak to jsem fakt ráda, Luucio Ty platíš koukám taky. To se Pajko zeptej a dej pak vědět! Luci držím palec ať ms nedorazí - osobně si fakt myslím že máš dobře nakročeno :wink: Já frčím pro malého do školky, a zítra v 7:45 jedu do CARu, tak držte palečky ať jsou tam nějaké folíky a můžeme zase IUIovat :sunglasses: Zítra papá!
Jé ještě narychlo zdravím další Plzeňačku, ahoj Oriolko! Zítra doufám pokecáme, zatím ahoooj!
26. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda ok povíš mi do jakého caru chodíš. Já se rozmýšlím jestli do natalartu nebo do institutu reprodukční medicíny
26. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som si volala pre výsledky, dnes pregnyl a v stredu IUI. Na jednej strane mam 1 folikul a na druhej strane mam 3 folikuly z toho jeden dozrety (povedala mi ze vyzera na dvojicky), tak uvidime čo ako
26. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, držím pěsti na UZ :wink:

Já mám chut testnout :sweat_smile: ale ted odpoledne by se mi tama si nic moc neukázalo, ne :confused:
26. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia su testy co ti ukazu :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak to si nemysli ze by sa neukazalo!!! moja segra testovala poobede a boli tam // ako namalovane :grinning: tak smelo do toho drzim palce ja na tvojom mieste som uz davno testnuta!!!!!!!!!!!
26. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu na chvíli ven s pejskem, tak za hodku budu zpět
26. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám doma jen mamatest :confused: když já se bojím zklamání :pensive:
26. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To se schválně zeptám, za co se platí.
Alienko ty máš teda 4?Tak to je super, že máš prakticky 2 schopné oplodnění....tak ti držím palce, ať se to uchytí!! Já jedu až za týden v pondělí na UTZ, tak jsem zvědavá, jestli se tam něco ukáže. Dáváte si někdo injekce menopuru? Vidím, že tady jsou samé orální prášky.....
26. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka00 ja som stimulovala clostylom a injekcie merional
26. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak držím palce, ať to vyjde!!:slight_smile:
26. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak ako mozes byt sklamana tak mozes byt aj stastna a moze to byt ten najkrajsi dnik v tvojom zivote...tak porozmyslak :wink: raz to urobis to sa neda vydrzat mna to caka uz v nedelu takze aj ja si to prezijem vsetky ti drzime prsty :sunglasses: :sunglasses:
26. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se nechala ukecat.. a samozřejmě nic..jen / :angry: nic jinýho jsem nečekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ted, at mrcha přijede aspon o pár dní dýl, at stihnem tenhle měsíc IUI :slight_smile: jinak v době ovulace bude manža pryč a nebudem mít materiál :frowning2:
26. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia
myslis. ze tolko by som platila aj ako obcan SR, ktory nema poistenie v CR?
26. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, to si myslím, že ne :unamused:
26. okt 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NEVIEM JA SA PYTAM, PRETOZE MNA TO STALO 3000 SK TEDA CCA 100 €
BEZ LIEKOV A INJEKCII, LEN ZAKROK
A PLANUJEM VYUZIT CENTRUM V BRNE, AK SA TO V BA CENTRACH NEPODARI, TAKS I ROBIM PRIESKUM
26. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia nevesaj hlavu vsetko bude fajn neboj a druhe iui bude uspesne..a vidim ze ty mas uz jedno zlaticko :wink: co by som ja za to dala,mat take zlate dievcatko abo chlapceka...ach jaj................
26. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok