• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
marrad, nevím, kolik by to tady stálo pro samoplátce :unamused: zkus to zjistit, třeba to bude levnější

apoloma, hlavu nevěším, jak píšeš..hrozně mi pomáhá, že už mám jednoho prcka doma :slight_smile: ted jen aby mrcha dorazila aspon o pár dní dýl :wink: já teda ten test možná udělala divně..měla jsem málo moči ..ale ta kontrolní čárka je silná dost, tak je asi dobrej..za chvíli dorazí manža z práce, tak skočím do města a ještě si koupím jeden test na ráno :grinning: když mrcha nedorazí, tak ho ještě zkusím :grinning:
26. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jaký musí být spermiogram, aby to ještě bylo na IUI??
26. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolko, nevím přesně, ale někdo tady psal, že musí být minimálně 10% morfologie :wink: ale já otěhotněla a manža měl jen 8% :wink:
26. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme probém s pohyblivostí, máme sice pohyblivých ted 40%, ale lineární pohyb jen 7%
26. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajko, já taky za IUI nic neplatím ani ten poplatek 30 kč, ale chodím do státního,
kamarádka chodí do soukromýho CARu a platí 500 Kč za výkon IUI.
26. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia, já myslím, že ještě brzo :wink:
26. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru, brzo,? dneska jsem měla dostat mrchu :wink: to už by tam měla druhá / být :wink: ale třeba jsem měla moc naředěnou moč nebo jí bylo málo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ještě zkusím testnout ráno :wink:

oriolko, to nevím, co je lineární pohyb..mě říkali jen morfologii..to je % oplodnění schopných spermií
26. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě říkala doktorka v CARu, že mám testit až 16 den po iui, ale budu ve čtvrtek 16 dní bych nevydržela....
26. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě dr řekla, že mám testit v den ms :wink:
26. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, určitě byla naředěná :wink:

mě dneska strašně začala bolet prsa a to je vždy přesně týden před :frowning2: MS,
26. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morfologii máme dobrou 65%
26. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru, mě bolely prsa i na začátku těhu :wink: třeba je to dobrý znamení :slight_smile: nejhorší je, že ty těhu příznaky můžou být i příznaky PMS :angry: kdo se v tom má vyznat :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI mi dělala 13 den cyklu tak testnu 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: déle to nevydržím...nejradši bych testila už zítra ráno, ale to je ještě brzo, no možná ve středu :cry: , když je ten státní svátek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, to já mám takhle každý měsíc, přesně jak hodinky, týden před je mám velké a bolavé,kéž
bys měla pravdu.....
26. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolko, ta morfologie je důležitá :wink:

Baru, budu držet pěsti na test :wink:
26. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jdu vyřezávat dýni, aspoň přijdu na jiné myšlenky a pak z toho zbytku vyzkouším koláč co včera dělal v telce ten kuchař s Italem v kuchyni... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

přeji hezký večer a // na testíkách
26. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barunko ten dýňový koláč chutná jak biskupský chlebíček, jestli Ti nechutná, nedávej ten kardamon. Jinak jeho dýňová polévka bude určo super. Já jen do ní dávám hustou zakysanou smetanu.
26. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru a břicho mě bolelo od IUI pořád, při obojím těhu, při prvním těhu jsem měla za týden citlivá prsa a bradavky ztmavly.
26. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky když beru clostil, tak musím mít 3 měsíce pauzu po 3 cyklech?
26. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo....
poslusne sa hlasim s novymi spravami.... ale nie najlepšími.... zasa raz....
dnes som si bola v centre po vymenný papierik do hematologickej ambulancie a po zavolaní tam som skoro odpadla.. termín som dostala až na 13. januára.... na nervy... bez výsledkov sa do centra "nemám vracať".... takže asi tak... ako naozaj fakt ma to nebaví a veľmi si rozmyslím či sa ta vôbec vrátim.... kašlem na nich... budem skúšať normálne a basta... ak to bude mať byť tak to bude bez IUI.. nemám na to nervy.. som sa zložila ked som dostala termín do diabetologickej amb. až o mesiac a dnes???? som sa rozrehotala a mala som teda dosť... ako fakt je mi to už smiešne čo všetko musíme absolvovať kvôli tomu malému uzlíku čo by sme mali prirodzene počať....
prísť kvôli tomu ešte aj o prácu a potom stále len a len problémy??? no ne... kašlem na to.. už naozaj... budeme si užívať milovanie a nie žiadna "výroba" bábätka......
žiadne "špehovanie" kedy je ovulka a pod... proste príde chuť, pomilujeme a basta....
tak...

:wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, dlho som sa tu neukazala :sweat_smile:
v piatok prisla MS, 3dni po vysadeni Utrosa... Volala som Dr., ze ako pokracovat dalej a nechal to na mne... SPG je OK, pohyblivost aj mnozstvo je dobre a moja OVU prebieha v poriadku. Vraj by ma este na IVF neposielal. Tak sme sa rozhodli, ze tento rok az do jari to nechame na nas a niekedy v marci sa vratim k IUI.
Tak som taka spokojnejsia, aj ked je mi luto, ze to nevyslo, ale vraj som este mlada :grinning: :dizzy_face:
tak uvidime... drzte sa kocky, obcas na vas nazrem...

luucia: som zvedava ako vyjde testik

katty, cisielko: tak ako pokracujete?

Ell: ako dvojicky? v poriadku? dufam, ze pekne plavaju :wink:

emers: drzim place, aby bolo vsetko v najlepsom poriadku :slight_smile:

Monika0001: jasnacka, kasli na to... ziadne spehovacky a ziadna fabrika na vyrobu deti... aj tak je to k nicomu :rolling_eyes:
27. okt 2009 o 05:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka myslim, ze ste sa rozhodli spravne a urcite to vyjde:slight_smile:) drzim palceky!
Ja som ok a dufam aj malicke, grckam, natahuje ma ale da sa to prezit:slight_smile:
27. okt 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký ráno holky :wink: ..Já krvácím jak při zabíjačce, tak jen doufám, že to druhý IUI bude úspěšnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. okt 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

tak test zase jen / a mrcha nikde :confused: Jen at se ještě chvilku zdrží :sweat_smile:

Moni, s tím termínem to je teda hrůza :angry: zkuste si to doma, jak píšeš..žádný plánování a třeba to vyjde :wink: držím pěsti

Akatka, určitě jste udělali dobře, že zatím do IVF nejdete :wink:

holky, za jak dlouho po IUI jste dostaly MS?? já měla IUI až 17.dc, tak budu mít asi tenhle cyklus delší? :confused: mívám ho pravidelný 28 dní :confused:
27. okt 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to dostala o jeden den dřív :wink: , ale spíš pár hodin :grinning:
27. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj schimi, jdu tě jen pozdravit. Takže IUI nevyšlo? Nic si z toho nedělej, třeba to další bude úspěšnější. Já zatím mršku nemám, ale na testíku je jen jedna čárka a to už jsem 12den po ET. :confounded:
27. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asmeena, díky, ne, nevyšlo :frowning2: :angry: .. Jdeme hned do dalšího :angry:
27. okt 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, když berete clostil a dobře reagujete bere se 3 měsíce a pak by měla být pauza, nevíte jak dlouhá???díky
27. okt 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolko, nevím..já clostil nikdy nebrala
27. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky nevím :wink: , budu ho nasazovat v pátek a to podruhé :grinning:
27. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok