• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dobré ránko babulky

tak ja po dvoch IUI som sa rozhodla na to IVF a zajtra mám pohovor s koordinátorkou a 10.11. by som mala začať s proverou...žiadosť síce ešte podpísanú nemám, ale plán je, že ak to nestihnú podpísať, tak si to zaplatím sama a potom si to dám preplatiť...práve dnes idem volať do poisťovne...

schimi to mi je ľúto, viem ako sa cítiš, ale držím palčeky na druhé a to dúfam bude aj úspešné

luucia: držím palce na test :wink:

akatka tak sem tam aspoň nakukni a v marci nech sa IUI podarí
27. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mě jde o to, že někdo psal, že 3měsíce pauza. Ted ho beru 2. měsíc to sme to zkusili přirozeně a ted přemýšlím od včera co jsem se to dozvěděla, že bysme šli na příští měsíc na IUI (pokud to stihneme) když bude poslední cyklus na clostilu. A jestli má být 3měsíce pauza to je pak IUI až v březnu, to nevydržím:(
27. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevím, není to v letáku :sweat_smile: ?? Je to v letáku :wink: - 3 x a potom 3 měsíce přestávka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě že tam něco takové je, ale jestli to platí pro ty, které na to nezareagují nebo pro všechny??
27. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nevím, já reaguji i bez toho, ale prý je to pro IUI lepší :grinning: ...
27. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi a na co reaguješ, když to nebereš?
27. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses:

Akatka..rozhodla si sa superne..IVF keď máte takéto výsledky tak v žiadnom prípade..nato sa nedaj nahovoriť..dajte si oddych a od jari to skúste znova, veď kto vie čo sa do vtedy stane :wink: a ja už mám termín s koordinátorkou na bud. týždeň len žiadosť ešte niš..ale som sa radšej objednala ak by mi to schválili lebo to mám 2 dni pred 16DC a potom už bolo všetko plné :wink:

Monika..máš ty smolu na tie termíny asi ako ja :angry: ale dobre si sa rozhodla..daj si pausu, užívajte si jeden druhého a dajte si oddych :wink:

Shimi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mrzí ma to alôe netreba sa vzdávať :wink:

Ell.grackanie totho tipu by som brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucia..držím palce :grinning:

Kati..tak volaj, ja idem dnes tiež volať ako je to zo žiaodostou :wink:

Petra..ty si sa kde zabudla?
27. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na nic, na přírodu, u mě chyba není, já mám ovulku :wink: i všechnu průchodnost i hormony v pořádku :grinning: .. U nás je chyba v manžovi.. Máme málo spermií a taky se moc nehýbou, i když 50% není katastrofa :grinning:
27. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky není na co držet palce..ráno byla jen / :confounded:
27. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, tak to brzo zamrchuješ :frowning2: a půjdeš znovu na IUI, nebo ne :grinning: ??
27. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schimi, ted potřebuju, aby mrcha měla ještě aspon 2 dny spoždění, abysme na IUI mohli jít tenhle měsíc..jinak budem muset počkat na další cyklus :wink: manža bude totiž tenhle měsíc pryč :unamused: určitě chcí využít všech 6 IUI a pak kdyžtak IVF
27. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia...no asi máš pravdu..ale čo ak.. :wink:

Schimi...ja môj manžel je problém, ja som ok..klop klop...spermoše neposlúchakú ale ja verím, že toto všetko zato stojí :grinning:
27. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno! Zdravím vás všechny :slight_smile: Tak jsem dorazila z Natalu, ale zprávy nic moc, dnes jsem 14.dc, sliznice 6,5mm, největší folík cca 10mm, takže další utz v pátek jestli nám to povyroste a pak uvidíme, takže ještě můžu doufat což dělám :wink:
Luci: To je mi líto, fakt jsem měla takové tušeníčko že vám to vyšlo...Ale jak píšeš, tak to máme i my, vyčerpáme všech 6 IUI a to by bylo aby to jedno nevyšlo! Jen máme teď velice podobný problém, páč manža tu příští týden nebude, takže kdyby něco narostlo tak nevím čím mě oplodníme :sweat_smile:
Oriolka: Zdravím znovu Plzeňandu! Chodím do Natalartu, jelikož mám vedle i svého MUDr. gynekologa p. Mejchara, a jsem spokojená, nevím jak to tu chodí v jiných institutech.
Akatka: Veliká pochvala za správný přístup, super!
Monika: Věřím, že si tu smůlu už vybereš a bude líp!
Ell: Jen si to blinkání užívej, já na to teď taky "s láskou" s vzpomínám! Sice nepříjemná záležitost, ale věděla jsem že se aspoň něco děje že malýmu holt zrovna nechutnalo co jsem si dala :wink:
Schimi: Vydrž ta "jatka" a hurá do dalšího boje!
27. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
všetkým Vám držím palce :slight_smile: Zajtra má čaká IUI. Mám jeden folikul na jednej strane a tri na druhej :slight_smile:

ale akosi mi je zle dali mi merional vcera rano mi ho pichli a cely den bol hrozny osm myslela ze odpadnem Dnes to je lepsie tak hadam to bude dobre.

Luucia hlavu hore - ta jedna čiarka je des :(
27. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Alienka! Tak držím na zítra palečky, to je super, spousta folíků :slight_smile: Ty máš po Clostilu viď? Nevím, jestli se k němu zase příští cyklus nevrátíme, teď mám dva přirozené cykly, ten minulý byl ok ale teď to nějak neroste, ale mám taky takový pocit že tenhle cyklus bude delší, protože ten minulý s IUI byl 36 tak stále doufám, že něco doroste, a že bude manža doma :sunglasses:
27. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, hej clostyl plus merional, ja ani neviem aké mam prírodzene cykly lebo mi ich nesledovali :(. Uvidíme hadam sa to podari a ak nie skusame dalej a sami a skusime netlacit na pilu (len zatial neviem ako)
27. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, držím pršteky na zajtra

A ten Merional ti pichali v CAR-e? Kde sa pichajú injekcie počas stimulky pred IUI?
27. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som do akej časti tela, lebo ak do brucha, tak sa zbláznim... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi, vdaka :slight_smile:

no pichli mi ho v GYN FIVe a jedna mi vysla na sobotu tak som bola na pohotovosti
Oriolko: K tomu Clostilu, v letáku je 3 měsíce a pak 3 měsíce pauza, ale já to měla tak nějak divně, začali jsme ho dávat v únoru, 1x1, to nezabralo, březen 2x1, duben jsme ho vysadili protože byl manža na služebce, květen 2x1, červen 2x1, červenec vysazeno, srpen 2x1 a po něm cysta, pak už jsem ho nebrala. Takže tak to bylo u mě :confused:
jaj do zadku som to dostala :D
27. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ešte že tak
27. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka: A kolik si brala Clostilu, v jaké dny? A co ten Merional, ten se bere jak dlouho? A Pregnyl nebo tak něco Ti před IUI píchli?
27. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clostil som brala 3 - 7 DC, merional 8,9 DC a este 11DC (3 injekcie) a včera o 22.00 mi pichli pregny.
27. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky mám to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: volala som do poistovne, práve mi to teta shcválila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sľúbila mi, že urobí všetko preto aby to prišlo čo najskôr do Helíku....takže 04.11.2009 začínam s koordinátorkou a ide sa nato..stane sa somňa pichačkááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
číselko gratulujem to je super ze vam to takto vyslo, držím palce
27. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a katti77: tak ať vám to vše klape jak má a dočkáte se :slight_smile:

jen načuhuju a zdravím a přeju jen to nej všem! :wink:
27. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka: držím pěsti na zítřejší IUI! :wink:
27. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, super!
27. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka: Díky za odpověď, chtěla jsem vědět jaké jsi měla schéma a jaké jsou pro mě možnosti. Já měla vždy buď jen Clostil anebo jen Pregnyl při 1.IUI. K čemu je ten Merional dobrý? A vidíš Pregnyl máš od včera, a zítra na IUI, mně to píchli a IUI udělali v jeden den...Tak nevím jestli v tomhle nebyl pes zakopaný...Říkám si že je pro mě v přístím cyklu pokud teď nic možnost nasadit znovu Clostil a pak Pregnyl když to spojíme bude nás víc a nebojme se IUI nic! :grinning:
Cisielko: Super zpráva, mám radost, a držím palce!!
Emers: Ty načuhovačko, jak je, co bříško? :wink:
27. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok